Anastasijos nuotrauka

Skaitytojų foto kūriniai, piešiniai

Moderators: Leonardas, Visi tvarkytojai

Pantera
Posts: 54
Joined: Thu 01 23, 2003, 21:18
Location: Vilnius

Anastasijos nuotrauka

Post by Pantera »

Kažin, ar kas nors turi Anastasijos nuotrauką? O gal netgi jos ir Vladimiro sūnaus? Kaip būtų įdomu pamatyti... :roll:

Gal kas žino, kur internete yra? Gal galėtų nuorodą įmesti? Būčiau dėkinga :oops:
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

As manau, kad Anastasija nera fotografavusis, ir sunaus nefotografavo. Visi tie atvaizdai - modeliai, sugalvoti skaitytoju.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Anastasijos nuotrauka galite pamatyti ant rusiskos knygos pirmos dalies virselio. Pats girdejau kaip Vladimiras Megre sake kad ten Anastasija.
Pantera
Posts: 54
Joined: Thu 01 23, 2003, 21:18
Location: Vilnius

Post by Pantera »

Va čia matyti?
http://anastasija.lt/knygos.html

Nu nežinau, nežinau :roll: Kad laikytųsi tokia šukuosena, reikia nemažai lako :? Nemanau, kad Anastasija būtų sutikusi purkštis laką ant plaukų :roll: Moterys, sukritikuokit mane, jei aš nusišneku :|

Aš tik noriu įsitikinti, ar čia tikrai ji?
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Aš irgi nemanau, kad ant pirmos knygos viršelio būtų Anastasija... Ir plaukų spalva nenatūrali, ir dar makijažas... juk Anastasijai to nereikia.
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Nezinau...man tai irgi kyla abejoniu... (na ne del plauku, jei plauku nesukuosit sukomis - o Ji ju juk neturi, dziovinsit vejyje, tai taip ir laikysis plaukai ;) bet va del makijazo tai sutinku... ten moteris su makiazu, kazkaip nesitiki, kad del to Anastasija butu daziusis...o ir plauku spalva nenaturali...na nebent ten su kompiuteriu apdorota nuotrauka - bet tai kam to reikia?)
Laimis Zmuida

Del Anastasijos...

Post by Laimis Zmuida »

Taip taip. As girdejau ta pati, ka girdejo ir Mindaugas is Norvegijos. Kazkada seniai seniai, kazkur buvau rades Anastasijos fotografijos istorija. Tik problema, kad dabar nebeprisimenu kur. Leonardas irgi skaite. Gal tai almanachuose, gal internete. Bet, istorija buvo mazdaug tokia:

Karta Anastasija atvaziavo i Maskva nusifotografuoti pirmajai knygai. Leidyklos dizaineriai, kaip visada, kure knygos apipavidalinima. Leidejai nusprende, jog Anastasija reikia padazyti ir susukuoti, kad geriau biznis eitusi ir knygas geriau pirktu. Taip visada daroma. Taip buvo ir si karta. Dizaineriai puole ja dazyti, o Megre puole ja ginti nuo dazytoju: "Kam to reikia? Anastasijos dazyti nereikia! Negalima!" Taciau ramiu balsu isikiso pati Anastasija ir pateike dvi priezastis, kodel ja reikia padazyti. Pirmoji buvo tokia kaip visalaik: "As noriu buti tokia kaip visos, jei jau visas dazo tai ir mane dazykite, gales skaitytojas mane su kitom palyginti lygiom salygom (visos dazytos)" Antrasis argumentas buvo panasus i "Pasislepti reikia, kad saugiau butu" arba kazkas panasaus. Vat tokia istorija buvau rades, manau buvo ir kiti rade. Taip, kad ant pirmosios Rusiskos knygos tikrai ji, Anastasija. Reikia tik atkapstyti ta aprasyma is kazkur. Jei tik rasiu, tai butinai idesiu.
Andrius
Posts: 75
Joined: Fri 02 21, 2003, 10:08

Post by Andrius »

Nefantazuokite,
Antroje ar tečioje, ar dar kurioje kitoje V. Megre knygoje yra aiškiai parašytą, kad atvaizdas pirmos knygos viršelyje yra sugalvotas knygos leidėjo, kad patrauktų skaitytojus, bet jis visiškai neatitinka tikrojo. V. Megre pradžioje buvo pasipiktinęs savivale, bet jį nuramino Anastasija.
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Kas jums čia netikra? Esu tiems, kam esu. Image
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

O va čia diskusija anastasia.ru forume, penkta žinutė nuo viršaus iš V.Megre pasisakymo apie tai Krasnogorske, spręsti jums. O 13-ta žinutė "Fotografijos paslaptis"
http://www.anastasia.ru/ftopic2131-0-asc-0.html
Last edited by Leonardas on Fri 02 21, 2003, 16:57, edited 1 time in total.
Andrius
Posts: 75
Joined: Fri 02 21, 2003, 10:08

Post by Andrius »

Esmė ne paveikslėlyje, o knygos dvasioje ir įdėjose. Jeigu ta mergaitė su kauke kam nors atrodo simpatiška ir dar panaši į Anastasiją, skonio reikalas- laisvė turėti savo nuomonę. Man atrodo, kad jai daugiau tiktų sėdėti kur nors restorane su cigarete rankoje. Aš Anatasiją matau visiškai kitokią. Dar kartą kartoju, pats V. Megre rašė, kad tai toli gražu nėra Anastasijos atvaizdas. Gal to nėra parašyta lietuviškose knygose, jose labai labai daug ko trūksta, daug kas sutrumpinta. Būtina skaityti rusiškai.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Andriau, jeigu nesunku pasakyk puslapi kuriame parasyta, kad tai ne Anastasija, niekaip nerandu. Aciu
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

As tai irgi atsimenu, kad kazkur buvo rasyta, kad ten ne Anastasija, tik neatsimenu ne kur, ne kaip, tik dabar Andrius primine. Net nezinau, ar ten apie lietuviska knyga buvo, ar apie rusiska. Juk paveiksleliai skirtingi...
O siaip tai man nuotrauka jos nera svarbu. As ja isivaizduoju, jauciu ir viskas. Lai toj nuotraukoj buna ji, lai ne ji, nesvarbu.
kosmeja
Posts: 111
Joined: Tue 10 01, 2002, 16:08
Location: Vilnius

Post by kosmeja »

Man patinka Anastasijos portretas ant pirmos rusiskos knygos ir as mielai tikiu, kad ten ji. Man, kaip ir panterai, buvo labai idomu, kaip Anastasija atrodo. Laimis pasake :"jos foto ant pirmos rusiskos knygos" Ir man nekyla del to abejoniu, nes jei pradesiu abejot, tai labai daug kliuciu atsiras igyvendinant savo svajones :)
Andrius
Posts: 75
Joined: Fri 02 21, 2003, 10:08

Post by Andrius »

Mindaugai,

Savaitgalį neturėjau laiko paieškot tos pastraipos. Kada galėsiu, bandysiu kada nors vėliau surasti. Manau, aš negalėjau apsirikti. Skaitant knygas, man visą laiką kildavo klausimas, kodėl ant viršelio pavaizduota tokia moteris (man asmeniškai portretai lietuviškuose variantuose labiau primena Anastasiją). Man tai buvu aktualu, ir kažkurioje knygoje buvo malonu surasti tai, kad tai nėra Anastasijos portretas, o leidėjo sugalvotas patraukti skaitytojus. Aš abejoju, kad man tai galėjo prisisapnuoti. Tik keista, kad kiti neatkreipė dėmesio į tą knygos vietą. Gal yra prisimenančių?
O šiaip tai nedidelė problema. Tegu kiekvienas mano kaip nori. Atsiprašau už kiek per aštrius, gal kam įžeidžiančius apibudinimus ankstesnėse žinutėse.
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Ant pirmos knygos virselio tikrai ne Anastasia

Post by Olga »

Ten modelio nuotrauka... 8)

http://www.tsarstvo.ru/Anastasia.jpg

dar viena nuotrauka mezgimo zurnale...
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

http://www.anastasia.ru/ftopic326.html

16. Что влияет на скорость мысли и как её увеличить?

Знаете, хотите я вам расскажу, как можно телепортироваться на другую планету? Я серьезно. Многие говорят, есть Анастасия, нет Анастасии. Больше всего вопрос муссируется, Анастасия на портрете или не Анастасия. На этот вопрос самому можно ответить очень просто. Изображение от полиграфии зависит. Фотография ведь одна и та же. А вот там она вот так напечатана, в другом месте √ по другому. Вы возьмите плакат, сибирской полиграфией сделанный, и московский плакат, тоже хорошо сделали. Возьмите и посмотрите, потом возьмите фотомоделей мировых, красавиц, повырезайте и положите рядом. И вы всё поймете. Вы не найдете более красивой женщины. Просто изображение более красивой женщины, не просто красивой, она же одухотворенная, красавиц делают, вроде черты лица правильные, а нет такой одухотворенности. Я вот взял и попробовал, сам возьму несколько красавиц и поставлю рядом с Анастасией, будут они хоть немножко соперничать с ней. Бесполезно! Попробуйте это продемонстрировать.

Tiems, kas ne suprato gal veliau isversiu
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Вопрос:
Девушка на первой обложке - Аастасия?
+

Владимир Николаевич Мегре:
К сожалению, не привезли сюда плакаты. Есть ещё. Анастасия. Они лучше сделаны. + Такой вопрос почти на всех конференциях задают - это Анастасия? + Если вот вы возьмёте плакат, нет, к сожалению, этих плакатов, где получше сделано типографским способом, + то не найдёте более красивой женщины. + Если кто-то сможет найти более красивую, тогда вырежьте там из журнала и приклейте рядом. + Я так сделал - они мне не понравились. +
Когда она приезжала в Москву, + то… вообще было предложение снять её полуобнажённой. + И ответственный за рекламу пояснял, + что это нужно сделать в рекламных целях. + Потому что люди всегда обращают внимание: на первом месте стоит женщина, на втором - ребёнок, на третьем - зверь. + Я сказал - она не такая. + И в книжке речь не об этом. + Но он сказал, что на пачке сигарет «Camel» - верблюд, а в пачке - сигареты. +
Но потом, когда предложили Анастасии накраситься, она не отказалась. + Я не понимал некоторое время, почему она не отказалась накраситься. + А вот теперь, смотрите, что произошло. + Как только мы видим женщину такую набожную, + то обязательно она должна быть в каком-то тёмном платке, + с потупленным взором и скорбным выражением на лице. + Как бы подчёркивая тем самым - смотрите, какая я духовная, какая я набожная. + Своим видом и даже неумелым накрашиванием + Анастасия показала - смотрите, я такая же, как вы. + Вот это вот я сейчас понял. +
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

gal kas galit bent panasiai isverst? bent kiek :roll:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Basta wrote:.....issikirpk is plakato, zurnalo kokiu grazuoliu nuotrauku ir vis pridek salia anastasijos 1 knygos nuotraukos, ir nerasi uz ja grazesnes..apytikriai :wink:
Tik aišku iš Rusiškos knygos
Post Reply