Busimiems Mamoms ir Tėčiams.

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Post Reply
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Busimiems Mamoms ir Tėčiams.

Post by vaiduze »

Temelė labai teigiama ir paprasta. Prašau visų rašyti čia vien teigiamas mintis. Tebūna čia temelė tokia, kur galėtų ir norėtų besilaukianti mama ar tėtis užsukti ir teigiamų minčių, padrasinimo sulaukti. Kur galėčiau ir aš paskaityti, nes kas liečia vaikučius, tai stengiuosi vien tik teigiamas mitis įsileisti, vien geras žinias. O kas ( o jeigu būtų taip, arba , jei taip nedarysi - tai bus taip negerai..) negero šita tema, man neįdomu visai, ir būsimiems mamoms ir tėčiams nerekomenduoju tuom dometis. Ir jeigu kas žiote pvz. kokios žolelės netinka ar panasiai, ko daryti negalima, tai pasistenkite rašyti teigiamais žodžiais arba iš teigiamos pusės :) . Labai prašau pasistenkite. Nes norisi bent vieną temą skaityti drasiai ir žinoti, kad nereikės greitai jos nujungti.. :)

TAigi pirmoji temelė tokia :
gal kas pažystate gerą ir malonią pribuvėją, ar et keletą jų, kurios būtų su Anastasijos mintimis susipažinusios, ar bent jau labai geros?
Reikia iš anksto ruoštis tam...

Dėkui už supratimą ir už mūsų bei vaikų sveikaos tausojimą ir gerbimą ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Pazystu viena labai gera, tikrai neklausiau jos apie Anastasija, bet jos poziuris i viska man labai patiko kiek as susiduriau . Ji siaip ir gydytoja ginekologe, dirba Kaune , jei reiks parasyk man asm zinute :D As pati aplink Klaipeda ieskojau, gal kas ka pazystat is Klaipedos :)
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Nors pati asmeniškai nepažįstu, tačiau norėčiau pasiūlyti puikiausią pribuvėją Jurgą Švedienę, apie kurią I.Kurklietytė susuko filmą "Lengvas raganavimas" . Vilnietėms pasisekė, nes ši pribuvėja Vilniuje veda paskaitėles apie nėštumą ir gimdymą. Jos straipsnių ir patarimų rasite http://www.vaikas.lt/gimtis/g_pradzia.htm .
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

:)
O gal kas besilaukdamos kokių labai gražių potyrių ir tarsi mažyčių o gal didėlių stebuklų sulaukėt ( na aišku ka mažasis Žmogus didžiausias stebuklas)? Gal kokių nepaprastų minčių ar pajautimų naujų atsirado? Jug tokia galia ir apimantis viską žinojimas tėvams tuo laiku atsiveria...
GAl Tėčiai ką labai gražaus pajuto?Suprato?
:)
DĖKUI už šias rekomendacijas ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Audrė
Posts: 5
Joined: Mon 10 18, 2004, 21:40
Location: Vilnius

Post by Audrė »

Yra specialios maldos visiems nėštumų trimestrams : Э.КюПрофет ВОСПИТАНИЕ ДУШИ ВАШЕГО РЕБЕНКА\ Духовное руководство для будущих родителей.
Lietuvių kalba yra O.M.Aivanovo knyga KAIP PAGIMDYTI TOBULĄ KŪDIKĮ.
Post Reply