Ar gėlės atspindi žmones?

Įvairūs sodinimo būdai, priežiūra

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Ar gėlės atspindi žmones?

Post by Liūtaširdė »

Vat šovėman viena mintis į galvą,ar galėtų gėlės atspindėti žmonių charakterį įpročius ir pan.Aš nieko dar apie tai nežiau,taigi sukūriau šią temą,kad sužinotume ar tkrai gėės parodo kas jas augina,o jei taip tai kokios gėlės kaip parodo charakterį ir pan. :D
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

Idomia tema palietai!Del charakterio atspindejimo tai nezinau,bet kad emocijas atspindi tai tikrai!Wa auginau apelsinmedi,jis augo zaliavo,o kai tik isvaziavau is Lietuvos pradejo gelsti.Nusimine turbut ir is liudesio pradejo mesti lapus.O siaip dar manau,jei zmogus geras,kupinas teigiamu emociju,tai gelytes pas ji auga labai grazios ir uzaugina daug ziedeliu!ir nesvarbu kokia tai gelyte:roze,ramune ar pelargonija,manau jos visos vienodai gerai jaucia zmogaus emocijas!! :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Tai mano močiutė lb myli gėles todėl ir kaktusas pražysta kasmet,o vasarą koks gėlių darželis gražus.
Aš šią savaitę (nzn kurią dieną)paglosčiau savo rožytę,tai ji vakar lapelius išaugino:)
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

Kaip faina!!!O tavo rozyte auga lauke ar namuose?As tai wa nagaliu kambary beveik jokiu geliu auginti,nes katinas visas sugrauzia.Gal zinot ka daryti,kad katinas geliu nevalgytu? :oops:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

pabandyk pasėt arba palikt kokiam vazone žolės, tada gal kacas valgys tą žolę. :) Pas mane vienam dideliam vazone išdygo smilgos, aš jas palikau, tai katė sėdėdavo jame ir pastoviai jas valgydavo. Jos nudžiūvo, bet ji vis tiek ateidavo jų pagraužt. O pušų, žliugių ji neliečia.
katėms reikia žalumynų, kad susitvarkytų virškinimą..

o kokias gėles jūsų katinas valgo? Dekoratyvinės gėlės tai dažniausiai yra karčios?

dabar į temą

sakoma, kad šunys pasidaro panašūs į savo šeimininkus arba šeimininkai ir jų šunys sumanašėja. Ar to ir klausi, Liūtaširde, tik apie gėles?
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Angeliuke wrote:Kaip faina!!!O tavo rozyte auga lauke ar namuose?:
Namie ant palangės.Sakė mama,kad jinai mitlige susirgus,tai reiks purkšt sodos tirpalu kiekvieną dieną.
Last edited by Liūtaširdė on Fri 02 24, 2006, 19:49, edited 1 time in total.
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Gabriukas wrote:sakoma, kad šunys pasidaro panašūs į savo šeimininkus arba šeimininkai ir jų šunys sumanašėja. Ar to ir klausi, Liūtaširde, tik apie gėles?
Na galima sakyt taip... :roll:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

Pas mano senele auga didele kinroze ir ji irgi buvo kazkuo susirgusi,ar tai amarai buvo ja uzpuole,tai mano senele ja purske negyvu vandeniu ir krumas isgijo.
O, mano katinas grauzia kaktusus!!!!!!Nelebai suprantu kaip jis juos suvirskina. :roll: O del zolytes tai tikrai gerai sakote,reiks pameginti.Bet esme ne tik tame,kad katinas valgo visas geles(net alijosciu),bet ir ta,kad jis padukes labai,ko nesuvalgo,ta letenelem nuo palanges nustume.Ir tikrai nezinau kiek augintiniai panasus i savo seimininkus,bet mano kisa i mane tikrai nepanasus!!!!!!! :lol:
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

Stai ka pagalvojau,jeigu jau kalbeti i tema. :lol: Manau,kad geles gali atspindeti zmogu,nes zmogus yra tam tikru emociju branduolys,o geles,kaip ir visa augmenyja,labai jautriai i tas emocijas reaguoja.Taigi,taip iseina,kad geles atspindi zmogu!!! :D
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

Tie augintiniai (turiu omeny kaciukus) tikrai padukeliai,man irgi nekarta teko kaktusiukus ieskoti po radiatoriumi ir ne tik kaktusiukus... ! :lol:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

o aš anksčiau nelabai gėlyčių mėgėja buvau, man labiau patiko sumedėje kambariniai augalai, tad auginau krotoną, oleandrą (labai gražiai žydėjo rožinais žiedai), siauralapį fikusą, iš sėklos išaugintą greipfrutą, kinrožę. pamažu jie vis augo, plėtėsi ir ėmė išstumti žmones iš kamabarių, teko net kai kuriuos atiduoti. bet jie pasiliko pas mamą, nes dabar mūsų namuose nelabai tinkamas klimatas kambarinaims augalams - kai tik užkuriam katilą atšalus orams, oras staiga pasidaro pernelyg sausas, o dieną vėl atvėsta, ir augalai to nemėgsta - pradeda džiūti, vysti. be to, kai kuriems, pvz. greipfrutui, per mažai šviesos. tad dabar pas save namuose auginu araukariją - labai įdomus augalas spygliuotis - dinozaurų amžininkas, kilęs iš Naujos Zelandijos. šiaip nereiklus šviesai, tik nelabai pakelia sausą orą. mes ją puošiam vietoj eglutės :) o dar auginu alijošių, jeronimą, vazoną su prieskoninėm žolėm, kurios galima sakyti dabar merdi (bet vis dar gyvos :!: ) dėl vis to paties sauso oro :|
prieš keletą dienų nusipirkau porą skirtingų rūšių pelargonijų daigų (man patinka bobučių gėlės :wink: ), pasodinau į vazonėlius, žiūriu jau vienas krauna žiedelį :D taip ir laukiam kartu pavasario, vasaros :) - vazonėliai keliaus į lauką, o aš - :roll:
šiaip pastebėjau įdomų dalyką - kai apsilankau pas mamą, matau, kaip išbujojo buvę mano augalai - na galvoju, ar čia aš tokia ragana, kad neleidau jiems iki tol pasireikšti - bet ko gero augalams taip pat reikia erdvės kaip ir mums žmonėms, ir kai jie vieni karaliauja dideliam tuščiam vėsiam ir saulėtam kambary - jie klesti
:P :lol:
beje, maniškiai katinai augalų neliečia, bet lauke tai graužia žoles (ne dabar, aišku). tik vasarą pastebėjau, kad kažkas stabiliai nugrauždavo mėtas - manau tai - sraigių arba katinų darbelis :D
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

:lol: :lol: :lol:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

:D
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Nida
Posts: 11
Joined: Mon 05 08, 2006, 13:46
Location: Kaunas

Post by Nida »

Geles jaucia ir atspindi ne tik musu charakteri, bet manau, kad ir aplinka joms svarbi. Visada labai mylejau geles. Nuo 15 metu didziausia svajone buvo tureti daug geliu, tiek lauke, tiek kambaryje. Jaunysteje teko padirbeti imoneje prie geliu auginimo, dziaugiausi kiekviena diena ten dirbdama. Kai istekejau geles namuose pas mane neaugo... Bet ir namie nebuvo harmonijos...pyktis, barniai, nesuprasdavom vienas kito...Taip pragyvenau 10 metu, ir kiek kokiu geliu bandziau auginti visos numirdavo.
Dabar namuose ju turiu ivairiausiu ir labai daug... Pakeiciau gyvenima is pagrindu...Pasikeiciau pati...pasikeite poziuris, namuose isivyravo taika ir ramybe... Ir geles auga...zydi ir dziugina mano sirdele...
"...Žmogus gali kurti ir tobulinti pasaulį savo minčių galia..."
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

Kol gyvenau pas tėvus, tikrai, gėlės man pernelyg nerūpėjo, na nebent iš gailesčio paliedavau, kad nesikankintų dėl troškulio.
O savo namuose, kadangi jie laikini, stengiuosi neužsiveisti sodo. Auginu du kaktusiukus, dvi gėles ir vieną žolę. :mrgreen: Su meile jomis rūpinuosi ir labai džiaugiuosi, kad jos pas mus auga ir puikiai jaučiasi. Jos suteikia namams jaukumo. :) Ir tas geras jausmas viduje, kad galiu jomis rūpintis... :)
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
Post Reply