Sukiniai

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Sukiniai

Post by Vėl pasikeičiau... »

Dėmesio.

Kad klubui netrukdyti vykdyti savo veiklą, būsimieji Sukinių gyventojai renkasi antradieniais. Taip, kad visi Sukinių žmonės ar jiems prijaučiantys prašome šį antradienį atvykti arbatos gerti adresu Želvos 6, šeštą valandą vakaro.

Vienas susitikimas jau buvo, valgėm blynus, daigintų kviečių paplotėlius, gėrėm "Sukinių" arbatą, kalbėjom apie būsimą mokyklą, apie verslą Sukiniuose apie žemės dalybas. Šiltas buvo susitikimas. :) Kol mes kalbėjom, tai vaikai ėmėsi veiklos. Jie nupiešė kultūrnamį ir dar žodžius apie jį parašė. Kūrinį įdėsim vėliau.

Rezultatas: susipažinom, apsikeitėm informacija ir nusprendėme pasodinti po dviejų savaičių savaitgalį Sukiniuose medelių alėją. Ji turėtų pasitikti visus atvykstančius keliu iki Sukinių. Pradėsime nuo gyvų darbų, tai ir gyvenimas seksis. ;)

Visus norinčius prisidėti kviečiame į Sukinių susirinkimus. Labai svarbu susidraugauti ir sukurti tarp mūsų tvirtos bendruomenės ryšius iki tol kol gausim žemę, kad gavę ją galėtume iš karto pasidalinti žinodami kokių kaimynų norime. Mums reikia tvirtos bendruomenės, draugų ir bendraminčių rato, nes kartu gyventi ruošiamės ne vieną gyvenimą. :)

P.S. Norinčių pirkti žemę sąrašą paskelbsiu vėliau.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

O kada darom Sukinieciu susirinkimus Vilniuje, ei vilnieciai?
(jei tokiu nera, teks man susitikineti paciam su savimi, nors... pasiimsiu draugen vaikeliuka ir dviese aptarinesim, manau prie vyru prisides ir musu seimos zidinio kurstytoja)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Na nenusimink, Kipshiuk. Artėja žiema. Kai tokios pūgos ir šalčiai užspaus, tai visi pas tave į pragarą skuoste atlėks. ;)

Užsuksiu ir aš į Vilniaus sukiniečių susitikimą kartais. Pasišildyti. :)
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Kol mes kalbėjomis, vaikai irgi nesėdėjo sudėję rankų, štai gymė toks piešinukas

Image
Gyventi pagal sąžinę
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

:)
O po šiuo savo piešinuku Ievutė parašė:

Kultūros namai

Kultūros namai - tai pastatas, kuris yra visų namai, ten galima visiems būti taip kaip namie, ten galima groti pianinu, gali mokytis, gali elgtis taip lyg būtum namie.

Ieva
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Ei, jus ten apsavarstykit klausima del hektariuko Kipshui
Galu gale
Jei nepriimat, tai sakykit, as kitur rasiu vietele gimines sodybai :)
O tai mano mazytis kipshiukas nori pauksciuku pavasariniu paklausyt.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Uzsisakau vieta kulturnamio palepeje 8)
Egidijus
Posts: 116
Joined: Mon 11 08, 2004, 19:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by Egidijus »

Rapolas Parašyta: Kv. 06 19, 2003, 8:56 Rašyti temą: SUKINIAI - Atvykimo schemos

--------------------------------------------------------------------------------
Atvykstantiems iš Kauno pusės

1var. Ilgesnis bet aiškesnis kelias per Antakalnį



2.var Trumpesnis bet ne toks aiškus kelias

Nuo Veprių bažnyčios iki posukio ties kaimu Papiliai 3 km 750 mPasukus ir nuo šios vietos iki tos vietos kai reikia pasukti link stovyklos
4 km 400 m
Kad pataikiti kada reik užsukti i tiesiąją prie stovyklos
labai geras orentyras upelis uz Knyzlaukio.
Nuo to upelio iki posukio link stovyklos 650 mIr tada tiesiai 300-400 m




Rapolas Parašyta: Kv. 06 19, 2003, 9:02 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Atvykstantiems iš Vilniau, Panevežio pusės

Per PABAISKĄ




simas Parašyta: Pen. 06 25, 2004, 13:05 Rašyti temą: viesasis transportas iki sukiniu

--------------------------------------------------------------------------------
sveiki, gal zinot kokiu budu reiktu patekti is kauno iki sukiniu viesuoju transportu ? as ysivaizduoju, kad is ukmerges turetu vaziuoti kokie mikrai iki ten... gal kas su tuo jau susiduret, zinot grafikus ar stoteles.... buciau dekingas. Panuoju 2adieni tenai nuvykti apsizvalgyti.


Aurimas Parašyta: Pen. 06 25, 2004, 23:02 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Simai aš tai nežinau, bet siūlau besikuriantiems Sukiniuose paskambint ir jie tau geriau pasakys, ir dar nuveš turbūt
Post Reply