Gimdymas namuose

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Gimdymas namuose

Post by Laimis »

Je...Loreta geros informacijos šaltinį apie gimdymą namuose užrodė: http://www.vaikas.lt. Čia daug straipsnių ir mamyčių atsiliepimų apie tokį gimdymą. Aš tai likau sužavėtas. Sakiau reikės atsispausdinti ir į laikraštį dar įdėti, bo labai jau gražu...ui..

Įdomu, o mūsiškiai kur gimdys? Ir ką manote apie gimdymą namuose?
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Gimdymas namuose? Dauguma musu neturi namu, kol kas.
O kai turesim tada ir pakalbesim.

Betonines dezutes tai nera namai kuriuose galima gimdyti
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

O ligonine? Juk ji irgi tik betonine dezute... :roll:
LINUTE
Posts: 26
Joined: Mon 05 26, 2003, 22:48

Post by LINUTE »

Beveidi, kas yra "namai"? [/i]
~~Mergele~~
Posts: 33
Joined: Sun 06 01, 2003, 12:25
Location: Kaunas

Post by ~~Mergele~~ »

Beveidi, o man idomu ar tu pats negyveni toj "betoninej dezej" :?: Ir apskritai, ka tu is viso ismanai apie gimdyma :?: Nors karta gimdei?! Tik tau taip atrodo, kad viens du ir vaikas gimsta...bet istikruju cia daug jegu atima is motes :roll:. Ir paciai moteriai yra svarbu, kad jaustusi saugi gimdant, todel visos ir lekiam i tas "betonines dezutes", vos tik prasidejus saremiams :D
Minčių nebuvimas netrukdo būti bendraminčiu Image
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Nui naujokės nepriimkit Beveidžio rimtai. Jis pas mus šmaikštuolis didelis.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Turėjau ir aš svajonę, kad mano vaikai gimtų saugiuose, savuose namuose, vandenyje... Kad Gabrielė matytų broliuko atėjimą. Bet tai ir liko svajonė. Nes nebuvau stipri (o ir dabar šiuo atžvilgiu nesu). :(

Beje, Beveidi, tos betoninės dėžutės taip pat gali būt pripildytos meile. Ne namuose apskritai esmė, o žmogaus pasiruošime. Na, silpni kol kas daugelis esam ir tiek. Kai save užauginsim, gal ir išdrįsim patys vaikus priimt savo meilės erdvėje... :)
Giedra
Posts: 4
Joined: Mon 08 04, 2003, 11:59
Location: Kaunas

gimdymas namuose

Post by Giedra »

Na gal dar sunkoka patiems priimti vaikus? Bet ir siais laikais yra pribuveju, kurios mielai padeda. Kad ir betoniniame, bet SAVO name ar bute, kur jauties saugiau, ramiau... Tik reikia labai to noreti ir tiketi, kad viskas bus gerai.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Vladimiro Megre mintis apie gimdymą namuose, tiksliau, namų sukūrimą gimdymui :D :
Вопрос: Bы запланировали ещё других детей?

Ответ: А что касается других детей, то я хочу сначало сделать поместье, что бы она родила потом в моём поместье.
Tai va :mrgreen:
lylu
Posts: 6
Joined: Thu 02 10, 2005, 13:16
Location: Kaunas

Post by lylu »

gera turet savo namus...siais laikais dziaugiasi jaunimas, turintis NORS "betonines dezutes"...vat kaip mes dabar su vyru:) Ir sutinku su nuomone, kad meile gali but visur...ir vaikas turi but laukiamas...
O del gimdymu namuose...KA tik skaiciau straipsni, kur pana 1 vaika gimde ligoninej, o kitus 4 namie vonioj su pribuveja.Net sukurtas Lietuvoje filmas "lengvas raganavimas". Bet ne visos moterys dris tam pasirizt...per visa musu ekologija ir gyvenimo buda sunku daugumai net pastot...
***
florute
Posts: 12
Joined: Sat 02 05, 2005, 22:04
Location: Vilnius

Post by florute »

jau ir antras filmas sukurtas, tik jis prancūzų auditorijai skirtas " moterų paslaptys" (tikiuosi pavadinimas tikslus)

o mes pasiryžome, ir gimė mūsų Dievybė jaukiame bendrabučio kambariuke, tik kad vandeny pasirodyt nelabai norėjo, bet vis dėlto pavyko... o meilės erdvę sukurt padėjo begalė kambarinių gėlių. iš visų blogybių yra geriausia gimdyti namuose,betoninėj dėžėj, jei nera dar gimines sodybos. pati patyriau viska ir galiu pasakyti, kad Vaikučių fejos rankos gydančios, nuskausminančios, švelnios... o vaikutis, gimęs namuose nuostabiai ramus, svelnus. ir tikrai skiriasi nuo tų, kurie pasaulį išvydo ligononėj...
mamos, jei jums tikrai rūpi jūsų vaikas ir jo ateitis, suraskit stiprybės savy gimdyti namuose... :!: visus kitus gimdysiu jau meilės erdėj. tik kai pagalvoju apie patį procesą, tai jau norisi ne keturių, bet kokių septynių... tikiu, kad tai bus tikra palaima. žodžiu iš gimdymo namuose liko tik patys geriausi ir nuostabiausi prisiminimai... :P
Florute:)
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Smagu skaityti florune :D
Nors man niekada nepavyks pajust gimdymo palaimos :D (ir nesiekiu),bet labai noriu,kad mano maza deive gimtu Meiles erdvej!!!
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

taigi apalptu vyrai

na o ligonine-gimdykla jei ji energetiskai nesiskiria nuo betonines dezes tai kam ji is viso reikalinga :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Vienoje laidoje (atrodo "realybe ir tikrove") moteris pasakojo, kaip meditacijos metu savo siela nikeliavo i ta momenta kada pati gime. Jos mama gimde ligonineje, ir is to ka papasakojo , labiausiai akcentavo tai kad ligoninej ka tik gimusi kudiki iskart kisa po kranu, cia vysto, cia vel kazka. O ji juk visa tai jaute, ji tikejosi kad bus piimta kaip karalaite, su ja bus elgiamasi itin svelniai, o svarbiausia pirma balsa kuri norejo isgirsti turejo buti mamos, taciau girdejo tik diziuli triuksma....

Tad ir susimasciau, juk tikrai kudikis turi buti priimamas kaip kokia diziausia dievybe, juk tai zmogus ir jis turi buti gerbiamas dar isciose... O dabartinese ligoninese to nesulauksi...
As noriu ir trokstu gimdyti tik namie, ten kur tylu, jauku, kur aplinka kalba tik meiles zodziais...
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

gimdymas gimdymo namuose nuo tu baisiuju laiku gerokai pasikeite. niekas nekisa vaiko po kranu iskart, nebado ir nieko nedaro iskart, nebent mato,kad kazkas su vaiku negerai, tada pirma ji ir mucina.
o siaip tai dar net nenuvalyta deda mamai ant krutines, jei tevelis dalyvauja, tai jis gali ir virsktele perkirpt ir pats mamai ant krutines vaikeli padet. tada tik vaikas paimamas, apsluostomas, bet neprausimas kaip anksciau. paimama is pedutes kraujuko. jei kazkas nelabai aisku, tada tik is galvytes dar ima kraujuko. ir vaikiukas su mama paliekamas palatoj visa laika. nebent pati mama nenori, tai glai slaugem atiduot. paprasciausiai reikia pasidometi gimdymo namais konkreciais, issakyt savo pageidavimus. bet as nemanau, kad dabar yra taip baisu gimdyti gimdykloj. nezinau, bet as, gyvendama dezutej, tikriausiia mieliau rinksiuosi gimdykla, kur iskart susitarsiu del kuo naturalesniu gimdymo ir pirmo kontakto su vaiku.
o savo namus su laiku kursim jau su savo pirmagimiu. ir man tai priimtina.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>ji tikejosi kad bus piimta kaip karalaite

ohoho
po to kai patys sugrioveme savo gimines sodybas tokiu dalyku tiketis neverta
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

tikrai, atsargiai su tais gimdymais namuose - ypac jei galimos kokios nors komplikacijos - dabar tikrai yra geru gimdyklu, kur galima susikurt jaukia atmosfera, uzsidegt zvakiu, atsinest savos muzikos, net baseinelyje gimdyt galima, tik reikia pasidomet, susizinot. Mano viena drauge gimde namuose, bet ji viduje jautesi stipri, nuo seno domejosi gimdymais namuose, gerai jautesi ir viskas buvo laimingai, bet ir ji nezino, ar kita vaika noretu gimdyt namuose, nes pajuto, kokia tai vis delto yra rizika.

:wink: o siaip, nesavarbu, kur gimdai ar augini vaika - i kiekviena ju turim ziureti kaip i karalaite ar karalaiti (net jei gyveni ne sodyboj, kipseli :wink: ), nes jei priimsi vaika kaip karalaiti, tai toks jis ir uzaugs - save verte jaucianti, kurybinga asmenybe, o jei galvosi, kad tai tik "vargsas sistemos varztelis", tai tokiu jis save ir laikys ir toks bus, vat taip, kipseli :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aurimas.R wrote:Vladimiro Megre mintis apie gimdymą namuose, tiksliau, namų sukūrimą gimdymui :D :
Вопрос: Bы запланировали ещё других детей?

Ответ: А что касается других детей, то я хочу сначало сделать поместье, что бы она родила потом в моём поместье.
Tai va :mrgreen:
ale vat man net idomu, kude tas Megre per tuos desimt metu net nepradejo tos pamestjios kurt - jau sodas zydetu... Tai kada jis ruosias ja sukurt - kitam gyvenime... :?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>nes jei priimsi vaika kaip karalaiti, tai toks jis ir uzaugs - save verte jaucianti, kurybinga asmenybe


as savo vaika priemiau kaip Dievo vaika
ir tikiuosi vistik kad nenurodineti ka kitiems reikia daryti jis cia atejo...
o atejo vykdyti Dievo valia, kokia ti ten bebutu


o savo verte jauciantys zmones Lietuvoje ne naujiena, per didelis saves vertinimas - zingsnis i savizudybe (siaip viskas kas per daug tasnesveika)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...per didelis saves nuvertimas=per didelis saves vertinimas, bet tamstos valia rinktis: nori galvoti apie save kaip apie verga ir sistemos varzteli - galvok, tada tokiu ir busi, kad ir savo sodyboje gyvendamas.
Post Reply