Sodyba po mūsų išėjimo

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Ūkanos
Posts: 3
Joined: Tue 03 14, 2006, 16:32
Contact:

Sodyba po mūsų išėjimo

Post by Ūkanos »

Sveiki, gerieji žmonės!

Esu visai naujas, Anastazijos idėjų sužavėtas ir čia besireiškiantis, žmogus. Jau perskaičiau 5 knygas, kiekvienai progai pasitaikius, vis nusiperku dar neskaitytą. Svajoju apie giminės sodybą, žemišką rojų, bet viena mintis man neduoda ramybės (gal jau buvo šnekėta, bet aš neradau):

Ar negali atsitikt taip, kad sodyba liks tuščia ir niekas ten pastoviai negyvens, kai mes, jos įkūrėjai, išeisim? Jeigu turėsim vieną palikuonį, - viskas aišku. Jis su savo šeima ten pasiliks. O jei vaikų bus daugiau? Visi su savo šeimom gi netilps! Kažkam reikės išeiti kitur. O kaip nuspręsti kuriam?

Gerai, sodyboje pradeda šeimininkauti viena šeima. Jie atrodytų kaip ir išskirtiniai, nes ten pat šeimininkaus jų palikuonys. Ar gali kitos šeimos ten jaustis kaip namie? Ar neatsitiks taip, kad tokiu būdu gali susvetimėt ir prarast ryšį su sodyba kiti mūsų palikuonys?

Kaip čia taip išeina, kad įkuriam savo tėvynės gabalėlį, o iš jo vis kas nors turi išeiti?
Ką ir kaip daryti, kad sodyba, ne vien kaip žemės lopinėlis, bet ir kaip dvasinis šaltinis, liktų visų?

Prašau, paaiškinkite man šią situaciją. Nes kažkaip jau iš anksto pradeda skaudėt dėl vaikų, paliekančių savo žemę...

Širdingai dėkoju.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Sodyba po mūsų išėjimo

Post by Rytė »

Ūkanos wrote: Jeigu turėsim vieną palikuonį, - viskas aišku. Jis su savo šeima ten pasiliks.
O jei nepasiliks? :roll:
Ūkanos
Posts: 3
Joined: Tue 03 14, 2006, 16:32
Contact:

Post by Ūkanos »

Teks tikėtis, kad ten sugrįš anūkai? :-)

Na vat mane tas ir liūdina. Tiek meilės ir darbo įdėsim, o gali nutikt ir taip, kad tai niekam nerūpės, išskyrus mus pačius...
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Čia kelios nuorodos į temas, kur buvo apie kažką panašaus kalbėta

Uošvienės prisiminimai, arba kuo tai gali baigtis. Čia klausimą iškelia irgi panašų, ar reikės po tavęs tų sodybų kam nors
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=836

Kaip sukurti sodybą? Žingnis pirmas, antras, trečias... truputį užsimenama
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=53

MEILĖS partija, 10 psl.
"man kirba toks klausymelis-
jis ir ji, uzaugo meiles erdveje, bet skirtingose vietose. jie pamilo vienas kita, ir gyvens kartu.. kur? pvz- pas ji- jos namai, kur jos erdve- lieka apleisti, ir atvirksciai. jei kurs nauja- abu pirmieji lieka vienisi, jei nera kam ten gyventi toliau"
ir atsakymai..
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... highlight=

Gal kils kokių minčių..
Ūkanos
Posts: 3
Joined: Tue 03 14, 2006, 16:32
Contact:

Post by Ūkanos »

Labai dėkui.

Pasirodo, tik eterį užliejau. Nepykit :-)
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Manau su meile kurtuje erdveje ne tik musu palikuonis nores gyventi.

Neterskit aplinkos pesimistinem nuotaikom ir viskas bus gerai. Juk nuo minciu viskas ir prasideda.
Bogdanas
Posts: 9
Joined: Sun 10 29, 2006, 22:12
Location: Vilnius

Post by Bogdanas »

Pagal Anastasiją tinkamai išauklėti vaikai nemanau, kad norės gyventi pasaulyje, iš kurio mes žadame pabėgti.
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Kodel pabegti? kas cia ruosiasi kur begti. Lietuva per daug maza tam :D :D :D
O siaip jau juk net Anastasijos sunus ruosiasi palikti progumele ,tam gi ir sesutes paprase :D
O siaip kas cia per auklejimas pgl Anastasija :?
Bogdanas
Posts: 9
Joined: Sun 10 29, 2006, 22:12
Location: Vilnius

Post by Bogdanas »

Kristina wrote:O siaip kas cia per auklejimas pgl Anastasija :?
Megre savo knygoje yra parašęs kaip reikia tinkamai auklėti vaikus, kokiomis sąlygomis jie turi augti ir pan. Todėl manau, kad vargu kas norėtų palikti žmonių atkurtą rojų ir išeiti į griuvėsius. Bet tai viskas priklauso tik nuo konkretaus žmogaus ir jeigu vaikas užsimanys palikti sodybą, jis turės tam visas teises.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

iseis neiseis nesvrabu, svarbu mintis
net jei nebus jokiu vaiku savo sodyboje gali atgimti

va mano zemes pakrasty auga didziules egles
vasara pasislepiu po jomis nuo kaitru ir galvoju:
va koks protingas zmogus cia gyveno, egles pasodino
ar as pasikviesiu ar mano vaikai pasikvies ji atgimti musu sodyboje

o kad iseis tai naturalu, vaikai kurs savo meiles erdve, pagal savo supratima
o va tas ju supratimas nuo musu irgi priklauso
saulute
Posts: 18
Joined: Tue 11 08, 2005, 6:50
Location: Los Andzelas

Re: Sodyba po mūsų išėjimo

Post by saulute »

Tai gal tik viena vaika turetume tureti, nes taip ir Zemei geriau, mes zmones, prisidauginom kaip parazitai. O vaikai turetu su kuo zaisti jei gyvenvietej butume.
Post Reply