Kuo plauti plaukus?

Ekologiniai sprendimai, kurie padeda mūsų buitį ir gyvenimą apskritai sutvarkyti pagal naturalius gamtos dėsnius. ©Neringa

Moderatorius: Visi tvarkytojai

Žvaigždėtas dangus
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: Ket 01 05, 2006, 12:36
Miestas: visata

Standartinė Žvaigždėtas dangus »

Žinot ką, aš ką randu šaldytuve, tą užsidedu vietoj kaukės, preplaut su žolelių nuoviru, o visos prktinės kaukės ir balzamai man tik gadina, o šampūnų kol kas neišsirinkau tinkamiausio. Stengiuosi natūraliai išsidžiovinti, tada ir elektros nereikia ir plaukai nesigadina ir natūralios medžiagos padeda. Anksčiau formuodavau šukuoseną, naudojau įvairias priemones(atrodė būti gražiai daug kainuoja) . . . nes esu kirpėja. Dabar supratau, kas yra tikras grožis, o ne primetamas mados ar dar kieno.
Tiesiog pasikeitė grožio samprata, o kirpėja tebedirbu. :)
Aišku, daugumai, tai visai ne naujiena, man tai buvo svarbu.
Dobė
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Pir 09 26, 2005, 8:58
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobė »

ai-ai kaip įdomu, sakai esi kirpėja :D jei dirbtum Vilniuje, tai atlėkčiau pas tave plaukų pasikirpt, tik negi man dabar makaluotis po visą visatą :roll: - kad jau rūpinies mano dantimis, tai gal ir plaukų neatsisakytum sutvarkyt, a :wink: :lol:

o šiaip šauniai mąstai, viskas tinka grožiui, kas natūralu. vakar užplikyta arbata, kiaušiniai, medus ir t.t. galima juk ir gyvo alijošiaius šakelę nusiskint, jei kas kambary auginat ir šviežiom sultim pasitept ( ar, sakysit, gaila skriausti augaliuką - bet juk galima atsiprašyti, pasišnekėti, kad pasidalintų su jumis :wink: ). ale kokia tu sumani kirpėja, negaliu atsidžiaugt, o kitos tai tuoj su fenais puola džiovyt klientam, o tamsta gal pasiteirauji, ar jie to nori? :wink: :wink: :lol: vot pas tokią kirpėją bėgčiau tekina, nes prisipažinsiu - kažkodėl vengiu kirpyklų, einu tik tada, kai jau pradeda veltis galiukai :roll:
Žvaigždėtas dangus
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: Ket 01 05, 2006, 12:36
Miestas: visata

Standartinė Žvaigždėtas dangus »

Na, manoji visata tai Alytuj :lol: . Bet tau vis tiek per toli :D
Na, jei augaliukų, negalima "skriausti", tai ir nevalgę liktume :lol:

Žinoma, pasiteirauju, ko kliantai nori ir patarinėju, kas geriau. Aišku, rinktis jiems. :D
Dobė
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Pir 09 26, 2005, 8:58
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobė »

aha, tai Alytui darbuojiesi :roll: na ką gi, nelabai man pakeliui išeina :( :) svarbu, alytiškiam gerai, kad tokia šauni kirpėja jiems plaukus kerpa :wink: :!:

o vat vakar tokioj knygelėj perskaičiau, kad alijošius yra augalas-sargas-talismanas - nuo seniausių laikų juos augindavo namie, nes jie gerina namų aurą. tuo taip pat pasižymi ir kiti mūsų bobučių kambariniai augalai - pelargonijos (aš žinokit jas labai mėgstu ir jų giminaitį jeronimą - dezinfekuoja ora), jas pataria laikyti miegamajame. ir alijošių turiu, man su juo kažkaip jaukiau namie :D vaikystėje, pamenu, virtuvėje dideliam vazone augo toksai diiidelis alijošiaus medis :shock: :lol: kokie kiti augalai paminėti jau ir pamiršau, reikės vakare atsiversti tą knygą tai vėliau parašysiu. va dar kas mane pribloškė - ten buvo parašyta, kad namie reikia pasikabinti džiovintų bitkrėslių (tokioos ryškiai geltonais žiedeliais) pundelį - jos neutralizuoja patogeninę energiją (feng šui :!: ), o pas mane svetainėje palubėje kaip tik jos ir kabo nuo vasaros - kai buvau pajūryje pasiskyniau, nes girdėjau, kad jos yra vaistingos, bet konkretaus pritaikymo joms neradau, tai ir liko kaboti, o pasirodo vos ne intuityviai apsaugą užsitikrinau :o :D
Egidijus
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: Pir 11 08, 2004, 19:40
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Egidijus »

o kur čia apie plaukų plovimą? :)
Dobė
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Pir 09 26, 2005, 8:58
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobė »

:wink: na čia toks lyrinis nukrypimas, dabar jau reikės išsikraustyti į augalų temą :wink: :lol:
Žvaigždėtas dangus
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: Ket 01 05, 2006, 12:36
Miestas: visata

Standartinė Žvaigždėtas dangus »

[quote="Basta
manau, kad taip ir yra - naturalus maitinimasis per ora 8)
kada nors nebereiks skriausti[/quote]
Norėčiau ta tema užvesti naują temą, bet nežinau kur . . . nes čia tikrai ne vieta.
Girdėjau, kad pasaulyje yra moteris, kuri nevalgo jau 15 metų. Yra išleidusi knygą. Ji bus verčiama ir leidžiama ir Lietuvoje, o autorė atvažiuos pas mus. Įdomu ar galima išgyventi be maisto, kaip manai Basta?
Pierre
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: Sek 12 25, 2005, 4:11

Standartinė Pierre »

Žvaigždėtas dangus rašė:Girdėjau, kad pasaulyje yra moteris, kuri nevalgo jau 15 metų. Yra išleidusi knygą. Ji bus verčiama ir leidžiama ir Lietuvoje, o autorė atvažiuos pas mus. Įdomu ar galima išgyventi be maisto?
Kiek žinau ji neviena tokia yra.Be to yra ir tokių kurie labai ilgai nemiegoje yra.
Žvaigždėtas dangus
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: Ket 01 05, 2006, 12:36
Miestas: visata

Standartinė Žvaigždėtas dangus »

Gal kas žino plačiau apie tai, prašom parašyti.

Savaitgaly buvau Mitote(tokia toltekiška ceremonija-protui nuraminti, išsivalyti filtrus), tai pasijutau, kaip jogė :lol: , noriu miegu, noriu nemiegu , už tai iškilo man tokie klausimai.
Irute
Pranešimai: 238
Užsiregistravo: Tre 03 26, 2003, 2:58
Miestas: Kaunas

Standartinė Irute »

teip, teip, jogai gali net ir nekvėpuoti....
jasmin
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Ket 05 22, 2003, 17:17

Standartinė jasmin »

apie prausimąsi. parašysiu čia, nes nėr tokios atskiros temos.

Vasarą, kai teko truputį gamtoj pagyvent, prausdavausi upėje ir vietoj muilo naudojau pakrantėj augančius meldus ar šiaip kokius augalėlius. Nusiskini kelis lapus, juos sutrini tarp pirštu, išsiskiria žalios sultys, tada jomis išsitrini ir patampi žalia varle. Tie meldai visai maloniai kvepia ir auga čia pat pakrantėje, tai patogu, nereikia niekur eiti, kažko specialiai ieškoti. Bent aš tai kol kas negaliu vien tik su vandenuku praustis (nes naudodavau visokius dezodorantus), tai tie meldai buvo visai gera išeitis. tikiuosi nepasirodys, kad jie nuodingi :lol: :lol: Taip pat galima naudoti ir kitokius augaliukus, intuityviai kažkaip atsirenki, kokie galėtų tikt.

O, idėja :) einu pagalvėlę prausimuisi iš žolių gamintis :) :lol: :lol: Neringa juk rašė apie tai, tik dabar "daėjo" :) :lol:
Liūtaširdė
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Sek 08 07, 2005, 10:45
Miestas: Alytus

Standartinė Liūtaširdė »

:D
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Rami
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: Tre 04 12, 2006, 22:38
Miestas: Vilnius

Standartinė Rami »

As tai girdejau,kad plaukus galima plauti avieciu nuovire (nors nezinau nei kiek,nei ko reikia).Bet skaitant sia tema,susidare ispudis,kad plaukus galima plauti bemaz su viskuo,kas naturalu (+)
Dobė
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Pir 09 26, 2005, 8:58
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobė »

visiškai teisingas pastebėjimas :wink: :lol:
Satja
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Ant 01 30, 2007, 19:54

Standartinė Satja »

aš plaukus plaunu kiaušinio tryniu , ir perskalauju dilgėlių nuoviru. super..
Satja
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Ant 01 30, 2007, 19:54

Standartinė Satja »

atradau buda, kad ta tryni galima sumaisyti su laseliu naturalesnio sampuno ir vandeniu
issiplauna daug geriau, o ir kenkia maziau
Olia
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Tre 06 29, 2005, 13:20
Miestas: Klaipeda

Standartinė Olia »

Нашла новый рецепт, может для кого-то он и не новый. Волосы у меня густые, средней длины, это самое лучшее из всех народных средств на данный момент из всего , что я испытывала на себе. Волосы приятные, как после мытья хорошим шампунем. В составе использовала ржаную муку.

Шампунь домашнего приготовления

Берется 2 желтка, 2 ст л с верхом горчичного порошка, добавляется зеленый чай и перемешивается. Затем постепенно подсыпаем овсяную или ржаную муку и смешиваем до консистенции сметаны. На длинные волосы (ниже плеч) обычно требуется примерно 400 мл смеси.
Волосы хорошо увлажнить водой. Нанести эту смесь ("шампунь") на волосы, помассировать и смыть. Сполоснуть кислым раствором с добавлением кефира, сока лимона или яблочного уксуса. Примерно 1 ст. л на 2-3 л воды. Никакие другие косметические шампуни не используются.

Если перед мытьем головы "шампунем" не накладываются никакие масляные маски, можно мыть один раз. Если кладутся базовые масла, можно использовать "шампунь" два раза. Вместо двух желтков можно взять 3. Если волосы сухие - можно взять 1 ст.л. горчичного порошка, а вместо чая - нежирный кефир. Вместо зеленого чая можно добавлять красное вино, кефир, другие кисломолочные продукты, например, сыворотку, пиво, виски.
Важно помнить, что в смесь нужно добавлять именно муку, а не размолотые овсяные хлопья. Они без помощи обыкновенного шампуня не вымоются.
Шампунь можно использовать на все типы волос.
Skelbti atsakymą