Gal kas norit kurtis apie Trakus?

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Tamenunda
Posts: 22
Joined: Thu 02 09, 2006, 13:20

Gal kas norit kurtis apie Trakus?

Post by Tamenunda »

Sveiki,
Gal yra ieskanciu vietos kurtis ir norinciu isikurti apie Trakus. Pats ketinu kurtis 7 km nuo Traku. Aplinkiniai kaimieciai visi kaip susitare siulo pirkti zemes. Kaina, tiesa, didele. Bet perki juk ne dantu krapstuka...
Trakai - stipri ir maloni vieta.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Trakų kraštu domėjausi. Patrauklu...

O tu netikrinai, ar tos vietos neįeina į draustinio zonas? Tada be šansų gauti žemės paskirties keitimą...
lialia
Posts: 7
Joined: Fri 08 06, 2004, 21:18

trakai

Post by lialia »

Prie Taku kuriasi siek tiek kitoks kontingentas. žemės kainos dideles, todel ir norinciu forumiečiu nera.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Ar tikrai kuriasi? Kol kas nieko negirdeti... Būtų įdomu, gal ne man asmeniškai, bet šiaip :)
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Tamenunda
Posts: 22
Joined: Thu 02 09, 2006, 13:20

Post by Tamenunda »

Bent jau ta teritorija, kuria aš domėjausi (pusiaukelėje tarp Trakų ir Vievio) nėra nei nacionalinio parko nei kokio draustinio teritorijoje. Žemės paskirties klausimas taip pat sprendžiamas dalykas.
O kas dėl kontingento: kokį sukursi, toks ir bus kontingentas... Jei kam idomu, rašykit [email protected]
Noja
Posts: 2
Joined: Fri 10 13, 2006, 10:26
Location: Trakai

Post by Noja »

Sveiki, labai sudomino sodybu kurimas prie Traku. As jau senokai ieskai zemes ir bendraminciu, kuriems artimos gimines kurimo idejos. Laukciau informacijos.

Noja
Chiobrelis
Posts: 1
Joined: Thu 05 01, 2008, 22:48

Re: Gal kas norit kurtis apie Trakus?

Post by Chiobrelis »

Mane irgi domintu variantas netoli Traku
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Re: Gal kas norit kurtis apie Trakus?

Post by Dina »

O gal ką domina sodo sklypas prie Grigiškių? "Putinas" sodų bendrija, šalia miškelio.
arbat
Posts: 1
Joined: Mon 03 23, 2009, 20:48

Re: Gal kas norit kurtis apie Trakus?

Post by arbat »

Sveiki :) idomu butu suzinoti s.b Putinas apitiksles kainos(turedami pasiulymu parasykit i mano emailą [email protected] lauksiu pasiulymu.
Post Reply