Pervardinkim tinklapio pavadinimą

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderator: Mindaugas

Locked
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mindaugas wrote: Aš siūlau tokį variantą. Pagrindiniame tinklapyje ne forume, kur yra viršuje Skambantys Kedrai - padaryti taip kad kaskart užėjus ten būtų:
(jei telpa) V.Megre knygų skaitytojų svetainė.
Kita kart užėjus būtų skambantys Kedrai?

T.y. keistusi
Ne, nu čia tai jau visai pagarba. :) Jau sakiau, kad man patiko tavo anas pasisakymas labai, bet čia, tai dar geriau, Mindaugai. Šaunuolis. Leistis į kompromisus ne kiekvienas gali ir sugeba. Manau tai reiškia didžiadvasiškumą. :) Žinau, kad iš manęs Mindaugo adresu niekas nesitiki gerų žodžių, bet aš juos sakau tikrai ir iš širdies.

Kompromisas, manau yra labai gražus, tiktų ir vienai pusei ir kitai. Be to, ir pati idėja gera, nes gautųsi besikeičiantis (judantis) elementas. Tokie judantys elementai naudojami ypač reklamoje ir šiaip norint atkreipti dėmesį. Tinklapis pagyvėtų manau ir pritrauktų daugiau lankytojų.

Manau šauni idėja :!: :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Sveiki :) Patvirtinu Laimio žodžius, kad "Lietuvos žinių" žurnalistei susidarė įspūdis, kad tai kauniečių puslapis :) Todėl visiškai pritariu Mindaugo pasiūlytam kompromisui, kad pirmakart užėjus į tinklapį rodytų "V.Megre knygų skaitytojų svetainė", o kitąkart rodytų "Skambantys kedrai" :) Manau, tai geras kompromisas :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Nu va, lygtais priėjom kompromiso. Mindaugo idėja jau veikia tinklapyje. Man patinka.

O kaip su forumu? Ar reikėtų kažką pakeisti? Dažnai būna taip, kad žmonės randa kokią informaciją per google.lt ir užšoka tiesiai į forumą aplenkdami tinklapį. Taigi, problema lieka su tinklapiu. Reikėtų kažkaip pataisyti ir forume. Gal kokį prierašą įdėti, kad tai visos Lietuvos forumas, kad klubai yra kiekviename mieste ar kažką panašaus... :roll:
Rolandas
Posts: 101
Joined: Tue 01 21, 2003, 3:50
Location: kažkur anapus

Post by Rolandas »

Turbūt niekas nepastebite vienos minties. Vladimiras yra rašęs knygose, kad užrašas "Skambantys Rusijos Kedrai" auksiniame fone, yra knygu "tikrumo", "legalumo" ženklas. Manau kad tinklapio/forumo pavadinime žodžiai Skambantys Kedrai tikrai seka ta pačia mintimi 8)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Rolandas wrote:Turbūt niekas nepastebite vienos minties. Vladimiras yra rašęs knygose, kad užrašas "Skambantys Rusijos Kedrai" auksiniame fone, yra knygu "tikrumo", "legalumo" ženklas. Manau kad tinklapio/forumo pavadinime žodžiai Skambantys Kedrai tikrai seka ta pačia mintimi 8)
Čia kaip su Adidas ir su Adiads, arba su Nike ir Nice... Vieną raidę pakeitus gaunamas ne "tikrumas" ar "legalumas", o plagiatas. ;) Dažnai firmos pasivadina panašiais vardais, kad suklaidinti pirkėją. Pvz. aš vaikystėje buvau nusipirkęs batus Adidas.. ir juos ilgai nešiojau, kol kažkas nepamatė, jog ten visai ne ADIDAS, o ADIADS.. ot tai apgavo..o pirkau tai kaip tikrą daiktą, kaip kokybišką daiktą. Taigi net viena raidė daug reiškia :!: O argi nesiskiria pavadinimai "Skambantys kedrai" ir "Skambantys Rusijos kedrai" nei viena raide? ;)

Aš čia tik šiaip pasakiau... aš tai už pavadinimą, kuris visai nebūtų panašus į V.Megre ar Anastasijos sugalvotuosius, kad patys pavadinimą sukurtume... :)
Rolandas
Posts: 101
Joined: Tue 01 21, 2003, 3:50
Location: kažkur anapus

Post by Rolandas »

Čia kaip su Adidas ir su Adiads, arba su Nike ir Nice... Vieną raidę pakeitus gaunamas ne "tikrumas" ar "legalumas", o plagiatas. ;) Dažnai firmos pasivadina panašiais vardais, kad suklaidinti pirkėją.
Kodel pas tave paskutiniu metu tokios neigiamos mintys? O jei vieni nemoka skaityti, o kiti rasyti 8)
Aš čia tik šiaip pasakiau... aš tai už pavadinimą, kuris visai nebūtų panašus į V.Megre ar Anastasijos sugalvotuosius, kad patys pavadinimą sukurtume... :)
Is pradziu sukuri neigiama yvaizdi - plagiatas, klaidinimas, o paskui pareiski kad cia tik siaip. Man asmeniskai, yra Lietuvos judejimas - Skambantys kedrai. Ir yra miestu klubai, taciau mano vaizdiniuose jie dar neturi pavadinimu. Jokiu "neteisingu" asociaciju man nekyla. Todel as beveik pries visus pakeitimus susijusius su tinklapio/forumo pavadinimu :!:
:mrgreen:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Nemanau, kad ten neigiama mintis. :) Kaip tik buvo teigiama mintis, nes išaiškinau situaciją. Tu kalbėjai apie "legalumą" ir "tikrumą", o tavo siūlomas variantas "Skambantys kedrai", tai labiau plagiatas, t.y. "netikrumas" ir "nelegalumas". Tai, kad aš šitą dalyką pastebėjau, tai teigiama mintis, nes pastebėjau klaidą.

O parašiau "šiaip", nes dėl šitos srities kovot nesirengiu. Man vienodai "SKambantys kedrai" ar "SKambantys Rusijos kedrai". Aš dėl šito nesiginčysiu. Aš už kitokį pavadinimą. Vat todėl ir "šiaip". Jei būčiau Basta, tai tada nerašyčiau "šiaip". Tada jau būčiau suinteresuotas, o dabar tik "šiaip", pastebėjau nelogiškumą tavo žinutėje ir parašiau... :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Tinklapio pavadinimas papildytas ir pakoreguotas.


Tema neaktuali ir uždaroma.
Locked