Vaikai kalba su Dievu...

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Post Reply
1000myliu
Posts: 2
Joined: Thu 07 06, 2006, 8:31

Vaikai kalba su Dievu...

Post by 1000myliu »

Vienoje pradinėjė mokykloje vaikučiai rašė laišką Dievui. Štai keletas ištraukėliu iš tų laiškų.

Va, kai manęs dar nebuvo, Tu jau žinojai, kad aš būsiu? O negalima buvo negimti? Evelina 2kl.

Jei aš papulsiu į pragarą, ir Tu mane ten pamatysi, tai stovėsi ir ramiai sau žiūrėsi, kaip iš manęs ten tyčiojasi? Lukas 3kl.

Ten pas Tave gražu ar nelabai? Emilis 1kl.

Ka reikia padaryti su gyvūnėliu, kad galėčiau jį pasiimti su savimi į rojų? Agnė 4kl.

Jei man ką nors skauda, tai reiškia, kad Tu ant manęs supykai? Austėja 3kl.

O Tau yra taip buvę, kad kas nors tau atrodo simpatiškas, bet jis nežiūri į Tavo pusę? Indrė 4kl.

Kiek kartų aš patirsiu nelaimingą meilę? Trys kartai jau buvo. Julija 2kl.

Ar Tau nenuobodu visada būti teisingam? Valdas 1kl.

Kodėl Tu sutvėrei tokį pasaulį, kuriame mama verkia, kai suplėšo sau pėdkelnes? Mantas 2kl.

Galima, aš Tau retkarčiais sapnuosiuosi? Austė 1kl.

Į mūsų klasę atėjo naujokas. Jis toksai, na Tu žinai...Galima visos mano pragyventos dienos iki praėjusios savaitės nesiskaitys? Gabija 4kl.

Padaryk, kad visi, pradedant močiute ir baigiant drambliais, būtų laimingi, sotūs ir šiltai pasirengę. Rokas 3kl.

Tegul aš gyvensiu tiek, kiek nori mama. Tadas 2kl.

Duok sveikatos mamai, dėdei Tomui, dėdei Valdui, dėdei Vytui ir kitiems mano tėčiams, kuriuos turėsiu. Arūnas 4kl.

Norėčiau paprašyti proto savo tėvams, o tai jie visai manęs nesupranta. Alvydas 3kl.

Iš pradžių norėjau paprašyti tavęs šuniuko, bet paskui pagalvojau, kad negalima Tavęs trukdyti dėl visokių niekų ir prašysiu ko nors labai svarbaus. Padaryk, kad mama visada grįžtų iš darbo linksma ir gera. Eglė 3kl.

Padaryk tą gyvenimą paprastesnį. Lukas 4kl.

Gerbiamas Dieve, padaryk, kad kojos ir rankos visada būtų švarios. Evaldas 2kl.

Parodyk man paslapčiomis bent vieną angelą. Andrius 3kl.

Išgarink mano nuodėmes. Gerda 1kl.

Noriu gyventi tame pasaulyje, kurį sukūrei Tu, o ne žmonės. Justė 4kl.

Padaryk, kad mama su tėčiu susitaikytų, o aš už tai mesiu rūkyti. Edvinas 3kl.

Tegul mane pamilsta Dovilė, o aš už tai galėsiu su ja susituokti. Tomas 4kl.

Tu ir pats viską žinai. Lukas 1kl.

Susitinkam iki mirties, gerai? Justas 1kl.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:D
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Kazkas nuoastabaus! niekas kitas, tik vaikai mato pasauli tikrosiomis akimis.... kaip gera kartais ju klausyti :)
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Rozyte wrote:Kazkas nuoastabaus! niekas kitas, tik vaikai mato pasauli tikrosiomis akimis.... kaip gera kartais ju klausyti :)
Sakai gera? Juk tiek jų mintyse yra rimtų dalykų ir visai nelinksmų tokiam amžiui...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Jie labai daug pasake apie mus pacius...
1000myliu
Posts: 2
Joined: Thu 07 06, 2006, 8:31

Vaikai kalba su Dievu...

Post by 1000myliu »

Mane labiausiai sukrete Egles pasakymas, jog ji noretu, kad mama visada griztu is darbo linksma ir gera....net pati sau pasizadejau visada taip elgtis....kiek nedaug maziesiems is suaugusiuju reikia - tik kad jie butu linksmi ir geri.
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Man labai patiko Andriaus prašymas parodyti angelą, nes ir pati Dievą sutikusi to Jį paprašyčiau. :D
undiniukė Indrajukė
Post Reply