Egzotiniai ir įdomūs augalai(namuose)

Įvairūs sodinimo būdai, priežiūra

Moderator: Visi tvarkytojai

Saulute1
Posts: 15
Joined: Mon 05 02, 2005, 20:34
Location: Kaunas

Egzotiniai ir įdomūs augalai(namuose)

Post by Saulute1 »

Kokius idomius augalus auginate namuose?
Last edited by Saulute1 on Tue 05 03, 2005, 12:29, edited 4 times in total.
Saulute1
Posts: 15
Joined: Mon 05 02, 2005, 20:34
Location: Kaunas

Re: Egzotiniai ir siap idomus augalai

Post by Saulute1 »

As auginu granatus,greipfruta,mandarina,avokada,kivi,manga,zemes riesuta.Labai noriu daugiau suzinoti apie feichoja.Gal kas nors auginate ir turite jos seklu,as ieskojau parduotuveje feichojos vaisiu,bet neradau :( :cry:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Kaip sekasi auginti šiuos egzotiškus augalus, Saulute? Ar gerai jie auga ir ar vaisiukus veda?
Ir aš dabar susidomėjau feichoja :) , nors pirmą kartą apie ją girdžiu, reikės paieškoti informacijos :)
Saulute1
Posts: 15
Joined: Mon 05 02, 2005, 20:34
Location: Kaunas

Post by Saulute1 »

Aušrinė wrote:Kaip sekasi auginti šiuos egzotiškus augalus, Saulute? Ar gerai jie auga ir ar vaisiukus veda?
Ir aš dabar susidomėjau feichoja :) , nors pirmą kartą apie ją girdžiu, reikės paieškoti informacijos :)
Jie dar labai jauni,vaisiu nebent ateityje tures. :P Visai gerai auga,tik kivis labai mazas ir apdziuves. O stai apie feichoja skaiciau,kad po 4-5metu galima jau ragauti jos vaisiu,tai manau visai neilgas laiko tarpas,verta pakenteti.Tik kad tu feichoju i parduotuve nebeatveza. :(
Saulute1
Posts: 15
Joined: Mon 05 02, 2005, 20:34
Location: Kaunas

Post by Saulute1 »

Basta wrote:O mangai ir avokadas, kaip ten su jais? Gal gali patart, kaip specifiškai juos prižiūrėt? Kaip sodint, ar mėgsta daug saulės, vandens?
Sie augalai megsta saule(nors pas mane jos nera ypatingai daug,tenkinasi sviesa kaip ir visos kitos geles),lieju kaip ir kitas geles,tik manga labiau,nes skaiciau,jog jauni mangai megsta dregme.Siap juos tikrai nesunku priziureti.
Saulute1
Posts: 15
Joined: Mon 05 02, 2005, 20:34
Location: Kaunas

Post by Saulute1 »

Nu dar pasigirsiu. :oops: Praejusia vasara man pavyko kambaryje ant palanges uzsiauginti arbuza :!: (jokio sodo neturiu,tai visas mano sodas ant palangiu ir balkone)Zinoma,jis buvo mazas,tilpo i delna,bet normaliai prinoko ir skonis niekuo nesiskyre nuo pirktinio,buvo dar skanesnis ! :D Linkiu visiems ekseirimentuoti ir bandyti auginti ivairius augalus namie :!:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Saulute1 wrote:Zinoma,jis buvo mazas,tilpo i delna,bet normaliai prinoko ir skonis niekuo nesiskyre nuo pirktinio,buvo dar skanesnis !
Kaip fainai :D
Mes su mama auginom melionus, bet lauke, darže, ir jie užaugo tokio pat dydžio kaip ir parduotuvėse, tik dar skanesni :) O vieną vasarą mama padarė moliūgų uogienės, tai suvalgėm per dvi dienas :lol:
Saulute1
Posts: 15
Joined: Mon 05 02, 2005, 20:34
Location: Kaunas

Post by Saulute1 »

Mes su mama auginom melionus, bet lauke, darže, ir jie užaugo tokio pat dydžio kaip ir parduotuvėse, tik dar skanesni :) O vieną vasarą mama padarė moliūgų uogienės, tai suvalgėm per dvi dienas
O,melionai irgi idomus augalas. :lol: O jus melionus sejote is parduotuveje pirkto vaisiaus iseme seklas ar specialiai pirkote?Ar melionai gerai augo darze,ar jiems pakako silumos, ar reikia kokios ypatingos prieziuros?
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Saulute1 wrote: O,melionai irgi idomus augalas. :lol: O jus melionus sejote is parduotuveje pirkto vaisiaus iseme seklas ar specialiai pirkote?Ar melionai gerai augo darze,ar jiems pakako silumos, ar reikia kokios ypatingos prieziuros?
Mes sėklas parduotuvėje pirkom. O ypatingos priežiūros jiems nereikėjo, darže augo gerai :)
Saulute1
Posts: 15
Joined: Mon 05 02, 2005, 20:34
Location: Kaunas

Post by Saulute1 »

Gal kas auginote citrinzoles?Kaip jas reikia paseti(bandziau paprastai paseti i zeme,bet nedygsta) ir priziureti?
Saulute1
Posts: 15
Joined: Mon 05 02, 2005, 20:34
Location: Kaunas

Post by Saulute1 »

Gal kas nors bandete auginti karambola?Tai zvaigzdes formos vaisius.
Pieva
Posts: 31
Joined: Fri 05 13, 2005, 16:48

Post by Pieva »

Saulute1 wrote:Gal kas auginote citrinzoles?Kaip jas reikia paseti(bandziau paprastai paseti i zeme,bet nedygsta) ir priziureti?
Citrinzole reikia labai mazai uzzerti ir zeme maisyti su smeliu. :D
Saulute1
Posts: 15
Joined: Mon 05 02, 2005, 20:34
Location: Kaunas

Post by Saulute1 »

Gal kas auginate MUŠMULĄ(dar vadinama LOKVA)?Gal turite sėklų ar matėte parduodant vaisių skyriuose?
Regila
Posts: 2
Joined: Mon 03 14, 2005, 16:17

Augalai

Post by Regila »

Auginu annona,guava,karambola,ginkmedi,tamarillo(pomidoru medi),euchari(amazones lelija),daug ivairiausiu spalvu kliviju.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Augalai

Post by Laimis »

Regila wrote:Auginu ginkmedi
O kur auginate ginkmedį? Namuose ar lauke? Kiek jau jam metų? Kokio jis dydžio ir kaip jis laikosi? Gal kokių specialių priežiūros būdų specialiai ginkmedžiui žinot?
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Ne manęs klausei, Laimi, bet norėčiau pasidalinti mažyte patirtim :D . Mano mama augina ginkmedį, jau kokie trys metai, tai gal jam išviso dabar 4 ar 5 metai. Jisai auga lauke, kol kas toks nedidukas, bet kasmet vis stambėja :) Nieko jam nedarom, t.y. jokios specialios priežiūros, tik aš jį labai myliu, tai vis pasikalbu :) O auga jis šalia visokių kitų uogakrūmių, slyvų, t.p. visai netoliese yra obelis, saulės pakanka, bet yra ir pavėsis, manau, kad visko kaip tik :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Apie kambarinius egzotinius augalus:

http://siauliai.mok.lt/juventa/mokdarba ... embers.htm
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Gizma
Posts: 61
Joined: Mon 01 23, 2006, 13:48

Post by Gizma »

O kaip namie i6siauginti mandarina? Kada lieti ir t.t.? Maniskis augo augo, jau kokiu 5cm,eme lysti antra pora lapuku ir... pradejo vysti, glebti... Auginau ir obelaites, jas suede mano ziurkyte... O stai naujai pasodinti mandarinai isvis neisdygo. Gal ka ne taip darau? Kolkas auga tik puseles.
Gizma
Posts: 61
Joined: Mon 01 23, 2006, 13:48

Post by Gizma »

o kas kiek laiko juos laistyt? Ta prasme, kol dar neisdygo... Nemodifikuoti :wink:
Saulute1
Posts: 15
Joined: Mon 05 02, 2005, 20:34
Location: Kaunas

Post by Saulute1 »

Gal kas turi stevijos seklu keitimuisi?
Post Reply