AMWAY produkcija. Kaip yra iš tikrųjų?

Ekologiniai sprendimai, kurie padeda mūsų buitį ir gyvenimą apskritai sutvarkyti pagal naturalius gamtos dėsnius. ©Neringa

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Na, niekur niekas neraso, kad Amway grynai naturalus produktai. Tiesiog jie "ekolgiski:. o "ekologija" deja nereiskia naturalumo, tiesiog tai gaminys atitinkantis kazkieno nustatytas normas. Zinau, kad uz buteliukus Amway yra apdovanoti kazkokia premija.
Bet gaminiai man patinka,net labai, tai negailiu tam pinigu.
Lorytem, kas liecia Amway gelezi ir kalci, savo kailiu patyriau. Kalcio/magnio tabletes labai greit duoda rezultatu, kai vargina meslungis. O gelezies ir vitamino C poveiki patyriau siomis dienomis, nes praradau daug kraujo, tikrai prastas buvo vaizdelis, bet silpnumo nebejauciu ir kraujavimas stoja, manau, kad tai butent del siu papildu.
Skalbikiai nesukelia alergijos mano vaikui, o seniau smarkiai bere odele.

LOC kenkia...amarams :D Papurskus vandeniu su lasu LOC, amaru po keliu kartu nebelieka ant augaleliu, o patys augalai ta LOC tikrai megsta.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

jau užsisakiau AMWAY produkcijos ir skalbimo miltelių tame tarpe. parašykit, jei kas juos naudojate, ar ilgam jų užtenka, nes palyginti su kitais milteliais atrodo labai brangūs :oops: kad gerai skalbia ir ekologiški jau neabejoju - komentarai įtikino, be to, pati naudoju LOC ir šeštadienį su juo taip gerai išskalbiau rankomis keletą megztinių - žinot su gerom priemonėm ir skalbt malonumas :D :!:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Mano patirtis: skalbimui užtenka vieno! arbatinio šaukšto. Bet būtinai įpilk bent porą pompelių paspaudimų LOC į pačią skalbimo mašiną. Jis tirpdys riebalus, kurie "nusėda" ant rūbų ir patalynės.

Nepamiršk, kad pirma skalbk tamsius daiktus, nes pirmiausia teks "išskalbti" pačią skalbimo mašiną :))))
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Padauža wrote: Nepamiršk, kad pirma skalbk tamsius daiktus, nes pirmiausia teks "išskalbti" pačią skalbimo mašiną :))))
Jo jo, čia Padauža mažai parašė, tai aš išplėsiu...

Visos skalbimo mašinos yra apsinešusios kalkėmis. LOC tas kalkes "išvalo", todėl pirmus kelis skalbimus patartina baltų skalbinių neskalbti, nes jie taps pilkais. Tik po kelių paskalbimų su LOC, kai jau visiškai nuimtos kalkės nuo jūsų skalbimo mašinos, tik tada galima skalbti baltus skalbinius.

Aš pats nebandžiau, bet man taip pasakojo AMWAY pardavėja. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

dėkavoju už patarimus :lol: o aš galvojau, kad LOC geriausiai tinka vilnoniams ir kitokiems "delikatniems" rūbams skalbti, maniau, kad dar yra kažkokie kiti specialūs milteliai patalynei ir pan. skalbt :? lyg tai girdėjau apie tokius, o tu, Padauža negirdėjai apie juos? tai viską skalbi vien su LOC? :P :)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Oi, ne! Tu bent įsivaizduoji, kas pasidarytų skalbiankėje, jei į ją vien LOC pripiltum? :)))) Kaip grietinėlę putas suplaktų!
Ne, jis pilamas kartu su skalbimo milteliais. Yra toks specialus konteineriukas, skirtas mesti į skalbiankės būgną, pasižiūrėjau, kaip maniškis atrodo po 7 metukų aktyvaus darbo - vos ne nuliovas :))))
Į jį pripilu ir skalbimo miltelių, ir LOC įspaudžiu, kai turiu, Bleach (baliklis, kuris laaabai tinka ir spalvotiems!!! audiniams, paryškina spalvas) įpilu desertinį šaukštą, ir tada su visais skudurais tegul sukasi. Vanduo po truputuką išplauna iš konteineriuko, tolygiai pasiskirsto...
Labai geras Softeneris (minkštiklis) pabaigai...
Oi, neužčiauptumėt. Myliu tą produkciją.

Šiandien iš JAV atkeliavo mano ilgokai laukti vitaminai A+ZINC, Ca+Mg+D (Europoje kartu su D neprekiauja), geležis, C+, taip kad greitai labai organizmas sureaguos.
Kad ir kaip energijas varinėti mokame, harmonizuotis jas organizme, bet... ir gamtos motulės lobius į kraują paleisti reikia ;)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ir motulės gamtos ir dėdulių iš Amerikos :wink: :wink: :lol:
kad tau tie vitaminai į sveikatą būtų :D :D :D

ale vis tiek nelabai supratau dėl tų miltelių - juos irgi AMWAY gamina ar tu LOC'ą su kitų gamintojų milteliais derini? :roll: :)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

nea, tik su AMWAY milteliais.
Nors veikia ir su kitų firmų...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Padauža, pasakyk prašau kaip praktiškas žmogus, kokį AMway miltelių kiekį tavo nuomone apsimoka pirkti (yra trys variantai, kiek žinau) ir kuriam laikui jų užtenka, jei pvz. vidutiniškai būna vienas ar du mašinos paleidimai per savaitę :?: :D
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

tikrai kirminalas :roll: pasižiūrėjau į tuos firminius įpokavimus ir žiūriu, kad didžiausias kiekis miltelių - apie 4, 5 kg kainuoja USD 34.10, litais būtų 97 lt su centais pagal kursą (su juo galimi 150 plovimai). o platintojai parduoda šį kiekį dvigubai brangiau - sakykit, čia taip ir turi būt, ar jau kriminalas :wink: :?: :P
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Dobe, juk iš Amerikės veža, tai ir kainos išauga dėl to...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Pvz Airijoje SA8 Premium 4.5Kg kainuoja € 34.44
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ačiū, supratau, kad kainuoja atvežimas plius dar norima didesnio pelno - vat todėl man ir nepatinka visokia 'superinė" platinama produkcija - "tyomnoje delo", iš kurio maitinasi tarptautinės korporacijos. ale ką padarysi, pabandysiu nusipirkt , reikia įsitikinti :mrgreen:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Pamirštam muitus ir..... mūsų visų visų taip "numylėtą"... PVM!

Mano mažasis užvakar pasiėmė telefono sąskaitą, ir pirmą kartą žmogučiui kažkas įdomu pasidarė. Taip sako, suma tokia +PVM, ir gaunasi... Oho, net 25 lt prisideda! O už ką?
Va ir aiškinomės, kas yra PVM. Jolki, bet tikrai dideles sumas "privynioja"... 17 proc. - vos ne 1/5...

Kainos JAV išties mažesnės. Bet... yra kaip yra. Gerai, kad nors gauti eina!

Kas liečia vitaminus: JAV žomės ėda (valgo - liežuvis neapsiverčia sakyti) visokio šlamšto krūvas, pūtikliai, sintetika, makdonaldsai ir pan. ir sveikata labai "sodinama". Tad Amerikoje gamina nors išties gerus maisto papildus.
Kas kas, o amerikonai savimi... :roll: moka rūpintis, kai geria vitaminus. Gal tik pastarieji kažkiek juos ir palaiko?....
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Basta wrote:gal iš quixtar pigiau?...
Pigiau... Bet sunkių neapsimoka siųsdintis iš JAV, už svorį neišsimokėsi...
Va dabar visiems vitaminams ir kosmetkai, kuriuos astisiunčia vietiniai iš JAV, taikomas antkainis už atsiuntimą... Tad prie tos kainos pridėk 5%....

Bet.... Jei nebūtų "bet"... Mes NETURIME TEISĖS užsisakyti tiesiogiai iš JAV, ją turi tik registruoti vartotojai...
Šios kainos - amerikiečiams, turintiems teisę pagal nusipirktą privilegijuoto vartotojo (gal taip galima pavadinti) sutartį įsigyti produktus.
Kitur tą sutartį vadina licencija, startiniu paketu, dar kažkaip...

Koks skirtumas, kaip ji vadinasi :)... Aš ją.... nusipirkau, ir sumokėjau tik 17 litų :) Tad dabar pirksiu viską sau, užsisakydama.... iš savęs :)))
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Padauža wrote:
Kainos JAV išties mažesnės. Bet... yra kaip yra. Gerai, kad nors gauti eina!

Kas liečia vitaminus: JAV žomės ėda (valgo - liežuvis neapsiverčia sakyti) visokio šlamšto krūvas, pūtikliai, sintetika, makdonaldsai ir pan. ir sveikata labai "sodinama". Tad Amerikoje gamina nors išties gerus maisto papildus.
Kas kas, o amerikonai savimi... :roll: moka rūpintis, kai geria vitaminus. Gal tik pastarieji kažkiek juos ir palaiko?....
Mano sviesios atminties mamyte sake, kad chemija prazudys Amerika. Taip ir vyksta stipriais tempais.
Viskas, kas atsiunciama is uz Atlanto yra svieciama. Reiskia, pirmiausia kas ten bebutu, maistas ar vitaminai ateina apspinduliuoti.
Neuztenka, kad butu pasakyta "naturalus produktas". Turi buti "certified organic", todel del Padauzeles minimu vitaminu is JAV as labai abejociau. Tai tiesiog chemija. Perkant "Sveikatingumo" (Health Food) parduotuvese, geri vitaminai kainuoja l.brangiai.
Vitaminus is esmes geriau naudoti tik rimtiems ligoniams ar vaikams. Siaip patariama valgyti gerai subalansuota maista, kuriame yra visko, ko reikia kunui.
Bukite atsargus su gelezimi vitaminuose. Pvz.: sergantys diabetu negali naudoti gelezies preparatu. Paprastai tie asmenys jos turi per daug.
Amerikoje yra diabeto epidemija, ypac mazu vaiku.
Geriant viena buteliuka "soft drink" - limonado per diena, diabetas garantuotas. Taip pat garantuotas geriant tik viena buteliuka per savaite.
Tai prazutinga nescios moters kudikiui. Taip pat restoranu maistas. (mano destytojas koledze patare is viso nevalgyti restoranu maisto).
Visi cukraus pakaitalai sukelia vezi. Geriausia saldinti su medumi.
SKALBIANT nenaudoti chlorine bleaches. Vietoje to patariama valgomoji soda, actas, borax, oxygen bleaches. Ypac nesvarius skalbinius galima juos valandai pamerkti i galona vandens su saukstu borax, po to isskalbti. Geriausias pakaitalas sintetiniams skalbalams yra muilo gabaleliai, likuciai surinkti ir istirpinti vandenyje. Galima siek tiek prideti valgomos sodos.
Jeigu kam bus idomu, galesiu sekanti karta parasyti kelis receptus isvalyti riebalams, rasalui, kraujui, sokoladui...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ai, nenoriu nieko nuliūdinti, bet aš irgi netikiu vitaminais iš buteliukų :( mano galva, geriau jau kokia miško ar sodo uoga ir daržovė, riešutai, medus, ekologiški grūdų produktai, pievų žolės ir šaltinio vanduo :D anksčiaU irgi pikdavau visokius "labai gerus" vitaminus, bet jokio pastebimo efekto nei vaikams, nei man nebuvo. o dar kai pagalvoji, kiek žmogų stengiamasi įtikinti, kad "va čia yra patys geriausi vitaminai" :| lygiai taip pat ir su skalbimo priemonėmis - puikiai suprantu, kad jas perku tik dėl dabartinio gyvenimo būdo, kai reikia daugybės rūbų ir kad jie būtų švarūs kasdien, na ir ekologija rūpi. o jei žmogus galėtų apsieiti su pora komplektų rūbų ir jei jie būtų tik iš natūralių medžiagų ir jei žmogus valgytų tik savo išaugintą produkciją ir gyventų ekologiškame name (jo kūnas ir prakaitas, manau, tada skaniai kvepėtų), tai pakaktų minkšto lietaus ar ežeriuko vandens ir viskas išsiskalbtų, o saulė, vėjas arba šaltis išdezinfekuotų - gerai pasvajojau, ką? :wink: :lol:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Na, tokiems patarimams, kiek žinau, yra tema "naudingi patarimai", ten gali atidaryti temelę apie skalbimą. Bus miela paskaitinėti...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

nieko tokio, kam miela, paskaitys ir čia :wink:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

apie AMWAY iš temos
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=1583


Laimis:
Parašyta: Sk. 2006 01 08, 23:53
--------------------------------------------------------------------------------
Katik buvau pas AMWAY pardavinėtoją. Ji seniai buvo klube ir pasakojo apie tą produkciją, kad reikia nuo savęs pradėt ekologiją, o ne nuo sklypo. Juk jei gausi sklypą ir pasistatysi ekonamą, o vistiek pilsi FAIRIUS į upę, tai vistiek visiškas absurdas gaunasi. :)

Žodžiu, pasidomėjau. Nusipirkau. Galvojau, kad bus labai brangu. Bet kaip supratau, tai nebrangu. Kainuoja lygiai tiek pat kaip FAIRY. Tik kad gamtai nekenkia. Na, aišku reikės patikrinti dar ar lygiai tiek pat kainuoja. Patikrinsiu tada pasakysiu kaip tiksliai. Bet, kad aplinkai nekenkia, tai, manau, visiems aišku.

Tas universalus LOC skystis gaminamas iš kokoso palmių aliejaus. Ir beveik daugiau nieko ten nedėta. Žodžiu išskalbi drabužius ir pili tiesiai ant gėlių, ant daržo, ant pievos... Visiška ekologija.

Ir kam po tokių dalykų reikalinga kanalizacija?

Ten net bonkutės gaminamos pagrinde iš vaško. Mačiau kaip degė, tai tikrai nesijaučia kvapo. Kai kitas plastmases deginu, tai smirda plastmase, maišeliai polietileniniai smirda plastmase degdami, o šitie nesmirda.

Žodžiu, radau šiandien kuo pakeisti OMUS, TIDE, Fairius ir t.t.

Langam valyti, grindim, puodam, indam plauti, skalbti, toletui valyt... viskas atkrenta. Galima naudot, ne chemiją, o AMWAY.

Tad dar kartą klausiu. Ką jūs ten pilsite į tą kanalizaciją?

Pas mane, tai nelieka jokios chemijos buitį. O kas pas jus lieka? Kam jums kanalizacija? Gal ir aš pastebėsiu, kad kažko nepastebiu. Pasidalink, Kalnarūte. :)


Žvaigždėtas dangus:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 9:44
--------------------------------------------------------------------------------
Amvay skalbimo milteliai gaminami vandenilio peroksido pagrindu( jei neklystu), kažin ar taip jau labai ekologiška.Šiaip tai aišku, jie ir kokybiškesni ir švaresni už įprastus skalbimo miltelius. Bet aš niekaip neapskaičiuoju, kad tai būtų pigiau.
Pasidomėk, Laimuti, jei turi galimybę, iš ko jie gaminami. Jei skalbsi L.O.C.u, tai, aišku galima laistyti gėles ir kt.
Vėliau aš būsiu pakviesta į pristatymą, tai tada išsiklausinėsiu.


Padauža:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 10:13
--------------------------------------------------------------------------------
Nesu chemikė, ir nežinau, ką reiškia "Bioquest", bet manau, kad tai sudėtinio mišinio pavadinimas... Skalbia deguonies išskyrimo principu. Nepatingėjau ir pasiėmiau aprašymą. Beje, kas patinka, kad išskalbus su tais milteliais, visi skalbiniai "kvėpuoja", taip lengva per juos orą traukti burna. O palyginus su visais skalbikliais, kitais, tai poros užsikemša.

O daugiau apie šią produkciją mokantys angliškai gali pasiskaityti http://www.Quixtar.com
Tai -JAV saitas, kuriame sau produktus renkuosi pati. Paminėsiu kelis skyrius:
SA8 - skalbimo priemonės,
Dish Drops - viskas kriauklei (indų polvikliai)
Nutrilite - vitaminai
Glister - dantų priežiūra,
LOC - Oooo... čia visa "poezija"... Tik kas man ne prie širdies, kad "tupiems" amerikonams prigamino visokio atskiedimo laipsnio to LOC, ir gavosi kaip atskira tema :) ))
Artistry - superinė kosmetika
Satinik - galvos priežiūros priemonės ir t.t.
Beje, naudojant skystą muilą rankoms, gaunasi kaip apsauginė pirštinė, kremas ir dar kažkas kartu. Labai gerai saugo rankas. Anksčiau kitokio ir nenaudojau... Dabar jau ne visada įperku. Nors šiaip - labai labai taupi produkcija :) Aš ją tiesiog .... įsimylėjusi. Ir visa ekologiška. Va čia gerai


Žvaigždėtas dangus:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 10:34
--------------------------------------------------------------------------------
Jei sakai, kad taupi, tai gal paskaičiavai kokia savikaina skalbiant jų milteliais. Aišku, kad ir kiek brangiau būtų, tai vis tiek rinksiuosi amway, bet dėl įdomumo. Jei neįpirksiu, tai naudosiu pelenų šarmą. Kaip jį padaryti išsiaiškinau, bet neišbandžiau dar.
Kas norėsit galėsiu parašyti, visai nesudėtinga.Aišku, tikriausiai yra įvairių receptų. :wink:


Dobė:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 10:56
--------------------------------------------------------------------------------
prieš metus gavau AMWAY LOC dovanų ir iki šiol naudoju valymui - tikrai labai taupus, bekvapis, nedirginantis. šiokios tokios chemijos, aišku jame yra, ir aš sodyboje visgi norėčiau be jo apsieiti. o būtų įdomu sužinoti apie AMWAY skalbimo miltelius - kokio jie pavidalo, ar gerai išskalbia?šiuo metu skalbimui naudojame bekvapius miltelius NEUTRAL (aišku ta pati chemija, tik neturi kvapo ir nesukelia alergijos), bet kadangi pilame į vietinę kanalizaciją, tai norisi neteršti. patalynę skalbiu su muilo drožlėm RINGUVA, tačiau tai irgi ne išeitis.
virtuvėje naudojame, jei reik ką pašveisti, GARSTUKĄ ir vyras kartais, naudoja bekvapį ploviklį SUR CARE arba NEUTRAL (kai aš nematau, nes baru, kad nenaudotų :mrgreen: ). bent jau reikės pereiti prie tų amvėjų, vis mažiau kenksminga :roll:
o paprastai kanalizacijai yra tokios bakterijos parduodamos visur supermarketuose "Septic Gobler" - suberi pakelį į šiltą vandenį ir išpilstai nakčiai į visas angas - tada jau bakterijoms prasideda puota - jos valgo popieriaus likučius, plaukus ir kitokią organiką. skanaus, jums mielosios, ir kuo ilgiau nepraraskite apetito :lol: :mrgreen:


Žvaigždėtas dangus:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 11:39
--------------------------------------------------------------------------------
AMWAY milteliai skalbia super. Pirmą plovimą išskalbia senus įsigėrusius miltelius, o paskui jau kitą skalbimą išskalbia ir purvą :lol:
Jei naudosi namuose tuos miltelius ir L.O.C. tai nutekamųjų vamzdžių atskirai valyti nereikės, jie irgi tai valo.


aiwita:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 12:28
--------------------------------------------------------------------------------
Dar galiu pasakyti, kad Amway skalbimo milteliai kartu su nukalkintojais. Na, gal vadinasi ne taip, bet skalbimo masinos visiems tiems kaitinimo elementams nekenkia.


Dobė:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 12:55
--------------------------------------------------------------------------------
Oho, reik užsisakyt, o ar labai brangūs tie milteliai?


Laimis:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 14:16
--------------------------------------------------------------------------------
AMWAY pardavinėtojai sako, kad tai visiškai nebrangu. Tiesiog čia gaunasi koncentratai, todėl atrodo labai brangu. O praskiedus gaunasi kaip tik kartais net pigiau. Kaip ir su tuo LOC'u. Jis kainuoja 25lt, tačiau iš jo galima pagaminti 8 litrus ploviklio. O kiek kainuoja 8 litrai FAIRY ploviklio?

Fairy kainuoja 6 lt už litrą. Gaunasi - 6*8 = 48 lt.

Taigi, LOC yra dvigubai pigesnis už FAIRY.

Bent jau taip man išeina suskaičiuot pagal AMWAY pardavinėtojų pasakojimus. Kolkas neišbandžiau ar tikrai LOC skiestas 1:8 veikia taip pat kaip viena dalis FAIRY.

Bet patikrinsim praktikoje ir pažiūrėsim kas gaunasi... :)


Kalnarute:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 14:22
--------------------------------------------------------------------------------
na as Laimi tai dar gyvenu mieste ir naudoju ta visa bruda.
Del Amway tai nezinau.Atsiliepimus girdejau gerus,bet pati nebandziau.
Idomu butu pabendrauti su chemikais,gal tarp musu tokiu yra.Jeigu tu sakai,kad LOK skystis pagamintas is kokoso aliejaus,tai gal mes galim kazka panasaus pasigaminti patys.Na pvz.is linu semenu aliejaus.Vat rekia chemiku konsultacijos.
Gal net galima pasigaminti kazka,kad sunaikintu ir fekalijas.Na jas galima uzpilti negesintom kalkem,bet kiek tai veikia aplinka,nezinau.
Skaiciau,kad zoroastrieciai visas savo siuksles uzpildavo kalkem,kad tai nekenksminga.


Laimis:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 14:31
--------------------------------------------------------------------------------
Kalnarute Rašo:
Idomu butu pabendrauti su chemikais,gal tarp musu tokiu yra.Jeigu tu sakai,kad LOK skystis pagamintas is kokoso aliejaus,tai gal mes galim kazka panasaus pasigaminti patys.Na pvz.is linu semenu aliejaus.Vat rekia chemiku konsultacijos.



Nu tokie dalykai jau yra daromi...

Pvz. Sabachas mums atveža muilo, kuris pagamintas iš alyvuogių aliejaus (80 proc) ir alyvuogių lapų sulčių (20 proc.). Žodžiu, vietoj palmių aliejaus čia naudojamas alyvuogių aliejus. Galima pasigaminti pačiam, tik reikia žinot technologiją.

Kitas dalykas, girdėjau, kad Lietuvoje jau gaminamas toks muilas. Grynai iš augalinių žaliavų. Jokių šuniukų nežudoma. Žodžiu irgi bus grįsta kokiu nors aliejumi, galbūt sėmenų. Reikia surasti tuos gamintojus... Čia ne apie RInguvą kalbu..yra dar kažkokie žmonės....reikia tik juo susirasti...

Trečias dalykas yra jau visur reklamuotas GARSTUKAS. Juk jis išvis gaminamas iš garstyčių miltelių ir putoklio šaknų. Žodžiu pati gali pasidaryt sodyboje, užsiauginti sau ploviklį.

Taip pat yra išspręstas ir fekalijų naikinimas. Užpili durpėm ir pelenais. Palaikai 2 metus kur nors lauke, kad neliktų žmogaus organizme gyvenančių kirmėlių ir pili viską ant daržo. Galima pilti ir ne ant daržo, tada nereikės 2 metus laikyt. :)

Žodžiu viskas jau yra padaryta, tik reikia domėtis. :)


Laimis:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 14:33
--------------------------------------------------------------------------------
Kalnarute Rašo:
na as Laimi tai dar gyvenu mieste ir naudoju ta visa bruda.


Beje, galima gyventi mieste ir nenaudot to viso brudo. Vat perki AMWAY ir nebrangu ir nėr brudo. O juk miesto visos nuotekos juk į upę nuvažiuoja. :) Vistiek ta pati gamta. Tai, kad gyveni mieste, tai dar nereiškia, kad gali naudot chemiją. :)


Žvaigždėtas dangus:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 14:40
--------------------------------------------------------------------------------
Laimis Rašo:
Kolkas neišbandžiau ar tikrai LOC skiestas 1:8 veikia taip pat kaip viena dalis FAIRY.


Jis tada gal mažiau putoja, bet vis tiek gerai nuplauna, tik daugiau patrinti reikia. Aš gal netokiu santykiu praskiedus.


Laimis:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 14:42
--------------------------------------------------------------------------------
O kokiu santykiu reikia skiesti. Vat man davė buteliuką ir ten pažymėta 1:8 santykis. Ipili į tą buteliuką vienas prie aštuonių. O kokiu santykiu reikia skiesti? Kokiu tu skiedi?


Žvaigždėtas dangus:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 14:47
--------------------------------------------------------------------------------
Man buteliuko nedavė, tik aprašyme rašo, kad į 4 l vandens 1-3 paspaudimai. Čia aišku jau plaunant, į buteliuką įpyliau daugiau, bet iš akies. Pabandysim 1:8 .


Padauža:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 17:33
--------------------------------------------------------------------------------
Matavau kas tas "paspaudimas" - pabandyk: tai 1 arbatinis šaukštelis.

O ko jūs apie Dish Drops nekalbat? Juk tai ekstrahuotas alijošiaus. Va čia tai dalykas!!!! Nebeįsivaizduoju indų be jo išplauti, jau gal 8 metus tik jį naudoju.
Labai koncentruotas, praktiškai 1l ploviklio/200l vandens. Ką pasakysit? :wink:


Žvaigždėtas dangus:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 17:46
--------------------------------------------------------------------------------
O kaina, savikaina?


Padauža:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 18:22
--------------------------------------------------------------------------------
Tuoj, paieškosiu kainyno....

Dish Drops (indų ploviklio) 1 litro kaina - 36 lt.
Atskiedus, 200l aktyvaus skysčio.
Man vieno butelio užtenka daugiau kaip metams...
LOC 1 l - 29 lt
4 l - 103 lt.
(kai mes turime litrinius butelius, kelios moterys dalinamės po 1 l pirkdamos 4 l pakuotę, atrodo 4 lt su centais, bet... tai MANO pinigai tauposi).
Bet yra kitas kelias pirkti šią produkciją pigiau... ne tik dalintis po l l :)


Laimis:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 18:47
--------------------------------------------------------------------------------
Padauža Rašo:

O ko jūs apie Dish Drops nekalbat? Juk tai ekstrahuotas alijošiaus. Va čia tai dalykas!!!! Nebeįsivaizduoju indų be jo išplauti, jau gal 8 metus tik jį naudoju.
Labai koncentruotas, praktiškai 1l ploviklio/200l vandens. Ką pasakysit?


Nežinom, tai ir nekalbam. Dabar jau kalbėsim. :) O kas tas Dish Drops? Tas pats AMWAY ane?

Beje, jei 200 litrų nusiperki už 36 litus, tai labai labai pigu reiškia. 200 litrų fairio kainuotų apie 1200 litų. :) Nu aišku perkant didelį kiekį tai pigiau..gal tik 1000 lt, o nepalyginsi su Dish Drops. :)


Dina:
Parašyta: Pir. 2006 01 09, 20:33
--------------------------------------------------------------------------------
Gal ne visai i tema, bet Fairy irgi galima skiesti, labai gerai gaunasi kainos ir kokybes prasme:) I toki pati fairy buteliuka pripilu vandens ir ispaudziu na, gal keleta saukstu gryno fairio-indus isplauna puikiai.
Beje, o kur perkat tuos Amway ir panasias naturalesnes priemones?


Laimis:
Parašyta: Antr. 2006 01 10, 2:59
--------------------------------------------------------------------------------
Nu kainos prasme galbūt tada galima sulyginti Fairy ir AMWAY. galbūt. Bet kokybės prasme ir ekologijos prasme, tai jau tikrai ne. Jei Feiriu plauni indus, tai ten lieka chemija ant lėkštės... ir dalį to visada suvalgai. O paskui perki vaistus, nes susisergi... Moki pinigus, be to terši upes ir ten žuvis marini, jas gaudo žvejai ir parduoda nesveikas tau pačiai...oi persistengiau turbūt... :) Bet esmė aiški... Fairis - blogis.

O nusipirkti AMWAY galima pas prekiautojus. Aš Kaune pirkau iš Daivos, tel.: 8 610 64154. Paskambinkit ir įsigykit, jei tik norit.


Lorytė
:
Parašyta: Antr. 2006 01 10, 13:22
--------------------------------------------------------------------------------
Gal aš ką ne taip dariau, bet su AMWAY milteliais ne viskas išsiplauna. Nebent prieš tai LOC tirpale pamirkyt reikia? :roll:


Padauža:
Parašyta: Antr. 2006 01 10, 16:28
--------------------------------------------------------------------------------
Pažįstu, kas AMWAY produktus parduoda, galiu rekomenduoti :)

Sakai, ne viskas su milteliais išsiplauna? Aš po poros metų naudojimo supratau, kad Amerikoje vanduo dirbtinai minkštinamas, tad pradėjau sodos truputį į skalbiankę pilti. Kažkaip geriau skalbti pradėjo.
Juk turiu toookį talentingą dėmių rinkimui žmogutį, ir dar hiper judrų, tad skalbti tenka ojojoi... :)


Kristina:
Parašyta: 2006 01 24, 16:16
--------------------------------------------------------------------------------
Amway produkcija naudoju jau 6 metus ir tikrai butu sunku atsisakyti. Buvo pasibaige milteliai tai kol nusipirkau tai naudojau Areal, o siaubas, jau dabar perplovus kelis sykius su Amway milteliais dar jauciu kvapa. Nezinau ar Lietuvoj jau yra oficialiai iregistruota, ar dar vis vezasi is Vokietijos. Nors ir Lietuvoj buvo galima paciam tapti distribiutorium ir uzsisakineti ka nori , turetu pigiau kainuoti , nebent pardavineja uz savikaina. Cia LOC 'o ltr kainuoja 21.40 lt (6.20€), Indu ploviklis 25.15lt (7.29€) Siaip visi produktai labai geri. O kad demes geriau isivalytu yra speciali mirkymo priemone TRY- Zyme, purskiams demiu isemejas ( ypac aliejiniu, tepalu), baliklis, labai gerai isima visas organines demes (melyniu , braskiu ir t.t.) BE to man patinka ju tusas akims kai kuri kosmetika, labai geros vyrams putos skutimosi kainuoja apie 6 € uztenka ilgam, pavartykit katalogus
dabar naudoju Amway kai pradesiu gyventi sodyboje irgi naudosiu , o paskui gal atrasiu dar naturalesniu priemoniu, bet kol kas pakaitalu neturiu. Pelenu sarmas labai kenkia rankom, o su augalais dar nemegina pati ka nors gamintis.


Padauža:
Parašyta: 2006 01 24, 16:25
--------------------------------------------------------------------------------
Kristina, pritariu visu 100!!!
Ir savo sodyboje gyvendama, neatsisakysiu tokio malonumo, kaip............. pasilengvinti savo būtį ir buitį.
Yra daug naudingesnių variantų, kaip panaudoti laiką, neįdėtą į ilgą skalbimo procesą. Man skalbiankė - chvala tomu, kto jejio sozdal!!! :lol:

Gera ta produkcija, tikrai gera....
O veža ne tik iš Vokietijos ar Lenkijos. Ir iš pačių JAV... Tik amerikonai visiškai monopolį savo rankose laiko, NIEKAM net į butelius pilstyti nepatiki. Kad falsifikatų nebūtų :) )

Saite yra atskira tema, skirta šiai produkcijai Pasilankyk :wink:
Post Reply