"Patirtis" - tinklapyje

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderator: Mindaugas

Locked
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Beje, jau matau iš Mindaugo pusės pastangas atsakyti į klausimus iškeltus tinklapio vystymo komandai ir kitokias pastangas. Žodžiu lygtais pradeda kažkas vykti... Manau susitarsim ateity dėl to straipsnio ir t.t.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Koks Tu Laimi aklas, nematai, kad noriu geranoriškai viską spresti. Ir tyliu dėl tavo neatsakingai kabinamų etikečių, melo ir šmeižto.

Bet užteks manau.

Leonardas sakydamas, kad kuri savo atstumimo įvaizdį, teisus, manau.

Kodėl kiti nenori spresti su Tavim susijusiu dalykų?A?
Turbūt nelabai nori, kol Tu taip elgiesi.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mindaugas wrote:Leonardas sakydamas, kad kuri savo atstumimo įvaizdį, teisus, manau.

Kodėl kiti nenori spresti su Tavim susijusiu dalykų?A?
Turbūt nelabai nori, kol Tu taip elgiesi.
Leonardas sakė, kad aš kuriuosi įvaizdį, bet pamiršo pasakyti, kad ir tu savo kuriesi... ;)

Na, o dėl sprendimo su manim susijusių dalykų, tai aišku sutinku. Labai jau netinkamas priemones pasirinkau. Šiaip negalima rėkti ant žmogaus ir drąskyti akis... Tai reiškia nemeilę ir nekultūringumą. Tai jau akmuo į mano daržą... Prisipažįstu kaltas...

Bet nešmeižiu ir nemeluoju. Sakau tiesą, kas nutiko su manimi. Sakau iš savo pozicijų ir prašau pasidaryti sau išvadas, kad daugiau žmonių neskaudintumėte, šviesuoliai ir tyruoliai jūs...

Aš pasirinkau netinkamas priemones, nežinau ar apskritai būna tinkamos priemonės tokiems dalykams... Tiesiog kokią išeitį aš turėjau? Kai buvo mano žinutės, temos ir idėjos pratrintos, tai ką man reikėjo daryti? Aš bandžiau rėkti, gelbėkite, MIndaugas ištrynė tą ir tą... Ir kuo visa tai baigėsi? Mindaugas ištrynė ir tas temas, kur buvo viskas aiškinamasi. Etseit, jos pilnos purvo ir t.t. Ir ką aš galiu padaryti? Sakau GELBĖKIT nuo monarchijos, o jis ateina ir ištrina mano visus pagalbos šauksmus...

Ką man daryti Leonardai??? Jei mane išmetė, ištrynė, o paskui ištrynė ir mano pagalbos šauksmus. Ką man daryti? Išsinešdinti ir netrukdyti jums, šviesuoliams? Ar gal kelti bangas ir bandyti išsiaiškinti kaip viskas buvo ir kaip bus toliau? Aš pasirinkau rėkti, kelti bangas. NETVARKOJ kažkas su ADMINU, netvarkoj, NETVARKOJ... ir bandau šitose temose pasakyti kas su juo netvarkoj... jei nori, tai išgirsi, jei nenori, tai ir neišgirsi.

Negražias ir netinkamas priemones pasirinkau. Bet ką man daryti? Aš turiu tik šnekėjimo teisę, o ir tą nevisada...
Locked