Altrernatyva chemikalams sodyboje

Ekologiniai sprendimai, kurie padeda mūsų buitį ir gyvenimą apskritai sutvarkyti pagal naturalius gamtos dėsnius. ©Neringa

Moderatorius: Visi tvarkytojai

jasmin
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Ket 05 22, 2003, 17:17

Standartinė jasmin » Ant 02 28, 2006, 1:48

pirkau Kauno šventėj šį šeštadienį iš Laimio (jis buvo užsakęs 10). Šios temos pirmam lape yra kontaktinis tos firmos telefonas ir šioks toks aprašymas.
Šiaip tai jie gražūs :), spalvos bordo, rausvos, gelsvos, rusvos. Toki kvadratiniai gabaliukai, perrišti popierine juostele su prikabintu aprašymu.. :) :lol: Gaila, nufotkint negaliu

Dobė
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Pir 09 26, 2005, 8:58
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobė » Ant 02 28, 2006, 13:12

kiek suprantu, kaolinas gali būti tiek gamtinis (spalvotas molis), tiek sintetinis. na sprendžiant iš sudėties, panašius muilus gamina ir "Naujoji Barmunė", tik, jei lyginsime su "lemūrija", tai jie gaminami vien kokosinių palmių aliejaus ir įv. eterinių aliejų pagrindu, be kaolino. o "lemūrijos" muilas, dar praturtintas ir kitais aliejais -todėl gal riebesnis ir dar reklamuojamas kaip rankų darbo - nu visai puiku :lol: mielai išbandyčiau. o BArmunės muilus jau esu juos išbandžiusi - labai ilgam užtenka, galit pastudijuot:

http://www.naujojibarmune.lt/

o šiaip aš dabar būnu murzė ir muilą tik kokį kartą per savaitę naudoju :wink: :mrgreen: (ir didelio poreikio nejaučiu, pakanka vandens)

Uriel
Pranešimai: 588
Užsiregistravo: Sek 12 11, 2005, 15:23
Miestas: Vilnius

Standartinė Uriel » Ant 02 28, 2006, 22:09

Na, kiek aš supratau, labai intensyviai informacijos apie baltąjį molį (kaoliną) ieškodama, tai sintetinio molio vis tik negamina.
Kaolinas yra baltas molis, o būdamas su kai kuriomis priemaišomis, tampa švelnių spalvų. Rausvas, melsvas, žalsvas... Raudonasis mūsiškis - nepriskiriamas kaolinui. Iš baltojo kaolino gaminami indai.

Bent taip rašo rusų saituose apie "bielaja glina - kaolin"

briedis
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: Pen 01 06, 2006, 2:03

Standartinė briedis » Ant 02 28, 2006, 23:12

Truputį pataisysiu. Šį muilą gamina ne firma, o tokia moteriškė savo namuose Vilniuje. Jis tikrai rankų darbo. Pradžioj gamino tik sau ir saviems, dabar jau daugiau. Mūsų šeima jį naudoja ir visi labai patenkinti. Deja, medžiagos čia nelietuviškos.

jasmin
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Ket 05 22, 2003, 17:17

Standartinė jasmin » Tre 07 19, 2006, 17:29

šioje temoje buvo kalbama apie kristalinius dezodorantus. Turiu klausimą, susijusį su jais. Gal kam nors taip irgi buvo?

nusipirkau, truputį panaudojus išryškėjo jame tokie įskilimai, įtrūkimai, duobelės (na, lyg būtų nevientisas, ir išplovus kažkurią dalį atsirado tos duobelės). Iš pradžių buvo visai patogu, iš rankų sunkiau išslysti :), buvo tik keli įtrūkimai, bet toliau naudojant jis visas išskilinėjo ir pasidarė nebeįmanoma juo naudotis. Galvojau, kad taip atsitiko nuo jūros vandens, gal kokia reakcija įvyko ar pan. Nusipirkau kitą ir dabar matau, kad jis irgi pradeda skilinėti, atsirado įtrūkimai.. Vėl tas pats

Ar jūsų irgi taip suskilinėjo? Gal man netikusi partija pasitaikė? Pirkau tuos maišeliuose

Dobė
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Pir 09 26, 2005, 8:58
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobė » Ket 07 20, 2006, 8:23

taip, girdėjau, kad jie skilinėja, nors man taip nepastaikė. mačiau net kaip vienas vyras pirkdamas vaistinėje atidžiai apžiūrinėjo, kad nebūtų suskilęs - esą tada ilgiau laikys. o apie kokį jūros vandenį kalbam? šiaip jo mirkyti niekur nereikia, nes tai juk druskų kristalas, kuris tirpsta vandenyje - gal dėl to mirkymo ir patirpo? aš savojo niekur nemirkau - tiesiog perbraukiu dar šlapias pažastis - tik kartais labai trumpam pakišu po vandens srove, kad šiek tiek nuplaut. o šiaip aš mieliau naudoju tą, kurį parduoda parduotuvėje "Thomas Phillips" - jis įpakuotas tokioj plastmasinėj dėžutej kaip pieštukas - man toks nė karto nebuvo suskilęs -pabandykit tokį, jis ir pigesnis :D

jasmin
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Ket 05 22, 2003, 17:17

Standartinė jasmin » Ket 07 20, 2006, 14:53

>šiaip jo mirkyti niekur nereikia, nes tai juk druskų kristalas, kuris tirpsta vandenyje - gal dėl to mirkymo ir patirpo? aš savojo niekur nemirkau - tiesiog perbraukiu dar šlapias pažastis - tik kartais labai trumpam pakišu po vandens srove, kad šiek tiek nuplaut.


aa :) o aš nusišluostau, pabimbinėju, tada pasiimu kristalą, ir merkteliu į vandenį, kad būtų šlapias, teptųsi :D niekaip ypatingai nemirkau, tik sušlapinu :) reiks pabandyt iš karto tepliotis. :) Turėjau ir iš Thomo Phillips dėžutėj. Tas plumptelėjo ant žemės ir po kristalo. :) (kažkaip išslydo iš dėžutės) lemtis jo buvo kaip ir pirmojo mano kristalo maišiuke :lol: paskui forume paskaičiau, kad jie trapūs.

šiaip tas iš Tomo Phillips truputį kitokios konsistencijos :) (kai sudužo, kitokie gabaliukai) :) tai jis iš tikrųjų net ir labai norėdamas nelabai galėtų braižytis. :D

Dėkui už ats. :)

Skelbti atsakymą