Kaip vaikučiai kalba apie meilę ...

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

J

Post by J »

darja rašo:
:wink: ) - gal del to, kad as kaip mama sako "ne tokia kaip visi"... mama vis dejuoja - is kur jai, tokiai normaliai :? , toks "ne toks" vaikas - gal jus zinot, is kur... :roll: :wink: :P

Gal todėl, Darja, kad tau labai reikėjo tokio tėvelio, kokį pasirinkai. O tėvelis labai mylėjo tavo mamą. Va jai ir nebeliko pasirinkimo, tik auginti "kitokią" dukrą... Bet manau ji tik laimėjo iš to... :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...mano tevelis visa gyvenima labai mylejo pirmaja savo zmona (net ir tada, kai ji, kai ji isveze i Sibiro kalejima, istekejo uz komunisto, o tas nuteike pries ji jo vaikus: tipo jusu tevas - banditas... Girzus jie nenorejo jo priimt, tik dabar kitaip galvoja...), o mano mama jis irgi mylejo (kaip visas kitas moteris :wink: ), tik ju meile buvo velyva, pagrista daugiau savitarpio palaikymu, draugiskumu... Bet nugyveno jie gana graziai - dabar, eidama i krioklius pro medine Pavilnio baznytele, kur mano tevai tuokes, visada uzeinu i sventoriu (su visais sunim :wink: ) ir pasimeldziu ten stovinciai Marijai - jauciu, kad ji mane isklauso... :wink:
J

Post by J »

Vėlyva meilė geras dalykas. Joje mažiau siautėja aistros, daugiau protaujama. Tada daug kas būna grįsta pagarba, supratimu, atjauta ir visais gražiais jausmais. O juk Tavo tėvelis, Darja, buvo itin protingas ir iš prigimties inteligentiškas žmogus (sprendžiu iš tavo pasakojimų).
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Nes vyresni žmonės jau būna labiau patyrę... :wink:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: sako, kad vyresniu zmoniu vaikai buna silpnesnes sveikatos (na, cia tai tiesa), bet protingesni (na, cia as apie save taip nesakau - darykit isvadas patys... :wink: )
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Manau vyresni vaikai silpnesnės sweikatos todėl,kad jie labiau yra palytėti pasaulio nuodėmių ir pan. :wink:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o is kur tada pas juos ismintis - matyt, per tas nuodemes ir igyjama... :wink: :P :)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Bet maži vaikučiai stipresni už tuos išmintingesnius... :roll:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Mama su ketveriu metuku suneliu atvyko i vila kalnuose.Nieko nelaukusi moteris eme tvarkytis ir sluostyti pakampiuose kabancius voratinklius.Berniukas paprase"Tik neuzmusk mazu voriuku"Mama nustebo ;"Argi nematai ,kokie jie bjaurus?O jis "Uztat savo mamoms jie labai grazus" :lol: "Dievas-tai tetis ,kuris myli kaip mama"-pasake viena mergaite.Kartais nelengva patikti sau paciam .Taciau Dievui kiekvienas esame pats graziausias visatoskurinys"/Bruno Ferrero/ :D
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:)
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

ujj skaitau ir sypsena pati jau rieciasi :love: tokie linksmi tie vaiku isvedziojimai. mes ir galetumem taip pat meile apibudint tik kazkodel manom kad tai klailyste(na tokie paprasti pasakymai) arba kazkas mum iteige kad tai kvailyste :|
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Taip Irina,mes kazkodel vis esam tuose remuose.,vis galvojam ka zmones pasakys ir t.t.O taip sveika mums visiems pabuti vaikais.Viena karta su kiemo vaikais sokinejau klase...pati nustebau ,kaip linksma ir gera kartu su vaikais taip pazaisti. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

as tai ir dabar su vaikais daug laiko praleidziu, kai einu plaukyt i baseina tai aplinkui visi 7-9 metu plaukioja, zaidzia, tai man vis liepia juos priziuret. is pradziu nenorejau, bet dabar dziaugiuosi tuo, jie visi tookie idomus, kai ka nors sumasto tai dar turi praeit keletas min kol suprantu ka norejo pasakyt.. :lol:
manau ir pati budama su jais suvaikejau:) cia geraja prasme, i viska ziuriu paprasciau,
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Vaiku darzelio aukletinis visuomet nesiojosi su savimi dvi nosines.Aukletoja paklause vaiko kodel.Berniukas atsake :"Viena-nosiai nusluostyti ,o kita - nusluostyti asaras tiems ,kurie verkia." O tu ar nesiojiesi dvi nosines ? /BRUNO FERRERO
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Mūsų mažasis sūnus (8 metų) kasdien sako: mamyte, tu pati geriausia mamytė visame pasaulyje, bet mylėčiau tave, jeigu ir būtum pati blogiausia. (iš tiesų, tai esu labai toli nuo idealios mamytės) :?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Bet mes stengiames buti geresnemis tiesa,Irute. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? stenkis nesistenk - vaikai priima mus tik tada, kai esam tokie, kokie esam... :P
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Mokytoja klausia mokiniu :-Na ,vaikai,ka gero nuveikete per atostogas ?Petriukas atsistoja ir sako :As isgelbejau gyvybe.-Kaip gi tu taip padarei?-nustemba mokytoja .-As mamos kontraceptinestabletes pakeiciau saldainiais. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

:lol:
Geras.
Post Reply