Pervardinkim tinklapio pavadinimą

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderator: Mindaugas

Locked
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Istrauka is temos: http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=1220
Mindaugas wrote: Mdsts - (Modestas) turi galimybe papildyti tekstus paciame tinklapyje bei keisti struktura turi tam reikalingu html ziniu. Raso naujienas mode at delfi lt

Leonardas - gaunantis el laiskus i kaunas eta anastasija.lt, bei per tinklapi siunciamus laiskus. Padeda ideti nuotraukas i foruma. Raso naujienas tinklapyje.
Priziurintis informacija kontaktuose.


Norintys prisideti prie tinklapio prasome prisijungti. Rasykite.

O pasiulymus rasykite anastasijos eta mintis.net arba konkreciam asmeniui auksciau isvardintiems.

Jei kanors neteisingai parasiau prasau netyleti ir pataisyti
Kazi kiek jie gavo emailu su prasymais patalpinti teksta ar informacija html formatu.??

Beto Stas man regis ismoko html ?

Kiek pamenu Aurimai laiko vis neturedavai informacija rasyti, nekalbu apie patalpinima.
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Vėl pasikeičiau wrote:<...> Ar Mindaugas tarėsi? Jis paėmė ir padarė, o kai Laimis nori pakeisti, tai jis turi tartis su visais, kelti temą ar reikia pavadinimo, paskui kelti dar vieną temą kokio pavadinimo reikia... :) <...>
Na aš čia ne visai suprantu, kas Mindaugui galima, o Laimiui ne? Ir kuo čia dėtas pavadinimas? O gal bėda tik tame, kad Mindaugas tinklapio administratorius, o Laimis ne?

Administratoriumi šiais laikais nesunku tapti, pasidarai savo asmeninę svetainę ir kuri ją taip, kaip tik nori ir pavadimimą gali padaryti kokį nori. O tai dabar kažkokie keisti priekaištai, kodėl man neleidžia keisti pavadinimo.

Klausimas, kodėl būtent dabar reikia keisti pavadimimą, o ne prieš tris su puse metų, kai tinklapis buvo kuriamas...

Ir dar vienas klausimas, jei Laimis būtų tinklapio administratorius idomu kiek jis ištvertų, mėnesį, du ...

Ir dar dėl raginimo kurti kitą tinklapį palaikomą reklamos, ar sugebėsite kontroliuoti tą reklamą kuri jus galėtų patenkinti... ir dar beraginantieji ar kada nors bandėte, patys sukurti kokį nors tinklapį ir kiek tas darbas trunka? Kiek kainuoja tinklapio padarymas, jei pats nemoki?
Gyventi pagal sąžinę
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Leonardas rašo:

Administratoriumi šiais laikais nesunku tapti, pasidarai savo asmeninę svetainę ir kuri ją taip, kaip tik nori ir pavadimimą gali padaryti kokį nori.

Tai taip išeitų, kad visa bėda tame, kad anastasija.lt kai kurių ( :) ) žmonių supratimu nebėra asmeninė svetainė, o atstovauja visai org. :) Truputį keistas pasiūlymas - aliuzija į tai, kad anastasija.lt - asmeninė svetainė :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

geriausia palikti taip kaip yra :roll:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Gabriukas wrote:Leonardas rašo:

Administratoriumi šiais laikais nesunku tapti, pasidarai savo asmeninę svetainę ir kuri ją taip, kaip tik nori ir pavadimimą gali padaryti kokį nori.

Tai taip išeitų, kad visa bėda tame, kad anastasija.lt kai kurių ( :) ) žmonių supratimu nebėra asmeninė svetainė, o atstovauja visai org. :)
O ar ji kada nors buvo asmeninė? :?:
Truputį keistas pasiūlymas - aliuzija į tai, kad anastasija.lt - asmeninė svetainė :wink:
Kuriame mano sakinyje tai atsispinti. Aš apie tai nerašiau, netgi niekada nemąsčiau apie tai...

Na mane ne taip supratai, aš norėjau pasakyti, kad pabūti administratoriaus kailyje užtenka ir asmeninės svetainės.

O čia gaunasi keistas dalykas, lyg nuo pavadinimo viskas turi keistis. Ir kaltas tik administratorius, nes jis neleidžia pakeisti pavadinimo. Tik aš niekaip nesuprantu prasmės, kodėl jį reikia keisti????? Koks tikslas, ką norima pasiekti. Jei bus bent vienas žmogus nesupratęs to reikalingumo, pvz. aš - tai iniciatorių tikslas pasiektas nebus, nebent pakutenta savimeilė pagaliau padarėme. Darykite ką norite man dzin... aš nuo šitos diskusijos atijungiu, turiu ir taip ką veikti. :D
Gyventi pagal sąžinę
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Leonardas wrote:Administratoriumi šiais laikais nesunku tapti, pasidarai savo asmeninę svetainę ir kuri ją taip, kaip tik nori ir pavadimimą gali padaryti kokį nori. O tai dabar kažkokie keisti priekaištai, kodėl man neleidžia keisti pavadinimo.
Leonardai. Jau aukščiau žinutėse rašiau, kad yra Lietuvoje trys anastasiukų svetainės. Dvi iš jų asmeninės, o viena neasmeninė. Anastasija.lt mano manymu yra visos organizacijos svetainė, todėl čia turėtume tvarkytis visi. Jei tu manai, kad anastasija.lt asmeninė svetainė, tai tada taip išeina, kad turime iš Mindaugo atimti vardą ir sukurti naują savo organizacijos svetainę. Bet aš nemanau, kad šitas tinklapis yra asmeninė svetainė ir kad vienas narys ją turi valdyti. :)
Klausimas, kodėl būtent dabar reikia keisti pavadimimą, o ne prieš tris su puse metų, kai tinklapis buvo kuriamas...
Tada dar buvo tik Kauno klubas ir niekas nieko nesakė. Dabar pasikeitė ne tik organizacijos nariai (kas liko iš senųjų narių?), bet ir daug kas organizacijoje. Labai suprantama, kad pasikeitus organizacijai atsiranda žmonių norinčių pakeisti ir pavadinimą. :)
Ir dar vienas klausimas, jei Laimis būtų tinklapio administratorius idomu kiek jis ištvertų, mėnesį, du ...
Aš neištverčiau... :) Čia jau žinoma mano savybė. Bet užtat aš ir nesisiūlau į administratorius. Ir nesiūlau jokio kito žmogaus. Manau, kad išeitis būtų sprendžiančioji komanda, kuri turėtų pakeisti vieno asmens valdymą. Už Mindaugą aš geriau nepadaryčiau. Nė neketinu jo pareigų perimti. Kalbu tik apie komandinį valdymą, kur valdo daugiau mūsų organizacijos narių...
Ir dar dėl raginimo kurti kitą tinklapį palaikomą reklamos, ar sugebėsite kontroliuoti tą reklamą kuri jus galėtų patenkinti... ir dar beraginantieji ar kada nors bandėte, patys sukurti kokį nors tinklapį ir kiek tas darbas trunka? Kiek kainuoja tinklapio padarymas, jei pats nemoki
Nu taip taip... :) Sunkus darbas. Bet jei darysim iš širdies, pvz. kaip vaidužė su Donatus daro, tai manau pavyks. :) Labai noriu paprašyti, kad neužkirstumėte kelio savo mintimis. Geriau galvokit kad mums pavyks. :) Tada mūsų minčiai nereikės kovoti su jūsų mintimis. :)
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Leonardas wrote:Darykite ką norite man dzin... aš nuo šitos diskusijos atijungiu, turiu ir taip ką veikti. :D
Wo...Leonardas susinervino... :roll:
Tik aš niekaip nesuprantu prasmės, kodėl jį reikia keisti?????
Na, argumentai išdėstyti dar šios temos pradžioje. Pagrindinis argumentas, kad tinklapio pavadinimas, kuris yra visos organizacijos dubliuojasi su Kauno klubo pavadinimu. Arba derėtų keisti Kaun klubo pavadinimą, kaip siūlė Gluosnė arba tinklapio pavadinimą. :)

p.s. Labai keista, kad kai kurie žmonės nesupranta argumento. :) Gal čia daroma kaip daro Mdsts. Jis neskaitęs temos parašė savo nuomonę. :) Tai iš kur žinosi apie ką kalbama, jei neskaitai temos ir nesigilini į problemą. :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Leonardas:
Kuriame mano sakinyje tai atsispinti. Aš apie tai nerašiau, netgi niekada nemąsčiau apie tai...

Na, maždaug, čia yra mūsų, o tu, jei nori, susikurk savo.. čia aš taip tarp eilučių perskaičiau. :? Iš mano pusės buvo šiek tiek kabinėjimasis prie žodžių. Aatsiprašau
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Zinokit man jau galva susisuko nuo tu pasisakimu. Jauciuosi kaip kazkokiam ruke. Pabandikim isiaiskinti nuo ko prasidejo:

Laimis raso:
Sveiki,

Kauno klubas vadinasi "Skambantys kedrai"
Šiaulių - "Gyvenimo erdvė"
Vilniaus "Gyvieji namai"

O tinklapis ir forumas po senovei pavadintas "Skambantys kedrai". Gal jau derėtų pakeisti šitą pavadinimą? Pvz. vietoj jo parašyti anastasija.lt ar kažką panašaus. Tinklapis juk visų klubų, o ne tik kauniečių. Jo adresas anastasija.lt, o ne http://www.skambantyskedrai.lt. Ka manot?

p.s. buvo tokia laida per radija apie mus. Teisingiau apie musu grupele, kuri renkasi Vilniuje, pas Dalia pirmadieniais padainuoti. Tai vat apie ta šaunią kompaniją buvo laida. Labai miela laida. Ir laidos metu grupelė žmonių save vadino klubu "gyvieji namai". Man labai gražiai skambėjo, kad jie ne anastasijiečiais vadijosi, o "gyvaisiais" namais. Kartais pavadinimas "anastasijiečiai" yra tinkamesnis, o kartais geriau vadintis neutraliai, pvz. "gyvieji namai".
Man atrodo, problema slypi paskutiniuose dvejose citatos sakiniuose. Isiskaitykit. Perskaitykite 20 kartu. Anksciau viskas buvo gerai nes nebuvo problemos del to apie ka pasakyta dviejose paskutiniuose citatos sakyniuose. Mes dziaugemes: knyga, kad mes supratom jos ideja (na mes taip gal galvojam, kad supratome), kad musu ideja gyvena ir auga ir t.t. Taciau ateina laikas, kai reikia veikti. Ne mintyse. Realiai. Stai tada ir suprantama jog ta musu ideja ne visiems tokia jau sauni. Kad del idejos, o kartais net del kazkokiu keliu paprastu zodziu atsiranda didziules kliutys ka nors daryti realiai.
Stai tokie reikalai mano akimys.
Dabar keleta chaotisku minciu:
1. Atsimenat Vilija. Jinai bande kazka keisti klube, tarp gyvu zmoniu. Nesuprasta liko. Isejo...
2. Keisti pavadinima... hmmm Na gerai, kiek musu ten.. aga! Na kazkur apie puse tunkstancio uzsiregistravusiu ir dar tiek skaitanciu. Taigi manau keiciant pavadinima po du kart i dena turetu uztekti visiems. Po to keitima galesim patankinti...
3. Tinklapis mires???????????? Na jus duodat!!! Tvarkau skyreli nuorodos (tarpkitko kada buvot ten uzsuke paskutini karta?) Ten yra nuorodos i ivairiu saliu bendraminciu puslapius. Patikekit - musu ne paskutinei vietoj, oj ne. Netikit - patikrinkit.
4. Taciau jei zvelgti is poziciju: reklamos, flash animacijos bei formos ir turinio kaitaliojimo tinklapis mire dar negimes. Ar tai visiem baisu? Ar tikrai?
5. "As noriu o jis nedaro..." Ka galiu pasakyti.... Zinote as irgi daug ko noriu, jus net neisivaizduojate KIEK DAUG AS NORIU... taciau noras yra vienas dalykas, o realizavimas visai kas kita.
6. Sakot nera kurybos - yra tik techninis darbas. O tai kas ta kuribini darba pavers techniniu? Tai gal geriau apsijungiame? Isidemekite - jei inzinierius duoda darbininkui labai saunia,taciau techniskai neimanoma ispildyti uzduoti - toks inzinierius oj tikrai ne vertas pagirimo. Kalbu labai placiaja prasme.
7. Na ir pabaigai: Kaip jus manot kodel delfi.lt nepanasus i anastasija.lt ir atvirksciai?

Aciu visiems, kas perskaite. Del mano chaotisku minciu nepikit - jos gi chaotiskos 8) na gal isskyrus 3-iaja.

p.s baigit klaidinti zmones su informacija apie anastasiaclub.ru
p.p.s ir as dar HTML kalbos neismokau
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Jo, forumas nėra pati geriausia vieta suprasti vienas kitą :) Dar ir darkart tuo įsitikinu :) Išties reikia susitikti ir gyvai pasikalbėti, o tai čia gausis begalinės itin nevaisingos diskusijos :) Taigi pasiūlymas susitikti :)
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Gerai. Kur, kada? Ir prasom prisijungti visus norincius.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Stas wrote:Gerai. Kur, kada? Ir prasom prisijungti visus norincius.
But gerai sestadienio vakaras ar sekmadienio rytas ir priejimas prie interneto.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Mindaugai - o kitu laiku?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Aurimas wrote:Mindaugai - o kitu laiku?
Kitu laiku, nebent lapkricio antroje puseje kazkuria diena.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Norėčiau pareplikuoti į Stas pranešimą. :)
3. Tinklapis mires???????????? Na jus duodat!!! Tvarkau skyreli nuorodos (tarpkitko kada buvot ten uzsuke paskutini karta?) Ten yra nuorodos i ivairiu saliu bendraminciu puslapius. Patikekit - musu ne paskutinei vietoj, oj ne. Netikit - patikrinkit.
Na, gal kai kurios šalys už mus yra prastesnius tinklapius sukūrusios. Bet yra ir geresnių. ;) Mes nepaskutinėj vietoj, bet jei norima patobulinti, tai argi tai yra blogai? Užėjau į nuorodas. Pvz. Būstas. Šešios nuorodos, iš jų keturios į rąstinius namus. Argi čia informatyvumas? Labai gerai dirbi Stas. Bet info tikrai trūksta. Tiek kiek padaryta yra labai gerai. Bet info trūksta. Informacine prasme tinklapis miręs. :)
4. Taciau jei zvelgti is poziciju: reklamos, flash animacijos bei formos ir turinio kaitaliojimo tinklapis mire dar negimes. Ar tai visiem baisu? Ar tikrai?
Galėtume įvesti šiek tiek reklamos (pvz. padaryti mugę mūsų žmonių sukurtų produktų. mes reklamuojam Rasuolės, Ričardo kompaktus, žmonės perka ir susidaręs pinigų perviršis skiriamas tinklapiui). Ji padengtų tinklapio kaštus. Kas dabar moka už tinklapį? Mindaugas ir Vytautas? O galėtų reklama apmokėti kaštus. Dabar padėtis nėra kritiška ir nėra visiems baisu. Bet argi blogai, jei norima patobulinti, prisidėti?
5. "As noriu o jis nedaro..." Ka galiu pasakyti.... Zinote as irgi daug ko noriu, jus net neisivaizduojate KIEK DAUG AS NORIU... taciau noras yra vienas dalykas, o realizavimas visai kas kita.
Ar tinklapis yra vieno žmogaus? O gal turim atsižvelgti į lankytojų norus? Pvz. vartotojai siūlo kažką. Tai numojam ranka ar bandom įsigilinti ir išpildyti lankytojo prašymą? Jei atmesim lankytojų prašymus, tai nesilankys lankytojai svetainėj... Todėl norų pildymas yra labai geras dalykas.
6. Sakot nera kurybos - yra tik techninis darbas. O tai kas ta kuribini darba pavers techniniu? Tai gal geriau apsijungiame? Isidemekite - jei inzinierius duoda darbininkui labai saunia,taciau techniskai neimanoma ispildyti uzduoti - toks inzinierius oj tikrai ne vertas pagirimo. Kalbu labai placiaja prasme.
Yra ir kūrybos ir techninio darbo mūsų tinklapyje. Nekūrybiškumu aš nieko nekaltinu. Gal kiek kita prasme vartojau šį žodį. Turėjau omeny sprendžiamąją veiklą. Kas vadovauja tinklapiui? Suprantu, kad yra vystymo komanda. ji atlieka kūrybinį ir techninį darbą. O kas atlieka sprendžiamąjį? Kas nusprendžia koks turi būti pavadinimas, kas nusprendžia kiek ir kokių forumų turi būti? kas nusprendžia kokį vartotojo norą tenkinti, o kokio netenkinti? Čia labiau kalbama ne apie interneto įrankių išmanymą, o apie politiką. Kaip mes vystysim tinklapį toliau? Komanda spręs viską ar Mindaugas? O gal apsibrėžkim kokias sritis sprendžia Mindaugas, o kokias komanda. Juk yra dalykų, kurių vienas žmogus jau nebegali išspręsti, mūsų juk daug...

p.s. Stas ir kiti. Niekas jūsų nekaltina nekūrybiškumu ir darbų nevykdymu. Jūs viską darot gerai. Aš kalbu apie kitus dalykus. Kol kas kito žodžio nesugalvoju: "sprendžiamoji veikla". Kas sprendžia?
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Laimis wrote:Norėčiau pareplikuoti į Stas pranešimą. :)
3. Tinklapis mires???????????? Na jus duodat!!! Tvarkau skyreli nuorodos (tarpkitko kada buvot ten uzsuke paskutini karta?) Ten yra nuorodos i ivairiu saliu bendraminciu puslapius. Patikekit - musu ne paskutinei vietoj, oj ne. Netikit - patikrinkit.
Na, gal kai kurios šalys už mus yra prastesnius tinklapius sukūrusios. Bet yra ir geresnių. ;) Mes nepaskutinėj vietoj, bet jei norima patobulinti, tai argi tai yra blogai? Užėjau į nuorodas. Pvz. Būstas. Šešios nuorodos, iš jų keturios į rąstinius namus. Argi čia informatyvumas? Labai gerai dirbi Stas. Bet info tikrai trūksta. Tiek kiek padaryta yra labai gerai. Bet info trūksta. Informacine prasme tinklapis miręs. :)


Na, mano supratimu, jūs tik siųskit naują informaciją, juk galit siųsti, o Stas su džiaugsmu įdės. Ar ne taip? :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mindaugas wrote:
Norintys prisideti prie tinklapio prasome prisijungti. Rasykite.

O pasiulymus rasykite anastasijos eta mintis.net arba konkreciam asmeniui auksciau isvardintiems.
Kazi kiek jie gavo emailu su prasymais patalpinti teksta ar informacija html formatu.??
[/quote]

Kazi kodėl žmonės neatsiunčia prašymų?

Vat Basta sako: "oi geriau nieko nedarykim, nes vėl prasidės begalinės diskusijos ir t.t." Žmonės bijo ką ir pasakyti, bijo keisti. Kodėl? Gal nėra galimybių? Gal tik žinutės: "kviečiame prisijungti" nepakanka? Gal tada kai atsiranda žmonės ir pasiūlymai reikia deramai juos priimti? O jei žmogus kelis kartus neišklausomas, tai gal jam praeina noras rašyti prašymus?

Buvo rašančių prašymus. Kur jie dabar? Kodėl nerašo? Pvz. aš galiu pasakyti kodėl aš nerašau. Ar išklausysi?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Aušrinė wrote:Na, mano supratimu, jūs tik siųskit naują informaciją, juk galit siųsti, o Stas su džiaugsmu įdės. Ar ne taip? :)
Na, vat tame ir esmė, kad ne taip. :) Dėl to mes ir keliam bangas, kad taip nėra. :) Taip turėtų būti, bet taip nėra.

Pvz. aš atsiunčiu info Leonardui arba Modestui apie vykstančius renginius ir prašau įdėti. Tai jie įdeda. Vat tokią informaciją tai galima patalpinti ir viskas tvarkoj. Bet ar to užtenka? Ar vilniečiai tik talpinti info gali? O kas atlieka sprendžiamąją veiklą?

Netvarka yra su kita vieta. Su sprendimu.

Pvz. Mindaugas sumanė padaryti antrą e-konferenciją. Ėmė ir padarė nieko neatsiklausęs. O kai kitas žmogus nori padaryti, tai jam būtina kovoti, kad pramuštų savo idėją, kad info būtų išspausdinta.

Vat tokios info tai lengvai neišspausdinsi. Apie renginius, apie susitikimų vietas, vat tokią konkrečią info galima išspausdinti. O yra info kurios negalima spausdinti. Kažkas nusprendžia, kad viena informacija tinkama, o kita netinkama. :)

Nevisa informacija yra išspausdinama.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Sprestu ne Mindaugas, butu ramu. Net sypsenos neuzdengia tikru tavo jausmu, Laimi. Na, bet tiek jau to. Neprisigincysi su tavim, Laimi.
As va tik del info norejau pasakyt. Per mazai info-tik i gera. Tikroji info-tai gyva zmoniu patirtis, zmoniu, kurie jau kazko pasieke siu ideju igyvendinimo link.
Info apie namus, augalus, gyvunus viena pati yra tiesiog negyva raidziu kombinacija. Apie vaiku auklejima per amzius buvo sukurta daugybe info. Ir kas met viskas apverciama aukstyn kojom. Vat kai gyvai tevai su tevais dalinasi savo patirtim-visai kas kita. Dar geriau, kai vaikai patys kalba apie savo augima.
Tos info cia tiek, kad man reiketu mest darba ir tik skaityt, o as noriu su vaikais pabut ir gele pasodint.
Subjektyvi nuomone, remiuos tik sava patirtim. Bet info grudimas ir kaupimas yra tikrai ne pirmaeilis dalykas.
Vat zemes paieskos, pirkimas, apmastymai, buvimas gamtoje, analizavimas saves..
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Vat del tos info, daugybes nuorodu, sausumos..neskaitau konferencijos is viso. Nebeliko gyvo zmogaus ir jo jausmu. Tad sekmes kuriant ta kita puslapi, juolab, kad tokios idejos grazios, kurt ekologiskai. Nuosirdziai sekmes linkiu. Gal jausmais kursit, ne vien sausai. jei dalinsis ten zmones sava patirtim, bus miela ateit ir paskaityt.
Dekui Dievui, kad va nors forume gali zmogu pajaust, isgirst, minti perskaityt, nusisypsot.
Ir daugumai dalyviu net neidomu apie ka mes cia gincyjames.. :) Jie gyvena tiesiog.

dabar pagalvojau, kad ta monarchija gal ir neblogai. Bent jau galima butu islaikyt kryptinguma. Tik ner to kryptingumo, nes ner monarchijos..
Locked