Kūdikių žindymas

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Tai gerai. As truputuka nerimavau, nes mazai duodu papildomo maisto. Vyrukui jau 9 men, bet kazkaip norisi duoti kazka naturalesnio: vaisius, darzoves. Tai po nedaug ju ir ragaujam, o pagrindinis maistas pienukas. Pastebejau , nelabai ten kitka ir suvirskina, manau , vaikeliai nori daugiau ragauti , nei is tiesu pasisotinti :D
saulute
Posts: 18
Joined: Tue 11 08, 2005, 6:50
Location: Los Andzelas

Re: Kūdikių žindymas

Post by saulute »

O Tu nesijaudink, mano drauges mergytei jau 14 menesiu, o ji beveik dar vien mamos pirenuka gerai ir niekada gyvenime neturejo net slogos! Ji jai tik kartais duoda svieziu vaisiu ar darzoviu- nieko virto.Bet mergaite nesidomi per daug, tai ji jos ir nevercia. mergyte ruibuile ir sveika!
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Re: Kūdikių žindymas

Post by Kristina »

Auga vaikelis daugeja ir klausimu :) O ka duot vietoj mamos pieno ,kai maitinima nutrauki? Kai kas sako ,kad karves pienas negerai , bet juk dauguma musu ji valgem nuo keliu menesiu ir uzaugom. Ar nebus cia kaip ir su viskuo ,kokios mintys tokios ir pasekmes. Jei neduot gyvunu pieno, tai kuom pakeist ? :roll: Is kart galiu pasakyti, kad bent mano vaikeliui sojos pienas kazko netinka ir nepatinka , nors as geriu man skanu ir sojos jogurtus ir desertus valgau, o jis ne, spjauna. Va kur Megre rase apie savo vaikeli vienoj vietoj, ( nepazodziui) kad jis lauke mamos ,kad pazysti pienuko, dar nebuvo pakankamai isalkes ,kad zystu vilkes piena. Tai is to sprendziu, kad toj giminej vis delto yra praktikuojamas gyvunu pienas kartais kaip pakaitalas mamos pienui. :?
Donata
Posts: 4
Joined: Fri 09 03, 2004, 11:45
Location: vilnius

Post by Donata »

musu mazylei dabar 7 menesiai. 4 menesius ji diena nakti verkdavo, zirzdavo, buvo nerami. Manem, kad pilvuka pucia, gydytojai taip pat mane,nors maitinau pati ir stengiausi derinti maisto produktus. Ir tik visai neseniai gydytojai nustate, kad ji netoleruoja pieno laktozes... Pagaliau ir i musu namus atejo ramybe :D :D :D nes jau tikrai vaziavo stogas :roll:Nes dar ir sunus reikalavo tiek pat demesio(jam dabar 2,5m.). Bet dabar abu labai graziai zaidzia ir visu bedu kaip nebuta :D :D :D
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Re:

Post by Kristina »

Donata wrote:musu mazylei dabar 7 menesiai. 4 menesius ji diena nakti verkdavo, zirzdavo, buvo nerami. Manem, kad pilvuka pucia, gydytojai taip pat mane,nors maitinau pati ir stengiausi derinti maisto produktus. Ir tik visai neseniai gydytojai nustate, kad ji netoleruoja pieno laktozes... Pagaliau ir i musu namus atejo ramybe :D :D :D nes jau tikrai vaziavo stogas :roll:Nes dar ir sunus reikalavo tiek pat demesio(jam dabar 2,5m.). Bet dabar abu labai graziai zaidzia ir visu bedu kaip nebuta :D :D :D
tai cia kaip suprastitavo pieno ? ar misinuko?
Donata
Posts: 4
Joined: Fri 09 03, 2004, 11:45
Location: vilnius

Post by Donata »

Kristina wrote:
Donata wrote:musu mazylei dabar 7 menesiai. 4 menesius ji diena nakti verkdavo, zirzdavo, buvo nerami. Manem, kad pilvuka pucia, gydytojai taip pat mane,nors maitinau pati ir stengiausi derinti maisto produktus. Ir tik visai neseniai gydytojai nustate, kad ji netoleruoja pieno laktozes... Pagaliau ir i musu namus atejo ramybe :D :D :D nes jau tikrai vaziavo stogas :roll:Nes dar ir sunus reikalavo tiek pat demesio(jam dabar 2,5m.). Bet dabar abu labai graziai zaidzia ir visu bedu kaip nebuta :D :D :D
tai cia kaip suprastitavo pieno ? ar misinuko?
Ne konkreciai nuo mano pieno, o nuo pieno produktu, kuriuos as suvalgydavau. Buciau zinojus, buciau ju nevalgius ir butu viskas gerai buve. Per ta nuovargi ir mano pienas dingo. Viena karta sugebejau ji susigrazinti, bet uz poros menesiu visai dingo...Dabar geriam specialius misinukus be laktozes... Kol kas jai negalima nieko pienisko, bet tikesimes, kad ateity Ula sia problemele isaugs :)
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Kūdikių žindymas

Post by Toltik »

Pasakysiu paprastai..

Tikėtis, kad išaugs tokią "problemą" yra mažų mažiausiai kvaila.. Atsiprašau už griežtumą.. Laktozės ir neturėtų toleruoti.. Dauguma "toleruoja" tik savo organizmo eikvojimo ir užteršimo gleivėmis sąskaita.. Taigi "tikėtis kad išaugs" yra tas pats kas pasakyti: "visi mes narkomanai - ir ji pripras..."
Post Reply