PRAŠAU PAGALBOS!

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Nuostabu !!! :) :) :)

Siandien kaip tik vaziuodamas traukiniu namo, savo spinduliuku pasildziau Anuska :) ir ne tik :)

Puiku, kad viskas taip gerai. :wink:
Meiles ir Sviesos
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) sveiki visi,

pagaliau sulaukėm mūsų mažosios Anastasijos: Anios net balsas pasikeitęs - pagaliau ji pasijuto kažką galinti PATI padaryti savo gyvenime. Gimdymas buvo nelengvas, buvo plyšimų, mergytė gimė apsisukusia virkštele ir prigėrusi vandens, bet sveika - gydytojai net stebėjosi, kad po tokio komplikuoto gimdymo mergytė tokia stipri, ir širdelė gerai plaka :)

Labai labai aciu visiems prisidėjusiems (ir tikiu dar jei reiks padesiantiems patarimais, palaikymu ar kuo kitu), net nežinau, kam labiau dėkoti - dievuliui, likimui ar kam, kad viskas susiklostė laimingai (tfu tfu tfu per kairį petį :wink:), dabar žinau, kad galiu ramiai numirt - ne veltui būčiau gyvenusi (nors dar nesiruošiu - nesidžiaukit :P ). O jums visiems dar karta labai labai aciu - teatlygina jums visiems dievulis ir taip pat telaimina jis mažosios Nastenkos, Anios ir kitų jos artimųjų kelią, tegu ši nauja gyvybė atneša jiems šviesą ir gėrį, ir tegu visos negandos lieka praeity ir niekad nebegrįžta. Laimingai visiems :) :) :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Na va, paskambinau ka tik Aniai ir radau verkiancia - vaikutis paimtas i kudikiu prieziura, o ji rauda, kad Nastia ja stumia, kai ji paima i rankas ir nori priglaust, praso pasimelst uz vaikeli, uzdegt ruzava zvakele... Draugas nebuvo siandien atejes aplankyt, tai reiks ryt man pas ja nueit. Siaip pieno jau atsirado, o ir kitkas, tikiu, susitvarkys - tiesiog ji po gimdymo dar labai jautri...

Labanakt visiems

PS Nastute sake labai grazi - odele rausva, ilgi juodi plaukeliai - ir as gimiau labai grazi ir su ilgais juodais plaukais - sako su plaukais gimsta dalingi zmones - matysim :wink:
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Viskas bus gerai.

Reikia visiems savo spinduliukais jas abi susildyti :) :wink:
Meiles ir Sviesos
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Sveiki, sian Ania jau rami - vakare jai suleido raminamuju, tai issimiegojo ir viskas atrodo kitaip :wink: , tik gydytojai sake, kad negales maitinti savo pienu - del jos ligos... Labai gaila, aisku, bet ka padarysi - pirksim misinukus (matyt, ta mergaite visa i mane: ir as buvau apsisukusia virkstele, vos neuzdusau - mamai dare cezario pjuvi ir istrauke tokia leisgyve, po to dar inkubatoriuje laike, ir pieno mama tik kokia savaite turejo - ir nieko, isgyvenau, "vsem vragam na zlo"... :P :wink:, tai ir Nastia uzaugs, nes ji siaip sake laikosi gerai, net gydytojai buvo nustebe, kad po tokio komplikuoto gimdymo, o tokia stipri mergaite, tfu tfu tfu per kairi peti :wink: ). Sian susitarem eiti su Rapolu ju aplankyti.

Aciu visiems visiems, kas jomis rupinasi - tegu dievulis jumi atlygina :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

kuo daugiau meiles gauna vaikelis iki gimimo, tuo stipresnis gimsta

melsites ar ne, o sistema jau laukia Nastenkos, issiziojusi, apsiputojusi.
Nesigasdinkit - nieko baisaus, geriausiai sistemos griuva is vidaus.
Ir ateina ta sekmes valanda, ir tada arba tu nugali sekme arba ji nugali tave.
O liudniausia kai buve maistininkai tampa drakonais.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nu nezinau, kipshe, ka tu cia man nori pasakyt, bet pabandyk nors biski ir i mano kaili isijaust - jau ir man sirdis pradejo kalatuotis nuo nervu ir as tik su vaistais ar alaus isgerus :wink: uzmiegu, o juk ir gydytojai nori gero. Zinau, kad motinos pienas - geriausia, bet negalima del to paaukoti Anios... Viska pavedziau Tevui - jis zino, kaip turi buti geriausia, jis taip ir sutvarkys ir viskas bus gerai, nepaisant visu zyniu ar sistemu... :P :)
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Sveikinu Anią, Volodią, Darją ir visus kitus " prisidėjusius" prie mažosios Anastasijos gimimo :!: :P Valio :!: Aš labai džiaugiuosi :P

Noriu pasiūlyti pamėginti surasti Nastenkai žindyvę, argi šiais laikais neįmanoma to suorganizuoti?Kai kurios mamytės juk turi žymiai daugiau pienuko, negu prireikia jų vaikučiams, gal pasidalintų, kad ir už mokestį. Man regis geriau sumokėti už " gyvą" pieną,nei už mišinukus. :D

Na bet jeigu nepavyks, tai užaugs mergytė ir kitaip maitinama, svarbiausia kad meile būtų apsupta. :P
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

jus maziau jaudinkites del to pieno,
visa aplinka dirba tam kad mergaitei butu gerai

jei mama persinervojusi, tai bala kokios emocijos ateitu su tuo pienu, po to is sveiko vaiklelio pataptu nesveikas.
jei reikes - dievulis duos ir pieno ir sviesto ir viso kito
svarbiausia nesinerviniti
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Sveiki,

Vakar su darja buvom aplankyti Anuskos su dukryte Nastenka.
Buvom labai siltai ir dziaugsmingai sutikti.
Anuska sveika ir pakankamai zvali.
Kaip papasakojo Anuska tai gimdymas labai nelengvas buvo.
Bet ji pagimde be nuskausminanciuju viska istvere ir gimdymo sunkumai jau pasiliko praeityje.

Dukryte tik kalis kart per diena buna su mama. Kai maes
atejom tai dukryte kaip tik buvo iskeliavus i angeliuku kambari :)
Mes nuejom pasiprasyt kad leistu pasiziureti, tai angeliuku ramybes saugotoja labai geros sirdies moteriske paaiskino kad nereiktu jos trugdyti nes ji miega.

Tai mes grizom ir bendravom su Anuska
Ji labai dekojo mums visiems. Ji tikra mamam is jos
sklinda begalinis svelnumas, ji net manim su darja labai rupinosi
kad mes jaustumemes patogiai.

Taip besisnekuciuodami sulaukem kol dukrite isismiegojo
ir atejo pas mus.
Dukrtyte sveikutele zvalutele, skruostukai ruzavi ruzavi,
tampsiaplauke. O zvilgsnis labai "tvirtas" ir tyrinejantis ir
ne siblaskantis. Ji moka visaip pasimaivyti paziovauti ir zavingai sypsotis. Na tiesiog stebuklas.

Anuska begalo svelni dukrytei ir stebint kaip ji su dukryte bendrauja tai tiesiog norisi nutapyt paveiksla :)

Anuska sake kad sestadieni galbut ji jau bus namie.
Atsisveikinan ji musu visu prase pasimelsti uz dukryte.
Zinoma viskas tvarkoje, bet mamos nerimas tai jau toks subtilus dalykas :).

ACIU ir linkejimai nuo Anuskos jums visiems.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) gražiai parašė Artūras - ką čia bepridursi, labai gerai, kad jam, kad kartu nuėjo, Artūras labiau už mane turi "motiniškų"-globėjiškų jausmų(tik prašau, neįsižeisk-čia aš tik pačia gerąja prasme :wink: ), o aš esu daugiau kovotoja-kareivė, nes gimus, kaip ir mažoji Asia, antradienį - Marso dieną :wink:

Aniai ir mažajai Asiai viskas gerai (tfu tfu tfu per kairį petį), tik šiandien man rašė žinutę, kad jaudinasi, jog "per gerai", kad bijo būti per daug laiminga... :wink: Na, bet čia jos per didelis jautrumas, be to, tegu pailsi, nes kai parsiveš namo ir reikės pačiai viskuo pasirūpinti, baigsis "katino dieneles" - juk dabar mergytę ir aprengia, ir pamaitina toji šauni moteriškė, kaip pasakė Atrtūras, - angeliukų auklė, ar kaip ten, - tikrai, yra žmonių, šauniai dirbančių savo darbą (ir nebūtinai gyvenančių sodybose), tegu tokiems puikiems medikams atlygina dievulis :)

Tiesa, dar Asia labai džiaugėsi, kai ją paėmė Volodia- jos tėvelis. Ania sakė, kad šypsojosi, visaip maivėsi, visokias grimasas išdarinėjo, o ir Volodia labai ja džiaugėsi - matyt, tarp jų užsimezgė stiprus ryšys (kaip mano su manuoju tėveliu :wink: ), rodos, jis ir tėvystę pasiryžęs užrašyti - duok dieve.

Dėl pienuko, tai pabandysiu pakalbėti su viena maitinančia mano drauge - šiaip gera mintis. Bet va, labai reiktų Aniai korseto ar kažkokių aptempiančių kelnių, nes jos didelis pilvas, net išsigandau, kad dar viena vaiką nešioja :wink: , bet tiesiog reiktų specialaus korseto, kad tą pilvelį aptemptų, nes nunešiau jai tokį sijonėlį, kuris jai labai patiko, bet kad nelabai telpa... :( :P :wink:

Labai labai aciu visiems - nuo manęs, Anios ir mažosios Anastasijos - tegu jumi atlygina dievulis :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Tiesa, jei nepavyktu su ta drauge susitarti, gal kuri maitinanti mama galetu pamaitinti Asia - ne uz aciu, zinoma :)

Ir jei kas neskaitet anos zinutes - gal galit paskolint jai korseta, kad pilvelis susitrauktu :wink:

Aciu :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Iš Aurimo gavau SMS, kurią jis gavo iš kažko turbūt iš darjos:

"Aurimai, su Ania blogai-jai buvo vakar šokas, gydytojai nori atimt vaiką-dabar sprendžia, ji sako esanti ant savižudybės ribos.... Reikia parašyt į forumą"

Nieko sau gydytojai...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Sveiki,

as ka tik is Anios - viskas nera taip labai blogai, tiesiog jai nukrito leukocitu lygis kraujyje, todle vakar vakare buvo labai buvo psichologine bukle, raudojo, nervinosi, todel gydytojai nedave mergaites, net iskele jos palatos kaimyne, kad tai nedingtu pienas, o Aniai susivaideno, kad atims vaika, sake, kad ja ves i psichiatrine, tai ir mane pergasdino, visiems zinutes issiunciau, uzdegiau baznycioj zvakeles, net laiska Sai Babai issiunciau prasydama pagalbos... :wink: Taciau, kai atvaziavau, radau atbegusi irgi isgasdinta jos Volodia, kuris jau buvo atsitokejes ir Ania jau buvo aprimus, dabar isejau nupirkt jai sulciu ir telefono korteles, nes negalejo man paskambint vakar. Buvo atejus daktare, Ania klause del mergaites, tai ta pasake, kad geriau ir nebuna, nors Ania jaudinas, kad tos odele gelsva, bet manau, kad perdaug jaudinasi... Prase pasimelst uz dukrele, bet manau, kad pagalbos dabar reikia daugiau jai. Arturas sake, kad siuo metu jie ten Panevezy sius joms palaikyma, o siuo metu pas ja draugas ir Anastasija... :)

Labai labai aciu visiems - teatlygina dievulis jums... :)
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Laikykites, mergytes... :) Nereikia bijoti kad bus "per gerai".. As tokia pati ir tom baimem tik bedos prisishaukiu..

Ech.. is laimes verkiu.. kad nauja zvaigzdute gime.. karalaite...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) aciu, Gluosne, laikomes kaip sakoma "dantimis uz oro" - siandien Aniai vel buvo krize - vel susivaideno, kad atims dukra, kad ja veza i psichiatrine, ir jei taip bus, ji vel sake negyvensianti... Bet matyt, jai cia podimdyminis pablogejimas - niekas jai vaiko neatima, isleido namo - popiet skambinau, tai atsiliepe mama: abidvi snaudzia, rytoj eis pas savo psichiatre, tai turbut paskirs rimtesni gydyma ir viskas stos i savo vietas, gal net po kurio laiko sustipres ir net gales pati maitint - na, pasvajot juk nedraudziama, ar ne... :wink:

O Asia (arba Nastia :wink: ) tai sauni - tokia juoduke ir kovotoja uz savo gyvasti - man ji primena narsia kazoke - juk Anios tevas dono kazoku kilmes :wink: , uzvakar klausiau radijos ir grojo ta ukrainiete, kuri laimejo Eurovizija su savo "Wild dance", tai isivaizdavau ateityje panasia ir Asia... :wink: Tik Aniai dabar reikia sutvirtet - pasimokyt stiprybes is savo dukrytes :wink:

Aciu visiems uz jusu moraline parama - laimingai visiems, teatlygina dievulis :)
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Darja pranešė man, kad Anuška su dukryte šiandien parvažiavo
į namus. Viskas visai neblogai, tik Anuškai ir dukrytei Nastenkai spinduliukų reiktu, ...nepakenks.
Ypaš Anuška vis dar įpuola į pergyvenimus dėl dukrytės ir pati kartais nepasitiki savim, kad bus gera mama. :roll:

Na be spinduliukų , manau prireiks ir žemiškų dalykų. Drabužėlių dabar ji turi, dėl lovytės sakė kolkas nereikia , dar vėžimėlis neankštas.
Kadangi Anuška negali maitinti savo pienu, tai manau prireiks pinigelių
mišinukams , o jeigu atsiras mama kuri skolins pienuka tai vistiek bus išlaidu. Taigi jei kas galit ir norit paaukoti pinigėlių tai galit pervest į sąskaitą. Arba per ką nors perduoti Dangerutei (darjai) ji ateina į Vilniaus klubą. :)

Sąskaita į kurią galima pervesti :
Dangerutė Kižytė, sąsk. nr. LT727300010085436845, Hansabankas
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

zinot, girdejau sian per zinias, kad V.Blinkeviciute (tegu duoda jai dievulis sveikatos :wink: ) nori padidinti pagimdziusiu moteru pasalpas nuo 750 iki 1500 :shock: - jega, kad tik greiciau priimtu ta sprendima (isitikinus, kad priims :wink:), tada gal ir Ania spes gaut, bo zinau, kaip buna su ta valstybe - jei tapai, pav., nasle iki kazkokiu ten metu, tai tavo pasalpa zymiai mazesne uz tu, kurios jomis tapo po tu metu - taip mano mamai buvo, ot idomi politika, ponai deputatai, tipo jaunesnes nasles vargsesnes, ar nea... :wink:
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

kkorsetas

Post by Dobis »

sveiki, darja, ar Aniai vis dar reik korseto? galėčiau rytoj perduot, tel: 868751257.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aciu Dobiui - butinai paskambinsiu ir paimsiu :wink: Volodia sake, kad Ania siandien jauciasi gerai - matyt, buvo pas gydytoja, tai ta ja nuramino. O ir siaip, matyt, namuose aprimo, nes pamate, kad niekas is jos Nastios neatims :wink: Kai skambinau, maitino mergyte, tai su pacia pakalbet neteko, bet tikiu, kad viskas bus gerai, tiesiog net ir sveikoms moterims po gimdymo reikia prisitaikyti prie naujo moterystes "stono", ir net joms buna pogimdymines depresijos, nes keikvienas virsmas nera lengva, bet tikiu, kad jau dabar viskas bus i gera :) Labai aciu visiems uz jusu maldas ir gerus linkejimus - jums ir jusu seimynoms irgi visa ko geriausio :wink: :) :)
Post Reply