Keista liga, o gal ir ne (apie autizmą)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Keista liga, o gal ir ne (apie autizmą)

Post by Dino »

Siandien ziurejau viena laida per LRT, apie Autizma(taip atrodo ji vadinasi), kai vaikui sutrinka mastymas, pasidaro jis uzdaras, musu sistemoje jis butu vertinamas kaip nepilnavertis vaikas. Bet tokie vaikai, sugeba labai lengvai issisavinti siaura srity, vieni muzikoje, kiti kompiuteriuose, cia ivairiai. Dabar galvoju ar tai is tiesu liga? O gal tai, kai zmoguje kazkas atsibunda, uzmigdymamas visa kita. Sustiprininami vieni dalykai kitu saskaita, kiek gi mes istorijoje turime tokiu atveju, kai pvz Bethovenas, kurcias sukure tokia muzika. Man labai idomu pasidare, kas cia per daiktas, gal vienas is budu atsibusti?. Beje kaip supratau sita "liga" gydo delfinai ! O juk apie delfinus gi taip pat pilna ivairiu istoriju.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Zinai, Bethovenas is pradziu nebuvo kurcias... jis apkurto tik veliau, kai jau turejo vidiniu igudziu kurti...
O del tos ligos... laidos nemaciau, bet mes kalbejom apie tai per psichologija... JI tai priskiria intelekto sriciai...
Nemanau, kad tai "pabudimas". Tiesiog Pabudimas pasireiskia visuma... Visuminiu visatos ir saves joje pajautimu... bent jau as taip manau...
Man tai panasiau i baime... Pasaulio ar kazkurios jo dalies baime. Zmogus tiesiog uzsidaro nuo jo. Bet siela reiskiasi...vienoje srityje...

Tikra filosofijos studente, ane :wink: ?
Martchius
Posts: 22
Joined: Mon 06 02, 2003, 11:23
Location: Vilnius

Post by Martchius »

Isejimas is problemos yra ten pat kur iejimas :)
Martchius
Posts: 22
Joined: Mon 06 02, 2003, 11:23
Location: Vilnius

Post by Martchius »

Isejimas is problemos yra ten pat kur iejimas :)
Post Reply