Peršalimo priežastys

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Tokia mintis-pastebėjimas.
Žmonės galvoja, jog serga dėl peršalimo.
Bet juk ne visada peršalam, nors ir šalam.
Be to ne visi suserga, nors šala kartu ir vienodai.
Manau ne tik nuo peršalimo sergame.
Greičiau visai ne nuo peršalimo.
Tiesiog įsitikinęs, kad peršalimas jau pasekmė,
o ne priežastis (kaip mano daugelis) dėl kurios susirgome.

:idea: Kaip manote kas gi gali būti priežastis? :idea:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Virgis wrote: :idea: Kaip manote kas gi gali būti priežastis? :idea:
Manau priežaščių gali būti daug arba konkreti viena, žiūrint į kūrį tašką žiūrėsim.
Pvz man labai palengvėjo kai pasirgau dvi dienas, kai buvo 39,6 temp.
Labai pasikeitė gyvenimas būtent po tos "ligos"
nors tai buvo tik temperatūra be jokių skausmų ar skaudenimų.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

As visada persalu, kai pervargstu... mokykloje, po kiekvieno trimestro turejau "Trimestro pradzios atostogas" :wink:
Siaip manau, kad kai organiszmas kitaip nebesugeba zmogaus priversti pailseti, jam nelieka jokios kitos isities. bent jau manasis tai tikrai :roll: :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Virgis wrote:Tokia mintis-pastebėjimas.
Žmonės galvoja, jog serga dėl peršalimo.
Bet juk ne visada peršalam, nors ir šalam.
Be to ne visi suserga, nors šala kartu ir vienodai.
Manau ne tik nuo peršalimo sergame.
Greičiau visai ne nuo peršalimo.
Tiesiog įsitikinęs, kad peršalimas jau pasekmė,
o ne priežastis (kaip mano daugelis) dėl kurios susirgome.

:idea: Kaip manote kas gi gali būti priežastis? :idea:
Šeštadienį su vaikais važiavau į turgų. Tikrai: šalom visi, bet gerklę tik dukrai ėmė skaudėti. Tik neieškau šiuo atveju jokių vidinių priežąsčių: tas vaikas buvo ploniausiai apsirengęs, bet to nuolat kapurę teko nusiiminėt (kaip tik naujos jai ieškojom).
Išvada: jei neapsirūpinsi tinkama apranga, batais, jokios mintys ir įsitikinimai nepadės. :wink:
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Ash pastebejau, kad susergama kartais ir nuo blogu emociju, nuo nepasitenkinimo... Tai liecia mano dukra. Viena diena lankemes sveciuose pas sena dukros drauge, kuri dabar paaugle. Ji susitiko lauke savo klasioke ir nuleke i namus uzsideti rieduciu ar kaip jie ten vadinami :?: Aishu nebeliko noro zaisti su mazaja drauge. O mazoji labai pergyveno ir verke, kad didzioji nenori zaisti su ja, bei kita diena susirgo. Todel ash labai stengiuosi, kad aplinka ir aplinkiniai vaiko netraumuotu. Cia aishu labai asmenishka. Bet juk ir suaugusiems kartais buna sunku bendrauti su kai kuriais asmenimis, norisi zutbut baigti kalba, kartais juntama, kad veltui ash cia sedciu ir man tai visai neidomu.
O apsirengti ziema reikia aishku shiltai ir shiltas kojines muveti :!: :!: :D
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Aha, ne viena karta pastebejau fizinio kuno ligos ir minciu rysi. Pvz, skauda gerkle. psichologine priezastis gali buti, jog sunku priimti kazkokia situacija ar zmogu..Yra ir literaturos sia tema.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>ash labai stengiuosi, kad aplinka ir aplinkiniai vaiko netraumuotu.

oi be reikalo
jei vaikelis nesugebes ismokti iveikti paprastu traumuojanciu situaciju
tai rimtesne gyvenimo situacija gali baigtis kur kas blogiau.
na bet mamos yra mamos, joms sunku prisiversti islikti ramiomis kai....
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Alma
Posts: 5
Joined: Wed 05 19, 2004, 11:17
Location: Mažeikiai

Post by Alma »

glesum wrote:As visada persalu, kai pervargstu... mokykloje, po kiekvieno trimestro turejau "Trimestro pradzios atostogas" :wink:
Siaip manau, kad kai organiszmas kitaip nebesugeba zmogaus priversti pailseti, jam nelieka jokios kitos isities. bent jau manasis tai tikrai :roll: :)
:roll: buvau nusipirkusi gnygute Sultys-sveikatos saltinis.taigi radau kas yra persalimas:"geriausios priemones nuo persalimo yra zarnyno praplovimas ir klizmos. organizmo detogsikacija per tris dienas duoda nuostabiu rezultatu,isvalius organizma nuo gleiviu ir slaku ir pradejus valgyti sviezius vaisius ir darzoves, pridedant svieziu sulciu, persalimo priezastis isnyks, nes is naturalaus maisto gleives nesigamina. visi vaistai, skiepai, ir injekcijos duoda dideli pelna tiems, kas priraso juos, o ligoniams is to nera jokios naudos."
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Zinai, man tie zarnynu plovimai is tolo purto - kazkaip labai jau nenaturalus budas :shock: , uz nieko nesutikciau :roll: :wink:
Alma
Posts: 5
Joined: Wed 05 19, 2004, 11:17
Location: Mažeikiai

Post by Alma »

8) zinai Darja, tu ne taip supratai, tas zarnyno praplovimas, klizma :? ir reiskia, kad reikia stengti valgyti kuo daugiau zaliu darzoviu, vaisiu ir gerti naturalias ju sultis, atsiprasau, jei tu nesupratai, ka norejau tau pasakyti. :?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nieko, nieko, atleidziu... :wink: Bet man vis tiek geriausia iprastas maistas ir gyvenimo budas - prisieksperimentavau paauglysteje... :? Bet kaip sakoma, kiekvienam savo... :wink: :)
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

Įvairioje literatūroje minimos visokios galimos priežąstys. Neskaitant nusilpusio imuniteto dar gali būti nemeilė, nepasitenkinimas ir susireikšminimas, kurie ir sukelia peršalimo ligas.

Ir nesunku tuo patikėti. Juk nuo nemeilės, šiuo atveju dėmesio sau stokos bei nepakankamo rūpinimosi savimi imunitetas ir nusilpsta.
Na, o kad neskaidrios mintys bei saves iškėlimas aukščiau kitų gali sukelti diskomforta irgi nenuostabu, viskas juk grįžta atgal. :wink:
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Post by helenelen »

pvz man 'peršalimas' niekada nebūna nuo sušlapimo ar sušalimo.
per lietų galiu drąsiai braidyti, esant minusinei temperatūrai nieko nereiškia išbėgti laukan vien su apatiniais, bet pakanka perdozuot tokio daikto, kaip pieno produktai, batonas ar dar kažkas su kviečiais, šokolado kokio, bulviu, tai iškart sunku daros, o jei ir toliau taip maitinuos, tai jau kitą dieną apsisnarglėju ir kyla laipsniai.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Nepamirškime kasdien valgyti česnaką, svogūną, tai ir imunitetas sustiprės.
Jeigu įmanoma, nedelsiant, reikia vaikams ir patiems sau pakeisti metalines dantų pliombas į baltas.
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Post by helenelen »

Basta wrote: energetinis skersvejis, atsalimas, kai nepakanka gyvybes energijos. o ja stiprinti galime gera nuotaika, bendravimu su gamta, teisingu gyvenimo budu, svieziais vaisiais ir darzovemis.
:h:
būtent, ir apsergu aš visada, kai būnu blogos nuotaikos, nusivylusi gyvenimu, apsipykus su kažkuo, o ypač kai nėra viskas atvirai žmoniškai isiaiškinta.
ir tiksliai atsimenu, kaip pernai pakilo temperatūra po to kai netyčia su kaikuo susimušiau, šįmet - kai buvau su kaikuo išsiskyrusi, išgyvenau tuštumą, prieštaringus jausmus... ir va, būtent, temperatūra pakyla nuo degimo viduje, nuo pirmiausiai dvasino degimo, nuo neišsiaiškintų jausmų, minčių, troškimų, vidiniu konfliktų.. kai pagalvoji - nemažai žmonės šiais laikais serga - vadinasi liaudis stiprokai užsifrustravę...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Liga lyg ir pristabdo susikaupusį emocinį krūvį, kai atrodo "to jau per daug, neišlaikysiu". Po to, kai ateini į normą ir problema lengviau išsprendžiama.
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

helenelen wrote:
Basta wrote: energetinis skersvejis, atsalimas, kai nepakanka gyvybes energijos. o ja stiprinti galime gera nuotaika, bendravimu su gamta, teisingu gyvenimo budu, svieziais vaisiais ir darzovemis.
:h:
būtent, ir apsergu aš visada, kai būnu blogos nuotaikos, nusivylusi gyvenimu, apsipykus su kažkuo, o ypač kai nėra viskas atvirai žmoniškai isiaiškinta.
ir tiksliai atsimenu, kaip pernai pakilo temperatūra po to kai netyčia su kaikuo susimušiau, šįmet - kai buvau su kaikuo išsiskyrusi, išgyvenau tuštumą, prieštaringus jausmus... ir va, būtent, temperatūra pakyla nuo degimo viduje, nuo pirmiausiai dvasino degimo, nuo neišsiaiškintų jausmų, minčių, troškimų, vidiniu konfliktų.. kai pagalvoji - nemažai žmonės šiais laikais serga - vadinasi liaudis stiprokai užsifrustravę...
Aisku. Suaugeliai serga is idejos. Prasmingai.O vaikai? Del ko vaikai serga? Gal del virusu?
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Post by helenelen »

mano manymu, virusai be reikalo nepuola.
na o kas sakė, kad vaikai negali sirgti dėl kažkokių vidinių priežasčių? jie nemąsto, nejaučia, neišgyvena nieko sukrečiančio, niekada nejaučia pykčio?
pagaliau nenatūrali mityba daug kuo prisideda.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Dar ir kaip vaikai serga dėl suaugusių kaltės, dėl jų tėvų klaidų! Pirmiausia, tai atsitinka tada, kai suaugę nepakankamai myli ir stato materialius siekius aukščiau savo šeimos.
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

helenelen wrote:mano manymu, virusai be reikalo nepuola.
na o kas sakė, kad vaikai negali sirgti dėl kažkokių vidinių priežasčių? Jie nemąsto, nejaučia, neišgyvena nieko sukrečiančio, niekada nejaučia pykčio?
pagaliau nenatūrali mityba daug kuo prisideda.
Nesakau, kad nejaucia. Taciau mazuju ka tik gimusiou kudikeliu pykcio kazkaip neisivaizduoju. Ar neatrodo, kad tokios teorijos tinka visiems gyvenimo atvejams. Juk galva nuolatos pilna ir graziu ir nelabai minciu. Jos nera nuolatos valdomos. Ta proga kiekviena vyksma galime paaiskinti arba viena arba kita savo isgyventa emocija, mintimi, poziuriu, jausmu ir t.t. Pargriuvau, nes supykau ant suns, islipau is balos, nes man padejo grazi mintis"pabegsiu nuo to keturkojo" :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply