Aguona - depiliavimo priemonė

Įvairūs sodinimo būdai, priežiūra

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Basta, o kaip daryt tą depiliuojamąjį tepalą? Aš bandžiau sudeginti aguonų stiebus ir tais pelenais odą tepti (taip kažkur girdėjau) - nieko nepadėjo :? :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: mano mama, atrodo, bande su tuo graikiniu riesutu, mat jos giminej visos moteriskes labai plaukuotos - kur reikia, ir kur nereikia, tai ji tuos pelenus ant veido tepe - nieko nepadejo, mat nuo jaunystes buvo pradejus tuos plaukelis kirpti, taip dabar ir kerpa, o mano teta kaime, tai su vyrisku elektriniu skustuvu (beje, is mano tevelio paveldetu :? ) skutas ir vargo nemato (tfu tfu tfu per kairi peti... :wink: ) O geriausia, tai nusipirkt vasko arba elektrini depilaitoriu (kaip as darau, tik kad atsipo bjaurybe, reiks pirkt nauja...) ir depiliuot tas kojas - taip nuo amziu dare romenai, graikai, tai manau, ir mes nieko cia naujo neisrasim... :wink:

Beje, dar mano mamai karta tokia boba stotelej patare tepti keliskart per diena ricinu aliejumi - tada po poros savaiciu nukris, tai dar laime, kad ji man eme ir pasake, o tai butu ataugus bazda kaip senio salcio - bet kiek vargo turejau, kol itikinau, mat jei jai ka kas pasako is salies, tai laiko sventa teisybe ir tuoj puola klausyt, o jei as - laiko nesamone :wink: , tai liepiau net i vaistine nueit ir ten jai pasakys, kad tas aliejus plaukus tik stiprina - va kaip kartais buna su tais bobuciu receptais... :wink: :P :lol:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Tai kaip Basta? Ar pavyko kremukas?
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Nukopijuoju dalį Dobės žinutės iš temos "Kaip senoliai prisižiūrėjo plaukus ir nagus?", nes čia irgi apie panašius dalykus kalbama.. kad būtų vienoj vietoj..

Dobė:
Parašyta: 2006 02 27, 16:06
--------------------------------------------------------------------------------
(...) o šiaip norėjau parašyti, kad liaudiškos priemonės nuo plaukuotumo yra durnaropė ir graikinis riešutas. jei nenorite, kad kur nors augtų plaukai, perpjaukite žalią graikišką riešutą ir patepkite tą vietą jo sultimis - sako taip galima ir nepageidaujamus ūsus pašalinti (gal net ir vyrams :wink: :roll: )
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Tai matyt, indenai taip ir dare...
Gema
Posts: 12
Joined: Tue 05 16, 2006, 22:52
Location: kaunas

Post by Gema »

jasmin wrote:Nukopijuoju dalį Dobės žinutės iš temos "Kaip senoliai prisižiūrėjo plaukus ir nagus?", nes čia irgi apie panašius dalykus kalbama.. kad būtų vienoj vietoj..

Dobė:
Parašyta: 2006 02 27, 16:06
--------------------------------------------------------------------------------
(...) o šiaip norėjau parašyti, kad liaudiškos priemonės nuo plaukuotumo yra durnaropė ir graikinis riešutas. jei nenorite, kad kur nors augtų plaukai, perpjaukite žalią graikišką riešutą ir patepkite tą vietą jo sultimis - sako taip galima ir nepageidaujamus ūsus pašalinti (gal net ir vyrams :wink: :roll: )
Turbūt neteko turėti reikalų su graikišku riešutu? Šia vasarą perpjovėme riešutą ir visą savaitę negalėjome atplauti rankų. Buvo siaubingai rudos. Taip puikiai nusidažė, kad nežinojom nei ką daryti. Su kuo tik nešveitėme. Jeigu patrynus panosę, tai labai jau gražiai atrodytų :lol:
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Kaip puiku! Dabar turėsiu dar vieną natūralią priemonę plaukų dažymui. Ką gi, paeksperimentuosim rudeniop.
Gema
Posts: 12
Joined: Tue 05 16, 2006, 22:52
Location: kaunas

Post by Gema »

Vileine wrote:Kaip puiku! Dabar turėsiu dar vieną natūralią priemonę plaukų dažymui. Ką gi, paeksperimentuosim rudeniop.
Mano sesuo tamsiaplaukė. Ji, dar tais laikais, kai nelabai būdavo visokių dažančių šampūnų, užmerkdavo išgliaudytus riešutų kevalus ir perplaudavo galvą. Plaukai įgaudavo labai gražų atspalvį. Jeigu pabandžius su dar žaloku riešutu, manau būtų puikūs plaukų dažai. Reikėtų tik pasisaugoti, kad nenudažytų ir galvos odos, nes ima labai greitai ir stipriai.
kmalysko
Posts: 29
Joined: Sat 05 13, 2006, 19:22
Location: laikinai: La Rochelle

Post by kmalysko »

O kaip galima pasviesinti plaukus? :)
Te viskas vyksta Dievuliui i pagalba!
Gema
Posts: 12
Joined: Tue 05 16, 2006, 22:52
Location: kaunas

Post by Gema »

Pašviesinti - senas kaip pasaulis, metodas su ramunėlėmis. Nors iš tikro tos ramunėlės visai gal ir nešviesina, o tik paryškina spalvą. Graikės ir romėnės šviesindavo su pelenų šarmu ir paskui sededavo saulėje kol plaukai išblukdavo. Jūros vanduo ir saulė gerai pašviesina. O geriausiai, tai vandenilio peroksidas su soda ir amoniaku.
Post Reply