Permokultura- idomus filmas, tik rusų kalba

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Šypsena
Posts: 4
Joined: Tue 02 06, 2007, 14:53

Permokultura- idomus filmas, tik rusų kalba

Post by Šypsena »

Geriau kartą pamatyti, nei 10 išgirsti. Kiekvianam, kuris ma\daug supranta rusiškai siūlau pažiurėti filmuką apie tai, kaip permokultūros principus ir metodus pritaiko vienas austrijos fermeris.

http://www.torsunov.ru/video.htm
žiurėti "avstriiskij raj"
Oligarchas
Posts: 17
Joined: Sat 02 03, 2007, 14:26

Post by Oligarchas »

Gerbiamoji, ar as kazko nemoku? Nes man ji primestinai siulo isirasyti. Na tai gal dar butu nieko, taciau rodoma, kad tai uztruks 1,5 valandos? :x
Šypsena
Posts: 4
Joined: Tue 02 06, 2007, 14:53

Post by Šypsena »

Taip, įprastu budu tai daug laiko užima, bet galima sutaupyti laiką, jei naudotis kompiuterinemis programomis, skirtomis butent šiam klausimui išspręsti.
pvz. aš turiu tokia programkę "Download Master" ir iš i-neto viska per ją kraunu, užima keleta minučių.
Oligarchas
Posts: 17
Joined: Sat 02 03, 2007, 14:26

Post by Oligarchas »

O programike sita perkama ar is ineto ja galima atsipumpuoti? Ir kiek megabaitu ji uzima?
Šypsena
Posts: 4
Joined: Tue 02 06, 2007, 14:53

Post by Šypsena »

Neperkama-dabar viska galima I-nete rasti. o kiek uzima- 2 MB

va radau http://www.westbyte.com/dm
Šypsena
Posts: 4
Joined: Tue 02 06, 2007, 14:53

Post by Šypsena »

Man tas filmukas, kurį siūlau pažiūrėti, pastumė pagalvot del to, kad net vegetarai yra labai kenksmingi žmonės. Dabar įžeidžiame žemę, jei neturime sodybos ir patys neaugyname maisto.
Mes kai perkame parduotuveje pvz. morką, mokame už viską, net už tai, kad žemę barstytų hemikalais, už tai, kad baisiausios pasauly mašynos, po kurių ratais verkia mūsų mamytė-žemė, ropotų po laukus.
Kai aš supratau visą šitą sistemą, labai skaudu pasidarė ir baisu kad kiekvienas joje dalyvauja. Ir nebus žmogus laimingai, kol šitaip daro.
saulute
Posts: 18
Joined: Tue 11 08, 2005, 6:50
Location: Los Andzelas

Re: Permokultura- idomus filmas, tik rusų kalba

Post by saulute »

Visikai sutinku. Pavyzdziui, jei visi zemeje imtu valgyti veganiskai, tai Zeme terstu daug maziau net negu, kad visi atsisakytu automobiliu! O jei dar bent dauguma to maisto zmones valgytu nevirta ir is savo sodo, zeme greit pasidarytu rojumi. Na, gal ne visai rojumi, bet daug arciau.
Post Reply