Puslapis 11

Verslas

Parašytas: Sek 02 19, 2006, 12:12
bangladešas
Esu savo bendruomenės dar neradęs žmogus,keturių vaikų tėvas.Jau seniai galvoju apie tai,kad norėčiau džiaugtis gyvenimu mažesnėmis sąnaudomis.Nesu žalias nei ūkininkavime,sodininkystėje,nei statybose.Tai mane labai traukia,su meile puoselėju savo mažą sodelį,svajodamas apie didesnes erdves.Tačiau nesu kraštutinis natūralistas,ir pvz.negalėčiau atsisakyti rožių auginimo.
Nebeaprėpdamas jūsų forumo archyvo,noriu tiesiog paklausti:ar jūs visiškai nesusisiejate su verslu ,pvz.baldų gamyba?

Parašytas: Pir 02 20, 2006, 9:43
Renata
Nesiimsiu atsakyti už visas forumo platybes ir klubų skaitlingumą, bet manau, kad kiekvienas, kuriantis (ar ketinantis kurti) sodyba pagalvoja ir apie šiokį tokį versliuką. Nediduką, nekeliantį grėsmės pačiai sodybos, kaip Meilės erdvės, idėjai, bet leisiančiam dirbti ir užsisdirbti neišeinant iš namų. Visgi kolkas gyvenam tokiame pasaulyje, koks jis yra. O šiame pasaulyje pinigai vis dar reikalingi... :mrgreen: :D
Visgi neįsivaizduoju kad kas savo žemėje pasiryžtų įkurti stambų cechą.

Parašytas: Pir 02 20, 2006, 11:13
Neringa
Pritariu Renatėlei. Be to, kiekvienas džiaugtųsi kaimynu, kuris moka gaminti ne bet kokius baldus, o tokius, kurie ir gražūs, ir žmogui padeda sveikatą atstatyti ar saugoti, gerai nuteikia, suteikia jaukumo ir harmonijos namams, pagaminta neskriaudžiant gamtos, iš ekologiškų medžiagų. Toks kaimynas bet kuriam žmogui būtų džiaugsmas ir garbė. O ir geras pavyzdys, kaip galima išmokti amato, kuris ir širdžiai mielas ir žmonėms naudingas :wink:

Parašytas: Pir 02 20, 2006, 14:28
Žvaigždėtas dangus
Jo , čia tiek verslų galima prigalvot.

Parašytas: Tre 03 08, 2006, 15:41
loreta
Sakyciau, rankomis pagaminti baldai kiekvienai sirdziai mieli. Juk yra pavyzdziu, net be vinies sudetu baldu. Cia galima butu pamineti japoniskuosius. O kaip gi savo zemeje kuria Piotras? Gal kas matete? Ar manote, kad jis turi didziausia lentpjuve, ar cecha?

Parašytas: Tre 03 08, 2006, 15:46
loreta
:D :D :D
http://www.coralcastle.com Kaip tas latviu kilmes kurejas issiaiskino Egipto paslaptis ir pats vienas sukure tuos statinius praeitame simtmetyje, vienas Dievas zino. Tokiu pavyzdziu paieskoje, galime atrasti ne viena. Tiesiog reikia paleisti minti i kurybines gelmes.

Re: Verslas

Parašytas: Tre 03 08, 2006, 15:52
loreta
bangladešas rašė:...ir pvz.negalėčiau atsisakyti rožių auginimo.
Gerbiamam Bangladesui nieko nereikia atsisakyti! Juk roziu auginimas, tai tos pacios Dieviskos programos vykdymas. Tik ar jas skintas pardavinesi, ar su saknimis vazoneliuose, tai jau tau spresti. :D :D :D

Parašytas: Pir 04 03, 2006, 13:44
Egidijus
Aš manau, kad verslas gali būti gana svarbus dalykas ir ne tiek dėl to kad pats galėtum pragyventi (kaime gali pragyventi ir pvz rašydamas projektus), bet dėl to jog norint daryti didesnę įtaką pasauliui reikalingi pinigai. Didelę įtaką jau daro teisingas pačio gyvenimas tačiau pvz., jei norėtumėm kad Lietuvoj būtų galima indus plauti tik aplinkai nekenksmingom priemonėm tai:
1) turi mokėt nuostabiai kalbėt, kad savo kalba išaiškintum ir "atverstum" :) žmones kuriems tai visiškai nerūpi, arba mokėti nuomonės keitimo firmoms ir žiniasklaidai už "reklamą", arba/ir
2) paspausti valdžią (arba pačiam eiti į valdžią) kad uždraustų juos pardavinėti/gamminti (dažnai tai l.sunku nes kita šalis niri "išgyventi" todėl imasi atsakomųjų veiksmų), arba/ir
3) pačiam užsidirbti pinigų už luriuos nusipirkti įmonę ir pakeisti jos gamybą į švaresnę/uždaryti arba/ir
... čia toliau patys galit prigalvoti.

Noriu tik pasakyt, kad jeigu rūpi visa žemė tai galima pinigus panaudot ir geriem tikslam. Čia dar pagalvojau apie atlyginimą - kad kuo mažiau žmogus gauna - tuo geriau Žemei (aišku jei jam užtenka patenkinti būtiniausius poreikiu). Nes daugumoje atvejų kai atlyginimas pakyla - padidėja ir žmonių poreikiai, taigi jie daugiau suvartoja nes siekia "geresnio" gyvenimo iliuzijos. Aišku viskas tada priklauso nuo pačio verslininko - ką jis su tais pinigais daro.

Aš tai imsiuos verslo ir ne tiek dėl savo poreikių patenkinimo užtikrinimo, kiek dėl galimybės panaudoti pinigus teisingiems tikslams.

Parašytas: Pir 04 03, 2006, 16:09
loreta
Tas verslas, kurio tu nori imtis, ar su gamta "draugaus"?

Parašytas: Pir 05 15, 2006, 11:11
kmalysko
Pavyzdzhiui as planuoju uzhsiimti kedriuku auginimu :lol:

Parašytas: Pir 05 15, 2006, 11:20
Uriel
kmalysko rašė:Pavyzdzhiui as planuoju uzhsiimti kedriuku auginimu :lol:
Lietuvoje kedrai normaliai neauga :) Tad utopija užsiimti neverta.

Žinau kedryną, pasodintą mano senelio rankomis prieš beveik 100 metų. Vaizdzialis super graudulingas! Klimatas ne tas...

Parašytas: Pir 05 15, 2006, 14:16
kmalysko
Urielė rašė:
kmalysko rašė:Pavyzdzhiui as planuoju uzhsiimti kedriuku auginimu :lol:
Lietuvoje kedrai normaliai neauga :) Tad utopija užsiimti neverta.

Žinau kedryną, pasodintą mano senelio rankomis prieš beveik 100 metų. Vaizdzialis super graudulingas! Klimatas ne tas...
Hm... Neprisimenu kokiose salose buvo V.Megre, bet lygtai ten labai karsta ir sausa... tai kodel negali augti pas mus?
Tiesa, as dar labai daug literaturos nesusiradau sia tema, bet manau - Viskas imanoma!

Parašytas: Tre 06 07, 2006, 16:47
Egidijus
kmalysko, jei jauti, kad nori daryti - daryk. Visada atsiras tų kurie sakys, kad nepasiseks, neapsimoka daryti ir pan. Tai dažniausiai sako žmonės kurie patys nerizikuoja ir kažko naujo nedaro, nesiima iniciatyvos, atsakomybės už savo veiksmus.
Galbūt iš tiesų kažkas sunkiai eisis - bet tada jau pati tai būsi patyrus ir galėsi keisti(s) priklausomai nuo situacijos. Žiūrėk, gal po kurio laiko bus ir "kmalysko medelynas" :)

Parašytas: Tre 06 07, 2006, 20:57
J
Egidijus
kmalysko, jei jauti, kad nori daryti - daryk. Visada atsiras tų kurie sakys, kad nepasiseks, neapsimoka daryti ir pan. Tai dažniausiai sako žmonės kurie patys nerizikuoja ir kažko naujo nedaro, nesiima iniciatyvos, atsakomybės už savo veiksmus.
Visiškai nenoriu pasakyti, kad reikia atsisakyti svajonės ir kažko nedaryti, bet...
Egidijau, ar esi tikras, kad taip kalba žmonės, kurie patys nerizikuoja ir kažko naujo nedaro, nesiima iniciatyvos, atsakomybės už savo veiksmus?
O gal kaip tik priešingai... Taip kalba žmonės, turintys savo verslą, nebijantys rizikos, bandę naujoves, klupę, užsimušę gumbus, kėlęsi ir vėl ėję?... Gal jie kalba iš savos patirties?

Parašytas: Tre 06 07, 2006, 21:39
Rami
Egidijus pasake "dazniausiai"...
juk ir siame forume yra dalyviu,kurie tik aiskina kaip nedaryti,galbut NETGI-kaip daryti,bet patys taip nedaro...
Bet nesakau kad tokie visi ar ka-tiesiog visokiu yra...

Parašytas: Tre 06 07, 2006, 21:54
J
Logiška...
Bet statistikos juk nėra apie tai, kas yra dažniausiai...

Parašytas: Ket 06 08, 2006, 13:07
Stas
Sakyciau daugelis zmoniu savyje turi dideliu abejoniu: ar pavyks tai, ar iseis padaryti taip ir t. t. Stai aplinkui niekas to nedaro - reiskia ir man neiseis ir t. t. ir pan. Tokiam zmogui netgi pavyzdziai, kad kazkas neimanomo realizuota uz tvoros, nesukels jokio tikejimo/pasitikejimo. I tai galima atsakyti tik viena - kol pats zmogus nepatikes tuo kad jis gali padaryti tai ka uzsibriezia - isties nieko neiseis.

P.s. Tarp kitko yra ir tokiu zmoniu, kurie realizavo nestandartinius/neiprastus/neimanomus dalykus, taciau jie ilga laika patys tuo negali patiketi.

Parašytas: Pen 06 09, 2006, 15:02
Rami
viskas prasideda nuo svajoniu...arba minciu...Nebutina klausyt patarimu,bet pasireiksti cia leidziama visiems...Ar is patirimo kalba,ar ne...

Parašytas: Pen 06 09, 2006, 16:40
Rolandas
Aš manau kad pradėjus gyventi sodyboje viskas išaiškės. Verslas bus jei tik panorėsite :) Tiesa ne toks verslas kaip kai kas įsivaizduoja :mrgreen: