INDIGO vaikai

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

INDIGO vaikai

Post by Rapolas »

Ištrauka iš straipsnio "Obyknovennoje chudo"
http://www.putevod.ru/0910.shtml

…Мы живем на рубеже эпох, причем эпох не исторических и не культурных. Грядет смена самой жизненной эпохи, и мир начинает готовится к тому, чтобы принять новую, шестую расу человечества. Которая, объединив в себе достоинства, и справившись с недостатками, должна оказаться продвинутей и совершенней предыдущих. Вывод напрашивается сам собой – эти странные “не такие” дети и есть первые представители новой расы людей, предвестники грядущих перемен.
Не замечать происходящего уже невозможно – учителя и родители во всем мире констатируют появление новых детей. И тут же принимаются, как это свойственно взрослым, кем бы они ни были и где бы ни жили, анализировать и систематизировать, так сказать изучать проблему со всех сторон и искать способы ее решения.
Суть проблемы заключается вот в чем: эти другие дети требуют к себе иного подхода, с ними и общаться нужно по другому, и учить и воспитывать не так, как всех остальных. А как именно, взрослые пока не понимают…
Не так давно вышла из печати любопытная книга - “Дети Индиго”, в которой авторы, американцы Ли Кэрролл и Джен Тоубер предприняли попытку изучить феномен “не таких” детей, иначе говоря детей Индиго. Чудесно, что в научно-популярной книге напечатанной серьезным издательством ставится эта проблема. В книге не только констатируется сам феномен (2), и приводится множество любопытных житейских ситуаций и разнообразных способов их разрешения, но и выстраивается определенный принцип выявления, (3) работы и взаимоотношений с этими необычными детьми Индиго.

visas straipsnis
http://www.putevod.ru/0910.shtml

Tinklapis apie indigo vaikus rusiškai
http://indigochild.narod.ru/
Angliškai :
http://www.indigochild.com
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Apie Indigo vaikus pirmą kartą teko skaityti gal prieš kokius 5 metus. Tada trumpai apie tai papasakojau sūneliui ir paklausiau, ką jis mano. Patylėjęs jis tarė:
-Bet aš pasakysiu nesąmonę.
-Sakyk, nesąmonės man labai patinka.
-Mamyte, tu irgi gali tapti indigo vaiku.

Nežinau, ką ir galvoti. Bet manau, kad ir jūsų atžalos retkarčiais (o gal ir dažnai) pateikia kažką tokio, išeinančio iš įprastų normos ribų. Pasidalinkite.
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Tinklapis apie sukurta filmą apie Indigo vaikus
http://www.indigothemovie.com/index2.html

Jis anglų kalba. O aš labai prastai suprantu angliškai būtų smagu
jei kas parašytu apie tai ką ten rašo .


Tinklapis kuriame galit perskaityti knygą rusų kalba
Indigo vaikai
http://www.indigochild.narod.ru/ind-1.html
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Apie Indigo vaikus :

Indigo vaikai – tai naujoji vaikų karta, kurios didžiają dalį šiandien sudaro aštuonmečiai ir jaunesni. Nuo kitų vaikų juos skiria unikalios elgesio ypatybės. \"Indigo\" pavadinimas nurodo nuo auros sklindačia Gyvenimo Spalvą, bei reiškia, kad žmogus turi Trečiosios Akies Čakrą. Trečioj akis žmogui suteikia telepatinių, parapsichologinių sugebėjimų, bei intuiciją. Indigo vaikai yra nepavaldūs autoritetams, originalūs, individualistai, gabūs, talentingi, nepaprastai emocingi, kartais itin jautrūs ir trapūs. Šie vaikai yra išmintingesni už bendraamžius, vieni jų būna labai įsijaučiantys ir užjaučiantys, kiti - labai šalti ir abejingi.
Indigo vaikai ateina į šį pasaulį su sunkiu iššūkiu – nugalėti. Jų itin aukštas jausmingumas yra sunkiai suprantamas ir vertinamas šios savybės neturinčių tėvų. Vaikystės metais ir net suaugę, Indigo žmonės nelengvai prisiderina prie įvairių sistemų, bei disciplinų. Turimos savybės padeda įvykdyti didelius užmojus, pavyzdžiui, tokius, kaip mokymo sistemos pakeitimas. Indigo vaikui gyventi nebus lengva, nes jis turi misją – šie vaikai atėjo tam, kad pakeltų mūsų planetos vibraciją
Jeigu jūsų vaikas gimė po 1992 metų, yra didelė tikimybė, kad jis – Indigo. Apie 85% ir daugiau vaikų, gimusių 1992aisiais ir vėliau, apie 90% 1994aisiais ir vėliau, ir ~95% dabar gimusių vaikų, YRA Indigo vaikai! Tačiau tai nereiškia, kad žmogus negali būti Indigo, jei gimė anksčiau, nei 1992m. Yra žinoma, kad Indigo gimdavo jau 8-ąjame dešimtmetyje. Tik tuomet jų gimdavo žymiai mažiau, nei dabar.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

- kodel tu musu neklausai
- todel kad man reikia neklausyti

va sitaip vaikeliukas musu paaiskino viska, nera jokiu priemoniu ji kazkuo itikinti. o autoriteta jis vistiek randa:

tevas neruko
mama neruto
mociute neruko
senelis neruko
bocelis neruko
bocele neruko
rasyte neruko
andriukska neruko
kamiliukas neruko
augustelis neruko
ruta neruko
dziugas neruko

kodel tu rukai?

- zilvytis ruko

na ir ka jam padarysi? ruko vaikelis. gal kas galit ka patart ka jam pasakyt kad nerukytu, net argumentas "kad jo paties vaikeliams bus skauda jei jis rukys" nepadeda
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

gal jau skaitet, matet :)
as radau tik dabar...

А вот что сохранилось в записях мамы Бориса, Надежды: «Вы – предтечи. Вы расчистили для нас платформу. В высших сферах вас считают героями. На вашу долю досталось самое тяжелое. Я пришел в Новое Время. Оно уже выделилось голограммным кодом и наложилось на пространство. Все оживет в новом огне мысли, очень быстрой, очень быстрой… Переход из одного мира в другой осуществляется через субстанцию Время. Я принес Новое Время. Я принес Новую Информацию…»

– Борис, скажи, а отчего болеют люди?

– От того, что неправильно живут и не умеют быть счастливыми… Вы должны дожидаться свои космические половинки, не внедряясь в чужие судьбы, не ломая и не разрушая целостность, не страдая от совершенных ошибок, а соединяться c нареченным, заканчивая циклы развития, и идти дальше к новым высотам, – именно такими словами он говорил. – Вам надо стать сердечными. Если вас будут бить, вы подойдите и обнимите. Если будут обижать, не ждите извинений, а сами встаньте на колени и сами попросите прощения у обидчиков. Если будут оскорблять и унижать, скажите им спасибо за это и улыбнитесь. Если будут ненавидеть, полюбите их такими, какие они есть. Вот эти отношения любви, смирения и прощения главное для людей. Знаете, почему лемурийцы погибли? Я тоже немного в этом виноват. Они не пожелали дальше развиваться духовно, отклонились в пути, разрушая этим целостность планеты. Путь Магии ведет в тупик. Истинная Магия – это Любовь…

– Откуда ты знаешь эти слова: «целостность», «циклы», «космос», «магия», «лемурийцы»?..

– Знаю… Кэйлис...

– Что это ты сказал?

– Я сказал: приветствую вас! Это язык моей планеты…

…Дети индиго рождаются среди нас все чаще. Присматривайтесь внимательнее к своим чадам, внукам и внучкам: вдруг окажется, что это тот самый случай?..

visas tekstas http://www.sobkor.ru/lenta/news-dir/42904.html
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Kodel man taip sirdi suspaude apie ta Borisa beskaitant..? Kodel as nenoriu kad taip butu? Kodel man atrodo, kad kazkas nori, kad taip butu? Kodel? Kodel man atrodo, kad zemes sielos yra zemes sielos, o marso ar kitu planetu yra kazkas kitokio? Nezinau... Nors meditacijoje maciau..maciau, kad as pati is kitos planetos.. kad visa ta planeta priklauso mano sheimai.. Nors nenoriu kad taip butu..


-Mama, tu matai savo apvalkala?
-Ka toki?
-Nu, nezinau kaip tai vadinasi...
-Gal aura?
-Aha, aura.. Tu dabar mano auroj.
-Ir kaip i tai reaguoja tavo aura?
- Kaip i mama.. O kartais ji susierzina.. kai i ja ieina nesavi zmones.
-Kas tada su ja pasidaro?
-Ji pasidaro raudona.
-O kokia ji dabar?
-Yra visokiu spalvu. Zalia, rausva.. O tu matai savo?
-Ne , nematau? Gal tu matai mano aura?
-Ne.. nematau, tik savo dabar matau.



-Kaip manai, kodel tu gimei, dukrele?
-Kad gyvenciau.. Kad tu turetum vaika ir kad uzaugus kai kam padeciau.



-
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Nesu tikra, ar mano mazoji Indigo, bet ji mane ne tik pritrenkia, bet ir siurpina savo pasakojimais. Kartais ishsigastu..

Ryt i Kauna atvyksta "Tavo vaikas" zurnalo zurnaliste. Loryte, kitos mamos, galetume susitikti ir papasakoti apie savo vaikus. nezinom, ar jie Indigo, bet musu pasakojimai gali padet tokiu vaiku mammos lengviau priimti savo vaiku keistenybes ir geriau juos suprasti..

Mano tel. numeris +37065011504. Susitikim..
Last edited by Gluosnė on Fri 08 20, 2004, 12:33, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

zinot, ir mane nervina tie pasakojimai "is kito pasaulio", gal tokiu vaiku ir buna, bet kartais man atrodo, kad cia gali but ir sugalvota. As esu Zemes motera, ir myliu zeme, o ne svajoju apie ten kokius Marsus ar Veneras, o ir Anastsija sake, kad tie, kas skleidzia informacija apie tai, kad kitose planetose tobulesni uz zmogu padarai gyvena, tie prisideda prie tamsiuju jegu palno sumenkinti Zemes zmogu, kuris is tiesu juk yra tobuliausias kurinys Visatoje :P
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Ir dar.. Kodel vis daugeja tokiu straipsniu, kur kalbama apie katastrofas, pasaulio pabaiga? Neleiskim tokioms mintims vyrauti...

-Andrijana, ar bus zemes pabaiga?
-Ne, zmones gyvens visada.
-Kodel nebus?
-Nes as nenoriu.
-O kodel kiti pasakoja apie tai, kad bus katastrofos?
-Matyt jie nori, kad taip butu.
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Suklydau, cia nevieta tokioms mintims, sorry.
Last edited by Sorcerer on Fri 08 20, 2004, 17:07, edited 2 times in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

gal ir teisybe, kad yra tokiu vaiku "is kitur", bet manau, kad toks manymas, kad tipo, as aukstesnio lygio, kad va dabar jus pamokysiu, nera gerai, nes kai zmogus iskelia save auksciau uz kitus (kaip pvz. ta dare zydu tauta), tai nutolsta nuo kurejo... Be to, jei jau gimei siol planetoj, tai neturi ja niekinti ar ziureti is auksto - vadinasi, tu nusipelnei cia gimti ir reikia ja pamilti (cia taip man atrodo, nes esu Zemes vaikas ir gyvenau tik sioje grazioje zemeleje :P )
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Ui, kaip supykau :x
Ui, kaip susinervinau.. :x

Meiles planeta.. zemo lygio? Nu tai kokio velnio cia reinkarnuotis.. Kodel cia gimsta ypatingi vaikai? Ji gal tapo zemo lygio, bet buvo tobula.. ir taps vel tokia.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nu va cia jau arciau tiesos... :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

tu ten, burtininke, nesupyk, kad gal grieztai pasakiau - as visai nesmerkiu, kad yra "kitokiu" zmoniu - ir gerai, kad yra, as ir pati nesu "tokia kaip visi" (ko labai noretu mano mama :wink: ), bet tiesiog man nepatinka ziurinciojo is auksto ar "dvasingesnio" uz kitus pozicija - tas, kuris is tiesu dvasingesnis, tas to niekad nepasakys, o tyliai ramiai dirbs savo darba ar tiesiog savo buvimu salia pades kitiems kad ir nurimti ir pamatyti pasaulio grozi (cia as ne apie save - prie dvasinguju manes prasom neskirti :P )
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Gluosne nepyk, as tik pasakiau, kaip as tada jauciausi. Taip ir galvojau kad taip pagalvos kas nors. As tik norejau neiskraipyti tiesos. Viskas zemeje gerai, tik nereikia gal manyti, kad zeme tai auksciausio lygio meiles planeta. Yra daug kitu civilizaciju, kurios egzistuoja labai seniai. Jie kaip kurejas, jie jau kuria kaip ir jis.

Tu pati atsakiai i savo klausimus, zemes sielos uzmigo ir pamirso viska. Todel ir indigo vaikuciai cia ateina, padeti vel tai atkurti. Tik jie tai gali padaryti, nes jie masto visai kitaip.

Nepykit, daugiau as nerasysiu savo minciu. As visai nenorejau kad taip atsitiktu, man paciam norisi buti kuo tyliau ir mazam, mazam, kad niekam nekliudyciau. As tik stengiuosi suprasi, pamatyti ir suzinoti. Niekam nelinkiu nieko blogo, tik gero.
NEzinau kaip man gyventi, negaliu net prasizioti niekam apie savo mintis, negaliu papasakoti kitiems, nes tada galvoja visi, kad as auksciau visu esu. Visi lygus, ar jus isvivaizduojate, kaip sunku gyventi cia, vienam su savo mintimis.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nepyk, kad gal grieztai pasakiau - visai nenorejau taves uzciaupti: aisku, kad sunku vienam, kai taves nesupranta, bet jei jau zinai daugiau, kaip sakaisi, tai ir daryk tada ka nors, kad pakeistum tai, kas, tavo manymu, sioje zemeleje netobula ir taisytina...

Bet is kur tu zinai, kad tas regejimas, kuri sakai mates, is tikruju buvo labai teisingas - dabar daug kas sako matantys vizijas, kalbantys su dievu, angelais ir pan. - o visai neaisku, ar ten gerosios jegos jiems kalba, o gal kas nors kitas ateina, apsimetes tom gerosiom jegom, snabzda i ausi, kad esi isrinktasis, auksciau kitu - t.y. paglosto savimeile, o paskui diktuoja savo planus - pamenat, kaip Anastsija kalbejo apie zynius... (na, nepyk, vaike, gal as ir klystu - gal cia ne apie tave, kaip ten dainuoja BG:

ja nemogu priniat' storonu -
ja neznaju nikovo, kto neprav... :wink:

(as negaliu priimti kitokios nuomones - as nezinau nieko, kas butu neteisus... :P )
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Kaip tik dabar as ir svajoju ir viena svajone jau po biski pildosi. Viskas prasideda minciu pasaulyje. Kita irgi jau matau pro ruka, tik siai dar reikia papildomu apmastymu. Nors jau pamatas irgi stovi. As stengiuosi ir nepasiduosiu iki galo. Kad ir kas nutiktu. Noriu kad visi zmones butu laisvi, nuo tu kas juos valdo, padarydami juos priklausomus nuo tokiu dalyku kaip elektros energija, kuras ir visi kiti. KAd baigtusi gamtos tersimas ir naikinimas visokios gyvybes zemeje. Ir zinoma, kad zmones prisimintu kas jie yra is tikruju.

Del to ka maciau, tai niekas man nesake nieko ten, tiesiog as to labai norejau ir man buvo parodyta. "kas iesko, tas randa", "belsk ir bus atidaryta". Siame gyvenime as esu zmogus, todel ir stengsiuosi padeti visiems cia. As kartais prisimenu kas as esu is tikruju, bet niekada nesijauciu esantis kazkas. As toks pats kaip ir visos kitos sielos. Tik nezinau kaip sugebu prisiminti apie save daugiau. Jei tik labai noretu visi galetu apie save prisiminti daug daugiau. Kiek as bendravau, tai viskas buvo tik del gerio, kad cia visiems butu geriau, tik mintys padeti zmonems, suteikti visiska laisve ir galimybe kurti.

As jauciu meile jums visiems ir nesvarbu, kad ,galbut, kas nors ant manes pyksta, as niekada nekeisiu savo jausmu, nes as toks esu. As niekada nepykstu, tik man buna liudna kai manes nesupranta ir mano, kad as esu kazkas. As tik paprastas zmogus, visai paprastutis.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Tai kad as ne ant taves pykstu. O ant to, kas tau suteike toki poziuri. Jei buvai kitoje planetoje, tai vadinasi, ten toks buvo poziuris i kitas civilizacijas.. Zemo lygio.. O kas ta lygi matuoja? Kokiu ishsivystimu pasizymejo tos planetos civilizacija ir kur ji dabar? Kas jai nutiko ir kodel?

Suprasti sunku, cia tai tikrai. Tai, ka maciau savo vizijoj nelaikau tikrove, manau, kad tai buvo simbolika, su tam tikra potekste. Tavasis pasakojimas atrodo visai kitaip ir suprastu jis tik tas, kuris pats tai jaucia.


Kita vertus, jei ta, ka sakai, yra tiesa, tai kam mes buvome sukurti tokie netobuli? Argi Kurejas kurtu kazka netobulo?

Toks ispudis susidaro, kad yra tikslas sumenkinti zemes zmoniu tobuluma ir galimybes...
Post Reply