Ribokime techniką..ir savo vartotojiškumą

Ekologiniai sprendimai, kurie padeda mūsų buitį ir gyvenimą apskritai sutvarkyti pagal naturalius gamtos dėsnius. ©Neringa

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Re: Ribokime techniką..ir savo vartotojiškumą

Post by batuotas katinas »

O ką veikt tiems, kurie techniką ir vartotojiškumą jau seniai apribojo?
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Re: Ribokime techniką..ir savo vartotojiškumą

Post by jasmin »

Papasakok, kaip tiksliai tas vartotojiškumas apribotas. Mums gal bus ko pasimokyti :) Arba galėsim patarti kaip dar labiau apriboti :lol:
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Re: Ribokime techniką..ir savo vartotojiškumą

Post by batuotas katinas »

:D :D :D
Last edited by batuotas katinas on Sat 12 22, 2007, 21:54, edited 1 time in total.
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Ribokime techniką..ir savo vartotojiškumą

Post by Ramuma »

O vyrai tik ir paskatina moteris šitaip nusikalsti ir, prieš Dievulį "nusidėti", savo elgesiu ir pažiūromis tokiomis...

Visai kaip reklamoje: "O Ieva, gal redbull'io!.."
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Ribokime techniką..ir savo vartotojiškumą

Post by Toltik »

batuotas katinas wrote:O ką veikt tiems, kurie techniką ir vartotojiškumą jau seniai apribojo?
:) Nu Katine, tai gal pradėk džiaugtis gyvenimu ;), man rodos jau pats laikas būtų :). O kodėl tu ribojai ir teberiboji savo vartotojiškumą? Įdomu :).
Karsavi
Posts: 22
Joined: Mon 12 17, 2007, 12:06

Re: Ribokime techniką..ir savo vartotojiškumą

Post by Karsavi »

Gilinuosi į augalų pasaulį. Nevedu žmonos, nes mano galvą moterys labai pasitarnavo ir tarnauja dabartinės civilizacijos susikūrimui. Sorry.... Atsiprašau už paskutinį sakinį, bet buvau atviras.
Vau, vos iš kėdės neiškritau beskaitydamas. ;) Turiu Tau porą klausimų, gal prie progos malonėsi atsakyti. ;) Sakai Moterys pasitarnavo, tai reiškia vien moterys kaltos ar kaip? O vyrai niekaip pasitarnavo? Jei vyrai tokie “šventi” ir nepasitarnavo, tai kodėl nusileido moterų įtakai ir pasitarnavimui? Na gerai, gerai ir vyrai kažkiek pasitarnavo, bet jei vyrai pasitarnavo, reiškia pasitarnavai ir tu? Ar aš logiškai mastau? Tu atsakysi, kad bandai taisyti padėti ir visiškai pakeitei gyvenimo būdą, bandai taisyti klaidas. Tada aš noriu Tavęs paklausti, o jei atsiras Moteris, kuri lygiai taip pat norės pataisyti pasaulį, lygiai taip pat kaip ir tu, ir gal būt su Tavimi, ką tuo metu darysi? Spręsi kas daugiau pasitarnavo, kas turi teisė taisyti, o kas ne ar kaip nors kitaip? Ar nebus taip, kad tu Sau suteiki daugiau teisių ir galimybių negu kitiems, vien dėl to, kad kažkas yra moteriškos lyties? Ką tu ten kalbėjai apie ego?

Pasakysiu atvirai, tu teisingai parašei, kad giliniesi į augalų pasaulį, aš tau linkiu gilintis į Žmonių pasaulį, nes egzistuoja tik vienas pasaulis – Žmonių, o augalai skirti žmonėms padėti ir domėjimasis augalų pasauliu turi būti tik toks, kiek jie padeda įsigilinti į žmonių pasaulį. Gilinimasis į augalų pasaulį dėl augalų, neturi prasmės, tad dar linkiu nepamesti “kelio”, nes augalai tik priemonė, o ne tikslas.

Tarp mūsų skirtumas mažas. Tik jūs esat "baltos varnos", o ego "retesnis už baltą varną". Krikščionys neįsiskaito į Bibliją ir manosi, jog yra žemės valdovai. Aš taip nemanau.
Tarp ko mažas skirtumas? Tiesa sakant nesupratau ką tu išskiri. Ir kas yra “baltos varnos”? Žinai, manau didžiausia klaida yra savęs atskyrimas nuo pasaulio ir pasisakydamas, jog pasaulis nesu aš, tu to pasaulio tiesiog netenki, nes tu toks pats pasaulis kaip ir visi kiti, koks tas pasaulis bebūtų. Ar kartais ne ego tau kužda atsiskirti nuo pasaulio, būti ne tokiam kaip kiti? Sėkmės.
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Re: Ribokime techniką..ir savo vartotojiškumą

Post by batuotas katinas »

Būkit žmonės malonūs ir rašykit čia apie savo technikos bei vartotojiškumo ribojimo pasiekimus. Ėmėt čia batuotą katiną komentuot, tai gal ir forumėlio temą pakeiskite?

Norėjau pasisakyt, jog vedybų atveju turėtau rūpintis didele alga ( už ekologiją didelių pinigų beveik negausi), patogiu namu, mašina, negalėčiau vadovautis požiūriu "nepirk nieko per kalėdas".
Karsavi
Posts: 22
Joined: Mon 12 17, 2007, 12:06

Re: Ribokime techniką..ir savo vartotojiškumą

Post by Karsavi »

batuotas katinas wrote:Būkit žmonės malonūs ir rašykit čia apie savo technikos bei vartotojiškumo ribojimo pasiekimus. Ėmėt čia batuotą katiną komentuot, tai gal ir forumėlio temą pakeiskite?
Tai kad ne Tave aptarinėjam, o Tavo pasisakymus. ;)
Aš ne prieš rašyti apie technikos ir vartotojiškumo apribojimo pasiekimus, tik nežinau prie ko priskirti bendravimo su „prisidėjusiomis“ moterimis apribojimą, prie technikos ar prie vartotojiškumo apribojimo? ;) Juk pats pradėjai šią temą... ;)
Norėjau pasisakyt, jog vedybų atveju turėtau rūpintis didele alga ( už ekologiją didelių pinigų beveik negausi), patogiu namu, mašina, negalėčiau vadovautis požiūriu "nepirk nieko per kalėdas".


Mane stebina Tavo kategoriškumas, tiesa sakant, bet koks kategoriškumas kvepia melu arba netiesa ir neužtikrintumu, bet jei Tau taip patinka ir Tau nuo tokio požiūrio geriau, jauti tame kažką „TOKIO“, tai Tavo reikalas, kad tik Tau būtų geriau. Nors aš tiesa sakant visiškai nepritariu Tavo mintims. ;) Tik tai ir norėjau pasakyti. ;) Sėkmės.;)
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Ribokime techniką..ir savo vartotojiškumą

Post by Toltik »

Ja ja su šventėm visus :) :H

Na tai paporinkit kodėl jūs tą vartotojiškumą ribojat :roll: ?

Man tokia mintis šmėkštelėjo, kad Žemėje visko yra pakankamai ir net ne tai kad pakankamai, o tiesiog daug daug kartų viršija poreikius. Žinoma su tam tikrom sąlygom. Vartojimas turėtų būti sveikas, tai yra nepaliekantis šalutinės taršos, tokiso kokią neša mūsų dabartinė kultūra ir asmeninė civilizacija. Gyvenant darnoje su gamta, vartotojiškumo riboti visai nereik, nes bet koks vartojimas tik spartintų gamtinius procesus ir turtintų ekosistemą - žinoma jeigu jis būtų darnoje su gamtos dėsniais ;)...

Taigi mano pasiūlymas ne vartotojiškumą riboti, o gilintis į natūralią būtį ir buitį ir tada nieko nereiks riboti ir lozunguoti :h:
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re: Ribokime techniką..ir savo vartotojiškumą

Post by helenelen »

Toltik wrote:Ja ja su šventėm visus :) :H

Na tai paporinkit kodėl jūs tą vartotojiškumą ribojat :roll: ?

Man tokia mintis šmėkštelėjo, kad Žemėje visko yra pakankamai ir net ne tai kad pakankamai, o tiesiog daug daug kartų viršija poreikius. Žinoma su tam tikrom sąlygom. Vartojimas turėtų būti sveikas, tai yra nepaliekantis šalutinės taršos, tokiso kokią neša mūsų dabartinė kultūra ir asmeninė civilizacija. Gyvenant darnoje su gamta, vartotojiškumo riboti visai nereik, nes bet koks vartojimas tik spartintų gamtinius procesus ir turtintų ekosistemą - žinoma jeigu jis būtų darnoje su gamtos dėsniais ;)...

Taigi mano pasiūlymas ne vartotojiškumą riboti, o gilintis į natūralią būtį ir buitį ir tada nieko nereiks riboti ir lozunguoti :h:

Vartotojiškumą ribojam - mažiau vartojam, mažiau perkam, nemėtom dar gerų daiktų ir pan.
kol kas vartotojiškumą neriboti nelabai išeina, nebent savo sodyboj.

:wink:
vizza
Posts: 1
Joined: Fri 01 07, 2011, 17:04

Re: Ribokime techniką..ir savo vartotojiškumą

Post by vizza »

Bandau rinkti informaciją apie gyvenimą be pinigų - "pasidaryk pats" idėjas, fryganizmą, rūšiavimą, antrinį išteklių panaudojimą. Rašau ta tema tinklaraštį http://www.tinklink.lt/gyvenimas_be_pinigu/ Užsukite, būtų įdomu padiskutuoti - galbūt pasidalintumėte idėjomis ar rastumėte ką nors įdomaus mano bloge.
Bastet
Posts: 8
Joined: Thu 05 27, 2004, 20:50

Re: Ribokime techniką..ir savo vartotojiškumą

Post by Bastet »

Pasirašykite peticiją už atleidimą nuo mokesčio už šiukšlių išvežimą rūšiuojantiems:
http://www.peticijos.lt/visos/60029
Paplatinkime visiems!

:) :) :)
Image Rask savo sielos draugą
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Post Reply