Sidabriai: kuriame gyvenvietę 42 km už Vilniaus

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Sidabriai: kuriame gyvenvietę 42 km už Vilniaus

Post by Uosis »

Labas visiems :)

Po ilgų kelionių po žemes, po ilgų dvejonių, kurią iš jų man pasirinkti savo būsimai giminės sodybai, atsakymas atėjo į mane :)
Praėjusį ketvirtadienį Aušrinė, aš, Žygimantas, Ričardas, Sauliukas ir Irena (bet ne ta pati kur forume ir klube dalyvauja) važiavome pažiūrėti žemės Sukinių kaime Ukmergės rajone. Ten jau kuriasi Laimis, Kęstutis ir nemažai kitų tiek kauniečių, tiek vilniečių. Atsikėlinėjama apie 30 ha gražintinos žemės. Tačiau ir antąkart ten būdami mes su Aušrine pajutom, kad ne ten norėtumėm sukurti savąją giminės sodybą. Dėl to gana liūdni jau grįžinėjome Vilniun. Tačiau kažkaip spontaniškai tuomet mums gimė idėja darkartą aplankyti Gaveikių žemę, nes jos nebuvo mačius Irena. Kažkaip iš anksto viltis įsižiebė manoje širdyje, nes iki tol dar nebuvau aš apsisprendęs. Ir ištiesų, kai tik išlipome Gaveikių žemėj, Aušrinė tarė - pasijutau lyg į namus sugrįžus :) Tas jausmas kažkaip iškarto pripildė ir mane. Ir vos išlipus man atrodė, kad nebereikia nieko mum ieškoti. Tačiau dėl viso pikto, kaip sutarę, mes atsisėdom kiekvienas atskirai pamedituoti, savų minčių pasiklausyti. Jaučiausi aš jau apsisprendęs, žiūrėjau aš į tolį, į kalveles, "mačiau" kaip kuriasi tenais kaimynai mano. Aušrinę pasiekė mintis - aš sėdžiu savo žemėj :) Tai tuo ir baigsiu savo pasakojimą apie apsisprendimą.

Penktadienį mes pirmąkart padarėm sąrašą žmonių, kurie norėtų pirkti žemę prie Gaveikių. Kol kas jame puikuojasi 13-ka žmonių, kuriems reikės 13 - 17 hektarų žemės. Tie, kas dar neapsisprendę važiavo šį savaitgalį į pažiūrėti dar į Sukinius, Ukmergės rajone. Žinau, kad ne visi ten norintys jau kurtis dalyvavo. Todėl visus jau apsisprendusius kviečiu penktadienį ateit į susitikimą. O tie, kas dar nematė žemės šios, ateikite taip pat. Galėsime važiuot visi žiūrėti ir gal jau rinktis sklypą :) Po truputį susidarys gerų kaimynų grupė :)

Dabar trumpai papasakosiu apie Gaveikių žemę :) Šį žemė yra už 42 kilometrų nuo Vilniaus Molėtų, Utenos kryptim. 37 kilometrai Utenos plentu, po to pasukt į dešinę. Žemė yra netoli Gaveikių ežero, nors visai prie jo ir neprieina. Ją puosia nustabios kalvelės, o visą erdvę apsupa nedideli miškeliai. Yra tenais ir kalnas didis, kuris, kaip daugelis nusprendė, geriausiai tiksiąs bendruomeniniam pastatui - mokyklai. Ne taip toli ir Asveja, ją supantys miškai. Artimiausiasis mistelis tai Dubingiai. Pirmąjį sklypą sudaro 26 hektarai. Manau juos visų pirma ir reiktų įsisavint. Kitoj keliuko pusėj yra dar 30 hektarų žemės, bet dokumentai jos dar tvarkomi, sąvininkai neskuba, ir gerai. Man rods, kai įsisavinsim mes pirmą žemės sklypą, o kurti giminės sodybą bus norinčiųjų dar daugiau, išpirksime ir kitą sklypą. Po to dar vieną ir taip toliau... Pradinė žemės kaina - 2000 Lt/ha, tačiau jau artimiausiuoju laiku ketiname dėl jos derėtis ir kaina bus mažesnė :)
Tai tiek šį kartą :)
Rašykite savuosius klausimus ar atsiliepimus :)
Last edited by Uosis on Sun 03 19, 2006, 13:09, edited 12 times in total.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Sveiki gyvi :)

Penktadienį pirmąkart darėme sąrašą norinčiųjų kurtis prie Gaveikių. Jis nėra galutinis ir be abejo dar keisis, tačiau šiuo metu jis atrodo taip:

1. Aurimas ir Aušrinė
2. Martynas ir Giedrė
3. Romas J.
4. Renata
5. Romas K. (90 proc.)
6. Dalia M.
7. Artūras G.
8. Daiva ir Jaunius
9. Ričardas
10. Arūnas (mano brolis)
11. Irena
12. Zygimantas (80 proc.)

P.S. visus norinčius šį sąrašą papildyti kviečiame ateiti į susitikimus :)
Last edited by Uosis on Mon 06 09, 2003, 16:58, edited 1 time in total.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Šiandien per susitikimą sąrašą papildė Violeta ir Audrius. Sveikiname įsirašius į potencialių kaimynų sąrašus ;)

Šiuo metu tas sąrašas atrodo taip:

1. Aurimas ir Ausrine (2 ha)
2. Martynas ir Giedre (1-2 ha)
3. Romas J. (1,5 ha)
4. Renata (1-3 ha)
5. Romas K. (1-1,5 ha)
6. Dalia M.
7. Arturas G.
8. Daiva ir Jaunius (iki 3,5 ha)
9. Ricardas
10. Arunas (mano brolis)
11. Irena
12. Zygimantas (80 proc.)
13. Audrius R. (2-3 ha)
14. Violeta (1 ha)

;)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Dėmesio :D

Ir tiems, kurie ketina kurtis prie Gaveikių, ir tiems, kurie iš pradžių ketina mus tiktai lankyti, paskelbsiu pro ten važiuojančiųjų autobusų grafiką...

Čia buvo autobusų važiuojančių į Dubingius grafikas. Pasirodo jis mums netinka, pats šiandien išbandžiau :D

Kai sužinosiu, kurie autobusai tinka, įdesiu tvarkaraštį :wink:
Last edited by Uosis on Wed 06 11, 2003, 21:14, edited 1 time in total.
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Nepavyko rasti mums tos zemes...
Pagal Audros aprasyma "uz 5-8 km yra kaleiukas, kuriame bus griuvenos fermu"
Radome uz 6km toki keliuka (nors ir ne is karto)
Juo vaziavome tol kol baigesi kelias, Gaveikiu ezero taip ir nepamateme
Perkaitome, zmona supanikavo ir pasake - jokiu Gaveikiu

Veliau kai jau grizome i Vilniu radau Aurimo laiska kad reikejo sukti uz 3 km...


Kuris is jusu teisus tiesiog nezinau, nes Aurimo pirmame laiske apie zeme dar neaiskiau parasyta - "sukti i desine ties 37km" o juk toje vietoje yra du sukimai, viena i Dubingius, kitas tiesiog ties 37km stulpeliu


Tai tiek. Tik jau nesikrimskit ir saves nekaltinkit niekas - taip matyt turejo buti. As ir neplanavau i Gaveikius keltis, tik va mano zmona sake kad nori i Moletu rajona, nori arciau Vilniaus. O as juk negaliu vienas uz visa seima spresti ka daryti. Dabar zmona nepriestarauja mano pasirinkimui i Sukinius :)
Martchius
Posts: 22
Joined: Mon 06 02, 2003, 11:23
Location: Vilnius

Post by Martchius »

Sveiki!

Panasu kad kuriasi Gaveikiu ukininku kooperatyvas :wink:
As tame dalyvauju ir labai tuo dziaugiuosi :D

Va tik kaip bus su ta kalno zeme-kur planuotume statyti bendruomenes pastata?.. Gaila kad reikalai is leto juda, matyt per mazai norime,
ar kaip? :roll:
Isejimas is problemos yra ten pat kur iejimas :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Sveiki gyvi ;)

Martynas iškėlė gerą klausimą dėl tos kalvos :!:
Ir kaip gražiai mes sutarėm visi, ant tos kalvos tikrai gražiai atrodytų bendruomeninis namas mūsų - mokykla. Kiek aš kalbėjau su bendruomeninio mūsų kalno sąvininku, tai jis kol kas nesiruošia jo pardavinėt. Tačiau tikiu, kad mūs svajonės ir įsivaizdavimas aiškus pakeis kaip turi būti viską :D . O šiuo metu, bent aš manau, neveta tos kalvos dabar iš karto pirkti, nes pinigų papildomai perdaug aš neturiu ir noriu visų pirma prisijaukinti ir pajausti savo sklypą :lol:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Sveiki gyvi visi :D

Atrodo besikurianciuju prie Gaveikiu sarasas jau galutinai prisipido...

Dabar jis atrodo taip :P

1. Aurimas ir Ausrine (2)
2. Martynas ir Giedre (1-2)
3. Romas J. (1,5)
4. Renata (1-3)
5. Romas K. (1-1,5)
6. Dalia M.
7. Arturas
8. Daiva ir Jaunius (iki 3,5)
9. Ricardas
10. Zygimantas (80%)
11. Audrius R. (2-3)
12. Violeta (1)
13. Vida (2)
14. Edita (2,5)
15. Neringa ir Valdas (95%)(2 ha)
16. Rima S. (90%)
17. Arunas (mano brolis) (1)
18. Irena (1)
19. Alina (1)
20. Justina (1)

P.S. Irena, Alina ir Justina turetu ateiti i susitikima
penktadieni, bet prase manes irasyti i sarasa :mrgreen:
Mano brolis klube apsilankyti ketina kitą savaitę :)


P.P.S. Atmatavimas ir sklypo atskyrimas kiekvienam
sklypininkui kainuos mazdaug 300-600 Lt. (dar reikia
patikslint) :wink:

P.P.P.S. Galima jau deretis dal kainos ir pranesti, kad
mums palankiausia butu kad savininkas isdalintu sklypus
pagal musu pasirinkima. :lol:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Dėmesio, dėmesio :D

Sąrašas atrodo pilnėja ne dienom, o valandom :shock: Manau, kad per šio penktadienio susitikimą reikėtų aptarti ar nevertėtų jo papildymą sustabdyti ir pradėti naują sąrašą šalia esančiai 30 ha žemei.

Paskutinė sąrašą papildė Marina ir Zita :P :

1. Aurimas ir Ausrine (2)
2. Martynas ir Giedre (1-2)
3. Romas J. (1,5)
4. Renata (1-3)
5. Romas K. (1-1,5)
6. Dalia M.
7. Arturas
8. Daiva ir Jaunius (iki 3,5)
9. Ricardas
10. Zygimantas (80%)
11. Audrius R. (2-3)
12. Violeta (1)
13. Vida (2)
14. Edita (2,5)
15. Neringa ir Valdas (95%)(2 ha)
16. Rima S. (90%)
17. Marina (1)
18. Arunas (mano brolis) (1)
19. Irena (1)
20. Alina (1)
21. Justina (1)
22. Zita (3)

P.S. Irena, Alina, Justina ir Zita turetu ateiti i susitikima
penktadieni, bet prase manes irasyti i sarasa.
Mano brolis klube apsilankyti ketina kitą savaitę :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Svarbi informacija :lol:

Pasirodo su tais autobusais nėra taip paprasta... Ankščiau mano pateiktas autobusų važiuojančių į Dubingius grafikas mums netinka, nes tie autobusai važiuoja į Dubingius pro Giedraičius, o ne pro Gaveikius. Išskyrus vieną išvažiuojantį 5.25, tačiau grįžtantį vistiek per Giedraičius.

Išsiaiškinau, kad mums labiausiai apsimoka važiuoti automobiliu :lol: Jei taip neišeina tada geriau važiuoti autobusu važiuojančiu į Molėtus ir išlipti Visalaukės stotelėje, kuri yra kaip tik toje vietoje, kur iš Utenos plento išsuka vieškelis link Dubingių, kuriuo automobiliais važiuojam link Gaveikų. Bilietas iki Visalaukės kainuoja 4-5 litus, kelionė trunka 35-45 min. Tačiau nuo Visalaukės iki Gaveikių ežero reikės paėjėti apie 4 km. :|

Grafikas:

Vilnius >>> Visalaukė

:arrow: 8.45 >>> 9.20
:arrow: 12.05 >>> 12.55
:arrow: 14.45 >>> 15.35
:arrow: 15.00 >>> 15.45
:arrow: 16.40 >>> 17.20
:arrow: 17.15 >>> 17.58
:arrow: 19.00 >>> 19.42

Visalukė >>> Vilnius

:arrow: 6.28 >>> 7.10
:arrow: 7.40 >>> 8.30
:arrow: 10.08 >>> 10.50
:arrow: 10.35 >>> 11.25
:arrow: 12.05 >>> 12.50
:arrow: 12.55 >>> 13.45
:arrow: 17.10 >>> 17.55
:arrow: 17.45 >>> 18.35
:arrow: 20.05 >>> 20.50

Sėkmės visiems :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

:D Citata iš 7-osios knygos "Gyvybės energija", puslapiai 78-79.

Anastasijos senelis sako:
Numatė juk Anastasija: po to, kai ji atskleis žmogaus ir žemės esmę, nemaža atsiras tokių, kurie tiesiog ištverti negalės, norėdami tuoj pat ryšius atnaujint su žeme. O skubotumas gali daug pakenkti, nes pirmiausia žmonės savo erdvę mintyse sukurti turi.

Taip, skubotumas gali daug pakenkti....

Perskaitęs tuos žodžius, visai nenuliūdau, kai šiandien išsiaiškinau, kad neteisus buvo Seimo kaimo reikalų komiteto patarėjas, nes dėl namų statybos mums visgi teks pakeisti to lopinelio ant kurio stovės namas žemės paskirtį iš žemės ūkio į namų valdos paskirtį. Tai reiškia, kad dalindami sklypus turėsime detaliai viską įsivaizduoti ir numatyti vietą namui, padaryti projektą.

Tiesa, galima kol kas išsidalinti tik į žemes ūkio paskirties sklypus, bet po to, kai jau statyt noresim namą, kiekvienas atkirai turėsim kreiptis dėl paskirties keitimo, o taip yra sunkiau, be to kainuos, kaip sakė, kiekvienam brangiau - po kelis tūkstančius (3000-4000). Tuo tarpu jei dalinsim ir namui vietą numatysime iškart, tai viską mums visiems atliks vienu metu ir tai su išdalinimu kainuos maždaug 700-1000 keikvienam sklypui. Tačiau šią informaciją reikėtų patisklint su "savu" matininku.
Dar yra trečias variantas: jei mums būtų per sunku iš anksto numatyti namui vietą, ir suprojektuoti būsimą sodybą, tai tuomet visą tą plotą galėtų įsigyti mums savas žmogus, kuris galėtų palaukti kol mes konkretizuosime planus ir šiaip galėtume jau kurtis pamažu.

Tai tiek šį kartą ir iki :P
Egidijus
Posts: 116
Joined: Mon 11 08, 2004, 19:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by Egidijus »

Beveidis Parašyta: Tr. 06 11, 2003, 23:19 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Kai mano senelio sodyba numelioravo, tai paskirti tikriausiai pakeite i zemes ukio, nemokamai
O stai atgal ja atstatytio reikia 3000 litu moketi. Zyniai rulz


Aurimas Parašyta: Kv. 06 12, 2003, 11:13 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Bet, kaip sako....

Nėra padėties be išeities


Romaska Parašyta: Kv. 06 12, 2003, 11:59 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Aurimai, negasdink tautos. Manau, kad tiek ( 2000 - 3000 Lt.) kainuoja visu sklypu sujungimo projektas i viena registra.


Aurimas Parašyta: Sk. 06 15, 2003, 19:21 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Teisingai Romai , nėr čia ko tautos gasdint, Kai viska iki galo isiaiskinsiu tai ir paskelbsiu. Jau matosi šviesa tunelio gale


Aurimas Parašyta: Sk. 06 15, 2003, 19:22 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Sveiki gyvi visi

Per praejusi Vilniaus klubo susitikima pradejome antra ketinanciu kurtis prie Gaveikiu sarasa, nes pirmasis jau pilnas. Naujasis sarasas yra skirtas 30 ha sklypui, kuris yra salia pirmojo 26 ha sklypo. Tiksliau - kitoje keliuko puseje. Jis taip pat sparciai pilneja, nes Sarunas su
Dalia, Audra ir Edita planuoja pirkti po 5-6 ha zemes I sita sarasa isirase ir Zygimantas ir Ricardas is pirmojo saraso. Dabar antrasis sarasas atrodo taip:

1. Unė D.
2. Dalia M.
3. Jurate S. (2)
4. Audra S. (6)
5. Sarunas ir Dalia (5)
6. Edita L. (6)
7. Jurate V. (1)
8. Ricardas (1)
9. Zygimantas


O pirmasis sarasas atrodo taip:

1. Aurimas ir Ausrine (2)
2. Martynas ir Giedre (1-2)
3. Romas J. (1,5)
4. Renata (1-3)
5. Romas K. (1-1,5)
6. Dalia M.
7. Arturas
8. Daiva ir Jaunius (iki 3,5)
9. Audrius R. (2-3)
10. Violeta (1)
11. Vida (2)
12. Edita (2,5)
13. Neringa ir Valdas (95%) (2 ha)
14. Rima S. (90%)
15. Marina (1)
16. Arunas (mano brolis) (1)
17. Irena (1)
18. Alina (1)
19. Justina (1)
20. Zita (3)

Tai tiek, sėkmės visiems


Ingrida Parašyta: Antr. 06 24, 2003, 14:46 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Ei, sveiki visi gaveikiškiai. Panevėžys nori pas jus į svečius. Pasibūt, pabendraut, pasižvalgyt. O gal vienas iš mūs ir į sąrašėlį jūs įsirašys pamastęs. Vieni mes tai galim nuvažiuot pasidairyt. bet argi verta? Juk be žmogaus netas.




Aurimas Parašyta: Antr. 06 24, 2003, 16:11 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Valio sulauksime svečių

Na paprasčiausiai būtų, jei parašytum į bendrą mūsų konferenciją adresėliu - "[email protected]"
Tik parašyk kada norėtumėt atvykti, tai susitarsime tikrai


Aurimas Parašyta: Antr. 06 24, 2003, 21:58 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Pasipilde antrasis (30 ha) ketinanciu kurtis prie Gaveikiu
sarasas: ji papilde praeita susitikima atejusios moterys
ir radijo laidos apie mus autore Violeta Melninkiene -
sveikinu

Dabar sarasas Nr. 2 (30 ha) atrodo taip:

1. Unė D.
2. Dalia M.
3. Jurate S. (2)
4. Audra S. (6)
5. Sarunas ir Dalia (5)
6. Edita L. (6)
7. Jurate V. (1)
8. Ricardas (1)
9. Zygimantas
10. Violeta M.
11. Milda U.
12. Egle N.

I pirmaji buvau pamirses irasyti Arturo seseri Marija, kadangi ji aktyvi klubo nare, irasiau ja pries tuos, kurie dar ne karto nebuvo ateje i susitikima Tikiuosi elgiuosi teisingai. Arturas ir Marija prase pazymeti po 1,3 ha


O sarasas Nr.1 (26 ha) atrodo taip:

1. Aurimas ir Ausrine (2)
2. Martynas ir Giedre (1-2)
3. Romas J. (1,5)
4. Renata (1-3)
5. Romas K. (1-1,5)
6. Dalia M.
7. Arturas (1,3)
8. Daiva ir Jaunius (iki 3,5)
9. Audrius R. (2-3)
10. Violeta (1)
11. Vida (2)
12. Edita (2,5)
13. Neringa ir Valdas (95%)(2 ha)
14. Rima S. (90%)
15. Marina (1)
16. Arunas
17. Marija (1,3)
18. Irena (1)
19. Alina (1)
20. Justina (1)
21. Zita (3)

kol kas tiek


Irena-irocka Parašyta: Tr. 06 25, 2003, 8:37 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Sarasai tai gerai, bet ar perkat zeme?
Kaip gyvenvietes bendras proektas gyvena ?


Aurimas Parašyta: Kv. 07 03, 2003, 17:18 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Zemes pirkimas vis arteja Sia savaite buvome susitike su savininke, o ji, pasirodo, knyga apie Anastasija skaiciusi yra. Bet vistiek palikom pirmą toma antra karta paskaityt. Jos dukra neskaicius, o apie meile augalams gerai supranta, sako "bulvių as nemegstu, todel jos pas mane neauga, o braškes aš myliu, glostau ir jos gerai pas mane deri" Dabar dar reikia issiaiskint kaip pigiau ir jiems ir mums ta zeme isigyti Vat O projekta butu protingiausia kurti saskrydzio metu, liepos 12-13 d. kai suvaziuosime beveik visi


Aurimas Parašyta: Tr. 07 09, 2003, 17:32 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Šiandien mes su Martynu buvom susitike su Gaveikių žemės sąvininke Onute. Nuėjome pas pažystamą notarę, kuri mus geranoriškai pakonsultavo. Paaiškėjo iš esmės du įsigijimo būdai. Juos su Martynu papasakosime per susitikimą penktadienį ir per suvažiavimą Gaveikių žemėj šeštadienį

Tai tiek


Aurimas Parašyta: Pen. 08 01, 2003, 21:58 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Nu va...

Kol buvau isvykes, daug kas bus ivyke O ivyko stai kas - reikejo rinkt avansa Gaveikiu zemes savininkei. Avansas reikalingas tam, kad ir mes butume ramus, kad zeme parduos mums ir kad pardaveja butu rami, kad mes pirksim. Berenkant avansa galutinai susiformavo perkanciuju sarasas. Kiti arba atideda pirkima kitam kartui (kaip Neringa) , arba jau kazka isigijo (kaip Irena). Taigi šiuo metu gaveikiskiu sarasas atrodo taip:

1. Audrius 3 ha
2. Violeta 1.2 ha
3. Dalia M. 1.3 ha
4. Arturas 1.3
5. Marija 1.3
6. Daiva ir Jaunius 2 ha
7. Marina 1.3 ha
8. Romas K. 1.2
9. Aurimas ir Ausrine 2 ha
10. Romas J. 1.5 ha
11. Martynas ir Giedre 1.2
12. Renata 2 ha
13. Rima 1 ha
14. Edita M. 2 ha
15. Zita 1.7 ha

Tuo tarpu antrasis sarasas sparciai auga ir dabar jis atrodo taip:

1. Unė D.
2. Dalia M.
3. Jurate S. (2 ha)
4. Audra S. (6 ha)
5. Sarunas ir Dalia (5 ha)
6. Edita L. (6 ha)
7. Jurate V. (1 ha)
8. Ricardas (1 ha)
9. Zygimantas
10. Violeta M.
11. Milda U.
12. Egle n.
13. M. Naruseviciene
14. Edita P.
15. Valerijus S.
16. Vida K.
17. Ingrida ir Tomas
18. Lina P. (1 ha)
19. Jolanta
20. Gražute B.
21. Sonata V.
22. Zilvinas B.
23. Asta L. (2 ha)
24. Zoja M. (2 ha)
25. Sveta A. (2 ha)
26. Marina T. (2 ha)
27. Vygintas B. (1,5 ha)

Zodziu, pats laikas ieskoti sklypo antrajam sarasui


Lina Parašyta: Pir. 09 08, 2003, 22:59 Rašyti temą: Gaveikiu zeme

--------------------------------------------------------------------------------
Ar yra Gaveikiu zemes nuotrauku ?

Ar jau pradeti pildyti tie 30 ha shalia ?


Lina Parašyta: Pir. 09 08, 2003, 23:02 Rašyti temą: gaveikiu zeme

--------------------------------------------------------------------------------
Tie Gaveikiai ir Sukiniai galva man susuko,
Nepazystu tiktai Kuro, kur jisai pradingo ?


Lina Parašyta: Pir. 09 08, 2003, 23:03 Rašyti temą: gaveikiu zeme

--------------------------------------------------------------------------------
Matau, kad pradeti...

Dar yra zemes uzsiregistruoti ?


Mindaugas Parašyta: Antr. 09 09, 2003, 7:34 Rašyti temą: Re: Gaveikiu zeme

--------------------------------------------------------------------------------
Lina Rašo:
Ar yra Gaveikiu zemes nuotrauku ?

Ar jau pradeti pildyti tie 30 ha shalia ?

Gaveikiai http://www.anastasija.lt/keliones/gavei ... /index.htm

Sukiniai - http://www.anastasija.lt/keliones/index.htm

Pakruostėlė - http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=481


Aurimas Parašyta: Tr. 09 17, 2003, 15:56 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Artūras šiandien rašo, o aš jam visom keturiom pritariu

Sveiki mielieji !
Pagaliau ivyko reiksmingas ivykis.
Siandien 2003.09.17 mazdaug 14:30
buvo uzbaigta pasirasineti sutartis, kuri uzfiksuoja
kad 15-a bendrasavininku tampa 24 ha sklypo prie Gaveikiu ezero savininkais.

Tai reiksmingas momentas visoje Lietuvos istorijoje .
Reiksmingas tuo kad tokia didele grupe vienu metu pradeda
hektariniu sklypu ir gyvenviete kurimo etapa.

Vienas is musiskiu po pasirasimo istare zodzius "Pagaliau baigta".
Istikro tai PAGALIAU PRASIDEDA! ( jis matyt ta ir turejo sirdyje).

Si penktadieni Vilniuje neieilinis, iskilmingas susiejimas !
Kaip visada renkames Kalinausko 9, 17 val. Laukiame visų


Marius Parašyta: Tr. 09 17, 2003, 17:41 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------

nuoširdžiausi sveikinimai Lietuvos pionieriams,labai norime , labai tikimės kuo greičiau padaryti tą patį. Kai žemė jau jūsų, kai praeitos įvairios kliūtys , tikimės iš jūsų dalykinių patarimų į ką kitiems atkreipti dėmesį.




Daumilas Parašyta: Kv. 09 18, 2003, 17:11 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------





Aurimas Parašyta: Antr. 10 21, 2003, 21:42 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Visų gaveikiečių vardu dėkoju tiems, kurie perdavė savo pažįstamų matininkų koordinates Pasirinkimas buvo tikrai nemažas Kainos įkandamos. Išsirinkome priimtiniausią

Ačiū


Aurimas Parašyta: Antr. 10 21, 2003, 21:49 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Čia pridedu atnaujintą antrajį sąrašą

1. Unė D.
2. Dalia M.
3. Jurate S. (2 ha)
4. Audra S. (6 ha)
5. Sarunas ir Dalia (5 ha)
6. Edita L. (6 ha)
7. Jurate V. (1 ha)
8. Ricardas (1 ha)
9. Zygimantas
10. Violeta M.
11. Milda U.
12. Egle n.
13. M. Naruseviciene
14. Edita P.
15. Valerijus S.
16. Vida K.
17. Ingrida ir Tomas
18. Lina P. (1 ha)
19. Jolanta
20. Gražute B.
21. Sonata V.
22. Zilvinas B.
23. Asta L. (2 ha)
24. Zoja M. (2 ha)
25. Vygintas B. (1,5 ha)
26. Marija
27. Audrius
28. Aleksandra
29. Karolis
30. Rima
31. Valentin ir Ana
32. Elena A.
33. Vygintė G.
34. Justė T.
35. Jolanta Ž.
36. Jonas K.


Aurimas Parašyta: Sk. 11 02, 2003, 14:42 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Sveiki visi

Čia iš kitos vietos forume perkeliu pačią pirmąją žinutę apie Gaveikių žemę. Žinutė parašyta 2003-ųjų kovo antrąją - sekmadienį

Citata:
Penktadienį per Vilniaus klubo susirinkimą žiūrėjome iš "Alio reklamos" išrinktus skelbimus su parduodama žeme. Ten buvo 7 pasiūlymai, bet ne vienam mieliausiai skambėjo 24 ha Vilniaus r. prie Gaveikių ežero (apie 50 km nuo Vilniaus, apie 7 km. nuo Asvejos ež., 5 km nuo Dubingių, šalia Molėtų raj.) 1 ha kaina - 2000 Lt. (kiti pasiūlymai buvo jau apie 100 km nuo Vilniaus) Kai viena moteris pasiūlė važiuoti pažiūrėti - nemažai bendraminčių sutiko
Taigi, šiandien kartu su žemės šeimininku trimis mašinomis bet tik 8-niese važiavome žiūrėti žemės! Ir tikrai - vaizdas nuostabus - tarp kalvų ir miškelių - užšalęs ežeras... Ir oras buvo nuostabus - švietė saulutė, virš galvų - mėlynas dangus... Kad geriau įsivaizduotumėt pasakysiu, kad žemė nelygi, jinai kalvota (juk aukštaitija). Sužinojom, kad kitoj keliuko pusėj nuo tų 24 hektarų parduoda, bet ne itin aktyviai, dar 29 hektarus, iš viso išeina 55 hektarai!
Visus planuojančius kurti savo sodybą ar norinčius savo akimis pamatyti tą žemę kviečiame ateiti į bendraminčių klubo susitikimą. Jie vyksta penktadieniais apie 4 val. pas Žygimantą 8 672 29393. Mes (8 žmonės) papasakosime plačiau apie žemę, įspūdžius, tarsimės, kaip tie, kurie irgi planuoja pirkti žemę galetų nuvažiuoti pažiūrėt. Juk jei yra 24 hektarai, tai reikia apie 19-kos žmonių, perkančių žemę. Ateity manau nupirksim visus 55 ha, todėl reikia apie 40 žmonių, kuriems ta žemė kris į širdį.
Žodžiu, kas norit, galit kreiptis
Iki susitikimo



Rapolas Parašyta: Antr. 04 27, 2004, 9:30 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Jau vos ne pusmetis kaip nieks čia neberašė.

Ogi daug kas pasikeitė,
Žemė nupirkta, sklypai pasidalinti.

Sklypeliuose nuolat lankosi 15 laimingų kaimynų
Jau sodinami medžiai, keliami inkilai.
Kaikas ir namuką - nediduką įsirengė.

Na gal kiti parašys konkretesnių dalykų ,
kas gi ten vyksta.


Kipshas Parašyta: Antr. 04 27, 2004, 9:47 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Uzveisti triusiai.... ;)


Aurimas Parašyta: Pir. 05 24, 2004, 20:38 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Svarbiausia, kad inkilėliai jau iškelti ir varnėnai apsigyveno


Aurimas Parašyta: Antr. 06 22, 2004, 16:24 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Trumpai naujienos būtų tokios

Jau sukalti kuolai, pažymintys kiekvieno sklypo ribas. Belieka tas ribas įteisinti juridiškai


Aurimas Parašyta: Sk. 09 12, 2004, 23:03 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Naujiena

Netoli nuo Gaveikiu gyvenvietes, parsiduoda sodyba su 60 aru zemes ir plius 5 ha zemes salia. Jei kas esate vaziave i Gaveikius tai sodyba yra neprivaziavus Gaveikiu. Isukus is Moletu plento i vieskeli link Dubingiu reikia pavaziuoti 2-3 km ir nedavaziavus posukio i Gaveikius po desine bus ta parduodamoji sodyba. Namas gyvenamas, jis yra kiek atokiau nuo vieskelio, bet ne per toli, taigi ziema nera problemu isvaziuoti, nes vieskelis yra valomas. Savininke Ingrida (geras zmogus ) nori isikelti, nes jai toloka vazineti i Vilniu, juolab, kad ji dirba Gariunuose, tai keltis jai tenka labai anksti, kartais 2 val. Ji noretu pirkti sodyba arciau Vilniaus. Kaip Ingrida man pasakojo, ji buvo isikvietusi turto vertintojus ir jie zeme kartu su sodyba ivertino 90.000 Lt. Ingrida dabar praso 120.000 bet yra linkusi deretis, nes kaip as supratau potencialiu pirkeju nera daug. Idomu tai, kad salia tos sodybos ir tu 5 ha, kurie priklaus Ingridos teciui, yra dar 40 ha, kurie irgi priklauso Ingridos teciui. Bet bent kol kas Ingridos tetis negalvoja tu 40 ha pardavineti, bet kaip bus ateity, ziuresim Jei kas susidomejote skambinkit tiesiogiai Ingridai 8 675 97345




Aurimas Parašyta: Pir. 10 04, 2004, 12:10 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Sveiki

Kalbejausi su abiejų prie Gaveikių gyvenvietės parduodamų sklypų sąvininkais. Kalbėjausi dėl kainų. Pavyko jas šiek tiek nuderėti. Pirmasis sklypas, esantis visiškai šalia (o tiksliau kitoje keliuko pusėje) jau nupirkto 24 ha sklypo dabar parduodamas po 15.000 Lt už hektarą. Viso parduodama 12.03 ha. Kitas sklypas esantis apie 700 m nuo jau įsigyto sklypo parduodamas po 5.100 Lt ha. viso 3.34 ha. Tačiau tai jau paskutinė kaina.


Aurimas Parašyta: Sk. 03 13, 2005, 13:54 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Sveiki gyvi

Senokai sitcia nerasyta... Kazkaip kai kuriama gyvenviete nutyla forume tema, nes pats kurimosi procesas aptarinejamas gyvai, o internetui nieko ir nelieka

Paskelbiu linksma zinia Praejusia savaite man paskambino vienas zmogus ir klause ar domina mus zemes prie Sidabriu Jis turi turi zemes ne per toliausiai nuo musu kuriamos Sidabriu gyvenvietes prie Gaukeliskiu, kurios yra vaziuojant Sidabriu kryptim. Is viso Regimantas (toks savininko vardas) turi 24 hektaru sklypa, bet bent siuo metu is ju parduot jis noretu tik 10 hektaru. Sutarem apie kaina pakalbeti susitike ir apziureje sklypa Preliminariai susitarem, kad sklypo paziuret vaziuosim ta savaite, kuri bus po Velyku, tuomet turetu buti sniegas jau nutirpes. Su manimi kartu ketina vaziuoti Vilma ir Andrius. Jei dar yra norinciu vaziuot kartu, prasom prisijungti.

P.S. Trumpa istorija, kaip vyko sklypu paieska Po to, kai isigijom zeme, sudejom daug vilciu salimais kitoj keliuko pusej esanti grazioai kalvota sklypa, kuris sudaro 30 hektaru. Bet to sklypo savininkai nenori jo parduoti, nes neturi poreikio. Tad siaip ne taip pavyko susitarti, kad jei kas pirktu po 15.000 uz ha, tai 12 hektaru is 30-ties parduotu. Taciau perkanciu uz tokia kaina buvo per mazai. O kita sklypa po 5.100 uz ha nusiziurejes buvo Darius, bet kaina buvo kiek per didele, tad nusipirko jis sodyba netoli Voskoniu kuriamos gyvenvietes. Taigi tie abu sklypai ir liko niekeno nenupirkti. Manau, kad tie 12 is 30 hektaru taip ir liko laukti, o del 3.3 hektaru nezinau, nes po Dariaus nieks neparode noro pirkti sita zeme. Bet bent jau siuo metu jauciu, kad zemes reikalai atgyja

Trumpa istorija, kaip isaugo ir pasipirlde kuriama gyvenviete: Sarunas su Dalia savo iniciatyva apziurejo salia pirminio 24 hektaru sklypo esanti pailga sklypa ir susitare su seimininku nusipirko ji. Taip pat paaiskejo, kad pirminiame sklype be bendruomenines dar atliko 1.7 hektaro zemes gabalelis, kuri nupiko Egle. Taciau tuo laisva pirminio sklypo zeme baigesi. Tiesa, vos isigijus pirmini sklypa buvome pradeje sarasa zmoniu, kurie noretu kurtis prie Sidabriu (Gaveikiu) ir as ta sarasa turiu iki dabar. Jame uzsiregistravo apie 30 zmoniu, bet kaip minejau, tie 30 hektaru tiesiog isitrigo ir siuo metu manau reiketu kurti nauja sarasa, bet pirma reikia rasti zeme Tai tiek trumpai


Aurimas Parašyta: Pen. 03 25, 2005, 15:55 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Sveiki Rytoj, t.y. šeštadienį, kovo 26 d. vykstame apžiūrėti netoli Gaveikių-Sidabrių gyvenvietės parduodamą sklypą Džiugu, kad pavasaris išjudina žemės paieškas Iš Vilniaus išvykstame 8:30, ryte. Sėkmės visiems!


Aurimas Parašyta: Antr. 03 29, 2005, 21:41 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Sveiki gyvi visi Po šeštadieninės išvykos apžiūrėti naują sklypą Vilma parašė:

Citata:
Visiems, svajojantiems apie savą žemės plotelį!

Atsirado galimybė įsigyti apie 10-14 ha žemės ties Gaveikiais (40 km nuo Vilniaus Molėtų kryptimi). Ši žemė yra tik apie 2 km nuo jau įsisteigusios bendruomenės, kur žemės turi net 17 šeimų. Parduodamą žemę keletas bendraminčių apžiūrėjome kovo 26d., ji išties graži.

Trečiadienį, kovo 30d., 19 val. kviečiame susirinkti visus besidominčius: detaliau aptarsime, ką gi toliau daryti. Renkamės namuose pas Andrių ir Vilmą. Jei norėtumėte dalyvauti, skambinkite tel. 8 620 55412 (Vilma).



Aurimas Parašyta: Antr. 08 02, 2005, 10:15 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Sveiki gyvi visi Skelbimas visiems ieskantiems zemes Salia besikuriancios Gaveikiu-Sidabriu gyvenvietes parduodama zeme Kalbejausi su savininkes dukra Alina. Kadangi jai skubiai reikia pinigu ji noretu parduoti 8 hektarus is didesnio 16 hektaru sklypo. Si zeme ribojasi su musu jau isigyta zeme ir yra naturalus gyvenvietes tesinys. Tiems, kas dar nebuvo ir nemate pasakysiu, kad kaip ir apylinkese, taip ir parduodama zeme yra kalvota ir remiasi i miskeli ir medziais apaugusi Gaukeliskiu piliakalni. Hektaro kaina - 10.000 Lt. Kadangi siuo metu esu Sveicarijoje, tai galiu drasiai pasakyti, kad ilgalaikeje perspektyvoje, tai, deja, dar labai gera kaina. Kaip supratau is pokalbio, Alinai tikrai skubiai reikia pinigu. Tad butu nuostabu susiorganizuoti ir susimoketi avansa, nes yra ir dar vienas pirkejas, kuris taip pat noretu pirkti tuos 8 hektarus. Tai tiek Norintiems nuvzkti apziureti zemes siulau ateiti penktadieni i kluba arba skambinkite Romui 8 685 82307. Reikia padaryti norinciuju pirkti sarasa Tai tiek trumpai


Aurimas Parašyta: Antr. 08 09, 2005, 18:32 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Naujienos ieškantiems žemės Patikslinu informaciją dėl šalia Gaveikių gyvenvietės parduodamo sklypo: Alina apsisprendė, kad ji visgi nori parduoti visą sklypą, nedalinant jo. Tai būtų arba 12 arba 16 hektarų sklypas. 16 hektarų sklypas yra patrauklesnis, nors ir yra toliau nuo ežero, tad tarsimės būtent dėl 16 hektrų sklypo. Kaina kol kas išlieka ta pati - 10.000 Lt/ha. Tačiau derėsimės dėl žemesnės kainos. Pradėtas norinčiųjų pirkti žemę prie Gaveikių gyvenvietės sąrašas. Dabar jis atrodo taip: 1. Gražutė (1,5 ha) 2. Lina (1-1,5 ha) 3. Vytautas (1 ha) 4. Vita (1 ha) 5. Asta (2-3 ha) 6. Robertas (2-3 ha). Visus, kuriuos domina galimybė įsigyti žemės prie Gaveikių gyvenvietės, kviečiame šį penktadienį 5 val. ateiti į Vilniaus klubą . Paskubėkite, nes sąrašas jau užsipildo


Basta Parašyta: Antr. 08 09, 2005, 20:00 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Džiugu girdėt


Dievo karys Parašyta: Antr. 08 09, 2005, 22:29 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
tik nepamirski perspeti kad yra zemiu ir pigesniu,
o sita brangi del ezero salia


Aurimas Parašyta: Kv. 08 11, 2005, 10:49 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Sąrašas pasipildė, dabar jis atrodo taip:

1. Gražutė (1,5 ha)
2. Lina (1-1,5 ha)
3. Vytautas (1 ha)
4. Vita (1 ha)
5. Asta (2-3 ha)
6. Robertas (2-3 ha).
7. Renata (2 ha)

Registruokitės


Aurimas Parašyta: Antr. 08 16, 2005, 23:32 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Atnaujintas sąrašas atrodo taip:

1. Gražutė (2-2,5 ha)
2. Lina (2 ha)
3. Vytautas (1 ha)
4. Asta (3 ha)
5. Robertas (3 ha)
6. Renata (2-2,5 ha)
7. Justinas (1 ha).

Viso rezervuota 13-15 hektarų. Kadangi sklypą sudaro 16 hektarų, tai lieka 1-3 hektarai. Norintys pažiūrėti žemę skambinkite - 8 685 82307 (Romas)


Liūtaširdė Parašyta: Tr. 08 17, 2005, 7:26 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Oho...


Aurimas Parašyta: Antr. 08 23, 2005, 9:25 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Sveiki Deja, kol kas 16 hektarų sklypo pirkimas įšaldomas. Atsirado pirkėjas, kuris Alinai pasiųlė po 15.000 Lt/ha ir iš trečio karto sumokėjo 10.000 Lt avansą. Dabar jis turi per tris mėnesius susmokėti visą likusią sumą, nors Alina abejoja ar jis tai sugebės. Žiūrėsim. Manau, viskas bus gerai


Basta Parašyta: Antr. 08 23, 2005, 21:31 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Laikysiu už jus špygas.


Aurimas Parašyta: Tr. 08 24, 2005, 14:59 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Dėkui O aš už tave


Aurimas Parašyta: Kv. 09 15, 2005, 7:29 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Sveiki gyvi visi

Šį šeštadienį, rugsėjo 17 d., sukanka lygiai du metai Gaveikių-Sidabrių gyvenvietei (Vilniaus raj.) Ta proga šį šeštadienį visus norinčius pasidžiaugti kartu kviečiame atvykti ir kartu atšvęsti šią nuostabią sukaktį Šventės pradžia -17 val. Gyvenvietė yra už 42 kilometrų nuo Vilniaus važiuojant Molėtų kryptimi, netoli Gaveikių ežero.


Aurimas Parašyta: Sk. 09 18, 2005, 23:00 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Sveiki

Noriu pasidžiaugti, kad puikiai pavyko Gaveikių-Sidabrių gyvenvietės dviejų metukų gimtadienis-šventė Ačiū visiems atvykusiems ir kartu kūrusiems meilės erdvę, apie kurią taip svajojame Ačiū visiems kepusiems pyragus ir tortą, ačiū visiems dovanų atvežusiems gervuogių ir gėlių, ačiū visiems atsivežusems gitaras, ačiū visiems dainavusiems, plojusiems ir besišypsojusiems Džiugu, kad susirinko tiek šaunių gerų žmonių, džiugu matyti tiek spindinčių akių, dainuojančių širdžių, džiaugiuosi ir dėl to, kad netgi tas vienintelis, atrodo, viskio buteliukas taip ir liko uždarytas Ir norisi dainuoti, kaip per šventę - "Aš noriu, kad pasaulyje žydėtų gėlės, žaistų vaikai kiemuose, džiaugtusi mamos, šypsotūsi tėtės ir žemėje būtų taika" Smagu matyti, kaip atgimsta Lietuva

Su meile, Aurimas




Basta Parašyta: Št. 10 01, 2005, 22:45 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
wow, nezinojau, kad pienes gali buti tokios grazios


Aurimas Parašyta: Antr. 10 11, 2005, 19:17 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
džiaugiuosi


Leonardas Parašyta: Tr. 12 14, 2005, 23:51 Rašyti temą: Sidabriu bendruomeninio namo statymo talka.

--------------------------------------------------------------------------------


Sidabriu bendruomeninio namo statymo talka.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Ačiū Egidijau, kad vėl sujungei pasiklydusias temas :) :wink:
Airy
Posts: 1
Joined: Sun 03 26, 2006, 12:03
Location: Vilnius

Post by Airy »

Sveiki,labai jau sena informacija :|..Aurimai saunuolis,visa istorija bendruomeniu kurimo perskaiciau tavo deka ir zmoguciu kurie priziuri si foruma:) gal kas gali parasyti dabartine situacija..kaip ten gyvena Vilnieciu bendruomenes:)...ar yra galimybe isigyti koki sklypa:)..aciu
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Visų pirma čia forume mažai kas apie bendruomenes rašoma ir informuojama. Ne per daugiausiai giriamasi ir klubuose. Daugiausiai apie tai, kas vyksta galima sužinoti bendraujant su žmonėmis, tada ir išgirsti, kas jau tvenkinius kasa, kas ko jau prisodino ir dar planuoja šiemet pasodint, kas planuoja jau statytis, o kas jau kviečia į svečius užsukti ) Šiaip, kiek aš žinau aplink Vilnių kuriasi šios bendruomenės: apie 25 km. į šiaurę nuo Vilniaus Melkio gyvenvietė. Apie 30 km į šiaurės rytus nuo Vilniaus kuriasi Vaškonių-Maciūnų gyvenvietės. Aš kuriuosi apie 40 km į šiaurę nuo Vilniaus esančioje Sidabrių gyvenvietėje. Apie 40 km į šiaurės vakarus nuo Vilniaus, Širvintų rajone kuriasi Ąžuolyno gyvenvietė, o apie 70 km nuo Vilniaus, Ukmergės rajone kuriasi Sukinių gyvenvietė. Kiekvienoj gyvenvietėj situacija su žeme kitokia. Pvz. pas mus Sidabriuose dabar parduodamas tik sklypas kitoj ezero pusej, taigi atokiau nuo gyvenvietės. Apie prie Vaškonių parduodamą žemę skelbimas - pirmam naujienų puslapyje. Kiek žinau yra žemes ir Sukiniuose ir Ąžuolyne. Geriausiai tai skambinti konkretiems žmonėms iš gyvenviečių ir susižinoti kokios galimybės Jei tave domina:

Melkio - Daučioniukų gyvenvietė - 8 620 69610, Birutė
Vaškonių gyvenvietė - 8 615 54955, Jonas
Maciūnų gyvenvietė - 8 683 12861, Darius
Sidabrių gyvenvietė - 868555722, [email protected], Violeta
Sukinių gyvenvietė - 8 621 73271, Kęstutis

Tiek trumpai
Last edited by Uosis on Mon 04 24, 2006, 14:27, edited 2 times in total.
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Sveiki visi!

Rytoj, t.y. šeštadienį, balandžio 22 d., Sidabrių gyvenvietėje Vilniaus r. vyks talka! Tai puiki proga artimiau susidraugauti su Sidabrių gyvenvietės gyventojais bei Sidabrių apylinkėmis. Bendrų darbų numatyta nedaug, tad gali dalyvauti visi: ir jauni ir seni :)
Last edited by Uosis on Mon 08 13, 2012, 16:48, edited 1 time in total.
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
zenzenas
Posts: 26
Joined: Wed 07 12, 2006, 11:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by zenzenas »

Aurimai, o dar laisvos zemes kur yra???
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Žemės yra :) Važiuojant vieškeliu nuo Molėtų plento link Sidabrių stovi ženklas su skelbimu apie parduodamą žemę: 5,65 ha ir 4,89 ha tel. nr. 8-606-94578. Čia apie 3 km nuo mūsų kuriamos gyvenvietės. Kitas variantas - į šiaurę nuo Gaveikių ežero parduodamas 2.88 ha žemės sklypas. Sklypas parduodamas už 25.000 - 30.000 Lt. Daugiau informacijos gali pateikti Zina - 8 616 13553, ji turi ir sąvininkų koordinates. Čia kitoje ežero pusėje negu mūsų gyvenvietė :) Skambink, žiūrėk :)
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Merunas
Posts: 6
Joined: Sun 03 12, 2006, 0:50
Location: Dublinas - Kaunas

Post by Merunas »

Sveiki,
Esu labai susidomejes Anastasijos idejomis ir dabar kaip tik su drauge ieskomes zemes. Pokalbiuose esu naujokas, nes dar niekur nesudalyvavau :) Gal jau ir pats laikas butu :) Noreciau, paklaust, ar galima butu susipazint su Sidabriu gyvenviete? kiek suprantu reiktu kreiptis pas Aurima auksciau nurodytu tel., ar teisingai? Aurimai, ar nepervarges tu nuo tokiu norinciu pasidairyti? :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Na bent jau šį šeštadienį sekmadienį busiu užsiėmęs šulinio kasimu :) Bet bus mano kaimynai Violeta ir Romas :) Tai gal jie galės aprodyti apylinkes, papasakoti kaip po truputi kuriames :) Violetai gali paskambint 8 685 55722 :)
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Post Reply