Susirges vaikelis stebuklingai isgijo

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Post Reply
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Susirges vaikelis stebuklingai isgijo

Post by Kipshas »

Musu vaikeli isbere spuogais
Mama jo yra vaikas zmoniu kurie gime ir augo kaime, taciau ji yra gimusi ir augusi mieste

Mama jautri vaikelio negalavimams tad is karto suskubo pas gydytoja nes spuogu daugejo. Net pas mane buvo analogiski spuogai (ale mano tevai irgi kaime gime/auge)

Gydytoja paklause ar blakiu nera. Mama sako kad nera, nors ju buvimo simptomu nezino :)))
Na tada alergija kokia - israse vaistu

Na as prisimines kaip mane inirtingai kazkada kandziojo kirminas kuri as atradau ir neatlikes jokiu moksliniu tyrimu negailestingai nuzudziau;
patariau paieskoti gyvuneliu

Vaje kokia pasaulio pabaiga musu seima istiko kai mama blusa pagavo. (Negaliu isivaizduoti kas butu jei blusa butu ne viena)

Isvada - pries farsiruojant vaikus vaisteliais pirma reikia priezasti alergijos nustatyti

PS. dabar mumi vel gyvi ir sveiki, o blusa saugiau uzdaryta stiklainelyje
nudves vargsele, nes net lauke nedristu to stiklainiuko atidaryt
gal kas nori priglausti gyvuneli???
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
jonux
Posts: 38
Joined: Fri 11 14, 2003, 17:42
Location: Vilnius

Post by jonux »

sveiki. kadangi atsirado daugiau laiko tai yra laiko nuo atrodytu visiems labiausia rupymu dalyku (galesiu kada papasakoti kaip tai nutiko - jei kam bus idomu :D )tokiu kaip bendruomene ir mokykla, tai noreciau papletoti kiek kitokia tema: noriu paklausti ar kas is jusu bandote patys save gydyti, savo mintymis, rankomis, dainomis, meile ir pan. As siam momentui suteikineju vis didesne reiksme ir pats save gydau - dantu skausma, luzi kojos ciurnoje, kitus negalavimus - ieskodamas ju priezastys ir pan. po truputi pradedu ta pati daryti ir su savo artimaisiais. kadangi as is tu zmoniu, kurie nori pirma pajausti o tik veliau galbut apie tai paskaityti - tai tiesiog norejau paklausiti ar kas bande ir kam bei kas pavyko :lol:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Gera tema. Ir pasts geriuausias gydymosi budas :D . Anksciau tuo tikejau, bet tik tikejau... dabar imu tam teikti vis didesne reiksme. Nuostabus jausmas suprasti,kad pats esi savo kuno savininkas ir gali ji gydyti. Pirma karta tai visai akivaizdziai supratau pries keleta savaiciu, kai greiciausiai apsinuodijau grybais :mrgreen:
Kitas nuostabus vaistas yra pozityvios emocijos. Karta mane is ligos istrauke klubo susitikimas. Nuostabus jausmas :nnn:
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

As tai darau jau kuri laika...
Jei ir susergu, tai kokiom 2-3 valandom, kartais dar maziau.
Taip pat moku nuimti dantu skausma ar kitoki skausma Dzunos metodu, ar meditacijos pagalba. Bet jau kokiu 1,5 metu nesergu visai. Suaugusiuju poliklinikoj net korteles neturiu :).

Tik kaip cia pasakyti...kartais susirgti visai neblogai ...
Физические страдания освобождают душу от непосильного груза.
Galiu tik patvirtinti L.Viilmos zodzius, kad musu kunas - geriausias musu draugas.
jonux
Posts: 38
Joined: Fri 11 14, 2003, 17:42
Location: Vilnius

Post by jonux »

sveika olga, gal gali pasidalinti ziniomis apie Dzunos metoda ? o del meditacijos - tai cia vis nukeliu ir nukeliu..butu idomu ir apie tai daugiau suzinoti - kada pradejai, kas uzvede ant kelio ir pan. :roll: Jei manai, kad labiau verta rasyti tiesiai man - tai cia mano imailas [email protected] .. 8)
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Apie Dzuna ir jos bekontaktini masaza rasi cia:
http://ki-moscow.narod.ru/litra/med/dd/dd.htm

o apie meditacija...tai niekas ant kelio neuzvede, nieko tokio ypatingo as nedarau...tiesiog nezinau kaip kitaip pavadinti busena, kada pradedi galvoti apie Dieva, jo meile mum, mano meile jam...kada myli kitus, kada kiekvienam matai ... совершенное божественное создание :),
kada dekingas kad gimei ir gyveni... ir dar daug kitu panasiu jausmu:).
Tada nera jokiu baimiu, tada negalvoji apie savo problemas, tada matai kiek daug tau yra duota...
Kaip as galiu tau visa tai paaiskinti? :)
Jokiu specialiu pratimu tam nedariau. Visa tai man atejo savaime. As netapau labai trapi ar silpna kitu zmoniu agresijai ar pykciui, atvirksciai radau neissenkanti jegu ir energijos saltini.
O siaip, jei nori padeti kitiems, net savo seimai, reikia labai myleti zmones, nekaltinti ju, moketi suprasti ir uzjausti. Svarbiausia - meile...
Post Reply