Augimo stimuliatoriai

Įvairūs sodinimo būdai, priežiūra

Moderator: Visi tvarkytojai

kestutis670
Posts: 183
Joined: Mon 01 18, 2010, 15:02

Re: Augimo stimuliatoriai

Post by kestutis670 »

Ar daug turi tokių pavyzdžių savo gyvenime :?: Po mano veiksmų gana dažnai atsiranda nepatenkintų... :mrgreen:
:love: :h:
briedis
Posts: 134
Joined: Fri 01 06, 2006, 2:03

Re: Augimo stimuliatoriai

Post by briedis »

Nu aš stengiuosi patenkint :D . Jo, visokių tų veiksmų būna... Bet dabar mes apie sodą kalbam, ir čia reikia stengtis, kad kuo mažiau liktų nepatenkintų.
kestutis670
Posts: 183
Joined: Mon 01 18, 2010, 15:02

Re: Augimo stimuliatoriai

Post by kestutis670 »

Gyvenimas , ne vien sodai...
:love: :h:
Bogdan
Posts: 16
Joined: Sat 05 23, 2009, 21:26
Location: Vilnius

Re: Augimo stimuliatoriai

Post by Bogdan »

Sniegui nutirpus ir esant 4 laipsniams šilumos, galima leisti sulą iš klevų ir beržu :) Naudinga gerti žmogui, nes turi angliavandenių ir mineralų :wink:

Man įdomu ar kas bandėte laistyti augalų daigus, kurie auginami indelyse? :)
Tokia mintys man atsirado, kaip galvojau kuo galima dar trešti sodinukus :)
kestutis670
Posts: 183
Joined: Mon 01 18, 2010, 15:02

Re: Augimo stimuliatoriai

Post by kestutis670 »

Bogdan wrote:Sniegui nutirpus ir esant 4 laipsniams šilumos, galima leisti sulą iš klevų ir beržu :) Naudinga gerti žmogui, nes turi angliavandenių ir mineralų :wink:

Man įdomu ar kas bandėte laistyti augalų daigus, kurie auginami indelyse? :)
Tokia mintys man atsirado, kaip galvojau kuo galima dar trešti sodinukus :)
:h: Bogdan,
tu turbūt turi omeny laistyti sula? Esu bandęs , tačiau jokio efekto nepastebėjau. Manau , kad tokią Dievo dovaną derėtų vartoti tik mitybos reikmėms.
:love: :h:
kestutis670
Posts: 183
Joined: Mon 01 18, 2010, 15:02

Gamtinė žemdirbystė

Post by kestutis670 »

[quote="Laimis"] O jei netyčia Kęstutis ateis ir į GŽ forumą ir ten pradės kabinėtis? Išmesti gi žmogaus nesinori.

:h: Laimi,
tai kuris iš mudviejų "administratorius" :?:
Prieš ką nors teigdamas gal perskaityk ką pats esi parašęs... :lol:
:love: :h:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Gamtinė žemdirbystė

Post by Laimis »

kestutis670 wrote:
Laimis wrote: O jei netyčia Kęstutis ateis ir į GŽ forumą ir ten pradės kabinėtis? Išmesti gi žmogaus nesinori.

tai kuris iš mudviejų "administratorius" :?:
Prieš ką nors teigdamas gal perskaityk ką pats esi parašęs...
Briedis Gamtinės žemdirbystės forume yra administratorius. Jis ten gali išmesti ką panorės. O šiame, anastasijos forume, mes turime lygiai tokias pat teises kaip jūs. Esame paprasti forumo vartotojai.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Bogdan
Posts: 16
Joined: Sat 05 23, 2009, 21:26
Location: Vilnius

Re: Augimo stimuliatoriai

Post by Bogdan »

Noriu patikslinti Tada- fotosintezie vyksta diena ir nakti :wink: , bet manau neiaskinsiu, nes apie tai galima surasti internete.

Del sulos-laisciau nusilpusius sodinukus, tai padejo (+) . Bet toki eksperimenta reikia pravesti tiksliau, gal tam itakos turejo kazkas kita...
Tai va, tokie pastebejimai :)
briedis
Posts: 134
Joined: Fri 01 06, 2006, 2:03

Re: Augimo stimuliatoriai

Post by briedis »

Tai be abejo, sula stimuliuos augimą. Cukraus tirpalu palaistytk, medaus- dar geriau, kalio permanganato- dar geriau nei medaus. Laistyk nusilpusius sodinukus- atsigaus. Bet kas čia gero? Ir kas iš to, kad palaistysi, gausi rezultatą, bet nežinosi kodėl taip atsitiko? O kitą kartą negausi ir vėl nesuprasi kodėl? Jei sodinukai nusilpę- prastas sodininkas, reikia mokytis, o ne stimuliatoriais laistyt. Stimuliatorių yra kiek tik nori, paprastai pagaminamų, o sulą naudot tokiems tikslams- nelabai moralu, pritariu Kęstučiui.
Bogdan
Posts: 16
Joined: Sat 05 23, 2009, 21:26
Location: Vilnius

Re: Augimo stimuliatoriai

Post by Bogdan »

Manau tai del plastikiniu langu :D , kaip mokslininku tyrimai parode, augalai silpniau auga. Bet manau cia ir be mokslininku gali kiekvienas pastebeti :lol:

Gali buti dar, kad nusilpe buvo, nes mama laiste kietu vandieniu, t.y is sulinio. Pastebejau, jog dauguma zmoniu laisto kambarines geles ir kitus augalus vandieniu is po ciaupo t.y is sulini, neleisdami jam pastovieti .. Naturaliomis salygomis augalai negali pasiimti tokio vandienio, jiems geresnis yra lietaus vanduo, kuris yra minkstas. Taip galvoju :)

Aisku, jeigu yra kokie nors sutrikimai, pablogejimai, tai darom kazka netaip.

Ir is viso stimuliatorius pradejo naudoti, kaip zmogus nuejo i pramones keliu... T.y nuima is vieno kvadratinio metro 3 kartus derliu, aisku zeme naturaliomis salygomis neatsigauna tada ir pradeda stimuliuoti. :roll: Pas kitus liko toks supratimas, jog be tresimo(chemikalu) nieko neauga :lol:

Teko stebeti netgi, kaip viena senjora rudeni tiesiogine prasme siejo zeme, jog nebutu ne vienos zoleles ar dirvos, o ankstyva pavasari salietravo nuoga zeme :lol: , kodel taip dare, nezinau :roll:
Kartais kaip pasakai zmonem, jog augini naturaliom salygom be chimijos tai pasisaipo,o kitiems nera skirtumo...
Post Reply