PRAŠAU PAGALBOS!

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Vakar skambino Ania ir sake, kad sianakt operuos Volodia, nes pas ji buvo uzleista zaizda ant kojos, tai paskui gydesi sanatorijoj, o dabar pablogejo, pajuodo, tai Ania jaudinosi, kad nenupjautu, bet atrodo, viskas gerai, tfu tfu tfu, - isvale ir dabar jaucias gerai, o Ania skaito Asiai pirma Anastasijos toma, tai ji klauso, nurimsta ir neverkia... :wink: :) Sekmes visiems, labanakt :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Sian snekejau su Ania: jai pablogejo sveikata - vel depresija, buvo pas daktare, prirase nauju vaistu, bet dar viena naujiena - gali but, kad ji vel laukiasi!!!!! (nors ir prase nesispjaudyt, bet sakau: tfu tfu tfu per kairi peti...) - nu jau cia virs visko, jai vel viskas is pradziu, o ir vienu vaiku nesugeba pasirupint, bet gal cia dar loznaja trevoga, duok dieve, nes jau nebezinau, gal tada kas kitas apsiimtu rupintis tuo vaikeliu - kad ir kokia Rozyte, kaip kad man sake, "savo sielos isskaistinimui", nes man jau Asios per akis, pati neturiu uz ka, pvz., zieminio nusipirkt, bet sauskelnes perku, neshu... Ka jus man patarsit, dvasingieji, ismintingieji anastasijieciai: Ania sako, kad Volodiai labai reikia meiles (idomu, kam jos nereikia...), o ji viska del jo padarytu, tas buvo sugalvojes, kad paliktu vaika Anios tevams, o jie patys iseitu gyvent pas jo mociute, tai ji jau buvo sutikus, bet uztat labai pablogejo sveikata, tai persigalvojo. Nerupi tam Volodiai nei apsisaugojimo priemones (kurias jus, aisku, grieztai pasmerksite - kaipgi taip eit pries gamta), nei Anios sveikata (zino, kaip jai buvo per visa nestuma sunku ir kaip ji rizikavo), vaika galima palikt tevams, gal dar kokia durnele darja pasirupins (juk jis labiausiai ir norejo, kad buciau kriksto mocia ir pyko, kai atsisakiau). Nezinau nezinau, gal dar dievas duos - nesilaukia, sako norinti pasidaryt operacija, kad nepastotu, ale brangiai kainuoja... Na viska pavedu dievui - as jau nieko nebezinau, gal ir negerai dariau, kad viskuo per daug rupinausi, viska uz ja dariau - nebeliko atsakomybes jausmo. Aisku, Asios as nepaliksiu - rupinsiuos kiek galesiu, bet del kitko - na, viska pavedu dievuliui, nepykit, jei piktokai parasiau, bet kad tikrai jau nieko nebezinau... Labanakt
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Tu rimtai, darja, persistengi.. Dabar ant LT darbų gerokai padaugėjo, lai tas Volodia kaip nors sukasi ir ant pampersu uzdirba. O Aniai tai reiketu pamastyti koki zmogu ji myli..
Blin, duociau as jam..i aki.. Rimtai..
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Nu ir pasiulymas....Gal kokia Rozyte... :? :)
Sudominai, gal reikes apsvarstyti ta pasiulyma...
Siaip Brangioji darja-tai ka tu apsiemei, tai yra kova su piktosiom jegom.Ta prasme, kad Ania yra silpnute, prie jos lengvai prilimpa piktieji oziukai(ar kaip beavadintum...), ir tu kovoji pries tai. Patikek, suprantu kad tai nelengva. Siuo metu as taip pat rupinuosi vienu zmogiuku, zinoma jo problemos visai kitokios, gal paprastesnes, bet as stumiu lauk blogi ir kuo toliau tuo sunkiau. Piktos jegos man dabar kerta per jautriausias vietas. Ir ka, kenciu ir vis save tikinu- viena diena as jas iveiksiu, tada tik beliks nusisypsoti :) Tad ir tau brangute linkiu neprarasti tikejimo, susikurk grazia svajone mintyse ir gyvenk ja. Tuomet visas problemas bus iveikti lengviau.

Va o dabar noriu is visos sirdies tave apkabinti ir pasakyti- Myliu tave ir visus jus :wink: :H :love:
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aciu, mielosios, uz palaikyma - aciu dievui, Ania pasidare testa - nesilaukia, bet dabar pati ir jos mama suprato, kad reikia pasirupinti apsauga, tad tikiu, kad viskas bus gerai. O del Volodios - tai ka tai Aniai padarysi - myli ji ir myles, nera jis blogas zmogelis, tik kad visai be atsakomybes (beje, norejos ir man,Gluosne, nekart jam duot i aki, karta labai piktai su juo kalbejau, bet ka padarysi - jis juk Asios tevas...) Na, viskas dievo valioj, sekmes visiems :wink: :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

vakar gavau is Anios sms, kad ji nebemyli Volodios ir su juo skiriasi - dar pasikalbet nepavyko, nes sian buvo prisigerus vaistu, tai sunkiai sekesi kalbetis, bet jus kaip norit, o man (ir beje, jos tevams) atrodo, kad taip butu geriausia, nes kai jis ateina, vis konfliktai, nervai, Asia verkt pradeda, uztat tevai nenori jo isileist, o kai bande ikalbet Ania palikt mergyte tevams ir eit pas ji, nors zino, jog jos mama dirba, negali priziuret, o tevukas tuo neuzsiima ir tuo privede Ania prie sunkios depresijos dabar, tai manau, kad taip butu geriausia, tik aisku, Aniai dabar bus nelengva, bet tikiu, ateis laikas ir atsiras Anios gyvenime zmogus, kuris pasirupins ir jos mazaja, ir jai bus parama ir uzuoveja. Tik palinkekim jai dabar stiprybes... Sekmes visiems.
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

:roll: Turbut tu geriau numanai, as pritariu tavo nuomonei, kad taip butu geriau.
Ir va noriu pasakyti, kad skaitydama savo sirduteje pajutau, kad tas tikrasis anios isrinktasis iesko jos dabar, bet neranda. As jauciu kad jis yra. Ir jei visi kartu mintimis padetume jos princui, manau jam butu lengviau ieskoti :wink: :)
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

tas tai taip, bet kad tas "princas" ja surastu, turi jos sirdele istusteti - t.y. emociskai ji turi nuo Volodios atsiristi, o tai jai nera lengva - ji labai prieraisi, be to, bijo emociskai pasilikt viena, na, bet tikiu, kad viskas su laiku susitvarkys :wink: :) :) (tik palinkekim Aniai stiprybes ir vidines ramybes...)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Sian Ania atsiunte man tokia zinute:

Улыбка младенца так радует сердце,
Так радует сердце - сщастливит его!
Она словно солнце! Она словно солнце!
Живое все солнце! Для сердце подарит живое тепло.

(kas ruskai nesupranta, tai cia apie tai, kaip ji dziaugias kudikio sypsena :wink: )
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

dieve, kokie gražūs saulėti žodžiai, na ir kodėl gi viskas taip sudėtinga - tos depresijos, nuotaikų kaitos, atsakomybė ir vaikiškas naivumas ir kodėl ta naujoji gyvybė taip veržiasi ateiti ir visiškai viską supainioti? gal Aniai reikėtų kaip nors įteigti, kad ji pati turėtų sustiprėti, vis gi labai negerai, kad jai tenka gerti vaistus - juk jie tik sudaro "stabilizacijos" iliuziją, o iš tikrųjų slopina ir taip jau menkus dvasinės stiprybės daigus. et, ka čia žodžiais bepatarsi, kai viskas susivelia į tokį veltinį. kartais nori padėti žmonėms įsijauti visa širdimi į jų problemas ir tarsi susitapatini su jais. tikiesi apčiuopiamo rezultato, situacijos pagerėjimo, o viskas rodos tik dar labiau komplikuojasi - o kur viso ko prasmingumas? belieka manyti, kad situacija skirta pačiam "rūpintojėliui" - išjausk, daryk išvadas ir įgyk išminties. ir vis dėlto padėk, jei širdis taip liepia. sėkmės tau darja, žibėk žiburėli, palaikysiu :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

aciu tau, Dobis, labai laiku sie tavo zodziai - turi gera intuicija... Ania prase nerasyt i foruma, bet parasysiu - ne del to, kad noreciau ja sumenkinti jusu akyse, o del to, kad svyra rankos ir nebezinau ka daryti... Vakar vakare, puse 12 nakties, skamba namu telefonas, pakeliu - Ania, likus viena namie, tik su Asia - tevas savo kambary ir nesikisa, motina dirba naktinej pamainoj, o Aniai, pasirodo dabar juoda depresija, vaikas verkia, o ji tik guli ir nenori keltis prie jo, bet baisiausia, kad ji man pradejo klabet, kad norinti Asia pasmaugt, o pati persipjaut venas... tfu tfu tfu per kairi peti, pradejau ja bart - kaip ji galinti taip galvot, kuo ta mazyle jai nusikalto, sakau, kad jai reikia gult i ligonine, jei taip pablogejo, o ji pradejo kalbet pretenzingu tonu - tarsi as tureciau but kalta - kad jai nusibode sirgt - jau 18 metu kaip serga, kad ligonines jai nepadeda ir ji norinti mirt (tfu tfu tfu - nepykit, kad spjaudausi...), o as vakar irgi parkritau ant ledo, galva sukasi, bloga, tai neistverus pradejau ja bart, kad mes viska jai surinkom, ismeldem, kad sveikas vaikutis gimtu, o ji pati nenori susiimt - juk kiekvienam buna, kad bloga, bet nepuolam skambint ir reikalaut, kad kazkas melstusi, degintu zvakeles ir isvis viska uz ja padarytu... Tai ji man tokiu atlaidziu tonu: "Nu aisku, tu - Saulys", tipo tokia jau esi, tau atleistina, nu cia jau uzsiutau kaip reikiant - sakau, atleisk, Ania, bet eik tu sikt - as tau sirdi isplesu galiu atiduoti, o tu atejus Arturui ar Aurimui su Ausrine vis primeni, kaip ligonineje, kai dar seniau ir ji ateidavo plaut senuku (nors tokia ten is jos buvo ploveja, na bet svarbu geri norai), as ant jos uzrikdavau - aisku, kad uzrikdavau - nes kai tu keli nepastovinti zmogu is vonios, pati vos negaudama trukio ar isvarzos, o ji dar maisosi po kojom, tai tikrai, kad uzrinki - ir ant manes buvo kiti uzrike, ir as nepykau, nes tokios ten ekstremalios salygos... Esu tokia, kokia esu, ir nieko nenoriu slept - jus mane zinot, bet kiek as del Anios ir jos mazyles padariau - tiek tikra motina nepadarytu (cia as visai nenoriu pasipuikuoti, tiesiog taip yra) ir kai tau uz viska atmoka taip...

Aisku, suprantu, kad cia liga, bet viskam yra ribos, o jei liga, tai reikia gydytis. Uzdegiau as nakciai uz ja zvakele, pasimeldziau, nors ta malda buvo per prievarta, bet ka daryt toliau - gal kas galit man patart, as jau neturiu jegu ka nors daryt. Atsiunte dar ji nakti man zinute: "Palikite mus ramybeje. Tik neprakeikite Asios (idomu, kas ja gali prakeikt...)" Ryte vis delto paskambinau - atsiliepe mama, dekojo, kad paskambinau, ir pati ji visa issisunkus, sakau, ka jus galvojat daryt - gal reikia kviest greitaja, negalima juk ja palikt su vaiku, tai ji nenorinti kviest - poryt eisiancios pas gydytoja, bet ir ji nelabai tikinti, kad ligonine jai pades, o tai kas tada gali padet - nepykit, bet manau, kad geras bizunas... Sakau, kad ar ji nebijo palikt su ja Asios, o ji sako, kas bus tas bus... jauciau, kad irgi visa issisunkus (na, ryte jai buvo geriau - aisku, pernakt dege zvake, o maldos irgi turbut padejo)...

Labiausiai gaila mergytes - vaikas juk viska jaucia - visas neigiamas vibracijas, galima but kreiptis i vaikos teisiu apsauga, bet gi pasidarysiu ju priese - jos mama tokia isdidi... Viena mano bendradarbe, dar anskciau isgirdus Anios istorija, pasake, kad norinti isivaikinti vaikiuka, nes pati, matyt, negalinti turet, ir jai visai nesavrbu genai - ji tuo netikinti, siaip labai faina kokiu 35 metu moteris, gyvena su draugu, gerai sutaria, labai faina kaip zmogus, tokia visad geros nuotaikos, smagi, geros sirdies - zinau, kad Asiai pas ja butu tikrai gerai, bet negi dabar atimsi - juk kai pageres savijauta, busiu as didziausias priesas, kad atemiau is jos vaika...

Tai va tokia istorija - rasau jums, nes nebezinau, ko daugiau klaust patarimo - gal kas zino iseiti, o gal kas norit perimt globa, nes as jau issisemiau... Kas galit, pasimelskit uz Ania ir jos mazyle ir tegu dievulis jums atlygina... Reik tiket, kad viskas kazkaip bus gerai... Laimingai.
(parasysiu dar viena laiska Sai Babai...)
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Darja, saulele, visų pirma - Tu už jas neatsakinga. Nors ir sakė Mažasis Princas, kad mes atsakingi už tuos, kuriuos prijaukinome..Bet tai ne tas atvėjis. Tu dėl nieko nebūsi kalta, jei kas nutiks. Tokiai merginai reikia psichologo pagalbos, tu nesi tokia. Gal reikėtų Aniai pasiūlyti, kad paprašytų savo mažylei laikinosios globos. Tai įmanoma, vaiko neatima, leidžia matytis, jis priglaudžiamas kokioje nors šeimoj, kol mamai pagerėja.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>o ji pradejo kalbet pretenzingu tonu - tarsi as tureciau but kalta

Lazareva juk skaitei, ar ne?....
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

darjai

Post by Dobis »

miela darjushka, nesijaudink, viskas bus gerai, kartais, kai nezinau kaip pasielgti ar neturiu pasirinkimo, mintyse sau kartoju: "bus taip kaip turi būti". taip, tu šiek tiek kalta, nes per daug įsijautei, nes, sutinku su Gluosne, prisiėmei atsakomybę už jų likimus, galbūt dėlto ir Ania visiškai "ištižo" ir nebesistengia valdytis ir būti stipri. bet gal aš jos nepažįstu, nors iš tavo žodžiu nujaučiu, kad ji nėra visiškai "nepakaltinama", t.y. neatsakinga už savo žodžius, mintis ir dukrelę. prisimenu tą epizodą kaip Anastasija padėjo mergaitei, kurią kaime paliko gyvenimu nusivylusi mama. galbūt nereikia taip Anios tausoti, o pasakyti viską tiesiai atvirai, ką galvoji (tu jau lyg ir padarei tą), kad turi ir savo gyvenimą, kad galu gale ir pati būtum laiminga, kad tavim kas nors pasirūpintų, kad tik Ania savo dideliu noru ir meile gali pasirūpinti vaikeliu ir kad ji ir tik ji pati privalo būti stipri ir tikėti, stengtis tiketi savimi, savo ir vaikelio ateitimi, būti už jį atsakinga. ir jos mylimasis bėgte atbėgs, kai Anečka pajaus moters-gamtos-saulės jėgą savo širdimi. va aš tai tą jaučiu. o kaži kaip Anečka, jei ją puola visokie kipšiukai, maišo protelį, saulę užstoja (jei jau viskas rimčiau komplikuosis, gal tikrai apie globą reikėtų galvoti, jei įmanoma). labai liūdna ir man yra buvę, bet Anečka yra Anečka ir ji turi savo kelią ir turbūt neatsitiktinai. juk sako, kad be Dievo valios ir plaukas nenukrenta nuo galvos. neatsakai tu darja, už juos, dabar tau lyg ir ženklas, kad reikia atsitraukti, pabūti nuošaly, pastebėti, o gal ir visai išmesti iš galvos kuriam laikui - padaryti sau atostogas, pailsėti, žiema pasidžiaugti, girdėjau, į konferenciją važiuoji? kaip tik puiki proga šviesių įspūdžių pasisemti, o ir aš jusų ten važiuojančių įspūdžių labai lauksiu :D na, tai bus taip kaip turi būti ir bus gerai. būk sveika ir per prievartą geriau nesimelsk. neefektyvu tai, ką manai? :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aciu visiems uz patarimus ir palaikyma, vakar dar kalbejau su Arturu, tai jis labai ramiai ir ismintingai pasake, kad as padariau ka galejau, o dabar reikia viska pavest dievui, nes ne viskas musu valioje... Tai as ir padariau - nusiunciau Sai Babai laiska ir pasakiau, kad "s menia" chvatit - nieko daugiau negaliu padaryti... Tik labai yra sunku atsiriboti, kai idejai tiek ir dvasiniu, ir fiziniu, ir pagaliau materialiniu investiciju i ta reikala, bet matyt, taip bus ismintingiausia, bent kuri laika...

Vakar vakare Ania atrase tokia zinute:

"Taip as myliu savo lialia - Asia. Aciu jums visiems uz maldas. Bukit sveiki ir laimingi, dievo vaikeliai :? . Atleisk Aniai, Dangerute. Labanakt, tegu galvyte sveiksta tau :? "

Tai va toks tas gyvenimas :wink: , viskas bus pagal dievo plana ir viskas bus gerai: C'est la vie... :wink: Laimingai ir jums, ir mums, ir Aniai su Asia ir ju seimynai... :wink:
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Skaiciau viska nuo pradziu iki galo ir negalejau sustoti kol nepabaigiau skaityti lyg kokio jaudulingo romano.

As meldziuosi uz darja ir siunciu saules spinduliuka jai...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

aciu tau, mieloji, - teatlygina jums visiems dievulis, bet nereikia uz mane melstis - as tikrai neprasau pagalbos, nors ir gal skaudziai kalbėjau, jei galit, pasimelskit uz juos, o as - gyvenimo vetyta ir metyta, turiu stora oda - kaip sake vienas diiiiiiidelis meskinas is multiko, kai bande isiropst toki maza nameli: as jau kaip nors, as jau kur nors... :wink: (tfu tfu tfu per kairi peti, bet vis vien labai aciu - laimes ir sveikatos jums visiems, gero savaitgalio... :) )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Skambino man vakar Ania: dabar situacija tokia, kad stengiuos nesikisti i ju gyvenima, nors is pradziu buvo sunku - vis masciau, kaip ten jie, bet supratau, kad viskas - daugiau nebegalima, nes darau meskos paslauga. ir ka jus manot, tvarkosi, ir visai ne taip jau blogai, tfu tfu tfu :wink: Aisku, is pradziu skambino ir sake, kad mama jai dave 20 Lt smulkioms islaidoms, o ji eme ir nupirko Asiai kazkokia ten kuprinyte... :? As nukreipiau kalba kitur, o pati galvoju: na, ka - nupirko, vadinasi, netures smulkioms islaidoms, kitakart nepirks :?
Aisku, kai skambina ar raso zinutes, atsakau - trumpai palinkiu laimes, stiprybes, dievo globos ir viskas. Na, va, tai skambino vakar, paklabejom: balsas ramus, viska, sake, kad Asia linksma, kai kas ateina, vis sypsosi, ir siaip sveika, tfu tfu tfu per kairi peti :wink: , bet sake, kad iprato dainuoti - ji ijungia muzika, o ta kartu dainuoja :wink: O vakar tai ja net isgasdino: pries miega ji padainavo jai indiska mantra, toji uzmigo, o paskui prabudo ir akiu vyzdziai susitrauke iki mazulycio taskelio, o is akiu eina sviesa - Aniai ji net pasirode panasi i kazkokia ateive... :wink:
Sakau: tikras indigo vaikas, ir isvis turbut turintis kazkokiu stebuklingu galiu...
Ania prase, kad nieko nepirkciau, o tik uzeiciau kada su Lese, nes Asiai Lese labai patiko... Noretusi ir padet - zinau, kad nelengvai verciasi - pinigiuku daug neturi, bet bijau, kad vel viskas neprasidetu is pradziu. Na, matysim :? Sekmes visiems :wink: :)

Tiesa, kai kalbejomes, buvo susipykus su Volodia, o as jai perskaiciau ta korinos duota malda apie antraja pusele, tai jie tuo metu atsiunte zinute, kad myli, kad ju nuostabus vaikelis, viska, bet sian atejes vel susipyko... :?
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

Darja, o kas ta Lese? suo? :?: :?: :?:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: taigi mano kale... :lol:
Post Reply