Dvasinis nėštumas

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: zinot ka - buvo mano gyvenime visokiu, atrodytu, visai skirtingu etapu, ir ne vieno ju nesigailiu - visi jie man vienodai brangus ir vertingi ir dave neikainojamos patirties, uz viska esu Auksciausiajam labai dekinga - uz tai ka dave, duoda ir ka duos :wink: Tik... mielosios, nebukit tokios superdvasingos - daznai daug labiau nuskaidrina vadinamasis purvas, kai i ji niurkteli visa galva, zinokit, kad labai dvasingos seimos daznai buna nevaisingos... :? butent todel, kad jie per daug pakile i puikybe del savo dvasingumo, o paziurekit kiek gimsta sveiku vaiku alkoholiku seimose - todel, kad jie save laiko degradavusiais vargsiukais, todel visai neturi vidines puikybes (na, aisku, jie turi kitu bedu). Visada gyvenime prasiau Dievo, kad kas benutiktu, ka bepadaryciau, bet niekad neleistu man (ir mano busimiems vaikams) pakilti i puikybe ir kad visad butu atvira mano (ir ju) sirdis, kad niekad neprarasciau (taip pat ir jie :wink: ) zmogiskumo, nes man tai didziausia vertybe, daug svarbesne uz visus vadinamuosius dvasingumus ir visas teorijas...
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

Super! Labai geras priminimas!
Žodžiai gali būti skambūs, ketinimai lyg ir geri, bet... jei juos lydi paprastumas, tuomet jie tikri. Visiškai sutinku.

Kad žodžiai skambūs ir gražūs, o siekiai idealizuotai tobuli, visgi dar nereiškia, kad jie verti abejonių.

Vienok, ameniškai aš esu labai dėkinga už šį priminima, nes tai gal net svarbiau už labai daug ką. Ten kur yra vietos puikybei, ten nebelieka vietos meilei, tai tikrajai meilei.


Jeigu gyvenime nebučiau patyrusi tų baisių pamokų, šiandieną nebučiau tuo kuo esu. O aš esu neapsakomai laiminga, savo vietoje, savo laike.
Kartais visi tie baisūs ir blogi dalykai iš tiesų yra ne kas kitas, o pamokos mūsų keitimuisi, sielų valymuisi.

Pasitikėjimas Dieviškaja Valia įprasmina būtį.

Mes visi mokomės. Ir tai taip nuostabu!
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: kaip sakoma, mokaisi, zmogus, mokaisi ir durnas mirsti... :wink: :P
J

Post by J »

darja
Visada gyvenime prasiau Dievo, kad kas benutiktu, ka bepadaryciau, bet niekad neleistu man (ir mano busimiems vaikams) pakilti i puikybe ir kad visad butu atvira mano (ir ju) sirdis, kad niekad neprarasciau (taip pat ir jie :wink: ) zmogiskumo, nes man tai didziausia vertybe, daug svarbesne uz visus vadinamuosius dvasingumus ir visas teorijas...
Be viso to, ka paminejai, Darja, as dar stengiuosi visada padekoti Kurejui.
Uz viska... Uz visokias pamokas...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: taigi, Jone, isiskaityk - as ir dekoju - visur ir visada ir uz viska... :wink: :P
J

Post by J »

:lol: :lol: O man patinka padekoti ir uz viena centuka, kuri radau ant tako... :lol: :lol:
Tai irgi pamoka...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Mielos bobos :)

Tik vienas prašymas - neikite darytis abortų,.

geriau susisiekite su manim private
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Urielė wrote:Mielos bobos :)

:lol: :lol: :lol: Gerai skamba
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: miela boba Uriele,

o kas tau sako, kad mes einam darytis abortus - as jau geriau mirsiu kartu su vaikeliu, jeigu grestu kas nors, tfu tfu tfu per kairi peti, bet sito tai jau nebus, tfu tfu tfu per kairi peti... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o centuka, Jone, tai reikia paspjaudyti tris kartus - jei randi pinigu i virsu, tai atnesa pinigus, o jei herbu - laime (as kazkodel labiau dziaugiuosi laime, bet kartais labai reikia ir pinigiuku... :wink: :P )
Vilma N
Posts: 18
Joined: Mon 08 29, 2005, 9:33
Location: Gudų giria
Contact:

Post by Vilma N »

As irgi visada ant rasto centuko paspjaudau :D bet kai niekas nemato :oops:
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

darja wrote::wink: kaip sakoma, mokaisi, zmogus, mokaisi ir durnas mirsti... :wink: :P
Bet tame ir visas įdomumas! :mrgreen:
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
J

Post by J »

darja
:
wink: o centuka, Jone, tai reikia paspjaudyti tris kartus - jei randi pinigu i virsu, tai atnesa pinigus, o jei herbu - laime (as kazkodel labiau dziaugiuosi laime, bet kartais labai reikia ir pinigiuku... :wink: :P )
Darja, juk tu zinai mano poziuri i visokius ritualus. Neraganauju as, neraganauju... :roll:
Ir tau nepatariu...
Bet kiekvienas renkasi savo kelia... ...ir pamokas savo....
:) :) :) :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o kai juoda kate kelia perbega, negi nenusispauni per kairi peti tris kartus - na, bet daryk kaip nori, as tik patariau, kaip pritraukti pinigiukus ir laime - jei tau visko pakanka, tai viskas OK, o cia tik paprasciausias liaudiskas prietaras, kaip ir grizus namo paziureti i veidrodi... :wink: :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ramybe wrote:
darja wrote::wink: kaip sakoma, mokaisi, zmogus, mokaisi ir durnas mirsti... :wink: :P
Bet tame ir visas įdomumas! :mrgreen:
:wink: aha, man visad buvo itartini per daug protingi... :wink: :P
J

Post by J »

darja
:wink: o kai juoda kate kelia perbega, negi nenusispauni per kairi peti tris kartus - na, bet daryk kaip nori, as tik patariau, kaip pritraukti pinigiukus ir laime - jei tau visko pakanka, tai viskas OK, o cia tik paprasciausias liaudiskas prietaras, kaip ir grizus namo paziureti i veidrodi... :wink: :P
Taip, mieloji, taip, kiekvienas savaip "kvailioja"... :)
O tavo geranoriskumas man seniai zinomas. Uz ka ir dekoju...
Bet man tikrai viskas OK...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

darja wrote::wink: miela boba Uriele,

o kas tau sako, kad mes einam darytis abortus ... :wink:
Niekas nesako.

Bet dar kartą kartoju: neikite, prašau.
Yra kitas kelias. Nežudyti vaikelio...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: mes tai ir zinom...

Beje, moteriskes, merginos - siulau, jei tik galit (net ir tada, kai atrodo, kad negalit, nera salygu, visa aplinka tam priestarauja), tai ir gimdykit - ten, virsuj, eiles laukia daugybe sielu, nes dabar tai itin sunku - daugybe zemes moteru nenori leisti gimti savo vaikams... :( Tos sielos sutiktu isikunyti kad ir pas girtuoklius ar pas ta moteri, kuri pagimdzius gatvej ismeta, nes gimti - tai vienintelis budas sielai tobuleti, eiti pirmyn, pereinant nuostabia sios zemeles skaistykla... Ir zinokit, kad tam pasiryzus, Dievas visad padeda, vaikas gimsta ir atsinesa savo kraiteli, pritraukia zmones, kurie padeda sunkia valanda, jei atrodytu, kad niekas taves nepalaiko, tereikia tik pasiryzti, viska pavesti Dievui ir Jis viskuo pasirupins taip, kaip net negalejai tiketis - zinau daug tokiu pavyzdziu... Tad linkiu visoms drasos, pasitikejimo ir stiprybes, kurios, aisku, labai prireiks...

O kas negali susilaukti savo vaikucio, tai juk tiek daug laukianciu mazyliu vaiku namuose, tiek daug ka galima priglausti ir myleti - juk tavo vaikas nera is tikruju tavo vaikas - jis Dievo vaikas, kaip ir visi kiti, o tu - tik tarpininke... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o del centuko, Jone, tai tu ji pakeldama irgi atlieki rituala - pasamoningai tikedamasi, kad jis pritrauks pinigiukus - juk sveiku protu mastant nepraturtesi rinkdamas gatveje centus, ar ne... :wink: :P
Post Reply