Filmas Apie Indigo Vaikus!!!

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

na, as turbut irgi vaikas, nes mane tos kalbos apie katastrofas irgi veikia, ir, sakyciau neigiamai. as dar noriu susilaukti vaiku, sukurti namus ir seima. ir tai labai realus artimi planai. taciau tos kalbos mane vercia mastyti, kas bus, nesinori savo vaikus pastatyti katastrofos akivaizdoje, beje, ir paciai nesinori. tos kalbos sukelia baime, nerima, o jie neveda i laime ir sviesa :?

noriu mastyti sviesiai, kurti, myleti, dziaugtis :)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Sveika ,Daina.

Labai atsiprasau,kad tau neatsakiau taip ilgai...tik siandien perskaiciau sia tema.Nebijok tu katastrofu ,bet ramiai zvelg i tai ,kaip butina priemone Zemes apsivalymui.Tu klausi ,ar pades maldos ,meditacijos ir pan.Visos sios priemones sparciau mums padeda tobuleti dvasiskai,aiku tu gali paprasciausiai buti geru sviesiu zmogumi ,ugdyti sviesias teigiamas mintis ,zodzius,poelgius,sodinti medelius ir pan.Kuo greiciau mes tobulejame ,tuo tampa aukstesnes musu vibracijos ir tampa artimesnes Kurejui.O pats Kurejas tikrai pasirupins savo Dievo vaikais sunkiu momentu.Patikek manimi.Jei girdejai ,taijau vyko musu planetoje ,tai Atlantidos zemyno panirimas po vandeniu ,kitu zemynu ,o isnyra nauji zemynai.Zeme turi issivalyti pati nuo ivairiausiu blogybiu.Spausdinu maza istrauka is Pranaso Moisiejaus laisko apie tai .." Ir bus istisos teritorijos ,apgyvendintos zmoniu,turinciais nauja samone ir bus teritorijos ,kuriose gyvens senos samones ir seno mastymo zmones.Ir palaipsniui teritorijos ,kuriose gyvuos seno mastymo ,viena po kitos nusileis po vandeniu.Ir atsiras naujos zemes ,kuriose gyvens zmones ,priklausantys naujai rasei.Ju bus visai kitoks samones lygis ir jie netures jokio kovos ar prievartos jausmo.Atejo laikas naujam Isejimui,kuri jus turite ivykdyti savo samoneje.Ir ta nauja samone duos jums galimybe greitu laiku issilaisvinti nuo daugelio jusu prisirisimu senajam pasauliui .Ir nereikia smerkti zmoniu ,kurie priestaraus naujiems laikams.Sie zmones patys save nubaus ,o Motina Zeme pasirupinssavo pacios apsivalymu nuo tokiu zmoniu." Visa laiska greitu laisku atspausdinsiu temoje "Meditacija sau ir Zemei"
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

na nežinau, mergytės, kaip su tais pranašais, bet nesinori tikėti, kad katastrofos dėsningos, mano protas su tuo nesutinka, vis galvoja apie šviesią Žemės ateitį :!: bet vis prisimenu Anastasijos žodžius - "žmonija jau viską paruošė su kaupu savo susinaikinimui" - taip, apsidairai aplinkui ir pamatai, kad esame netoli to, bet visgi, tikėkime šviesa ir tikrai nepražūsime, kaip Aurėja sako, mumis bus pasirūpinta (jei mes pasirūpinsime savo šviesiomis mintimis dabar :idea: ) :lol:
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Basta, o jeigu toks žmogus (su destruktyviu protu) yra pvz. tavo šeimos narys, ar norėtum, kad žemė "apsivalytų" jo sąskaita?
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

O kas girdėti apie filmą? :?
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

mjeilė, mjau-mjau :wink: :lol:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Irute wrote:Basta, o jeigu toks žmogus (su destruktyviu protu) yra pvz. tavo šeimos narys, ar norėtum, kad žemė "apsivalytų" jo sąskaita?
Todėl stenkimės neprisirišti prie artimų zmonių............Prisiminkime zodzius:MYLĖK DIEVĄ TĖVĄ LABIAU UZ SAVO TĖVĄ ,MOTINĄ IR SAVO SŪNŲ! :wink: :wink: :wink: :wink:
Viską daryk 100%
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Na, tai jūs stenkitės, o aš jau prisirišau, ojojoi, kaip prisirišau :D kiek daug mazgiukų........
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Irute,nenusimink del savo artimo.Tikrai zinau ,jei tu pasieksi samones aukstesni lygi....tai automatiskai pasikeis ir tavo artimo samones lygis ,ir visu kitu tavo artimu zmoniu ,net tu su kuriais bendrausi.Tai faktas ! :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Pierre wrote:O kas girdėti apie filmą? :?
Aš turiu šitą filmą DVD formate. Jei kas norit galiu paskolint Kaune ar Vilniuje. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Laimi ,noreciau paziureti si filma,o as tau irasiau kita Lino Karaliaus parvezta is Indijos apie meditacija piramidese ,zmogaus gimima , sapno metu kas vyskta su zmogaus samone ,ir pan.Labai naudingas vos ne mokslinis filmas.Zadu dalyvauti forumo susitikime ,tai atvezciau ..aisku jei jis ivyks.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Tai jau jeigu tu atvažiuoji, tai jis tikrai vyks.. :) Daba esu paskolinęs tą DVD jau, tai teks kuo greičiau atsiimti... Che. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Post Reply