PAGALBOS! Meiles erdves sukurimas neturint sodybos

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderatorius: Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
Tavoji
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Ant 01 03, 2012, 6:48

PAGALBOS! Meiles erdves sukurimas neturint sodybos

Standartinė Tavoji »

:!: :!: :!: Iskilo labai rupintis klausimas.. Visi zinome, kad sodyba duoda ne tik gilesni rysi su augaleliais, zeme, Dievu, bet ir kuria meiles erdve tau ir tavo mylimam zmogui. Tai kuri sodindamas augalus, susigyvendamas su gamta savo hektare, valgydamas vaisius nuo medziu savom rankom sodintu. Bet ka daryti jei sodybos neturi ir kuri laika neturesi. Gal kas turi patarimu kaip sukurti ta meiles erdve (kad ir minimalia) aplink save, gyvenant mieste, bute, netgi einant i darba? Ir kaip ja apsupti mylima zmogu? (Anastasija meiles erdve islaiko apie Megre net jam nebunant taigoje, bent jau apie tai buvo rasoma antroje knygoje)
AHarmonika
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: Sek 02 20, 2011, 23:25
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: PAGALBOS! Meiles erdves sukurimas neturint sodybos

Standartinė AHarmonika »

Reikia daug energijos. Gyvi augalai jos duoda, negyvas betonas ir visokie daiktai siurbia. Triukšmas, negatyvas išbalansuoja, tai net ir turint energijos, kai išsibalansuoja, kaip nors ne taip išeina, ne meilei. Valgyk gyvą maistą, o kai gali eik ir į miškelį, parką, gausi energijos ir erdvė pakis.
Tavoji
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Ant 01 03, 2012, 6:48

Re: PAGALBOS! Meiles erdves sukurimas neturint sodybos

Standartinė Tavoji »

AHarmonika rašė:Reikia daug energijos. Gyvi augalai jos duoda, negyvas betonas ir visokie daiktai siurbia. Triukšmas, negatyvas išbalansuoja, tai net ir turint energijos, kai išsibalansuoja, kaip nors ne taip išeina, ne meilei. Valgyk gyvą maistą, o kai gali eik ir į miškelį, parką, gausi energijos ir erdvė pakis.
Taip, miestas yra energijos valgytojas, ima ja, bet neatiduoda atgal. o valgant gyva maista kunas butu guvesnis, mintys greitesnes, bet vis vien tuksta to kazko. Parkai tarsi atgaiva, bet velgi sunku ramu kampeli rasti kur zmoniu nebutu tiek daug, kur atsikvept galetum. o kokia nuomone apie tai jog stengtis auginti augalesius bent jau vazoneliuose, bent jau bandyti ta meiles erdve kurti kazkaip taip? zinau, niekad nebus tas pats kaip sodyboj, bet bent kolkas, bent kad butu truputi sirdziai ir sielai geriau cia but..
darna
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Tre 11 21, 2012, 23:38

Re: PAGALBOS! Meiles erdves sukurimas neturint sodybos

Standartinė darna »

Tavoji rašė::!: :!: :!: Bet ka daryti jei sodybos neturi ir kuri laika neturesi. Gal kas turi patarimu kaip sukurti ta meiles erdve (kad ir minimalia) aplink save, gyvenant mieste, bute, netgi einant i darba? Ir kaip ja apsupti mylima zmogu? (Anastasija meiles erdve islaiko apie Megre net jam nebunant taigoje, bent jau apie tai buvo rasoma antroje knygoje)
Va kelios mintys, idėjos.
Manau tai svarbu .

Pradėk mintyse. Išsiaiškink kas esi, sugalvok kokioje aplinkoje norėtum gyventi? su kokiais žmonėmis?

Išmok matyti save giminės sodyboje, Meilės erdvėje.

Pasinaudok Anastasijos patarimu kaip mąstyti ryte, užduok sau klausimus: o ką aš privalau padaryti kad taip atsitiktų? kokį bent mažiausią žingsnelį galiu šiandien padaryti?

Susirask daržą, susirask kur gali sau augintis daržovių.

Atsigręžk kas rytą į Meilę. Širdimi.

Pajausk, pasakyk kas rytą, kasdien saulei "Dėkoju tau už šviesą ir šilumą, aš siunčiu tau savo meilę", o Žemei "Aš myliu tave, motinėle Žeme, ačiū tau už tavo tyrumą, grožį, švelnumą ir meilę viskam, kas gyvena"(ar panašiai).
Man tai padeda atstatyti ryšį, santykį su aplinka, Žeme, Saule. Juk mūsų gyvenimas yra Saulės ir Žemės sąveikos zonoj, maitinamės kasdien tuo ką duoda Žemė, priimame iš Saulės šviesą ir šilumą.

Kol kas tiek.
Skelbti atsakymą