Puslapis 12

Atėjo laikas mums gimdyti, VYRAI!

Parašytas: Sek 11 13, 2005, 23:24
Laimis
Č.Čaplinas yra įsteigęs didžiulę premiją tam vyrui, kuris pirmasis pagimdys. Gal pagaliau tas laikas jau ir atėjo. Anastasija sako, kad gimdyti turi ir vyras. :) :) :)

Jei gimdymą suprasime tik kaip fizinį veiksmą, tai aišku gimdyti gali tik motėris. Bet jei gimdymas, nešiojimas, tai psichologinis, mentalinis veiksmas, tai tada gimdyti ir išnešioti vaiką turi abu tėvai.

Vat yra toks dar negimusių vaikų ugdymas. Plačiau prašom ateitiesmokykla.lt pasiskaityti. Ten moteriškės bendrauja su dar pilve esančiu vaikučiu. Vat ir Anastasija apie tą patį šneka. Tik ji siūlo ne tik mamoms tai daryti, o ir tėvams. Tėvams tiesiog būtina tai daryti.

Taigi, gudruoliai, siūlau varžybas. Eikim vyrai lenktynių, kas pirmas pagimdys. :) Nugalėtojas pirmasis gauna naują šeimos narį į savo šeimą. :)

Parašytas: Pir 11 14, 2005, 1:00
vaiduze
kaip gera :D
visada esu buvau ir busiu uz bendryste :D
o kaip dar jus, mylimi lietuvos vyrai, gimdysite? ka dar darysite beto, kad kalbesites su vaikeliu?( labai draugiskai klausiu , kad pamastyti... as tai isivaizduoju, kaip ... ) ( siaip jau nuo dabar pradekite su jais kalbetis- jei dar ne :) ) jie jau seniai salia jusu :D
pamenu, per zemes dienos svente, kai Donatas paklause, tai ka vyras turi daryti, laukiantis vaikelio? atsakymas savaime suprantamas- uztikrinti visakeriopa sauguma ir vaikeliui ir mamytei(manau ir sau butina :) ) eit kartu pas gyd.- BUTINAI KARTU!!! nes jie moka pakalbeti... bet geriau neiti isvis, arba pas ismintingus :)

Re: Atėjo laikas mums gimdyti, VYRAI!

Parašytas: Pir 11 14, 2005, 11:10
Rytė
Laimis rašė:Taigi, gudruoliai, siūlau varžybas. Eikim vyrai lenktynių, kas pirmas pagimdys. :) Nugalėtojas pirmasis gauna naują šeimos narį į savo šeimą. :)
Laimi, pavėlavai. :lol: Mano vyras dar prieš 11 metų tą darė, kai dukrytė pilvelyje gyveno. Ir kiek jau tokių tėčių yra...

Beje, įdomiai gavosi. Gimė kleckas, dieną, o vakare tokia nerami pasidarė, lyg kažkas ne taip. Nors valgyt lyg nenori, sausa, apkabinta. Atėjo tėtis ligoninė pas mumi ir ką jūs manot: išgirdo lėlytė balsą ir tuoj nurimo. Juokėmės : atėjo vaiko vakarinių pasakėlių laikas ir be tėčio balso kažkas jai šitame pasaulyje ne taip pasirodė (kaip tik tokiu laiku pilvukui buvo pasakos skaitomos, su juo lkalbama). :D

Parašytas: Pir 11 14, 2005, 11:25
Laimis
Būt gerai dar žvaigždę uždegt su vaiko gimimu... ;)

Parašytas: Pir 11 14, 2005, 11:37
Rytė
Laimis rašė:Būt gerai dar žvaigždę uždegt su vaiko gimimu... ;)
O šitą iš kur ištraukei? :roll:

Parašytas: Pir 11 14, 2005, 11:43
Laimis
Lorytė rašė:
Laimis rašė:Būt gerai dar žvaigždę uždegt su vaiko gimimu... ;)
O šitą iš kur ištraukei? :roll:
Perskaičiau V.Megre knygose... :) Labai geros knygos. Sako taps XXI amžiaus biblija, pranoks visas knygas. Ypač ketvirtoji knyga. ;)

Parašytas: Pir 11 14, 2005, 11:49
Dievo karys
Laimi, o tu zinai kad tavo arkliuko viena akis didesne o kita mazesne? ;)

Parašytas: Pir 11 14, 2005, 11:57
Laimis
Dievo karys rašė:Laimi, o tu zinai kad tavo arkliuko viena akis didesne o kita mazesne? ;)
Čia gi perspektyva vaizduojamąjame mene... Visada toliau esantys daiktai vaizduojami mažesniais, kad atrodytų kaip tikra erdvė. Perspektyva išrasta viduramžiais, kad galėtum 3D perkelti į 2D. ;)

Parašytas: Pir 11 14, 2005, 11:59
Laimis
Dar Lorytei apie tai kas uždega žvaigždę:
V.Megre pirmoji knyga, skyrius "Kas uždega naują žvaigždę"

Internetinis rusiškas variantas:
http://book.anastasia.ru/anastasia/index.php?page=8

Parašytas: Pen 12 09, 2005, 11:07
Neringa
Norėčiau paklausti esamų ir būsimų tėvelių, ką jūs jaučiate mąstydami apie galimybę priimti savo vaikelį. Ar jaučiate, kad tai jums žinoma giliai širdyje?
Tiesiog noriu pasidalinti, kad perskaičius paskutinę knygelę, kur parašyta apie gimdymą, pasijaučiau neapsakomai laiminga, lyg akmuo nuo širdies nukrito. Labai norėtųsi, kad vaikelį pasitiktų vyras. Man tai suteikia begalinį saugumo jausmą ir paaiškina vyro paskirtį laukiant vaikelio.

Parašytas: Pen 12 09, 2005, 12:29
Dievo karys
O kas vyrus tam paruos?

Mes galim kelia nutiest i zvaigzdes, mes galim kalnus patraukti i sona
Mes galim greit sustbdyti upes ir padaryti is juodo geltona
Tiktai nezinome kas tai lietus, kas tai geles, zvaigzdes, dangus
Nes nuo vaikystes....

Parašytas: Pen 12 09, 2005, 13:22
jasmin
tegul patys mokosi, tarpusavyje organizuojasi. o tai vėl reikia už rankos nuvest :D
tiek vyrai, tiek moterys turėtų patys dėti pastangas ir tapti už savo gyvenimą atsakingais :D :)

o ką Tu siūlai, Dievo kary? :)

Parašytas: Pen 12 09, 2005, 15:51
darja
:wink: o man tai sake, kad jei kada sugalvosiu gimdyt, tai visi keturi mano draugeliai-mushkietiorai dalyvaus gimdyme - ten masazuos visaip, vaika gaudys, viska, tai sakiau, kad i gimdykla akusere neleis - o jie: "Leis, leis - sakyk, kad nezinai, kuris tikras tevas..." :wink: :P

Parašytas: Pen 12 09, 2005, 20:28
Alyta
O mes atsistosim sale ir paimsim vaikus stipriai kaip azuolai,svelnus kaip pukeliai ir mamoms bus gera,na pries tai po pora kartu apalpsim,bet nieko.

Parašytas: Pen 12 09, 2005, 20:31
darja
...jo, zinom mes tuos azuolus - tik pamato krauja, tuoj i krumus... :lol: :lol: :P

Parašytas: Pir 12 12, 2005, 18:50
Neringa
Šalia nereikia stovėti, geriau BŪTI KARTU :D
Sutikti vaikelį, pakviesti gimti, ant rankų saugiai paimti, padėti motinai ant krūtinės, pačiam prisiglausti :love:

Re: Atėjo laikas mums gimdyti, VYRAI!

Parašytas: Ket 12 15, 2005, 21:12
florute
Zinau nugaletoja! taip rupestingai nesioja su manimi musu MAZIUKA!!!. JO vardas TETIS JONAS !!! o tie nuostabus sirdeles plakimo pasiklausymai, pokalbiai ir zaidimai... taip taip tetis sugeba net pazaisti koki idomu zaidimuka su dar negimusia, bet jau esancia butybe... galeciau dar daug ka parasyti....
musu TETIS bus tikrai apdovanotas uz triusa ir jau labai greitai....
smagu kartai paskaityti knyga (8-2) samoningam suvokimui, kad viska darome teisingai nors ir nesamoningai!!!

Parašytas: Pen 12 16, 2005, 0:24
Dobė
:lol: :lol: :lol: :h:

Parašytas: Pen 12 16, 2005, 14:48
darja
:? nu, zinot, neprisigirkit, tfu tfu tfu per kairi peti - nuo seno liaudyje galiojo daug draudimu, kuriu buvo laikytasi, kad apsaugotu ateinancia gyvybe, nes ji labai pazeidziama, ir tokia buna dar viena menesi iki gimimo - senoveje, kol po menesio kudikio nepakrikstydavo, tol nerodydavo kitiems, nepriimdavo sveciu, o juo labiau nesigirdavo, kad tures vaika, nes buvo manoma, kad kol mazylis be vardo ir nepakrikstytas, tol jis labai pazeidziamas, be energetines apsaugos - vardas ir krikstas apsaugo nuo negeru akiu... Aisku, linkiu sekmes ir kad viskas butu gerai, bet nesigirkit savo laime anksciau laiko - tai tiesiog draugiskas patarimas...

Parašytas: Pen 12 16, 2005, 15:04
Dobė
apie kokią čia senovę byloji, miela darjuška, 200-300 metų, tai juk okultizmo ir krikščionybės epocha :!: o ar žinome, kokie buvo mūsų senolių papročiai prieš 1000 ar 2000 metų? nors gal aš tau pritariu, kad laukiant kūdikio nereikia per daug viešintis (tiesiog taip buvau auklėta), bet florutė čia labai gražiai ir nuoširdžiai savo vyrą pagyrė, tai manau - jie tikrai labai laimingi ir viskas jiems klostysis kuo puikiausiai, aš to jiems iš visos širdies linkiu (+) :love: