Naujienos, pranešimai

Skaitytojų foto kūriniai, piešiniai

Moderators: Leonardas, Visi tvarkytojai

Post Reply
dolmenas
Posts: 4
Joined: Mon 01 09, 2006, 23:53
Location: Silale

Naujienos, pranešimai

Post by dolmenas »

Buvau Tveruose prie dolmeno ir daug fotografavau, ir grįžęs namo nustebau dviejose nuotraukose pamatęs du (viena mažesnį kita didesnį) šviesulius, tai ne montažas. Tie sviesuliai yra šalia mano tėvo. Pirmas šviesulys apvalus su ryškiais kontūrais, mažesnis ir tamsesnis, jis yra tėvui iš kairės pusės prie galvos. Nuotrauka daryta apačioje prie upelio šlaite su mėnulio kontūru. Kita nuotrauka daryta prie pačio dolmeno, tėvas ką tik atsisėdo ant akmens prieš dolmeną iš vakarų pusės ir prieš jį matosi didelis, ( maždaug kaip krepšinio kamuolio dydžio ) šviesulys. Šviesulys baltas, ryškus, su aiškiais kontūrais, padidinus matosi senyvo amžiaus vyriškio žmogaus veidas, kuris žiūri į tėvą. Nežinau ką ir pasakyti kas tai. Norėčiau kad kas nors ištirtu tas nuotraukas. Kaip ikelti tas nuotraukas į šitą tinklapį?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Tai ne pirmas kartas... panašių nuotraukų esu užfksavusi ir aš, ir kitose sakraliose senovės lietuviams vietose, tiesa, Lopaičiuose nenaprastai daug... nemažai jų būna šalia piliakalnių, mitologinių akmenų.. jei kam nors įdomu, turiu jų visa kolekciją sukaupusi :) Galima pasidalinti :)
Mindaugas Lisauskas
Posts: 28
Joined: Wed 10 02, 2002, 23:58
Location: Kaunas

Post by Mindaugas Lisauskas »

Sveiki, mums bunant tveruose prie dolmeno fotografuojant nuotraukose irgi užsifiksavo panašūs rutuliai. Vienas mažytis ryškus, o kitas didelis rausvas.

Sėkmės fotografuojant
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

būtų labai šaunu, jei pasidalintum savo nuotraukom ;)
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

tikrai laukiam nuotraukų ;)
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Post by Toltik »

Image/picture013yt8.jpg[/IMG][/URL]

:) :D :lol:
Post Reply