angeliukai

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Aureja wrote:Del maldu ,ka raso Zibute ,tai tikras absurdas.Isminciai raso ispudingas knygas apie Maldu galia ir t.t.O kiek stebuklingu isgijimu vyksta sventose vietose ,butent Maldu galia.Prisimink mirusi sv.mylima Popieziu.... :lol:
Maldos galia didziule! Juk tai sukoncentruota mintis!
O, kai paminejai popieziu, tai vel taip nuo sirdies panorau akies krasteliu zvilgteleti i Vatikano pozemiuose sukaupta biblioteka, kuri prieinama tik "isrinktiesiems" ..." taip ir tebegedi Pieta sventyklos muziejuj..." - maciau savo akimis: po stikliniu gaubtu - dabar tikrai niekur "neistruks" ir Kristus vel ir vel bus kryziuojamas zmoniu samoneje... Dar daug musu sviesiu maldu prireiks isvaduoti...
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Basta,ta musu Zibuokle sugrizo ,tik jau kaip Padauza,ta pajaute ir Dobe.Gerai ,kad sugrizo ,bet galejo ir savo senu vardu grizti.Juk per tas priesiskas diskusijas abi puses laimi ,patobuleja ,daugiau ziniu gauni ir t.t. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Tikra tiesa.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

................
Last edited by Uriel on Sat 12 31, 2005, 1:31, edited 1 time in total.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Basta wrote:Ne dauguma, o mazuma. Ir bandom siulyt, kad zmones pasiliktu tik po viena.
Beje, Zibute man labai simpatiska, gal galima jas kaip nors sujungti - katyte po zibute pakisti :)?
Nemoku :(
Kompuose esu..... totali "blondinė" :))) Ir net to neslepiu, vis tiek matosi ;)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Fantastika!!!!!!
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

:o :P
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Dziaugiuosi del taves Zibute,as tada daug galvojau --ar grisi ar ne i foruma,tik ta varda Padauza geriau pakeisk ..nekaip skamba. :D :lol: As irgi pamenu savo pirma"kriksta "forume...atrodo Leonardas vis kabinosi ir kabinosi prie mano zodziu.Sekmes tau,tai bent padiskutuosim! :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

..............

Aišku, Bastos įdėtas prie linkėjimo katinėlis dar labiau tinka, bet.... O kaip jį mano avataro vietoje pakeisti? Jei moderatoriai padarytų šią paslaugą, būčiau dėkinga :)
Last edited by Uriel on Sat 12 31, 2005, 1:31, edited 1 time in total.
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

zibute ant ko gi tu taip pyksti? jei diskutuoji tai nesijaudink taip, tai trukdo mastyti...ta prasme, gali praleisti daug dalyku ar faktu kurie svarbus yra. ir mes jokia ne sekta, nors kartais is salies tikrai taip gali atrodyti.. :roll: o del to vaikelio, tai gal jam skirta ta liga, juk rase nastia, kad liga, tai zmogaus pasnekesys su dievuliu, kad jis nori parodyti kad jis kazka blogai daro ar dare kad ir praeitam gyvenime, ir nori parodyti kad pasikeistu.. na nzn tai mano nuomone
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Irinna wrote:zibute ant ko gi tu taip pyksti? jei diskutuoji tai nesijaudink taip, tai trukdo mastyti...ta prasme, gali praleisti daug dalyku ar faktu kurie svarbus yra. ir mes jokia ne sekta, nors kartais is salies tikrai taip gali atrodyti.. :roll: o del to vaikelio, tai gal jam skirta ta liga, juk rase nastia, kad liga, tai zmogaus pasnekesys su dievuliu, kad jis nori parodyti kad jis kazka blogai daro ar dare kad ir praeitam gyvenime, ir nori parodyti kad pasikeistu.. na nzn tai mano nuomone
:D
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Padauža wrote:Negaliu pakeisti... Jis man sapne atėjo. Tokia aš - "tikresnė"...
Juk pažiūrėkit: Žibutė - trapi, švelni pavasarinė miško gėlelė (tik mano akių spalva ją labai primena),
o Padauža... Na juk tai aš, tikra padauža, sujudinusi visą tinklapį... Ir tas katinukas, tarsi puodynę su grietine sukūlęs.. toks jau "aš" esmė :lol: ))))))
Aišku, Bastos įdėtas prie linkėjimo katinėlis dar labiau tinka, bet.... O kaip jį mano avataro vietoje pakeisti? Jei moderatoriai padarytų šią paslaugą, būčiau dėkinga :)
kadangi aš neabejinga katinėliams, tai man labiau patiktų tas rainakėlis-žaliaakis :lol: o, beje, Žibutės charakteris mano skoniui labiau patiko ir rašymo stilius buvo lyg ir inteligentiškesnis - bent mažiau rašybos klaidų ir žargonizmų :wink: :D sako, visi mes esame susidvejinusios asmenybės, o kai kas - gal ir susitrejinusios :wink: :P
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Rašybos klaidas kartais "primeta" mano klaviatūra. Ji kažkaip nekontaktuoti ima. O ką daryti, nežinau. Jei nepatikrinu teksto, nepamatau "suvalgytų" raidžių...
Last edited by Uriel on Sat 12 31, 2005, 1:32, edited 1 time in total.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

na tiek to, nesikabinėsiu dėl tos rašybos, aš ir pati klaidų priveliu :D

o dėl žibutės, na negrįš, tai negrįš - ne pavasaris :wink:
Post Reply