Akcija "Kurkime mokslo ateitį drauge"

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderatoriai: Rytė, Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
kimaras
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Šeš 03 25, 2006, 22:09

Akcija "Kurkime mokslo ateitį drauge"

Standartinė kimaras » Ant 02 27, 2007, 14:39

Norite kitokios švietimo sistemos ir požiūrio į mokslą? Padėkite tai sukurti.

Nekomercinis mokslo ir technologijų populiarinimo portalas http://www.technologijos.lt organizuoja akciją "Kurkime mokslo ateitį drauge". Akcijos idėja - apjungti ir susisteminti i vieną vietą dabartines mokslo ir švietimo sistemos problemas ir pasiūlymus bei idėjas kaip jas reiktų spręsti.

Akcijos tikslas - surinkus ir susisteminus mokinių ir jų tėvų, mokytojų, studentų, dėstytojų, mokslininkų ir pagaliau politikų mintis ir pasiūlymus sudaryti vientisą veiklų ir idėjų duomenų bazę, kuria remiantis būtų galima organizuoti vientisą švietimo ir mokslo sistemos atnaujinimą ir pritaikymą tikriems, gyvenimiškiems visuomenės poreikiams.
Ši susisteminta duomenų bazė galėtų tapti atspirties tašku švietimo įstaigoms, mokslo populiarinimo projektams kuriant naują mokslo ir visuomenės santykį. Tuo pačiu paramas teikiančios organizacijos turėtų objektyvius kriterijus, ką ir kiek paremti, kad projektai įneštų tikrus, visuomenės laukiamus pokyčius.

Mes prašome visų, kam įdomus ir aktualus mokslas, pateikti konkrečias idėjas ir pasiūlymus ką ir kaip reiktų keisti, kad susiformuotų naujas mokslo ir visuomenes santykis ir apskritai kitoks politikų ir paprastų žmonių požiūris į mokslą.

Jei esate matę ar patys kažkada rašėte tokias idėjas, perkopijuokite jas į bendrą duomenų bazę - taip Jūsų balsas nepranyks forumo triukšmuose ir galbūt bus įgyvendintas praktiškai.

Akcijos adresas http://www.technologijos.lt/mokslas
Šiuo adresu patalpinta visa pagrindinė informacija su paaiškinimais kokiu būdu vykdoma akcija "Kurkime mokslo ateitį drauge".

Skelbti atsakymą