Naujos gyvenvietės formavimas (lemiantys faktoriai)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply

"Kas" formuoja naują gyvenvietę?

Žmonės
14
70%
Vieta
4
20%
Kaina
1
5%
Kita
1
5%
 
Total votes: 20

Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Naujos gyvenvietės formavimas (lemiantys faktoriai)

Post by Stas »

Sveiki mieli šio tinklapio lankytojai
Reikalinga jūsų nuomonė.
Galima sakyti, kad esu iš tu vilniečių, kurie pirmi pradėjo ieškoti sklypo gyvenvietei. Tuo noriu tik pasakyti, kad pradėt tai pradėjau, bet niekur dar nesustojau.
Norečiau sužinoti, kokie jūsų nuomonę faktoriai ir jų eiliškumas, įtakoja į naujos gyvenvietės atsiradima?
Žmonių lig ir yra, vietu taip pat, kainų įvairovės taip pat netrūksta.
Apklausoje ir noriu sužinoti "pagrindinį faktorį" arba "faktorių eiliškumą"
Romachka
Posts: 5
Joined: Mon 11 17, 2003, 0:25
Location: Vilnius

Post by Romachka »

Zemes pirkimas- ilgas procesas :) Ypac, kai ruosies ilgam isikurti. man atrodo, kad musu situacijoje visu svarbiausia yra zmones, nes didziaja dalimi nuo ju priklausys naujos gyvenvietes grozis.
Rasau tai, ir jauciuos kiek nejaukiai :oops: bo laikinai atitolau nuo siu svarbiu reikalu, su zeme susijusiu...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

keista apklausa

mazdaug "kai zmogus eina i parduotuve kas svarbiausia: akys, kojos ar pars zmogus"
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Kipseli, teisus esi:)
Sioje apklauseleje yra blogai tas, kad negali pasirinkti keliu variantu, juos suskirstydamas pagal svarbuma. O kategoriskai isskirti vieno kaip paties paties, neiseina.
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Turbut nelabai supratom vienas kita. Kalbu tarkim apie Buivydžius arba Daubariškį. Mūsų buvo ten daug. Pažiūrėjom ir tiek. Kame problema? Jei, mano nuomone nauja gyvenvietę formuoja žmonės - tie kuriuos aš pažįstu, su kuriais man malonu bendrauti - man nelabai rupi atstumas, kaina ir visa kita. Man labiausiai rūpi žmogus, būsimas mano kaiminas. Tada žmogus ir pasidaro "pagrindinis faktorius". Viskas kita šalutiniška. Čia yra galimybė anonimiškai išsisakyti. O jei narandat varianto - rašykit kaip galvuojat.

Jeigu atvirai tai aš tiesiog nežinau ko ieškot - gražios vietos, ar pigios žemės, o gal išvis nieko neieškot - gal kada nors kas nors ką nors pasiūlis. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Jeigu atvirai tai aš tiesiog nežinau ko ieškot - gražios vietos, ar pigios žemės, o gal išvis nieko neieškot - gal kada nors kas nors ką nors pasiūlis.


Pries 15 metu netoli Klaipedos savartyno isskyre zmonems vieta sodams. atrode tada tai ne ka geriau uz pati savartyna, taciau dabar vaizdas keiciasi, o dar po 15 metu niekas nepatikes jog tai buvo panasu i savartyna.

Visi musu rasti plotai jau dabar nepanasus i savartynus, po 30 metu net sunku pasakyt kaip jie atrodys jei mes ten isikursim :))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Su viskuo sutinku Kipshe  :yy: , bet, kaip pats parašei
isskyre zmonems vieta sodams
O mums kas išskirs?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>O mums kas išskirs?

nori 6 aru (0.06ha), taigi rase Anastasija kad toks plotelis taves neismaitins. Be to chtob zhizn' malinoi nekazalas' isskirdavo tik "beviltikskai nederlinguose" plotuose, zmones ten tonas savo grunto atsivezdavo
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Gerai, baigiame sita polemika, nes matau, kad snekam apie skirtingus reikalus
Мир, дружба, фестиваль (na ir alaus bokalas) :mrgreen:
Post Reply