Žemės paieškos nuo 2003.03.

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Nu as kaip visada kaip is dangaus iskritusi, ne viska cia suprantu del tos zemes dabar. Paaiskinkit pilietei Neringai, kaip ten su Sukiniu kaimu. Kiek suprantu, tai cia kita vieta negu prie Gaveikiu ezero? Kas tai per vieta, kiek ten zemes, kiek zmoniu ketina ir gali ten isikurti? Sunerimau, kad kazkas jau be manes vyksta :shock:

Na bet tikriausiai ne veltui ispuole man proga atvaziuoti si penktadieni i Vilniu. Tai tikriausiai pavyks issiaiskinti kas cia dedasi. Butu puiku jeigu vaziuot zemes paziuret mane priimtumet. :P

Linkejimai visiems visiems, tame tarpe ir busimiems kaimynams
Ak, jau pildosi po truputi
Kad tik viskas kuo geriau ivyktu
O tada tai mes pagyvensim!
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Labas Neringa, tu visiškai teisi - žemė prie Sukinių yra kita, nei prie Gaveikių ežero :lol:

Trumpai drūtai apie žemę prie Sukinių:
Prie Šventosios upės slėnio plyti 200 ha valstybinės žemės sklypas. Ten taip pat yra didžiulis Moko akmuo bei šaltinis. Sklypą į dvi dalis (50 ir 150 ha) dalina nežinomo pavadinimo upelis. Kadangi žemė valstybinė, tai Kęstutis ir kiti ten gyventi apsisprendusieji atsikėlinėja gražintiną žemę. Mano žiniomis jau organizuojama atsikelti 30 ha. Kadangi Kęstutis ryžtingiausiai ėmesis šio reikalo tai jis ir paskelbė registraciją bei savo koordinates :) Būtinai nuvažiuoki šios žemės pažiūrėti. Vilniečiai ketina ten važiuoti šį savaitgalį.

P.S. Sukiniai yra maždaug už 70 km nuo Vilniaus, Kauno ir Panevežio :)
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Neringa wrote:Nu aš kaip visada kaip iš dangaus iškritusi, ne viską čia suprantu dėl tos žemės dabar. Paaiškinkit pilietei Neringai, kaip ten su Sukiniu kaimu.

Sunerimau, kad kazkas jau be manes vyksta :shock:
Taigi aiškinu, žemės yra pakankamai (ji yra valstybinė), tik kad šiuo metu pagreitinti įsigijimo prcesą, jei kas turite savo žemės ir norite kartu gyventi gyvenvietėje su bendraminčiais, galima persikelti. nes valstybinė žemė atrodo kolkas neparduodama.

dėl persikėlimo prašome kreiptis į Kęstutį.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Je..Aurimai, ten kur parašei teka nežinomas upelis, tai reikėjo parašyti "man nezinomas", nes iš tikrųjų to upelio pavadinimas Gumbrė. Jis paskelbtas draustiniu ir globojamas dėl savo įspūdingų augalų ir saugotino grožio. Dar ten teka Žuvintė ir Žuvintės šaltinis yra. Dar akmuo moko, dar piliakalnis, dar skrdžiai aukšti aukšti! Dar augalų įvairiausių, ąžuolų, Šventoji teka. Gyvena žmonės prijaučiantys Anastasijai, kurie mūsų laukia...Oi kaip ten gražu. Yra sala, yra santaka, yra purvo vonios, yra daug šaltinių ant kalno! Yra kaimynų su pieniuku ir Česlovo pasiūlytas puikus šių metų obuolių derlius ;) Yra lentpjūvė, kaip kažkas ir norėjo. Yra ryšiai su naudingom institucijom. Oi...ten puiku.
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Vauw, Laimi prirasiai cia visko, ko net as dar nezinojau... (kazin kuris "mirksiukas" labiau tiktų mano begaliniam susizavejimui isreksti?) :P

Dabar i ten taip uzsimaniau, kad nors imk ir lek dabar viduri nakties.... :mrgreen:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

o naktį, kad tu žinotum kaip ten faina! spindi žvaigždės, spindi mokas atsispindėdmas nuo jų, spindi visa Šventoji, tik reikia į kitą pusę perbristi, į kitą, ten, kur auga laukinių braškių kilimai ir pelkutėse gervės suka lizdus.
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Oi, baik, nepasakok taip vaizdziai ir taip graziai... o tai as ne tik, kad sianakt neuzmigsiu (kas jau ir taip aisku) :D , bet ir sestadienio nesulauksiu: mirsiu is nekantrumo...............!
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

O kaip man sulaukti to šeštadienio kada vėl galėsiu nulėkti ten? Ten kur dar neseniai braidžiau po rasotas pievas ir slėpiausi nuo lietaus, ten kur mane griaužė uodai, bet ir ten kur į mane savo ramiom akim žiūrėjo karvės. Tenai pažįstamas ar nepažįstamas tave užkalbina, ten neapsakoma, nes pirmas dvi dienas, kai ten buvau, tai neturėjau amo. Tik grįžęs į Kauną pradėjau normaliai kalbėti. Kažkoks užburtas buvau tame užburtame krašte.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Beje, dar nepapasakojau apie meteoritą ir apie iškastus karaliaus palaikus...ir oi..kiek dar nepapasakojau...Česlovas skaptuoja luotus! O pamatytumėt jo kirvių kolekciją! Jis renka senus kirvius ir juos sutvarko. Veikia kaip senais gerais laikais. O apie naują kelią tiesiamą į mūsų gyvenvietę ar užsiminiau? Eeee...atvarysi pamatysit...Beje. Šį šeštadienį visi yra kviečiami į Sukinius. Kas norės galės likti nakvoti.

Kęstutis su Danute dar užsisakė atvažiuoti antradienį arba ketvirtadienį, bei kitą savaitgalį. Atvažiuokite visi kada norite. Labai jūsų laukiam.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Laimi.. jei tau duotu reklamuoti koki jogurta ar dezodoranta, tai jo paklausa virsytu pasiula :P

Noriu.. Noriu noriu ten nuvaziuoti dar karta.. Ir dar.. Tai gal kita savaitgali kaip nors.. :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Taigi, ten mūsų žemė...taigi pats geriausias produktas. Jau matau ten stovinčius namukus ir sodus sodus sodus...jau matau vaikiukus lakstančius iki Žuvintės šaltinio atsigerti ir atgal. Jau matau mus visus Šventojoje per Rasas ir Liepos 23d. :) Nėr čia ką reklamuoti kai ten pabūni porą dienų, tai liežuvis pats vartaliojasi... :roll:
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

taip graziai cia viska nupasakojot :P norisi greiciau pamatyti , gal kas galetumet nuotraukeliu padaryti :?: .
Kokia galimybe ta zame man nusipirkti jei neturiu ka atsikelti :?: ?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Kristina, galimybe nusipirkti zeme yra tik viena - reikia atvaziuoti :) Atvaziuok ir nusipirksi. Kuo veliau atvaziuosi, tuo maziau pasirinkimo, o jei tau tinka bet kur tai atvaziuok bet kada ir zemes tikrai gausi :) Sekmes svetur ir sugrizus.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Gaveikių, Sukinių žemė ir... viskas? jau visi rado savo išsvajotus gimtinės kampelius? Turiu omeny kauniečius ir vilniečius. Ar jau daugiau žemės paieškomis nebežadama užsiimti?

Klausiu, nes kia kam (tame tarpe ir mūsų šeimai, ko gero :roll: ) tos dvi vietos per toli. Nes yra vaikai. O jie jau dabar (na, ne vasarą žinoma, bet rudenį tai tikrai :lol: ) turi lankyt mokyklą (bent vyresnioji). O 70 km iki Kauno gan toli. Net jei tik vasarą ar savaitgaliais kol kas atvažinėt, ir tai - toli. TAi ir yra (ko gero) pagrindinis jau rastų žemių minusas mums (ir ne tik, kiek žinau :wink: ). Negi paieškos pasibaigė? Ar tokie kaip mes jau pavieniui turės ieškot?

Žodžiu, ieškau bendraminčių,kas dar vis nori ieškot gražių (na ir ne tik : svarbu - tnkamų 8) ) žemių ne tiek toli Kauno (ar Vilniaus). Ar tokių dar likę??? :?:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Eeee..Loreta. Yra dar tokiu kaip tu - jie renkasi trecia varianta - Kuro kaimas. 26km nuo Kauno. Rolandas tvarko si reikala truputi ir Gediminas. O ieskanciu dar ir ketvirtos zemes tai irgi atsiras, manau.

Del atstumo tai as cituote cituoju Rolanda: "Kaip tai toli? Juk cia namai musu"
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Loreta, as cia irgi tokia, kuri nori arciau. Esu viena, be transporto, taip toli neprivazinesiu, o savo kampeli dazniau aplankyti norisi. O Kuro kaimas kaip ir tinka, bet ten apie bendruomene ir busima mokykla jau kaip ir neiseina svajoti - per mazi plotai. Tad dar zadu ieshkoti. Manau ir dar atsiras pritarianciu tolimesnem paieskom.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Gluosne, tu teisi... patikekite, statemes nama ir zinau, ka tai reiskia... o cia, vien transportui pinigai dideli nukeliaus... yra tos zemes ir arciau, tik reikia ieskoti netradiciniu iseiciu..
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

glesum, kur noresim ten gyvensim, tie kas nori toliau nuo miesto gyvens toliau, kas nori arciau susiras arciau. Svarbiausia surasti netradicine iseiti. :)
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Aš taip pat prisijungčiau prie ieškančių žemės arčiau Kauno, nes neketinu iš karto nutrukti visų ryšių su civilizacija.
Man patinka mano profesija, tik norėčiau savo darbe maksimaliai pritaikyti savo siekimą, kad kuo daugiau žmonių atsigręžtų į gamtą, į savo vidų, pradėtų domėtis kur gi yra ligų priežastys, kodėl jie ateina pas mane į vaistinę prašyti pagalbos.

Norėčiau dar dirbti su vaikais, noriu netradiciniais metodais padėti žmonėms, sergantiems visokio plauko alergijomis, artritais ir t. t.
:D :D :D

Žodžiu turiu daug visokiu svajonių ir jos nėra vien tik apie sodybą.
Todėl norėčiau vietos arčiau Kauno, kad galėčiau keliauti pirmyn -atgal. :P

Kuro kaime dar nebuvau pasižiūrėti, bet sprendžant iš nuotraukų ir iš vietos žemėlapyje mane ši vietelė labai traukia.
Sukiniuose irgi labai patiko, bet toloka, tektų visiškai pamiršti Kauną.

Iki :!:
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Daug žmonių šį ketvirtadienį važiavo pažiūrėti naujai senų žemių prie Kauno. Už Išorų. Link Jonavos. Loryte gal papasakosi apie žemes. Gal jau perka kas nors tenai?
Post Reply