Spinduliukas

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Jei man kas nors parodytu mano pvz. lietuviu kalbos klaidas... buciau begalo dekinga, nes kitaip dar daug metu badysiu kitiems akys, o jie tyles is mandagumo ir nenores manes skaudinti...
Labas, Olga, man šis tavo pavyzdys atrodo turputį kitaip nei tai ką norėjo pasakyti Antanas :) Čia mes kalbame apie situacijas, kurias patys turime pergyventi, suvokti savyje. Nes kai pats suvoki, tada supranti ką kitas norėjo pasakyti.
O dėl kitų mokymo, Olga, tai kaip jau minėjau savo ankstesnėje žinutėje, nebūtinai tu konkrečiu atveju būni teisi. Galbūt kiti kokia nors tiesą atrado geriau nei tu :wink: Ar negali taip būti? :) Mane asmeniškai liūdina dažnai pasitaikantys Tavo žodžiai "trūksta žodžių", kai atsakai į kieno nors nuomonę. Tokiu atveju jaučiasi, kad asmuo yra visiškai nuvertinamas.
Tik nepagalvok, kad pykstu. Aš čia labai draugiškai norėjau viską susakyti :) :wink:
Last edited by Žvaigždukas on Sun 12 18, 2005, 19:48, edited 2 times in total.
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Noriu ir aš įsiterpti.
Kadngi vyksta aptarimas apie bendravimą.
Noriu parašyti savo patirtį.

Pastebėjau tokį dalykėli. Kai bendraujama internete
netikėtai nutinka taip , kad kažką užgauni.
Taip būna ir bendraujant gyvai.

Bet aš pastebėjau kad internete tai yviksta gerokai dažniau.
Nenagrinėsių priežasčių, bet man tai atradimas ir faktas.

Pats patyriau kaip buvo sunkumu bendraujant internete ir kaip
buvo lengva ir smagu susitikus ir pabendravus gyvai.
:).
Atrodo aš keičiu pokalbio tema , temos pavadinimas kitoks.
Apie bendravimo internetinius ypatumus galima būtų atskirą temą pradėti :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

As manau, kad problema tame, jog bendraujat internete mes vieni kitu nematome ir nejauciame. Nezinome kada zmogus kalba rimtai, o kada juokauja. Nejauciame jo busenos, del to negalime pasakyti būtent tų pačiu pačių geraiusių ir reikalingiausių jam žodžių. Lygu -- liekame nesuprasti.
Beto, vienaip zodziai skamba kalbant, visai kitaip jie atrodo užrašyti.
Ir tiek
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Gyvai susitikus daznai nekyla noras diskutuot tam tikromis temomis
Neretai taip ir liekam uzsisklende kas sau
Todel nelieka konfliktines situacijos :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Jo, manau, kad ta konfliktine situacija ir yra progreso variklis - nepykit, bet kol nebuvau prisijungus prie jusu puslapio, buvot, branguciai, kazkaip apmire - nebuvo kas aistras pakursto, kas pipiriuku iberia :wink: , daugelis temu net nuo vasaros nekrutintos stovejo :cry: . Va, o kai as savo erezijas cia jums pradejau skelbt, tai visi puole rasyt gerus dalykus, net eilerasciu padaugejo :lol: Isvada: kad darau gera darba - parasau viena kokia nesamone, tai penki dvasingi atsakymai ateina :lol: Taigi, melskites, mielieji, kad man nenusibostu, ir kad nepalikciau jusu ramybeje, arba nepradeciau ir as lyrishkai suokt (bet manau, man tai negresia :lol: ).
Va, prisigyriau as cia, bet kas pakels shuniui uodega, jei ne jis pats :lol:
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Labas, Olga, man šis tavo pavyzdys atrodo turputį kitaip nei tai ką norėjo pasakyti Antanas :) Čia mes kalbame apie situacijas, kurias patys turime pergyventi, suvokti savyje. Nes kai pats suvoki, tada supranti ką kitas norėjo pasakyti.
O dėl kitų mokymo, Olga, tai kaip jau minėjau savo ankstesnėje žinutėje, nebūtinai tu konkrečiu atveju būni teisi. Galbūt kiti kokia nors tiesą atrado geriau nei tu :wink: Ar negali taip būti? :) Tad mokyti kitų negalima, galima tik patarti. Kai tuo tarpu iš Tavo žinučių jaučiasi kategoriška nuomonė ir savo nuomonės primetimas, kuris ne visiems patinka. Kartais jaučiuosi lyg mes būtume vargšai mokinukai, o Tu, kaip viršesnė, mus mokai. Taip pat mane asmeniškai skaudina dažnai pasitaikantys Tavo žodžiai "trūksta žodžių", kai atsakai į kieno nors nuomonę. Tokiu atveju jaučiasi, kad asmuo yra visiškai nuvertinamas.
Tik nepagalvok, kad pykstu. Aš čia labai draugiškai norėjau viską susakyti :) :wink:
[/quote]

Labas Ausrine!

...suvokti savyje...
Kartais zmones ilgai nemato savo klaidu, kartais net visa gyvenima...
Siaip as pati sau pasvarsciau: ar as noreciau, kad man kas nors parodytu mano klaidas, ar kad nerodytu visai, tik kad man nebutu geda. Pasirinkau 1...
O dar, visada geriau mokytis is svetimu klaidu :) Kai gerai pramoksiu rasyti lietuviskai, tada rasysiu savo istorijas, kad kiti galetu is ju pasimokyti :)

Yra tokiu tiesu, kurios tapo aksiomomis, ir cia ne as jas atradau.
Be ju negalima eiti toliau... Kam kiekvienam is musu atradineti dvirati is naujo?
Galeciau parasyti Antanui, ar kam kitam: paskaityk ta ir ta. Bet ar jis del tokio mano prasymo pultu skaityti kelias knygas? Bandziau paaiskinti savo zodziais...
Ir del tu "truksta zodziu"...
Man tikrai kartais ju truksta... Nes galvoju as vistiek rusiskai, po to bandau isversti.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Labas Olga,

lietuviškai rašai labai gerai, visai nereikia dėl to pergyventi, juolab, kad pati nori geriau išmokti. :)
Dėl to "trūksta žodžių". Jei yra taip kaip sakai, kad pirma galvoji rusiškai po to lietuviškai ir dėl to minčiai nusakyti trūksta lietuviškų žodžių, tada įvyko nesusipratimas ir dėl to atsiprašau :) Nes Lietuvoje dažnas žmogus supykęs pasako, kad "tiesiog trūksta žodžių, koks tu kvailas". Na, čia tik toks pavyzdys. :)
Viktualina
Posts: 7
Joined: Mon 10 27, 2003, 15:46

Post by Viktualina »

Del tos L. Rampa knygos "tu amžinas" - joje tikrai labai aiškiai duodami nurodymai, kaip tai padaryti - t.y. astralinės kelionės. Sakiau, jei tai darysiu (kai turesiu laiko - nes vis ramybes nera namuose) - tai pagal tą knygą. Nes megre knygose gan miglotai ta metodika pateikiama...
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

ak kaip noreciau kaip anastasija sake, del pikzoliu padaryt: tik paziuri piktesniu zvilgsniu i piktzole ir sudzius ji nuo to zvilgsnio...vaje vaje :mrgreen:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

AGA :mrgreen: Bet tai tada kai išmoksim energijas valdyt
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

tai ojoj ilgokai palaukt reiks :roll: bet nieko, svarbu kad bus kur gera gyvent kai soda susikursiu :mrgreen:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Iš ko sprendi, kad reiks ilgokai laukti? Gal net nepajusi, o galvosi kaip paprasta.
Post Reply