Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Laimis »

Apie problemą parašyta čia:
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?f=3&t=2015

Bet ten tik dalis problemos. Ten tik vieni žmonės buvo išmesti iš sukinių gyvenvietės. Jie buvo išmesti už tai, kad neteisingai kuriasi. Toks buvo pasiaiškinimas išmetėjų. Paskui taip pat buvo išmesti ir kiti žmonės. O galiausiai bandyta išmesti Aldoną. Bet ji sodino medelius ir kūrėsi "teisingai", todėl jos negalėjo išmesti už neteisingą kūrimąsi. Todėl ją išmetė sakydami: "tu užsiimi juodąja magija". Visiškas absurdas. Bet tokie dalykai Sukiniuose vyksta. Naujokai, būkite atsargūs kol problema neišspręsta, tol sukiniečiai darys šventes, šypsosis ir džiaugsis ir su jumis gerai elgsis, bet jei nepatiks, tai ims ir išmes jus. Jie džiaugiasi tik todėl, kad į šventes neateinu aš ir kiti išmestieji. Todėl ir atrodo kai kuriems žmonėms, kad problemos nėra. Deja ji yra. Ir niekas nenori jos spręsti. Aš tai suprantu, nes nemalonu girdėti neigiamą informaciją. Bet... bet reikia išspręsti ir tada nebebus problemos.

Bandžiau kalbėti sukinių susitikimuose. Jie nenori spręsti. Bandžiau kalbėti Kauno klube apie tai. Žinoma, niekas nenori girdėti neigiamos informacijos. Bandžiau rašyti į anastasija.lt komentarus, bet ten pradėtos trinti mano žinutės ir pasakė, kad ten ne vieta ir reikia rašyti į forumą. Taigi ir rašau. Nes kur man daugiau kreiptis?

Šia tema turiu du tikslus. Pirma, perspėti naujokus, kad atsargiau kurtųsi ir kad neduotų pinigų už žemę Kęstučiui ar kam kitam. Pasitikėjimas yra labai gerai, bet deja šioje gyvenvietėje teko nudegti, tad būkite atsargūs. Antra, noriu pakviesti sukiniečius ir visus kitus spręsti problemą. Ji yra. Ji dar neišspręsta. Ir ji iškils kitose srityse, jei jos nespręsim.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Dievo karys »

Lazda turi 2 galus, o mūsų atveju lazdos galu daugybė.
Čia mes matome tik viršūnėles o šaknelių nebematom.

Pirmiausia pabandykime pažvelgti iš Kęstučio pozicijų, nes ji turi savo tiesą kuri turi savo pagrindą.
Pabandysiu pamastyti kuo yra teisus Kęstutis. Aš net įrodysiu kad jis yra teisus.
Taigi pradedam.

Mes turime Anastasijos idėjas kurias kiekvienas mūsų supranta savaip. Ir kuo daugiau tame supratime dalyvauja proto ir mažiau širdies tuo tie supratimai įvairesni beigi spalvingesni.
Aksioma: Kestučiui svarbios Anastasijos idėjos. Jis nori laimingas gyventi savo Meilės erdvėje. Kad jį anūkai geruoju minetų ir visas pasaulis mylėtų.
Vien norų nepakanka, reikia veikti. Anastasijos knygoje rašoma apie karius kurie šventai tiki ir pritaria karo vadu ir jo sprendimais, bet į mūšį neina ir nors tu ką.
Kestutis - veiklos žmogus. (bent jau aš taip manau). Tarkime kad jis veiklą supranta ne kažkaip savaip, o taip kaip pateikta Anastasijos idėjose.
Jei jau nusprendei kurtis, tai kurkis - statyk namą, sodink gyvatvorę, mišką, sodą, medžius. Nemiegok. Anastasijos knygoje minima maždaug taip "Po penkių metų gyvenvietė buvo pastatyta". Štai aiškus terminas iki kada reikia padaryti viską.
Ir ką mes matome. Euforija užgęso. Žmonės nusisuko nuo vizijos. Žmonės laukia. Ko laukia? Anastasijos knygoje parasyta kad "naujo tūkstantmečio pradžioje Rusijos prezidentas išleis įsaką apie giminės sodybas". Galbūt net prašyta kad "naujo šimtmečio pradžioje". Kažkaip neužsifiksavo mintis. 5 knyga, kam įdomu skaitykite.
O tas prezidentas kažkaip nieko nedaro. Pamenu rusai labai džiūgavo, kad prezidentas pritaria giminės sodybų projektui. Kaip jie džiaugėsi po rinkimu. Beliko krautis daiktus ir vaziuoti į savo sodybą. Na o prezidentas net jei būtų pažadėjęs..... kaip sakoma "pažadėjo - patiešijo, neištesėjo nesugriešijo". Anas net nieko nežadėjo. Taigi akivaizdus STOP ženklas visiems abejojantiems. Toks įspūdis kad tamsiukai suorganizavo "minutės pertraukėlę" kad tie kuriem Dievo planas nepatinka, kurie nori pasilikti su tamsiaja puse, kad jie atsikvošėtų, suprastu kad teisingiausias kelias yra technokratinis, kad ideali erdvė yra pas ateivius paminėtus vėlgi Anastasijos knygoje. Galu gale galima sustoti, pamastyti ar mums to reikia.
Ir tame nieko naujo. Dar anais laikais susirinko demonai ir galvoja, ka padaryti, kad žmonės pamirštų Kristų, kad pamirštų Dievo įsakymus. "Gal sakykime kad Kristaus nėra ir nebuvo", "Gal sakykime kad jo mokymas senas, šiuolaikiniams žmonėms netinka", "Gal...". Demonų vyriausiasis sukiojo galvą ir nė vienas pasiųlymas neatrodė tinkamas. Staiga vienas demoniukas pasiūlė "O mes neneikime Kristaus, neneikime jo tiesų, tiesiog pasakykime kad dar yra laiko, dar galima nevykdyti Dievo įsakymų, kad vykdyti juos galima bus vėliau, kad vistiek nuodėmės bus atleistos ir Dievas su džiaugsmu priims sūnus paklydėlius.". "Gerai sakai" ž pritarė vyriausias demonas. "Taip ir padarysim".

Taigi laiko sodyboms kurti turime. Gal ju net kurti nereikes. Dievas mums viska pasodins ir dar primokės kad mes karta į mėnesį ten nuvažiuotume. Dievas juk geras, juk va kaip džiaugiasi seni tėvėliai jei juos vaikai kartą į metus aplanko, vaišių pridaro, patalus pakloja, poilsiui viską paruošia. O juk Dievas dar geresnis už senelius. Taigi neiko nereikia daryti.
Tačiau Kęstutis to nesupranta, jis prisikaite Anastasijos knygų.... O ten parašyta jog jei ne sodininkai, tai jau 1992 metais būtų buvęs Trečiasis pasaulinis karas su visom atominio karo pasekmėm. Kęstutis galvoja jog jei tie senukai sodininkai numirs, o niekas ju nepakeis, tai vietoj giminės sodybu žiūresim ka išdarinėja mūsų permatomi kūnai ir skudės mums o ne kūnams. Kęstučio tokia perspektyva netenkina. Tiesa pasakius ir manęs netenkina, tik as nezinau ka daryt, o Kęstutis žino. Reikia rauti piktžoles su šaknimis kad jauni daigeliai turėtų kur augti.
Ravime visas usnis lauk, paliekam tik pomidorus. Sitas pomidoras su neaiskiais lapeliais, dideliais, vaisiai jo pailgi ir žali? Vadinasi prastas pomidoras - raunam ir šitą.
Va taip, Kęstutis yra žmonijos gelbėtojas, o jums matai parūpo visokiu piktžolių likimas. Koks skirtumas ar jie bus išmesti lauk ar palikti, jei katastrofa užgrius. Turite laiko - palaukite už tvoros. Kai susitvarkysime darže tai ir jums vietos atsiras.
Na kuriasi Aldona, sodina medelius. Bet jos burtinkavimai bloga įvaizdį kuria visuomenės akyse. "Giminės sodybos tai ne kas kita o raganų irštva". Ir nesvarbu ka daro Aldona, net jeigu tik žoles palėpej džiovina, svarbu kad visuomenė nesupras Kęstuti o ir visus kitus badys pirstais. Kam to reikia?
O čia jau tragedija gaunasi, norisi visuomenei itikti, bet ir sodybą norisi turėti. Anastasijos knygoje minimas žmogus kuris susidūrė su panašia problema. Jo geru įvaizdžiu tikėjo milijonai, blogu patikėjo dar daugiau. O jis buvo nei toks nei anoks. Neatitiko jokių įvaizdžių.
Nežinau ar pavyko įtikinti jus kad Kęstutis savaip teisus.
Vienok problema kaip liko taip ir lieka vietoje, kaltinimais neišspręsi. Net jei Kęstutis staiga persigalvotų, ar žmonėms karta nuskriaustiems būtų malonu ten pat kurtis. Ar sugebėtų jie įveikti nuoskaudas. Net man Dievo Kariu tai labai sunku, net jei suprantu kad nuoskaudą gavau pelnytai.
Problema sprendžiasi labai paprastai - kuriam vaizdinį kad Lietuvos prezidentas supranta krizės grėsmę ir priima įstatymą dėl giminės sodybų. Seimas vienbalsiai balsuoja už. Taipogi kurdami šį vaizdinį kurkime ir patį įstatymą. Kiek zinau kažkas jau darbavosi ta linkme.

Galbūt aš visškai klaidingai kalbu. Galbūt mastau ne taip. Iš šalies geriau matosi.
Tačiau jei mano pasiūlymas būtų priimtas ir galų gale realizuotūsį, tai žmonės pasakytų štai ką:
"Taip ir būtumėme apkerpėję ir sėdėję, taip būtumę ir pasaulio pabaigos sulaukę, jei ne Kęstutis. Atrinko Kęstutis pačius geriausius žmones ir švilpino juos lauk iš gyvenvieties. Geriausi žmonės nutare jog reikia problemą spręsti, kažkas pasiųlė sprendimo variantą ir dabar mes visi laimingai gyvename savo sodybose, be karo, be ligų, su džiaugsmu, laimingais vaikais. Štai koks didis žmogus buvo tas Kęstutis. Jo darbas mažas, bet rezultatas didelis"

Lazda mūsų turi daug galų.....
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Laimis »

:) Na čia prajuokinai, Dievo karį, ir įtampos nuėmei. :)

Kęstutis reiškia geras, kad padarė blogą darbą. :) Tai lygiai pagal tą pačią logiką aš siūlau susimesti visiems ant buldozerio nuomos ir sustumti visą Kęstučio molinį namą į jo prūdą. Nušluosime jį nuo žemės paviršiaus, tsakant. Ir negalvokite, kad tai bus blogis. Mes darydami bloga Kęstučiui, paraginsim jį mąstyti (juk jis tikrai susimąstys netekės namo) ir jis sumąstys geras mintis ir pramuš įstatymą seime dėl giminės sodybų ir tada visi laimingai gyvensime, be karų ir ligų ir Kęstutį didvyriu laikysime.

Taigi pagal Dievo kario logiką turėtume kuo greičiau buldozerį samdyt. :)

O jei rimtai, tai ne apie Kęstutį čia kalba. Kęstutis padarė blogai ir lygtais niekas tuo jau nebeabejoja. Bet ką daro kiti sukiniečiai? Kas tai per bendruomenė? Kodėl vieni kitiems nepadeda ištikus bėdai? Tai jeigu Kęstutis vėl kokį nusikaltimą padarys, tai sukiniečiai vėl negins savo buvusių kaimynų. Štai Kęstutis sugalvos, kad reikia išmesti Daivą ir išmes. Ji ten sėdės ir verks, o sukiniečiai neis ir neramins jos, nes juk ne jie išmetė ją, jie juk nekalti.

Tai štai toks nedarymas ir svetimos skriaudos nematymas parodo bendruomenės vertybes. Jiems iš tiesų visiškai nusispjauti. Na, ir kas bus toliau? Toliau vėl kas nors įvyks ir vėl bus laikomasi tokių pat vertybių.

Todėl apie vertybes reikia šnekėtis, reikia jas keisti, jei nenorime, kad vėl kažkas panašaus įvyktų.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Toltik »

Ir aš savo trigrašį įdėsiu :)

Pirmiausia tai prisijuokiau iki ašarų :lol: :lol: :lol: daugiau tokių pasisakymų ir forumas tuoj taptų lankomiausiu lietuvišku forumu ;))))...

O kodėl sukiniečiai neturėtų išmetinėti jiems nepatinkančių kaimynų? jeigu kaimynai tokie idealistai ir nepasirūpino juridiniu pagrindu bei leidosi apgaunami tai tegu bando dar kartą :), nieks iš jų tos teisės neatima. Taigi gal sukiniečių nuostata yra "neleisti šalia normalių pomidorų augti neaišku kokiems" tai jie teisingai daro, kad ravi nekreipdami dėmesio į vidinius prieštaravimus ir verkavimus aplinkinių, jiems geriau žinoti, gyvenvietę kuria jie, tai jų ir reikalas..

Patarimas naujakuriams.. žemės pirkimą suforminkite pas notarą - kaip visi normalūs žmonės ir daro, normali teisiškai galiojanti sutartis draugystei ir geriems santykiams trukdo tiek pat kiek ir padovanotas arbatžolių maišelis :).. Gyvename pasaulyje kur veikia biurokratija, taigi mažų mažiausiai neprotinga ignoruoti jos mechanizmus.

O ką daugiau :).. kam čia ką spręsti, gali būti kad sukiniečiai viską išsisprendė - jų gyvenvietė, žemė priklauso jiems, tai jie ir daro ką nori, nepatiko koks rėksnys ar novatorius arba tinginys - pinigai į vokelį ir pastarasis gali ieškotis naujos meilės erdvės. Žemė žmogų myli visur, taigi nėra ko nusivilti ir nusiminti. Gal žmonėms net geriau, kad juos išmetė - o tai patiems būtų sunku išeiti, prisirišimai ir t.t., o finale jeigu idėjos neatitinka pastoviai jaustų aplinkinių spaudimą, o čia jokio spaudimo - tiesiog esi informuojamas, kad kaimynai tavęs daugiau nebemyli ir nenori, kad tu kurtumeis šalia jų. Jeigu turėtum nuosavybę, tai galėtum sakyti, nemylite ir nenorite manęs tai važioukit kurtis kitur, kur manęs nėra, pvz. į rusiją ar baltarusiją, arba kad ir į Kukurdvelkių kaimą šalia nežinomos upės, o daba yra kitaip :).

 :angel:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Laimis »

Nu bet ir beširdžiai žmonės. Kelia čia visokias pozityvistines teorijas ir nemato, kad kažkam yra blogai. Vietoj to, kad užjausti, paguosti ar sutvarkyti reikalus. Idealiam variante, ne tik jūs turite matyti pozityviai, bet ir kiti. Ir jei kiti nemato pozityviai, tai reikia jiems padėti, va tada būsi tikras žmogus, o ne teorijų tauškėjas.

Nu tarkim vadovaukimės teorija, kad gerai yra jog išmetė. Bet ar to užtenka? Vaikšto pusė sukiniečių persisukusių, persikreipusių, ne visi tarpusavy bendrauja, laiko pagiežą savy, nepasitiki... va bendruomenė kokia. O kaip padaryti, kad to nebeliktų? Kad vėl visi normaliai bendrautų?

Tik nereikia vėl teorijų. Galite padėt, tai padėkit. Realiai. Kad viskas vėl atsistotų į savo vietas, o tokių beširdiškų šnekų, kad viskas tik į gera, tai nereikia. Niekam nuo jų nėra geriau.

Liūdna žinokit. Žmonės pasitikėjo vieni kitais, ruošėsi gyventi kartu, kurti bendrą ateitį, o štai vieni išmetė kitus, sulaužė pasitikėjimą. Ir po to sakyti, jog viskas čia normaliai, tai negražu. Bent jau mano pasaulyje taip nėra. Jei padarei skriaudą, atitaisyk - o ne vaikščiok persisukęs.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Ramuma »

Jei padės kas iš pašalies- tai ir vėliai lauks pagalbos, kai kas nors nutiks kada. Tai taip vadinama "meškos paslauga". Niekas iš pašalies nepadės, nebent tik dar labiau paaitrins visa, besistengdamas.

Nuomonę savo išsakiau:
Bendruomenės ketinimai pasikeitė arba buvo tokie anksčiau, tik paskutiniu metu visa pasimatė. Tai tikrai nėra tokia bendruomenė, kuri aprašyta Vladimiro Megre knygose. Norai panašūs, tačiau ketinimai ir darbai rodo priešingai.

Galima ieškoti kaltų, kaltinti save ar aplinkinius, gyvenimą, ar net Dievulį, kad pasaulį taip surėdė. Tačiau nuo to laimingesni nepataps žmonės. Visko gyvenime būna, ir visko pridarome. Tiek gero, tiek ir blogo. Tačiau tai tik mūsų įsitikinimai: nes nėra nei blogio, anei gėrio, tik mes patys nuspalviname pasaulį ir suteikiame įvykiams atspalvius.

Taip ir su bendruomene nutiko: nuspalvino įvykius savomis spalvomis, nusakė- kas yra gera kūryba, o kas- ne. Ir tuos, kurie neatitiko susikurto "idealo"- pašalino. Kiekvieno žmogaus santykis su Dievuliu yra kitoks. Nuspręsdami kaip turi klostytis ir koks turi būti Giminės sodybos kūrimas, mes primetame savo atspalvius bei spalvas. Tai tolygu, atsistoti tarp žmogaus ir Dievo, kai kalba eina apie santykį žmogaus su Dievuliu.

Atleiskite, kad niekuom padėti negaliu. Ir atleiskite, kad nerišliai parašiau.

Būkite laimingi, susitaikykite vieni su kitais ir priimkite laimę!
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Laimis »

Aš čia per naktį pamąsčiau apie tuos visus posakius: "viskas išeis į gera". Pateiksiu tris pavyzdėlius. Silpniems nervams patariu neskaityt. :)

Štai vienas prievartautojas išprievartavo 30 moterų. Mes su Tadu ir kitais pozityviai mąstančiais suprantame, kad tai tik į gerą, bet tos moterys ir jų artimieji kažko taip nemano.

Štai buvo antras pasaulinis karas. Milijonai nužudyta, dar daugiau liko invalidais. Sėdi be galūnių vežimėliuose. Nu mums visiems suprantama, kad tai yra į gerą. Juk nėra to blogo, kuris neišeitų į gera. Labai gerai, kad buvo antras pasaulinis karas. Bet tie kas matė karą ilgai dar verkšleno ir sakė, kad karas yra blogai.

Štai eina dabar žudikas maniakas. Ir žudo vaikus. Vėlgi, tikrai nieko čia blogo. Viskas tik į gerą. Ir mes dar galime išmintingai pasakyti - čia tų vaikų karma, jie patys pas save prisitraukė maniaką. Patys kalti, patys tegu ir kenčia. Mes čia ne prie ko.


Nors aš ir manau, kad žmogus yra savo likimo kalvis, tačiau juk ne vienas gyvena žmogus planetoje. Ir gyvenimą kala ne jis vienas, o visi žmonės. Štai ir Kristus buvo prikaltas prie kryžiaus. Sakysite jo buvo blogos mintys? Ir todėl jis prisitraukė ant savęs tokią kančią? Ne, tai kitų žmonių mintys. Jėzus nieko blogo nepadarė. Bet jo gyvenime atsirado blogybių.

Anastasija irgi guli va išbalusios žolės ratuose. Ar tai reiškia, kad ji yra bloga? Kad blogai galvojo ir savo blogomis mintimis prisitraukė tas negandas? Ne. Ji gera. Ji sugeria kitų žmonių negandas. Žmonijos likimą kuriame kartu, visi žmonės.

Nemanau, kad kažką blogo padarė ir tie išmestieji. Jie kūrė gražų gyvenimą. Jie pasitikėjo. Ar jie privalėjo saugotis ir rinktis raštelius kiekvieną kartą? Aš pats štai pasitikiu žmonėmis. Paskolinu jiems pinigų ir be jokių raštelių. Aš kuriuosi sau tokią bendruomenę ir tokią visuomenę, kurioje žmonės pasitiki vienas kitu. Todėl aš ir neimu raštelių. Jeigu imčiau raštelius, tai argi aš kurčiau pasitikėjimo visuomenę? Ir jei kažkas ima ir pasinaudoja tuo pasitikėjimu ir apgauna visus kitus, tai bendruomenė turi teisę pasakyti: "gi ne taip tarėmės, gi ne tokius santykius tarp savęs kuriames, negerai darot. Nedarykit taip, mes taip nenorim."

Tai ką padarė Kęstutis sukiniuose yra blogai ir ką padarė sukiniečiai yra blogai. Ir mes neturime tylėti. Mes juk nenorime tokio pasaulio ir turime aiškiai pasakyti: "taip mes nenorime, taip negalima, mes norime kitokių santykių ir kitokios bendruomenės".


Ramuma, ar tai bus padėjimas iš šalies? Juk gyvename kartu. Tampriausiai gyvena šeima. Jei kas nors nutinka šeimos nariui, tai turi padėti kitas šeimos narys. Paskui yra bendruomenė. Jei kažkas blogo įvyko ir šeima nesusitvarko, pvz. didesnė neganda, tai bendruomenė padeda tai šeimai. Toliau yra anastasininkai. Juk nesame atskiri. Įvyko va kažkas blogo Sukiniuose ir šešėlis krenta ant visų anastasininkų. Viskas išeina į bendrą tinklapį, į bendrą forumą. Tai nėra taip, kad tai vien Sukinių problema. Mes susiję, ir tiek kiek mes susiję, tiek mes galime padėti. Ir tai nebus iš pašalies. Be to, juk visos bendruomenės ir kuriamos tam, kad padėtų vieni kitiems. Jei esi stiprus be galo, tai eini sau vienas ir gyveni. Tačiau žmonės jungiasi į bendruomenes, kad būtų lengviau, t.y. tam, kad padėtų vienas kitam kai bus bėda. Dabar kaip tik ir yra bėda ir mes turime padėti, o ne atsiriboti ir sakyti, kad čia ne mano reikalas. Žinoma, mes negalime kištis ten, kur mums nepriklauso, kur mūsų neliečia. Bet į šį skandalą galime kištis tiek, kiek jis mus liečia. Štai dabar prasideda visokios negražios rašliavos ramiame forume. Tai mūsų neliečia? Liečia. Ir čia jau mes galime įsikišti ir padėti, susitvarkyti savo kiemą. Argi jums malonu, kad forume taip rašoma? Nu nemalonu. Ir man nemalonu. Ir aš noriu, kad to nebūtų.

Kodėl čia ateiname į forumą ar į klubus? Kodėl buriamės? Kodėl gyvenvietes kuriame, o ne pavieniai kuriamės? Tikslas yra toks - susibūrus lengviau. Tačiau jei bursimės pagal tokius kriterijus kaip sukiniečiai buriasi, tai mums nieko neišeis ir tik daugiau blogo sau prisidarysim, nei gero. Reikia burtis kitaip, kurti kitokius santykius nei sukinių. Ir reikia padėt jiems ten susitvarkyti, nes patys jie nesusitvarko ir tie visi purvai iškyla va į forumus, į kitą viešą erdvę.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
reda246
Posts: 63
Joined: Sat 02 11, 2006, 21:01
Location: Sukiniai
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by reda246 »

Oi, Laimi, Laimi :) Ateik pas mane, as tau galvelę paglostysiu, paguosiu. :) Iš tiesų nėra taip blogai, kaip yra piešiama. O jeigu įskaudino ir neatsiprašė, nieko tokio. Juk ir mano, ir kitų žmonių gyvenimuose buvo atvejų, kur žmonės įskaudino ir atsiprašė. Tačiau negi dabar aš pyktį laikysiu, žinoma, ne. Kiekvienas eina savo gyvenimas kelias. Juk pyktis ir skausmas slegia, o kam to reikia. Spjauni ir važiuoji ar eini toliau.

"Jei tau užpakalį parodo, parodyki, jam veidą su nuoširdžia šypsena."
Jau Grįžtam ?... Grįžtam
us
Posts: 6
Joined: Tue 02 06, 2007, 19:35

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by us »

Sukiniai daba panasus i koluki
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Laimis »

Ne nu, Reda, kam pyktį laikyti. Nereikia. Reikia išspręsti problemą, kad daugiau tai nesikartotų ir visi galėtų gyventi ramiai ir laimingai. Tą ir kviečiu daryti. Nesuprantu kodėl sukiniečiai neatsiliepia. Pasišnekėtume, prieitume kompromiso ir baigtųsi tos nesąmonės.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
laisvamanis
Posts: 15
Joined: Sat 03 21, 2009, 21:54

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by laisvamanis »

Nenorejom tokiu kaimynu kaip "Sukinu kolukio "pirmininkas Kestutis ir jam pritarianti kontora,todel patys atsiemem pinigus.Nuo pradzios tas tipas nekele pasitikejimo.Gaila tu kuriuos apgavo ir ismete bet is kitos puses kvaila jiems butu brautis atgal pas Kestuti ir toliau su juo ir jo zmona konfliktuoti. Juozas
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Toltik »

Jei pagalbos kas nors prasytu tai as tikrai padeciau kiek galeciau, bet Laimi!!! kas praso mano pagalbos is Sukinieciu?? Nematyti kotai, kai su tavim snekuosi tai tu aiskini, kad nesi sukinietis.. O sukinieciai tyli ir nieko nesako, nieko nepraso, rengia sau sventes ir jei jiems ir negera viduj, tai niekam to neskelbia.. negerai tau tai sau ir prasyk pagalbos. O jei ismestiems negerai tai tegu irgi patys praso pagalbos, kodel tyli? as irgi "ismestas" tam tikra prasme, nors pinigus atsiemiau pats ir nesikurti sukiniuose taip pat pats nusprendziau, bet manau, kad jeigu buciau bandes ten susitvarkyti santykius tai greitai buciau patapes daugelio priesu numeris 1 po Aldonos :).. as to nenorejau, as norejau gyventi gamtoj, tai ir padariau, nusipirkau savo sodyba ir po truputi ten isikurs norintys gamtoje gyventi zmones. Taigi kai paprasys pagalbos sukinieciai, tada bus galima ir padeti.. o dabar susitinku su sukinieciais ir nukentejusiais ir jie nenori apie tai sneketi.. tai kam tokiems padeti?
lyja
Posts: 5
Joined: Thu 04 20, 2006, 11:05

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by lyja »

Mano manymu, Sukiniuose nėra jokios problemos. Tiesiog ten toks pats gyvenimas, kaip ir visur. Nes žmonės nepasiruošę (o gal ir apskritai tai nėra įmanoma) bendruomeniniam gyvenimui. Tai parodo pasisakymai jog išmesti žmonės yra jų karma, likimas, ir kad dėl to iš bendruomenės narių niekas nieko neturi daryti. Tai tas pats vyksta ir visame dabartiniame gyvenime – ir čia, miestuose, ir bet kuriame kaime. Kiekvienas už save.
O ir ar gali būti kitaip, kai dauguma sunešę pinigus Kęstučiui ir patys nuo jo priklausomi, tad bijo kažką pasakyti? Juk grąžins tą tūkstantėlį, kažkada sumokėtą, ir sakys – eik iš čia. Ar toli nueisi, kai dabar maždaug dešimt kartų didesnės kainos? O be to savo sklype jau įsibūta, pasodinti medeliai, sukurtos svajos... Tad ar gali kas už kitą pastovėti, kai pats dėl savęs bijo? Gerai kad tu, Laimi, esi atskirai įsigijęs žemės. Gali kažką sakyt.
Manau geriausia būtų tiesiog susitaikyti su tuo, kad ten jokios bendruomenės nėra, ir kažin ar gali būti. Ten yra toks gyvenimas ir tokie žmonės kaip bet kur kitur. Tie patys žmones – kiekvienas su savo teisingumu.
Tikiu, kad galbūt ir Kęstutis, prisiskaitęs knygų, tik gero norėdamas, išvarė tuos žmones. Kaip sakoma – „gerais norais kelias ir į pragarą grįstas“. Ir nors suprantu kad taip galvoti yra įmanoma, jokiu būdu nelaikau tokio poelgio žmogišku. Man gaila tokio vienpusiškai mąstančio žmogaus. Tačiau jei žmogus nenori pažvelgti į pasaulį kitaip – jo nepriversi, ir stengtis beprasmiška. O ką gi su juo daryti? Tiesiog - susitaikyti su tuo, kaip yra, ir atsisakyt iliuzijų.
Beje, džiaugiuosi kad ten nesikūrėm. Neįsivaizduoju kaip dabar reiktų ten atsipalaiduoti ir kurtis, kai esi nuolat priklausomas nuo tokio fanatiško-diktatoriško „geradario“. Dėl to nuoširdžiai linkiu sukiniečiams kuo geriausios kloties, o tiems, kurie neteko savo žemės – atminkit, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gera.
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Ramuma »

Nieko neprimena?

Feljetonas "Sukinietiškai"

Sakykime aš, susiruošiu sutikti būsimus kaimynus. Apskelbiu visiems, kad noriu bendrai kurtis, didelės gyvenvietės, tačiau pakankamai lėšų tam neturįs: juk visiems susimetus daug paprasčiau, ir kurtis, ir pinigų yra žemei bei gyvenvietės plėtrai. Tai va, susirenkam visi pas mane po kurio laiko, dar nevisai pažįstami, bet sutariam, kad kaip idėjos autoriui bei ryšių turinčiam žmogui- man atiteks rūpestėlis pasirūpinti žemės dokumentais. Na, aš kaip apsukrus, ir norintis greitai meilės erdvės bei nenorintis keisti pasaulėžiūros savo, ilgai nemąstęs pradedu stebeilytis į savo kaimynus: žiūriu vienas mėsą valgo,- ir pagalvoju,- na ne, man tokio kaimynėlio nereikia. Kitas žiūriu- rūko! - na, o ko šitam čia reikia ir dar gudrutis, mat giminės sodybos užsimanė,- dingteli mintis. Nieko nebus su tokiu degradu, priterš man meilės erdvę,- susirūpinęs svarstau. Toliau dairausi. Žiūriu, viena šeima labai retai lankosi, nes išvyksta užsienin, taupo pinigus, žodžiu, neviskas gyvenime sekasi, bet apie gimtinę mąsto, kuria planus, rodosi, jau vaikus po pievą regi laimingus belakstančius. Tai ir nelaukęs nusprendžiu: - Gal ir jums čia nevieta, o be to, ir kiti kažkaip šnairuoja jūsų pusėn. Kolei jūs čia pradėsit kurtis, tai pas mus ir miškai lapos, tvenkinėliuos lelijos žydės,- alpdamas įsivaizduoju ateitį be jų... Be to, pastebiu, kad bendruomenė skaldosi, nes kiekvienas bendrauja su panašiu vienas į kitą žmogumi, o kiti tik šiaip, pažįstamais išlieka ir tiek. O žmonės tai įvairūs kuriasi. Tai ir puiku,- nusprendžiu,- mažiau reiks stengtis. Toliau dairausi, ir tik... Žiū, kad vienas kaimynėlis "fairy" plaudamas indus panaudojo. Visas tik išraustu akim žaibuodamas: - Na, sarmatos turėtų, nevidonas, knygose tokių kvailių nebuvo,- niūriai pamįslyju,- gamtą mylėt reikia, Žemelę, o tas suskis... Tiesa, dar kažkas bandė prieštarauti mano sprendimams, bet... Viskas gerai, kas gerai baigiasi.

Galiausiai po šiukšlių apkuopimo gražiai bei dvasingai apiforminus, bendruomenė ilgai ir laimingai gyveno.

___________________

Dovana Laimiui bei visiems, buvusiems ir esamiems sukiniečiams.

Absurdas kažkoks. Bakchanalija, Megre žodžiais tariant, tačiau...

Jei taip, ar nors kruopelyte panašiai Megre savo knygose rašė apie giminės sodybas, tuomet atleiskite, bet aš nepakeliui.
O jei taip nerašė, tai kodėl save laikote "anastasijiečiais", nes taip besivadinantys žmonės, mano supratimu, gyvena pagal knygeles viens prie vieno? Nekalbu čia apie knygų skaitytojus...

Man panašiau čia į Visariono gyvenvietę, kur žmonės taip pat Megre knygeles skaito, bet gyvena kitaip, nes yra priklausomi nuo agregoro.

Aš puikiai suprantu, kad Laimis rūpinasi tuom, nes šviesuomenės požiūris nėra palankus ir bet koks skandalėlis skaudžiai atsiliepia tolimesnei plėtrai knygose aprašytoms idėjoms. Tačiau yra vienas niuansas:

Negalime priversti kito mąstyti bei elgtis taip, kaip mes gyvename patys.
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
laisvamanis
Posts: 15
Joined: Sat 03 21, 2009, 21:54

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by laisvamanis »

Juokingiausios yra isvarymo priezastys:1.nelanko susirinkimu !!! truksta tik priedo:nemoka10% nuo atlyginimo.Manau kiekvieno asmeninis reikalas susirinkimu lankymas.2.Neukininkauja ,nesodina medziu ir darzo nepjauna zoles!!! Idomu kiek medziu pasodino Anastasija savo ha.ir kas jai nusienauja ?Anastasija tikriausiai irgi isvarytu ponas Kestutis del silpnos ukines veiklos. Is "Dievo kario"kuris atstovauja Kestuti metodisko Aldonos raganavimo "faktu"isaiskinimo aisku kad "Dievo karys" atejes is tu laiku kai tokios raganos ir piktzoles budavo ne tik raunamos su saknimis bet ir pacirskinamos ant lauzo t.sakant kad neskleistu piktzoliu seklu.Tikslai ir tada buvo labai kilnus.
Last edited by laisvamanis on Sun 03 29, 2009, 21:07, edited 1 time in total.
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Ramuma »

Vladimiras Megre tai tikrai būt eretiku išvadintas ir ekskomunikuotas pats pirmasis nuo bendruomenės tokios.
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
reda246
Posts: 63
Joined: Sat 02 11, 2006, 21:01
Location: Sukiniai
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by reda246 »

Aš pritariu pilnai Tadui-Toltik, niekas neprašo pagalbos ir nesako, kaip DABAR yra blogai. Kas buvo pražuvo, tas pražuvo kaip yra sakoma. Štai buvo žiemos palydėtuvės Sukiniuose, smagiai atšventėme, buvo ir Sukiniečių, ir kitų bendraminčių, visiems buvo smagu ir nuostabu. Man Sukiniuose yra nuostabu, aš čia įleidau šaknis ir džiaugiuosi, nes viskas yra nuostabu ir taip bus.

Aš irgi palaikau, kad reikia spręsti dabartines problemas tų, kurioms jos egzistuoja, o ne praeitas problemas.
Jau Grįžtam ?... Grįžtam
eituwis
Posts: 53
Joined: Thu 10 11, 2007, 15:32

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by eituwis »

Bendruomenė kilusi nuo žodžio "bendra". Kuo daugiau bendrumų, tuo tvirtesni bendruomenės ryšiai. Kai atsiranda bendruomenės nariai, kurie turi daugiau skirtumų nei bendrumų, tai lieka du keliai: 1) bendruomenės skilimas; 2) skirtingujų pašalinimas. Abu atvejai parodo, kad bendruomenė nėra tobula...
Jei išmestieji jaučiasi teisūs ir geresni už tos bendruomenės vadą, reiškia jie pranašesni. Jie mato problemą, kurios nemato visa bendruomenės masė. Bet juk Anastasija viena, o pasaulis pilnas kvailos masės...
Tokiu atveju siūlyčiau išmestiesiems įkurti naują, tobulesnę ir geresnę bendruomenę. Jei naudositės ginklais to prieš ką kovojate, tai tapsite baisesniais nei eilinis neišmanėlis, kuris vairuoja buldozerį, nes nežino, kas yra technokratija, kodėl augalai auga ir iš kur atsirado žmogus. Taip pat stora notarė sėdėdama savo tvankiame kabinete mano, kad ji puikiai gyvena ir esanti pavyzdžiu kitiems. Bet jūs visa tai žinote, todėl naudojimasis tokiais ginklais pražudytų jus iškart!
Kai įkursite savo bendruomenę ir pralenksite kuo nors "sukinius", gal ir iš ten dalis kvailos masės pas jus nutekės ir linguos jums į taktą...
Nenusiminkite :wink:
Meilė - tai kūryba!
http://zalciolunkis.puslapiai.lt/
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Ramuma »

Tikrai nuoširdžios mintys, ir sprendimo būdas išsakytas puikus.

Tuomet ir pasimatys ar žmonės, kuriuos išmetė iš bendruomenės tikrai giminės sodybos nori, nes tiems, kas nori sodybos, kliūtis- ne bėda. Puikiausias pavyzdys- Tadas. Nei nepasitenkinimo, nei nuoskaudos. Planai šiek tiek pasikeitė, bet siekis- išliko. Ir kuriasi dabar...

Linkiu ir Jums nuoširdžios kūrybos!
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Laimis »

reda246 wrote:Aš pritariu pilnai Tadui-Toltik, niekas neprašo pagalbos ir nesako, kaip DABAR yra blogai.
Netiesa. Aš sakau.
Kas buvo pražuvo, tas pražuvo kaip yra sakoma. Štai buvo žiemos palydėtuvės Sukiniuose, smagiai atšventėme, buvo ir Sukiniečių, ir kitų bendraminčių, visiems buvo smagu ir nuostabu.
Ne visiems buvo nuostabu. Jums buvo nuostabu. O man ir išmestiesiems nuo tos jūsų šventės buvo labai nesmagu. Kai žmogus verkia, o jūs ten linksminatės ir nematot, tai man širdį skauda. Be to, pradėjus daryti šventę iškilo vėl tema ir į anastasijos tinklapį ir į forumą. Ir daug kam vėl sukėlė neigiamų emocijų. Pati Reda prisimik - įsižeidei, ištrynei žinutes mano apie Sukinius, tau buvo nemalonu. Aš iškėliau viską į forumą. Tu net skundeisi Aurimui, kad tau blogai dėl to. O kiek blogybių dar nepaminėta? Ir viską bandoma paneigti ir nematyti. Sakote visiems buvo smagu. Deja ne taip, žiūrėkit realiai kaip buvo, o ne pro rožinius akinius.
Aš irgi palaikau, kad reikia spręsti dabartines problemas tų, kurioms jos egzistuoja, o ne praeitas problemas.
Argi jau praeitos problemos? Čia ne problema, kad mes dabar kalbamės tokiomis nemaloniomis temomis? Ne problema, kad yra nepatenkintų ir nuskriaustų? Ne problema, kad nesikalba sukiniečiai su kitais sukiniečiais? Ne problema, kad klube nei sveikinasi, nei kalbasi? Ne problema, kad yra vaikštančių po visuomenę žmonių ir apie Sukinius kalbančių blogus dalykus? Kad blogo kažkas linki sukiniams?

Tai ne problemos ar tik nenorite to matyti? Neigimu nieko nepasieksite. Vis tiek teks išspręst.

Linkiu išsispręst ir tada jau džiaugtis iš tiesų...
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Post Reply