Vaiko sukūrimas!

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Post Reply
Vitalijus Z.
Posts: 46
Joined: Sun 04 06, 2003, 20:54
Location: Mazeikiai
Contact:

Vaiko sukūrimas!

Post by Vitalijus Z. »

Sveiki draugai ir pažistamieji!
Pagalvojau kad verta parašyiti apie tai ka aš su savo mylimu zmogum sumastėm, ir apie tai ką norim padaryti.
Sumasciau as, pasiuliau jai, ir mes nusprendem.
Kas kada mano manimui kiek vienas zmogus daejna iki tol, kol jis sau ne pasako:" Laikas bega, ir as noreciau sunaus arba dukros, nes jau ir amzius, ir noras"
Zinokit rasau jums tai, o rankos net dreba :)
Bet kada as papasakojau apie savo nora mylimam zmogui, ji pasake:" Labai noreciau"
Bet noras yra noras, galimybes yra galimybes.
As perskaicauvau visus V.Megre knygos, ir man i siela labiausiai iejo apie vaiko sukurima ir gymdima info. Tris taskai, butent savai zemei, ir butent minciu svarumas ir greitis, aplinka, ir galu gale galutinis apsisprendimas - ar mes tikrai norim sukurt tobulibe, ar mes dar nepasiruosem tau padariti?
Nezinau tiketi i tos horoskopus ar ne, bet labai noreciau suna butent vasario menesi, nes as pats esu gymes butent ta menesi.
Ir kaip matom, arteja laikas, kada reikia apsisprest ar jo ar ne!
Ir pirmas klausimas, ar mes turim tokia vieta, kur galim sujungti tris taskus?
Taip turim, tai kaimas, pas uosvene, namas, rami aplinka, daug gamtos, miskas, ir svarbiausiai, salygos.
NOrs cia ne musu nuosava zeme, bet ateitije ruosiames isigiti butent ten, nes netoli nuo miesto, ir ateitije numatom gyventi, butent viename hektare. Namas bus, ir ..nu visko ko reikia del ramaus ir tobulo auklejimo.
Mano mylimoji tik skaite 4-ji knyga, pacia sukurima, ir kada jai pasakiau kad ji tures buti 9 menesius kaime, ir gyveti per nestumo metu ten, ji mane nesuprato, bet kaip galejau paaiskinau. Suprato, bet vistiek tos baimes mintis:" Jei gu kas kas nutiks, ar man blogai, ar vaikui, kas pades, o jei reikes vezti i ligonine, o jei kas dar?" zodziu baime priekije ir t.t.
Velo gy kaip galejai nurminau ir paaiskinau, kad nieko blogo ipac gamtoj jai buti negali, nebent tu pati sau kas ka pridarisi, ir tada laikikis.
Bet kaip sakoma sena patirtis irgi yra patirtis, ir jibijo.
Ir taip pirmas klausimas, kaip kalbeti su busima mama, ir kaip pasakiti, kad kaime, kur del maitinimo nera jokiu problemu, kur ramybe ir visos salygos ramiai ir sveikai pagymdit, o ipac as numatau cia galymibe sujungti pati svarbiausia dalika - tris taskus!!!!!
Toliau, as labai noreciau pasiekti ta momenta kuri pasiekia psichologas is 6 - tos knygos. KUri padare taip pat Anastasija su Megre.
Vot labai idomu, kas is LIetuvos gyventoju kurie jau bande sukurti vaika butent taip kaip aprasita knygose?
Gal kas turite patirties, ar praktika :) . Praktika turejau onemi, kaip jus priejote prie sio momento?
Nes asmeniskai man nereikia eilinio bioroboto, nors as zinau kad jis nei i darzeli, nei i mokykla neis. Bet man i galva labai stipriai atsisedo tas momentas- tris taskai turi sueiti i viena vieta.
Ir trecia ka norejau dar paklaust, as labai noreciau benriuka pirma po to gal po dveju metu, dukrele, kaip apskaicioti dienas kad butum vyriska lytis, ir moteriska? Ar cia musu su zmona abeju minciu stirpumas ir noras pirmiausiai sukurt sunu, o po to dukra?
Zodziu laukiu patarimu, arba is vis atsakimu i ta tema.Galit rasiti kai i foruma tai asmeniskai man i e-maila: [email protected]
Sekmes jums :)



Su pagarba Vitalijus Z. :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Del lyties - visu pirma mintys, antra pasiruosimas. Kuriai lyciai pasiruose, ta ir bus, na bet pirma be abejo mintys. Jei mintys pakankamai stiprios kad isjudintu pasiruosima....

Apie taskus geriau patylesiu. Nors galiu mestelt minti:

Jūsų minčių galia ir greitis kuriant vaiką padės sudėlioti visus reikiamus taškus į vietas. Dirbtinai jų ieškoti neverta.
Ir šiaip kartais mūsų mintys būna netobulos labai, tada ypatingai svarbiu momentu suveikia kažkas ką galime vadinti kas ir Dievo valia :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

O kas bus, jei vien tik tobulybes klonuosit - man asmeniskai su "tobulybem" labai neidomu bendraut, kaip dainuoja BG:

"mne nozh po serdcu tam gde chorosho -
ja doma tam, gde chirova :roll: :wink: "

PS o kad gimtu berniukas, tai pagal rytiecius moteris turi labiau noreti vaiko, o kad gimtu dukte - vyras :wink: Ir dar rytieciai sako, kad gimtu sunus, reikia vyrui menesi susilaikyti nuo sekso, kad vyriskos energijos prisikauptu, o kad gimtu dukte - gal priesingai, nezinau... :wink:

Nu sekmes ir jums, tobulybiu kurejai :wink: :P :roll:
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Re: Vaiko sukurimas!

Post by Rapolas »

Vitalijus Z. wrote: Vot labai idomu, kas is LIetuvos gyventoju kurie jau bande sukurti vaika butent taip kaip aprasita knygose?
Gal kas turite patirties, ar praktika :) . Praktika turejau onemi, kaip jus priejote prie sio momento?
Šiauliečių klube lankosi šeiminėlė.
Gaila kad neprisimenu vardu. Jie augina dukryte, kuri į pasaulį atėjo
berods prieš 3 metus. Jie senai (berods 7 metai) gyvena taip kaip
siūlo Anastasija. Vaikelis nepaprastas sulauktas sukūrus meilės erdvę .
Gal čia esantys parašys kaip juos susirasti.
Juos pažįsta ir kauniečiai ir panevežiečiai ir vilniečiai.
Vitalijus Z.
Posts: 46
Joined: Sun 04 06, 2003, 20:54
Location: Mazeikiai
Contact:

Post by Vitalijus Z. »

Sveiki!
Zmones, jei kas tikrai zino tos zmones, gal imeskit adresa, ar telefona, manau visiems bus idomu :) .
As kol kas mastau kaip man isigiti transporta ir kompa isimoketinai :) .
Neseniai isidarbinau, darbas geras, ir netoli nuo musu kaimelio :) .
Gerai,dekui visiems uz atsakimus :)
Sekmes :)


Su pagarba Vitalijus Z. :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Vitalijau... Mielas savo Tėvo sūnau... Kūryba - nuostabus dalykas. Ypač,kai kuri gyvybę, savo vaikelį... Iš tiesų linkiu,kad visos tavo gražios svajonės, mintys, lūkesčiai išsipildytų. :P

Skaitydama tavo mintis prisiminau savo pirmo vaikelio laukimą, svajones, džiaugsmą, lūkesčius. Viskas iš ties rodėsi tik gera, gražu, stebuklinga. Deja, realybė, pats dukrytės atėjimas nebuvo toks,kokio laukiau, tikėjausi... Nors baimės niekad nejautau iki tol...

Man visiškai natūralus ir suprantamas tavo išrinktosios abejojimas, baimė, netikrumas. JUk vaikelį nešios ji, ji jau dabar jaučiasi atsakinga ne tik už save,bet ir už būsimą gyvybę. Beje, Vitalijau, moters intuicija vis tik yra labai stipri. Siūlyčiau neprogramuoti jai būsimo laiko. Te būna ten,kur jai norėsis, te pati sprendžia,kas jai ir vaikeliui geriau... Palik laisvę rinkis... Te sprendimas likti visus 9 mėnesius ten,kur vaikelis buvo pradėtas, ne tavo, bet jos pačios būna. Ir ne dėl to,kad taip perskaitė, bet todė,kad taip norisi, taip jaučia...

Idėja yra graži, bet nereikia jos taip sureikšminti, nereikia iškelti aukščiau už pačią meilę. Ir viskas bus jums gerai. :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Va Loreta viska ideste kaip as galvoju! Aciu!
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Pritariu Loretai visu 100proc. Vitalijau, buk su ja, dovanokit vienas kitam meile, dziaugsma, isiklausyk i jos zodzius, sakoma, kad kiekviena besilaukianti moteris tampa labai galinga ir siek tiek aiskiarege.
Vitalijus Z.
Posts: 46
Joined: Sun 04 06, 2003, 20:54
Location: Mazeikiai
Contact:

Post by Vitalijus Z. »

Loreta! Didelis aciu tau uz zodzius :)
Bet mano planuose ir isivaizdavime, gyventi amzinai vienoje vietoje. Del to as sujungti tris ivikius i viena vietele matau racionalumo prasme ir esme.
Suprantat zmones, vienas dalikas yra perskaitit ir manit kad tai yra gerai, kitas dalikas suvokt psihishkai kad tas procesas pades ir tau suvokt daug kuo.
Be to as visishkai pasitikiu tuo psiholgo nuomone:" MOteris kuri nestumo metu esa sode, siurbia visa visatos info ir gamtos info, ji psihiskai apsaugota nuo bet kuriu stresu!!!!!!, ir gauna ipac sveika maitinima!!!!!!.
As pats jau seniai kai isejo septinta knyga, maitinaus ipac isskirtinai, atrenku maista ir panasiai. VIeni manes bara, kiti sako:" Turi didele valia ir psihine jega jiems priesintis", dar kiti sako kad man su proto negerai, bet ka as pazinau per nedidelio periodo bado metu, man zinokit iki siol skamba mintise vieno zmogaus zodziai:" Klausik savo organizma, jis tau daug ka pasakis apie tuo , kuo jam reikia" - ir man atrodo kad man nereikia pristatit ta zmogu :)
Tikrai jusu patarimai man padeda daug kuo apsisprest, beto mano isrinktuoji sutiko su manimi del to, kad sveikiau bus isnesioti vaika butent kur pastojai.
Zodziu, as stebesiu jusu patarimus, ir pats jums kas ka patarsiu, nes mano patirtis yra mano, jusu yra jusu- pasidalinsim.
O gal as per daug zuriu i pasauli per suvokima?


Su pagarba VItalijus Z.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Zinai, Loreta visiskai teisi - moteris turi pati apsisprest, kur jai but, ka valgyt, ko nevalgyt - jau nesupykit, bet jus, vyrai, daugiausiai pasauli suvokiat per prota, o moteris daugiau per intuicija ir sirdi (aisku, vyras vyrui nelygu, bet jau taip motule gamta patvarke :wink: ) O gimdymas tikrai yra luzis moters gyvenime, nenoriu gasdint, bet ji gimdydama tikrai, galima sakyt, rizikuoja savo ir dar vaikelio gyvybe. Siaip siek tiek domejausi gimdymais namie, kas vienu metu buvo kaip ir mados dalykas, tai prisiklausiau labai priestaringu nuomoniu ir priejau isvada, kad jei moteris PATI tvirtai pasiryzus gimdyti namie, jei per visa nestuma gerai jauciasi ir nera jokiu sunkinanciu aplinkybiu (pvz. siauri dubens kaulai, silpnos akys ir pan.), tada puiku, tegu gimdo namie, bet vis tiek reikia, kad butu nors medsesuo ar pribuveja - ismananti tuos dalykus moteriske. O jei kyla jai nors menkiausiu abejoniu - tikrai geriau nerizikuoti, nes buna ir labai liudnu pasekmiu...
Pries 3 men. mano drauge namie tik su vyru ir pribuveja pagimde suneli - laimingai :) Ji jau seniai domejosi gimdymais namuose, lanke kursus, gerai jautesi ir buvo tvirtai pasiryzus gimdyti namie. Bet dabar, po visko, nepaisant to, kad viskas buvo gerai, kita vaika jei gimdytu, dar labai gerai pagalvotu, ar namie, nes pajuto kokia didele vis delto rizika...
Aisku, butu idealu, jei viskas butu pagal Anastasija, ir tikiu, kad kada nors taip ir bus, bet juk ir ji pati sako, kad nereikia revoliuciju - perejimas turi vykti pamazu, o ne viska mesti ir iseiti visiems i miskus :wink:
Na, sekmes jums, kurejai :wink: :roll: :P
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Vladimiras Megre apie šviesią ateitį (ištrauka iš konferencijos): :mrgreen:
И вот понимаете скоро нступит такое время, что вот женщины не будут рожать от мужчин детей если у мужчины нет поместья.

Потому что это сейчас это всё начинается. Вот то что сейчас происходит это такой маленький маленький точечный наброс. А когда более явно всё начнётся и женщины увидят что мужчины прежде чем предложить иметь ребёнка, сделают сначало прекрасное пространство прекрасное поместье и женщина будет там рожать, там воспитывать, там отдыхать. Так сделают ну десятки, сотни, миллион семей. Все люди увидят как здорово , эти дети. Я их уже видел, потому что они уже рожаются, они другие эти дети.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Pust' tak i budet, kak zdes skazano - i chem bystrej, tem lutche... :) :) :)

Kaip ten biblijoj: "da budet svet...", o BG dainuoja:

"zhili my bedno, no chvatit - stanem zhit' svetlo... :wink: :P :) "

Te issipildo musu tevelio planas (beje, Tevo diena arteja... :wink: )
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

is karto kelios mintys:

1. aisku, antro vaikeliuko nebus
2. (is karto po pirmosios) nu ka, buna ir blogiau.
3. nieko... medeliai ir zolytes bus mano vaikeliukai
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ka tu cia paistai, kipshiuk, japoniskai ar kokia zyniu kalba - as tai nieko nesuprantu... :?
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

O koks Anastasijos ir Megre dukreles-mazosios Anastasijos vardas? :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Tikriausiai kokia Duniasha, gali buti dar Jevlampija (girdejau toki ruska varda :wink: ), kokia nors Pelageja, Varvara, Natasha, o greiciausiai prosto - Darja... :lol: :lol: :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: tai gal kokia Lionia, Lena ar gal Liusia: Liusia Liusia, ja vliubliusia... :wink: :P :lol:
J

Post by J »

..............
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:48, edited 1 time in total.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Jone, nebutinai taip kaip tu sakai, dazni yra tokie variantai -

jei vyras pyksta ant moteru del kazko - jam mergaite tikrai negims
jei moteris pyksta ant vyru del kazko - jai berniukas irgi negims
jei tokie du kartu sueina jiems niekas ir negimsta

ir tai ne vienintelis variantas
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ziurekit, koks musu kareivelis po Zemes dienos ismintingas patapo :wink: - o jei kartais tikrai yra ko ant tu vyru (ir atitinkamai ant moteru) pykti - aisku, tik ne ant visos ju gimines, niekad nepritariau (tikiuosi, ir taip nebus, kad pritarciau, tfu tfu tfu per kairi peti :wink: ), kad visi vyrai kiaules - visad sakiau ir sakysiu, kad tikrai yra geru, doru ir garbingu, nors tokiu ir, deja, nedaug tenka sutikti...
Post Reply