Tėvų noras turėti išskirtinį vaiką

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na taip. kaip tu pakovosi, kai esi mazas, silpnas ir visu stumdomas. kai tave gali uz pakarpos pakelti ir ismesti, arba tiesiog sumusti. gal turi kokiu spec. receptu.?? :wink:
O Rebekai. jei ji nedirba, tai labai kvailai atrodytu vaiko leidimas i darzeli. bet jei dirba, tai gal ir garai butu paieskoti tokio kaip Loreta siule?
Arba kokio netradicinio spendimo. KOdel mes linke mastyti schemomis???
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

glesum wrote: gal turi kokiu spec. receptu.?? :wink:
O kaip gi?! :mrgreen: Aišku turiu! Tik kažin ar tau jų dar reikia? Na, kad niekas daugiau nesumuš, tai jau tikrai žinau :wink:

Grįžtant prie temos, galėčiau tik dar kartą pasikartot. :) Šiaip ar taip, vaikelis Rebekos ir kaip jau ji nuspręs taip ir bus.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

trinti
Last edited by Žvaigždukas on Mon 01 02, 2006, 1:24, edited 1 time in total.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

aš manau, kad vaikui darželis reikalingas kaip ir mums visiems ar vyresniems. Nes darželiuose juk augama, nebent suaugusiems nereikia bet aš dar vis noriu augti.

Yra posakis "lenk kol jaunas", taigi manau reiktų vengti tokio darželio kuriame "lenkiama"

Jei nebus lenkiama žmogus bus savo formos, o ne kažkokios sulankstytos nukreiptos pagal kažkieno skonį ar supratimą.

Klausimas ar tokių darželių yra ? Jei nėra kodel?

A dar tai ir yra noras turėti išskirtinį vaiką t.y. ne kaip visi nepalauštą, nepalenktą kol jaunas. Juk tai natūralu ar ne?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Aušrinė wrote:Jeigu aš pvz. neičiau į darbą, tai į darželį vaiko taip pat nevesčiau. Ar vis tiek reikia vesti, nes vaikui reikia bendrauti su bndraamžiais?
Nedirbu šiuo metu,bet vaiką vedu į darželį. Juk yra ir be darbo visokių reikalų, užsiėmimų mamytei. Ir ne visur su vaiku galima eiti. O bendravimo , kai kurių užsiėmimų jam negalėčiau duoti pati. Be to, kas būtų,jei pradėčiau dirbti? (O kaip tik tą ir žadu daryti). VAikelis, penkis metus buvęs su mamyte staiga patektų į visai kitą pasaulį. Ar jaustųsi gerai? Na, aš verčiau renkuosi palaipsninį pratinimą ir leidžiu jam rinkti,kada eiti,kiek būti. Va, dabar jam noras tik iki pietų ten pasilikti. Ir tegu. O kartais ateinu, o jis dar namo nenori. Ir palieku... Pats žino,ko nori ir kas jam geriau. :P
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Kad ir ka besakytume, darzelis tai tik ALTERNATYVA. Bet gal ne pati blogiausia. Tegu vaikas mato realybe. Neapsaugosime nuo visu blogybiu, jei jis su jomis nesusipazins...

Man darzelis buvo kancia, mano dukrai visai kitaip, dabar vis po pamoku uzbega su akletojom pasisveikint, ilgisi. Svarbu, kad butu nuosirdus aukletojai, tai ju klaidos nepridarys zalos.

Vaikams patinka bendraut, jie megsta turet draugu, leiskime jiems patiems ismokt juos atsirinkt.. O tai, KAIP jie rinksis, priklausys tik nuo sheimoje iskiepytu vertybiu..

Taigi, jau kazkur cia buvo rasyta-pradekime nuo saves, bukime laimingi, tai ir musu vaikai bus IŠSKIRTINAI laimingi... O ko daugiau reikia?
karmennn
Posts: 30
Joined: Fri 11 28, 2003, 22:35

Post by karmennn »

O as manau :oops: , kad tevu noras tureti iskirtini vaika yra naturalus...
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Gal būt, šis noras natūralus. Nesiginčysiu. Šaunu, jei per nepakartojamos asmenybės matymą savo vaikuose mes pakylame į išskirtinių asmenybių pastebėjimą kiekviename žmoguje ir to mokome savo vaikus.
Post Reply