Tuopos, drebulės

Įvairūs sodinimo būdai, priežiūra

Moderatorius: Visi tvarkytojai

Dobis
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: Pir 01 26, 2004, 16:42
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobis » Sek 04 17, 2005, 11:38

sveiki, vakar perskaičiau tokį įdomų dalyką apie topolį - kakžkoks švedų mokslininkas ištyrė, į kokius medžius dažniausiai trenkia žaibas ir pasirodo, kad žaibas niekada netrenkia į topolius :idea: :!: :idea: o ažuolai, deja, nėra atsparūs žaibui :( taigi, ažuolo neverta sodinti prie pat namų, o pasodinę topolį turėsime natūralų žaibolaidį (nors aš nelabai šiuos medžius mėgstu, bet ši jų savybė man tikrai patinka) :lol: :lol: :D

Dobis
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: Pir 01 26, 2004, 16:42
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobis » Sek 04 17, 2005, 20:30

:lol: :lol: :lol:
topolis ir tuopa tikrai yra tas pats :!: ir tuopos tikrai atima energiją, bet jų kaip ir kitų medžių veikimo laukas yra ribotas (vienų 3m, kitų - 5-6m ir pan.), todėl reiktų pasidomėti tuopų energetinio lauko spinduliu ir nesodinti per arti įėjimo, kad nenusiurbtų :mrgreen: :P :lol:

Ingrida
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: Tre 05 14, 2003, 12:36
Miestas: Panevėžys

Standartinė Ingrida » Pir 04 18, 2005, 13:58

Topoliai paprastai miske neauga. Auga jie prie keliu, miesto ribose. Nesenai buvau labai sename dvare, kur islike tik medžiai šimtamečiai. Įėjimas į dvarą - topolių alėja, gal po kokia 10 kiekvienoj pusėj. Ir kokių topolių! Trys vyrai vargu ar apglėbtų. Pirmą kartą mačiau tokius galiūnus topolius.
Verta gal pamastyt, kodėl keliui - alėjai buvo pasirinkti topoliai. O jau kaštonai, liepos išsidėstę šalia, už topolių.
Manau, kad žodis "vampyras" medžiui netinka. Nei vienas augalas gamtoje neturi vienpusio efekto. Ir jei jau yra tokie medžiai, kurie ima energiją iš aplinkos, tai paklauskim, kodėl jie yra šioj žemėj. Kodėl jie auga.
Gal reikia ir tokių medžių.

Man labai įdomu, kaip ruošiasi žmogus susitvarkyt su mieste prilipusiais "šeškais", jei jis savo hektarą užsisodins tik donorais.

Ir jei į šį medį netrenkia žaibas, tai kaip ir dovana žmogui. O mes vadinam jį "vampyru".

Pakalbėjus su žiniuoniais senoliais galima suprast, kokia nuostabi dovana žmogui yra drebulė ir topolis.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!

Dobis
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: Pir 01 26, 2004, 16:42
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobis » Pir 04 18, 2005, 14:56

teisingai :!:
kad hektare išliktų pusiausvyra reikia pasodinti įvairių medžių. ir aišku, reikia žinoti kuo daugiau kiekvieno medžio ypatybių, kuo jis naudingas ir.t.t. todėl aš tikrai klausausi žiniuonių ir bobučių ausis ištempus :wink: atsiliepkit kas ką žinot įdomaus apie medžius ir kitus augalus :!: :!:
bet manau nieko blogo neatsitiks, jei rinkdamiesi medelius apsodinimui, vadovausimės savo simpatijomis - jei patinka, vadinasi to ir reikia :idea:
anksčiau tikrai nemaniau, kad sodinsiu tuopas, o dabar susimąsčiau :?
o kas tie "šeškai" prilipę :?: :roll:

kosmeja
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: Ant 10 01, 2002, 16:08
Miestas: Vilnius

Standartinė kosmeja » Pir 04 18, 2005, 16:09

Įėjimas į dvarą - topolių alėja, gal po kokia 10 kiekvienoj pusėj. Ir kokių topolių! Trys vyrai vargu ar apglėbtų. Pirmą kartą mačiau tokius galiūnus topolius.
Verta gal pamastyt, kodėl keliui - alėjai buvo pasirinkti topoliai.
Vilniaus klube viena penktadieni buvo atejusi moteris, kuri pasakojo apie ivairius augalus: kokie augalai sugeria energija, kokie atiduoda ir t.t. Pasirodo, nera blogai, kai medis sugeria energija. Juk energiju yra visokiu. Jei zmogus isitempes, sunerimes, irzlus, piktas, tai argi blogai, kad medelis pades tam zmogui issilaisvinti is siu energiju gniauztu? O kadangi viskas gamtoje sukurta taip, kad zmogui butu geriau, tai kaip tada medelis gali mus nuskriausti? Juk visi mums tik gero linki :) As bent jau taip manau :wink:

O dabar del tos alejos, kuri veda i dvara. Protingi zmones ta aleja sodino. Jei tuopa tikrai sugeria energija, tai visi, kurie pro ja pakliuna i dvara, jau buna apsivale. Tokiu budu vidine erdve apsaugoma nuo neigiamu emociju ir minciu. Nenustebciau, jei pasirodytu, kad alejo gale augantys medziai duoda savo energija. Tada zmogus per ja perejes ne tik buna apsivales, bet ir naujos energijos pasikroves :)

Dobis
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: Pir 01 26, 2004, 16:42
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobis » Pir 04 18, 2005, 16:47

daug informacijos apie įvairių tautų kultūroje ir mitologijoje gerbiamus medžius radau čia:
http://www.ecoethics.ru/b16/40.html :lol:

darja
Pranešimai: 2703
Užsiregistravo: Šeš 02 07, 2004, 20:04
Miestas: Vilnius

Standartinė darja » Pir 04 18, 2005, 18:02

:wink: o man, kai giminaitis ekstrasensas kadaise nustatinejo mano medi, is kurio man geriausia imt energija - tai labai ilgai vardijo visokius ir nieks netiko, o paskui pasake topoli ir tiko - jau patikekit, jis man vampyro tikrai nebut pasiules, nes ir taip namie esu pavampyruojama... :wink: Sake, kad labai retai kam topolis tinka... :roll:
O siaip tai man tikrai patinka topoliai - ju shakos, kaip zmogaus rankos, iskeltos i dangu saukiasi dievulio... Nei viens medis tokiu saku neturi - gal del to ir netrenkia i juos perkunas... :wink:

Dobis
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: Pir 01 26, 2004, 16:42
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobis » Ant 04 19, 2005, 11:29

o šaknys, kur -žemėje, vadinasi ir iš žemės. o lapai kvėpuoja oru :?: vadinasi ir iš oro :!: medis kaip ir žmogus yra erdvinis kūnas, kuris rezonuoja, siunčia vibracijas aplinkai ir taip bendrauja/keičiasi energija su visu Kosmosu :lol: :lol: :lol:
kiekvienas Dievo kūrinys turi savo paskirtį, vadinasi turi būti naudingas žmogui. reiškia ir kiekvienas medis ar krūmas yra naudingas. vienų naudą žinome, kitų dar tik aiškinamės.
tęsiu apie tuopas.
privalumai arba tai, kas žmonėms patinka - aukšos tiesios kaip kareiviai, greitai auga, šakos stiebiasi į dangų, lyg tai saugo nuo žaibo, kai kam patinka sidabriška lapų spalva, dėl greito augimo galima auginti malkoms (augimui nereiklus, 6-7 mettų jau gan tvirtas medelis), miestuose tikri kareiviai-filtrai, nes geriau už kitus medžius sugeria taršą - anglies dvideginį, dulkes ir kitas preimaišas. dar neišsiskleidę pumpurai turi dervos, kuri gydo žaizdas (reikia priskinti jų į 250 g stiklainį, užpilti vandeniu ir palaikyti). šis antpilas taip pat nuima skausmus, net radikulito :!: yra keletas rūšių - balzaminė, juodoji, piramidinė (primena kiparisą) ir kt.
trūkumai (na "trūkumai" čia sąlyginis žodis): neatsparios puviniui, kuris įsimeta į kamieną, jose mėgsta sukti lizdus varnos, kamienai dažnai apsinešę rudom samanom, šakos gumbuotos, žiedų pūkai kai kuriems sukelia alergiją, labai vislios (užgožia kitus medelius) :?
gal dar ko nors vertingo nepaminėjau :?: :wink: :lol:

glesum
Pranešimai: 954
Užsiregistravo: Ant 02 18, 2003, 13:14
Miestas: Kaimas
Susisiekti:

Standartinė glesum » Ant 04 19, 2005, 13:00

Man labiausiai patinkantis tuopu bruozas -- ju kvapas pavasari... mmmm... net gera prisimint... :)

darja
Pranešimai: 2703
Užsiregistravo: Šeš 02 07, 2004, 20:04
Miestas: Vilnius

Standartinė darja » Ant 04 19, 2005, 14:45

:wink: na va, tuoj nuspresim, kad topoliai ir tuopos - patys geriausi medziai... :lol: :P

Laimis
Pranešimai: 1378
Užsiregistravo: Pir 05 19, 2003, 11:42
Miestas: Link Ukmergės
Susisiekti:

Standartinė Laimis » Ant 04 19, 2005, 17:45

Basta rašė:Atrodo, kad topoliai (nesu įsitikinusi, ar tai tas pats, kas tuopos? :oops: :D ) yra energetiniai vampyrai, tai kadangi jie neima energijos iš dangaus, tai gal dėl to į juos ir žaibas netrenkia :?: :roll: :) Ačiū už įdomią ir naudingą informaciją :!: Paprastam medžių atlase jos tikrai nerasi :!:
Žaibas taip pat netrenkia ir į liepas. O liepos nėra vampyrai. Nors jos aukštesnės už ąžuolus užauga, bet į jas netrenkia. Virš ąžuolų susidaro teigiamas elektrostatinis laukas, o virš tuopų ir liepų neigiamas. (Arba atvirkščiai...nepamenu.) Teigimą arba neigiamą elektrostatinį lauką aplink save susikuria visi medžiai, tik vieni didesnį, kiti mažesnį. Todėl į vienus trenkia dažniau į kitus rečiau, o į trečius visai netrenkia.

Įdomūs sutvėrimai tie medžiai... :)

Dobis
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: Pir 01 26, 2004, 16:42
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobis » Pir 04 25, 2005, 16:40

čia taip ilgai aptarinėjome topolį, jau kažkas ir pajuokavo, kad anas iš vampyro vos ne pačiu vertingiausiu medžiu virto, bet man jis vis tiek ne prie širdies :| :roll:
panaršiau internete ir vėl radau šiokį tokį straipsniuką apie medžių energetiką ir apie topolį taip pat. perskaičiusi supratau, kodėl jis nėra mano medis:
http://www.newcanada.com/204/derevya.htm
kitoj vietoj dar radau apie topolių parką mieste:
Самой печальной является судьба парка им. Гагарина. Заложен он был когда-то в неудачном болотистом месте, сам космонавт №1 посадил здесь дерево. Парк вырос и мог бы стать неплохим местом отдыха для жителей индустриального района. Но этого не произошло. Этот парк всегда имел запущенный и отталкивающий вид, а причина этого заключается в том, что основными деревьями растущими здесь являются тополя. Всё дело в том, что тополь - это безразличное к человеку дерево. Особенность этого дерева такова, что оно как губка впитывает в себя негативную энергию из окружающего пространства. Дерево ею питается и для своего существования оно должен поглощать эту энергию в очень больших количествах. Тополь по праву может считаться городской энергетической помойкой. Сами понимаете, что может произойти с человеком, который попытается зарядиться энергией от такого дерева.
jei norite sužinoti ir apie kitus medžius, skaitykite čia:
http://www.naguale.khv.ru/treesmagy.htm
na gal čia šiek tiek persūdyta :mrgreen:
tikiu, kad jei pats pasodinsi tuopą ir su tuo medeliu nuolat bendrausi, tai ir santykis su juo bus kitoks - galbūt daugiau gautume abipusės naudos, o be to giminės sodyboje nebus blogos energijos, o jei ir bus koks negatyvas, tai tada jau prašom - darbuokitės tuopos, sugerkite, pasimaitinkite - tuo pačiu ir aplinką išvalysite :wink: :D

darja
Pranešimai: 2703
Užsiregistravo: Šeš 02 07, 2004, 20:04
Miestas: Vilnius

Standartinė darja » Ant 04 26, 2005, 17:39

:wink: nu jo, Dobis, parasei cia apie topoli - baisu bus net prieit :shock: :wink: , bet as manau, kad tas medis labai reikalingas - tiesiog turim buti jam dekingi, kad jis ta blogaja energija sugeria, tai visiems nuo to tik geriau, o ir tas mano giminaitis, kai nustatinejo mano medi, tai labai ilgai vardijo, apie topoli is pradziu net nepagalvojo, nes jau sakiau, kad tas medis labai labai retai kam tinka, bet tuo metu man buvo labai sunkus gyvenimo periodas, tevelis buvo mires, o mamos buvau labai uzspausta, tai matyt, del to tas medis man tada ir buvo tinkamiausias - kad sugertu neigiamus jausmus, o dabar jis manes irgi nelabai traukia, o ir mano kelyje retai painiojasi, tai retai prie jo ir prieinu, tiesiog jauciu, kokio medzio kada man reikia... :wink:

O del serbentu, tai mes ju saku irgi netrumpinam, bet kazkodel jau kuris laikas derlius sumazejes, bet gal del to, kad krumai jau laaaabai seni - kokiu 40 metu... :roll: O avieciu virsunes tai rugpjucio men. visad nukarpau - daug geriau dera... :wink:

Vėl pasikeičiau...
Pranešimai: 542
Užsiregistravo: Ant 07 08, 2003, 15:24
Miestas: Kaunas-Vilnius

Standartinė Vėl pasikeičiau... » Tre 04 27, 2005, 13:00

Dobis rašė:čia taip ilgai aptarinėjome topolį, jau kažkas ir pajuokavo, kad anas iš vampyro vos ne pačiu vertingiausiu medžiu virto
Mano kaimynė Sukiniuose vakar ilgai žiūrėjo į seną tuopą. Sako: "ot būt gerai ją nukirsti. Jau didelė, atgyveno savo, o kiek malkų man išeitų. O tuopų malkos geros. Nuo jų neužsikemša kaminas. Tik aš sena, o kas nupjaus ir supjaus?"

Laimis
Pranešimai: 1378
Užsiregistravo: Pir 05 19, 2003, 11:42
Miestas: Link Ukmergės
Susisiekti:

Standartinė Laimis » Tre 11 30, 2005, 1:36

Perkeliu iš kitos temos:
---------------------------------------------------------

pasislepusi
Parašyta: Tr. 2004 07 28, 19:01

zodziu cia beskaitant pagalvojau, kad gal galesit padet man isprest keblu klausima. radau nuostabiu medziu. jie pasodinti buvo senoj sodyboj. labai jie man patiko. auksti, tiesus, lapai kaip kriauses, tik didesni, iskarpymai labai neryskus, ir patrynus labai skaniai kvepia, kai pirma karta juos radau, tai nereikejo ne patrinti, labai skaniai nuo ju dvelke (nors siaip pastebejau, kad visu medziu lapai skaniai kvepia). nepaprasti medziai! nuostabus, nepakartojami!
nu tai zodziu, gal kas zinot kas cia tokie???
-----------------------------------------------------------------------


Vėl pasikeičiau...
Parašyta: Tr. 2005 03 02, 17:23

pasislepusi Rašo:
nu tai zodziu, gal kas zinot kas cia tokie???
balzaminė tuopa?

Paveikslėlis

Populus balsamifera L.
-----------------------------------------------------------------


Dobis
Parašyta: Kv. 2005 03 03, 0:23
Vėl pasikeičiau... Rašo:

balzaminė tuopa?
Populus balsamifera L.
ta proga noriu paklausti - ar yra daug tokiu, kuriems labai patinka tuopos as kazkodel tuopu-topoliu seimos medzius (Populus) vertinu maziausiai. gal del to, kad ju daug dulketose pakelese, ir auga jos kaip ant mieliu ir vislios be galo - lapai ju tarsi apsinese, ne zali, o sidabriskai pilki. nezinau net kodel , bet raibi tuopu kamienai man atrodo baugus, o ju lajoje daznai suka lizdus varnos ir senu medziu kamienai bei sakos tarsi apnesti kazkokiom "rudim" dar skaiciau, kad ju energetika nera palanki zmogui (neigiama), o ju pukai zydejimo metu - net sukelia alergijas. zodziu, man tarp tuopu nebutu labai jauku, nors aisku sie medziai, kaip gamtos dalis, yra ir savotiskai grazus ir vertingi. suprantu, kad mano nuomone yra labai subjektyvi ir nelabai pagrista, nors kaip cia pasakius - kas patinka vienam, kitam gali ir netikti va praejusia vasara pastebejau, kad tuopu giminaites blindes lapai tikrai skaniai kvepia
-------------------------------------------------------------------------------


Vėl pasikeičiau...
Parašyta: Kv. 2005 03 03, 16:20

Ąžuolai energiją žmogui duoda. Ir duoda stiprią energiją. Todėl ąžuolai žmonėms patinka.

Tuopos, drebulės energiją atima, todėl mažai kam patinka jos.

Bet nėr žemėj nereikalingų augalų. Reikia tik mokėti juos panaudoti. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tuopa yra blogas augalas, nes atima enegiją iš žmogaus. Tačiau juk kartais atimti energiją yra labai gerai. Pvz. skausmo energiją jeigu atima iš tavęs, tai yra labai gerai. O tuopa tai gali padaryti. Jei jums skauda dantį, širdį, koją ar galvą, tai nueikit apsikabinkit tuopą ir ji jums padės. Nutraus visą skausmo energiją. Tik reikia nesumaišyt - skausmų būna visokių. Taip pat gali būti kad kai kurie žmonės per daug energijos turi, tai jiems reikia nusiurbti. Tam tinka tuopa. Pvz. tai hiperaktyvūs vaikai.

Tuopa labai greitai auga, todėl ji dažnai sodinama malkoms. Jos negaila kirsti ir daug malkučių išeina.

Tuopa galima labai graitai apsodinti. Pvz. mums kuriantis sodybose, jei staigiai norim užauginti tvorą iš šiaurinės pusės, tai galim sodinti tuopas ar maumedžius, o paskui kai medžiai paūgės galėsim iškirsti tą tvorą, jei ji bus nereikalinga.

Tuopa, drebulė naudojama skiedroms stogams dengti. Labai geras stogas.

Tuopa, balzaminė labai kvepia. Jau ne vieną žmogų girdėjau, kad nori sodinti tuopą, nes labai kvepia.

Na, čia truputis tuopos gynybai. Šiaip ir mane ji nelabai traukia, nors suprantu, kad ji reikalinga ir teko pasinaudoti jos tiekiamomis dovanomis.
-----------------------------------------------------------------------


Dobis
Parašyta: Kv. 2005 03 03, 20:49

na labai aciu uz informacija sventa tiesa, kad nera nenaudingu augalu.
is tikruju greitai tos tuopos auga ir malkoms gerai sueina del siaurines puses apsodinimo reiketu rimtai pagalvoti - gal viena kita ir vertetu pasodint - ir kirst ne taip gaila butu. maumedzio tai jau negaleciau taip lengvai nupjaut - man jie vieni graziausiu medziu. o apie drebulines skiedras ir as girdejau, kad labai patvarios, ilgai tarnauja. dar girdejau, kad drebule labai tinka tvoroms, nes ji beveik nepuna, nes nebijo dregmes, o jei dar salycio su zeme nera tai vos ne amzinai stovi. anksciau Rusijos siaureje drebule naudojo cerkviu kupolu karkasams - laikydavo apie 300 metu. siaip drebule sodindavo ar jos tiesiog pacios augdavo uz sodybos ribu - butent del jos savybes atimti energija, nuimti skausmus. turbut del to ir pirtims drebule tinka. o namu apdailai jos nenaudojo, nebent tik slenksciams. beveik visa sia informacija perskaiciau tokioj rusu k. parasytoj knygelej apie medzius. tan raso, kad energijos suteikiantys medziai, juos dar autoriai vadina "dobryje derevja", yra pusis, liepa, berzas, kedras, azuolas, uosis, kastonas, klevas, saltalankis. aprasomos kiekvieno medzio savybes, jo poveikis zmogui net ivairiu paros metu. liepa pagal savo buda pvz. lyginama su suagusia moterimi, o berzas su jauna mergina (rusiskai - "beryoza" mot. gimines). pasirodo, skirtingi medziai buna aktyvus skirtingu paros metu, metu laiku ir nevienoda laika tada, kai jie budrauja mums ir reikia i juos "kreiptis" pagalbos. sakoma, kad azuolai megsta stiprius zmones, neverkslentojus, o jei toks nesi, tai supratau, kad geriau prie ju nesiartinti. be to, idomus faktas, kad azuolai gali "bendrauti" tarpusavyje - pasikeisti informacija- net budami labai toli vienas nuo kito. tai, jei padarysi ka blogo vienam azuolui, kiti jau tave atpazins apie kedrus sakoma, kad jie nors ir perduoda teigiama energija, daznai auga tokiose vietose, kuriu energetika sunki arba neigiama. juk ir azuolai neretai auga dregnose "baugiose" vietose tarp egliu ir kitu lapuociu. tikriausiai augdami tokiose "nelengvose" dirvose azuolai ir kedrai igauna daug galingos energijos
azuolai man labai patinka - ju grazios sakos, lajos forma, o lapai rudeni primena sendinta auksa, bet sogyboje man uztektu vieno-dvieju. jauciu, kad man jis siek tiek per stiprus medis. tikras atradimas man buvo skroblai (ju giraiciu yra Elektrenu sav.. Kaisiadoriu raj.) - panasus i azuolus, taciau ne tokie sunkiasvoriai. is ju galima pasodinti auksta gyvatvore ar tvora. medziai is tiesu nuostabios butybes
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt

PEDRAS
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pir 01 09, 2006, 19:36

TUOPOS, DREBULES

Standartinė PEDRAS » Pir 01 09, 2006, 19:45

Kazkur skaiciau, kad kai kurie medziai susodinti ratu gali padeti atsirasti saltiniui. Gal zinote? Gal tai tuopos ar drebules?

Laimis
Pranešimai: 1378
Užsiregistravo: Pir 05 19, 2003, 11:42
Miestas: Link Ukmergės
Susisiekti:

Standartinė Laimis » Ant 01 10, 2006, 2:54

Aš tai manau, kad nėra skirtumo ar tuopos ar drebulės. Bet "specialistai" sako, kad tik DREBULĖS gali iššaukti vandenį. Sukiniuose jau jos susodintos atitinkamoj vietoj ir jau bandoma. Po keleto metų turėtų ten ištrykšti šaltinis. Žodžiu, patikrinsim... :)

Plačiau skaityk šitoje temoje:
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=834
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt

Ingrida
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: Tre 05 14, 2003, 12:36
Miestas: Panevėžys

Standartinė Ingrida » Ant 01 10, 2006, 17:59

Ąžuolai taip pat padės šaltiniui atsirast.

O įodmu, kodėl tuopos auga tik pakelėse, o neauga miškuose? gal tiesa, kad tuopos perdirba neigiamą energiją ir išspinduliuoja jau švarią? juk kur miške rasi neigiamos energijos, ten ir taip švaru.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!

Laimis
Pranešimai: 1378
Užsiregistravo: Pir 05 19, 2003, 11:42
Miestas: Link Ukmergės
Susisiekti:

Standartinė Laimis » Ant 01 10, 2006, 18:26

Auga ir tuopos ir drebulės miškuose, tik sunku pastebėt jas. Vieną kartą radau kaštonų miške... ir niekaip niekaip neradau kaštonmedžio. O po ilgo ilgo ieškojimo netyčia pamačia, pačioje panosėje... Bet esmė, kad miške medžiai nesimato, matosi tik jų kamienas, o iš kamieno mažai kas atskiria medžius... Taip pat kelis kartus pamačiau primėtyta drebulės pūkų miške, pakėliau galvą ir pamačiau, kad visgi auga miške drebulės, tik kad mes jų nepastebim. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt

Dobė
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Pir 09 26, 2005, 8:58
Miestas: Vilnius

Standartinė Dobė » Ant 01 10, 2006, 21:54

oij-oi drebulės kuo puikiausiai auga miške ir pušynuos, ir lapuočiuos, o mano žemės pakrašty, ties riba su miškeliu kaip tik pulkelis drebulyčių - kaip mergelės sustojusios į ratelį pašokti :wink:

Skelbti atsakymą