Vaiko sukūrimas!

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Post Reply
J

Post by J »

Dievo kary, tikiuosi tavo žinios yra patikimos. Tik gyvenimas man sako kai ką kita - pažįstu labai šaunų vyriškį, kuris tikrai nepyksta ant moterų. Priešingai, kol kas nesutikau kito, kuris būtų toks švelnus ir mylintis, bet deja mergaitės jis neturi. Sūnūs, tik sūnūs.
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:49, edited 1 time in total.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Na jei negimsta, tai reiškia, kad jokia siela nenusprendžia įsikūnyti toj šeimoj.
Nesvarbu kas ant ko pyksta, bet jei siela nusprenžia "išbandyti" tą pyktį, tai ir gimsta.Ji atsineša užduotį, ar sušvelninti tuos jausmus, ar patirti nemeilę. Ir iš vis mums sunku apie tai spręsti, kokie anapusiniai uždaviniai.
J

Post by J »

..........
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:52, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Jonė.S wrote:Katais, darja, atrodo žmogus yra doras, garbingas ir visoks kitoks teigiamas, bet daugiau pabendravus oda ima šiurpti, kol visi gyvaplaukiai piestu atsistoja.

Dievo kary, tikiuosi tavo žinios yra patikimos. Tik gyvenimas man sako kai ką kita - pažįstu labai šaunų vyriškį, kuris tikrai nepyksta ant moterų. Priešingai, kol kas nesutikau kito, kuris būtų toks švelnus ir mylintis, bet deja mergaitės jis neturi. Sūnūs, tik sūnūs.
visiskai su tavim, Jone, sutinku - ir as savo kely esu sutikus tokiu doruju, teisiuju, kuriuos arciau pazinus, norisi begti, kad tik daugiau nesutiktum, nes nuo to ju "dorumo" negera daros, bet is tiesu jie nera nei tokie dori, nei juo labiau garbingi - jie tik poza tokia uzsideda, o as kalbu apie tai, kad yra tikrai garbingu, tikru vyru...

Ir as zinau vyriski, kuris labai gerbia moteris ir Deives, bet turi sunu... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...del vaisingumo, tai A. Zarskus apie tai daug kalba - jis mano, kad cia kaltos kontraceptines priemones, kurios dabar taip masiskai paplitusios, taip pat pasamoninis moteru nenoras tureti vaiko, kad nepakenktu karjerai, bet kaip sakoma - nezinomi viespaties takai... :?
J

Post by J »

darja rašo:
visiskai su tavim, Jone, sutinku - ir as savo kely esu sutikus tokiu doruju, teisiuju, kuriuos arciau pazinus, norisi begti, kad tik daugiau nesutiktum, nes nuo to ju "dorumo" negera daros, bet is tiesu jie nera nei tokie dori, nei juo labiau garbingi - jie tik poza tokia uzsideda, o as kalbu apie tai, kad yra tikrai garbingu, tikru vyru...
Komentaras mano buvo ne į temą.
Taip yra tokių vyrų.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ai, man viskas "i tema", jei tik be pykcio ir dar kokiu nesamoniu... :wink: :)
J

Post by J »

darja rašo:
...del vaisingumo, tai A. Zarskus apie tai daug kalba - jis mano, kad cia kaltos kontraceptines priemones, kurios dabar taip masiskai paplitusios, taip pat pasamoninis moteru nenoras tureti vaiko, kad nepakenktu karjerai, bet kaip sakoma - nezinomi viespaties takai... :?
Teko girdėti vienos vaistininkės komentarą apie kontraceptinius vaistus - tokius vaistus naudojam palyginti neseniai. Koks jų poveikis (arba, kaip pasakytų mokyti medikai - liekamasis reiškinys) moters organizmui bus po 20-30 metų, nieks kol kas pasakyti negali...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...nors buna kitos naudoja visokiausius, o ziurek ima vaikelis ir vis tiek pralauzia tas visas priemones - ir kas cia paaiskins, kaip cia yra... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...jei neispuiksta ir nemano esas auksciau kurejo... :?
J

Post by J »

:shock:
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:55, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...aha, sventa tiesa (cia as ir apie save... :? )
J

Post by J »

:roll:
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:58, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o as lendu ten, kur noriu, ir lisiu - nieks man nepasakys, ir kuo pavojingiau, tuo man idomiau - nemegstu sedet pelkej... :?

(nors aisku, ir nusvylu, bet toks jau gyvenimas - is savu klaidu mokomes... :roll: )
J

Post by J »

Žmogus planuoja, o Dievulis juokiasi...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu valgau ir is vieno raciono ir is kito gal po lygiai, tai jei pastociau, tai nezinau, kas gimtu - gal vilkiukstis... :wink:

Beje, girdejau, kad pastojus per pirmas kelias dienas motina turi apsispresti, ko labiau noretu - tas ir gims, bet zinau atveju, kai Sai Baba (o net ir as jo paprasius :wink: ) pakeite vaiko lyti visai pries gimima... :wink:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote::wink: nu valgau ir is vieno raciono ir is kito gal po lygiai, tai jei pastociau, tai nezinau, kas gimtu - gal vilkiukstis... :wink:
Dvynukai, darja. :wink:
O man pagal mitybą abu kartu turėjo būt mergytės, bet štai vienas berniukas atėjo. 8)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu matai, o man tai buvo tokia istorija: mamos sesuo turi tris sunus (mano pusbrolius), vyriausias nevedes, o du jaunesni turi po du berniukus - zodziu, kaip sake mokykloje biologe, labai stiprus vyriskas genas. Na, ir pastojo jaunelio zmona, dar maste aborta daryt, bet persiglavojo, eme lauktis, visi daktarai kaip susitare giedojo, kad bus berniukas - pagal visus sirdies daznius, pagal viska, ji dirbo mokykloj, tai net valytojos susitikusios sake: "Jau patikekit musu patirtim - tikrai bus berniukas", o as patyliukais vis galvojau, kad vat ims ir gims mergaite (nes zinojau, kaip labai visi mergaites laukia), na, dar biskiuka Sai Babos paprasiau... :wink: Va, jau lipo ant stalo toji pusbrolio zmona gimdyt, tai net akusere tikino - tikrai berniukas... Gimdo ji, jau vaiko galvute islindo, tai net nustebo akusere - sako, zinot, mergaite... :roll: Pusbrolis ir klausia - is kur zinot? - Ogi, - sako, - labai smulkus bruozai, berniuku tokie nebuna... :wink: Na, ir ka - akurat, gime mergaite :wink: , ot visiems buvo dziaugsmo, tik kad dabar labai ja lepina, viska leidzia, tai net bariau kai susitikom, bet kad nelabai manes klause... :? Tai va taip - planuok neplanaves, valgyk mesa ar riesutus, o bus, kaip Dievulis panores... :P Kaip sakoma, kas bus - ta krikstysim... :wink:

:? O uz dvynukus, tai gal jau aciu - jauciu, man ir vieno butu per akis (nors ka cia zmogus gali zinot nepabandes... :wink: :lol: )
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o apie tuos norejimus mergaites ar berniuko...
manes lauke berniuko, tetis labai norejo, bet mama jaute kad mergaite., bet visuotinis laukimas berniuko buvo...
bet- gimiau as-mergaite :D
kai per zemes dienos svente paklausiau tos moters, kuri kalbejo apie gimdymus, ar ka reiskia, kad gimiau kojytem i prieki? jii iskart paklause- gal tevai berniuko lauke? ir sake, matyt, kad nenorejau eiti i si pasauli, nas buvau laukiama ne as, o berniukas. tai net kojytem spyriojausi... ir visa gyv padejau teciui vyr darbus daryti.
bet kai tai pasake- kaip palengvejo!!! atrodo kad atsake i labai svarbu klausyma, kuris nesamoningai manyje buvo, ir kankino tyliai, kazkoks priekaistas nebylus ,... o dabar PUIKU :D taigi- dziaukimes, kas ateis pas mus i svecius, r leiskim jiems buti jais paciais, o ne tokiais , kokie mes noretumem ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? va, o manes tai mergaites abu norejo, bet mama gal ir nelabai norejo (is pradziu ir tevelis nenorejo, nes matyt, per daug nuoskaudu buvo patyres nuo kitu savo vaiku, bet paskui su kaupu savo meile man atpirko...), nes pries pat gimdyma, sanitares patarta, pradejo rankom pilva visaip ratais masazuot, tai uzsuko virkstele, gerai, kad buvo per pazistamus susitarta, tai gydytojai laisk nuo laiko klause su triubele prideje prie pilvo ir girdi, kad mano pulso jau nesijaucia, tai staigiai dare cezario pjuvi ir tokia pridususia istrauke, paskui dar tokiam akvariume laike :roll: :wink: (skaiciau, kad jei vaikui buna uzsisukus virsktele, tai jis nenori gimt, bo tipo jaucia, kad nelabai kas jo siam pasauly laukia... :? )
Post Reply