Sveikata iš Dievo vaistinės

Įvairūs sodinimo būdai, priežiūra

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Sveikata iš Dievo vaistinės

Post by Uosis »

Sveiki ir sveikos,

"Sveikata iš Dievo vaistinės", taip turėjo vadintis šiuo metu žinomiausios pasaulyje žolininkės Marijos Treben unikali knyga. Tačiau 2005-aisiais turbūt pirmąkart lietuviškai išleistas Marijos Treben pasaulinis bestseleris pavadintas "Vaistingieji augalai iš gamtos vaistinės". Ne tame esmė, - svarbiausia, kad pasaulyje jau nuo 1980-ųjų daug kartų perleista didžiulio pasisekimo ir pripažinimo susilaukusi knyga pagaliau pasiekiama ir lietuvių kalba.

O sėkmės paslaptis gana paprasta - vienavertus panašu, kad Marija Treben į knygą atrinko tik patikrintus ir efektyvius žolelių receptus, taigi gera prekė pati save giria, kitavertus jos knyga yra aniptol ne moksliškas sausas žinių traktatas, o žinios pateiktos skaitytojui paprasta kalba ir, kas psichologiškai itin svarbu, knyga pilna pavyzdžių kaip vienas ar kitas receptas padėjo konkretiems žmonėms nuo konkrečių ligų. Tie gyvenimiški pavyzdžiai, nors kartais ir sunkiai tikėtini, bet suteikia pasitikėjimo ir padrąsina net ir didžiausius skeptikus.

Rašau čia taip gražiai, kadangi kiek pats bandžiau, knygoje pateikti receptai išties veikia. Kadangi ši knyga pasirodė praėjusiųjų metų pabaigoje tai rekomenduoju visiems pasitikintiems gamtos gydomąją galia įsigyti šia knyga, kol ją dar galima gauti knygynuose. Rekomenduoju visiems Vladimiro Megre skaitytojams, nes Marija Treben savo knygoje detalizuoja ir konkrečiais veikiančiais pavyzdžiais pagrindžia Anastasijos teiginį, kad gamtoje yra viskas, kas jam reikalinga. Beje, pigiau knygą galima įsigyti leidykloje Algarvė, Vilnius, Rinktinės g. 3/11, tel. 8 (5) 2725910.

Sėkmės!

P.S. Siūlau čia skelbti išbandytus receptus. Pavyzdžiui - asiūklių arbata gerina atmintį, pats išbandžiau ;)
Last edited by Uosis on Mon 08 13, 2012, 16:20, edited 2 times in total.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

Aurimai, o gal gali konkrečiau papasakoti apie šia arbatą! turiu labai daug asiūklių :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

aš šitą knygą nusipirkau rudenį ir iki šiol skaitau - norėjau ir pati ją čia forume parekomenduoti - tai malonu, kad ir kiti ją įvertino - išties puiki knygą ir žolelės pačios paprasčiausios - mūsų (ne kokios ten užjūrinės )

geri receptai, labai otimistiškai nuteikia, nes pasirodo žolelėmis išgydomos net rimčiausios ligos, labai įdomu skaityt :D
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Ot duodam reklamos :) Bet svarbiausia, kad paremta tikrais faktais :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Vaidužei:

Apie dirvinį asiūklį knygoje parašyti net šeši lapai, tai galėčiau nebent nuskanuot :) O konkrečiai dėl atminties tai padeda įvairios žolės - ir retai randamas meškinis česnakas ir vaistinė veronika ir dirvinis asiūklis. Apie asiūklį ir atminties gerinimą yra tokia informacija:
Ypač noriu pabrėžti, kad veronika puikiai padeda nuo nervingumo, sukelto nervinės įtampos. Puodelis arbatos vakarais prieš miegą ramina ir daro stebuklus. Šveicarų pastorius Kiunclė šią raminamąją arbatą gerti vakarais pataria žmonėms, dirbantiems ypač daug psichinių jėgų reikalaujantį darbą. Ji gerina atmintį ir pašalina svaigulį. Veronika, sumaišyta su saliero šaknimis, stiprina nervus ir gerina nuotaiką, be to, puikiai padeda nuo geltos, smėlio inkstuose, reumatinių ir podagrinių sąnarių skausmų.

Kartą vienas pastorius man sako: "Turėjau problemų su atmintimi, bet, pradėjus gerti veronikos ir dirvinio asiūklio arbatą (lygiomis dalimis, du puodelius per dieną), negalia staiga dingo per 14 dienų. Sakydamas pamokslą užmiršdavau žodžius. Jaučiausi sutrikęs ir nervingas. Vaistažolės man padėjo stulbinamai greitai."

Dirviniai asiūkliai kartu su vaistinėmis veronikomis valo kraują ir yra gera profilaktinė priemonė nuo kraujagyslių užkalkėjimo, vėžinių ligų ir atminties praradimo.
Tai tiek apie atmintį iš veronikos ir asiūklio aprašymų :)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

va va būtų gerai ir man tos veronikos pagerti - o ji labai dažna "piktžolė" daržuose - tokie smulkūs violetiniai žiedeliai. aš skaitydama tą knygą vis galvoju, kad mūsų vaistai yra visi po ranka ar kojomis, visiškai nemokamai - tereikia pasiekti. iš tos knygos man įstrigo vienas paminėtas faktas, kad nuo apendicito priepuolio gelbsti gervuogių lapų arbata. kaip tik netrukus po Kalėdų (visuotinio apsivalgymo meto, kai gerieji seneliai neša "saldžias" dovanėles) mano mažajam bernužėliui suskaudo pilvą ir skaudėjo kokias dvi valandas - vaikas jau net nebevaikščiojo, o gulėjo toks išbalęs, susirietęs ir dejavo. nepadėjo nei angliukai, nei medetkų arbata. žodžiu, įtarėm apendicitą, pradėjom svarstyti, kur vešim operuoti, nes gyvenam atokiau nuo miesto. tik staiga lyg per galvą trinktelėjo - "tai ką, galvoju, negi čia tik dabar tokia išeitis, tik peilis belieka, kaip aš mama savo vaiko nepagydysiu"- kad užsiutau ant savęs. puoliau ieškot žolelių - deja, gervuogių nebuvau prisiskynusi, tai išviriau stiprios pelyno arbatos, priverčiau gert. po kurio laiko - antrą puodelį. vaikas kiek pasnaudė, žiūrim po biški skruostai raudonuoja ir žmogiukas tiek atsigauna, kad sako - jau atrodo pilvo nebeskauda :lol: ko jau ko, o pelyno tai jau reikia turėti - jis nuo visų pilvo ligų gelbsti. po šio atsitikimo pasidariau išvadą, kad svarbiausia - tikėti žolelių galia ir savo pajėgomis :!:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Dobė wrote:gervuogių lapų arbata. :!:
Aš pasidžiovinau su uogom, tokios skanios arbatos neteko gerti, klasiška ir stiproka gaunasi.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:lol: :P
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Daugiau is sios puikios knygos surasite nueje i svetaines "Ivairios temos", skyrelyje Nenoras pasveikti...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

aciu Aurimai :H
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Post Reply