Maisto paieškos senovėje

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Maisto paieškos senovėje

Post by Kipshas »

Ar prisimenate kaip Megre sunus Vladimiras uzsikimses nosi ir uzsidenges akis sokinejo po pieva ir po to teige vistiek nesuprantas kaip tai pirmyksciai zmones dienu dienas iskojo maisto.

Taip taip, mazas vaikelis tai ir nesupranta.
O jus ka manote?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
PinČiukas
Posts: 29
Joined: Tue 06 15, 2004, 21:41
Location: Žaliakalnis

Post by PinČiukas »

Maistas toks dalykas - cia yr, cia ner. :roll:
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

As irgi pabandziau uzsikimses ausis ir uzmerkes akis
Maximoje ieskoti maisto
Tikrai visos dienos nereikia
Taip kad igudziai nepamirsti tik aplinka pasikeite
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:lol: :lol: :lol:
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Nezinau kaip ten jie ieskojo. bet kai tik i miska pakliunu, staigiai akis i zeme ibedziu ir kazko valgomo ieskau :D Matyt, refleksas. Kai su draugais vaiksciojom gamtoj, tie pasibaisejo. Tai as tai dukra vis i zole nubegdavom ir ka nors valgydavom. Nu..pavasrio pradzia, vitaminu trukumas, nesusivaldem.. :shock:
O sode pasejau visko.. O valgau vis kazkokias kitokias zoles.. balandas, kanapes, dobolus, zliuges.. Gal irgi refleksai?

Gerai buvo tiems senoves zmonems, niekas maisto neisravedavo..
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) :) as vis ruosiuosi perrashyt keleta receptuku, kaip valgyti zliuges, balandas, varnaleshas ir kitas "nesamones"... :P :wink:
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Greičiau parašyk, o tai bus... Niu, niu, niu :wink: :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o tai kas gi man bus - jau issigandau... :shock: :roll: :P :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Gerai jau, parašysiu prie augalų... :P
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Kai vaikštau po miškus ir pievas, tai nuolatos valgau. Gaunu daug mikroelementų ir vitaminų. Laukiniai augalai gerai tuom, kad jie yra visiškai nemutavę. Kultūriniai augalai, tai dažnai yra išvesti, modifikuoti, perkelti į kitas vietas - introdukuoti. O laukiniai jie yra tokie, kokie sukurti ir auga ten kur reikia. :)

Geriausias yra kątik nuskintas augalas, todėl salotų nedarau. Einu ir valgau. Dilgeles, plautes, žliūges, garšvas, liepų lapus, sibirinius barščius, builius, jaunas žoleles, katilėlių žiedus, visokius žiedus ir t.t.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

sakai eini ir viska valgai...
ziurek tik i savartyna neuzsuk :))))

ne tai kad gaileciau maisto, o tai kad vietiniai savartyno gyventojai juo nenoriai dalinasi
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Galbūt todėl į savartyną ir neinu. :) :) :) Sveiks, Kipšiuk..
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Laimi, o kaip tu tas dilgėles ka tik nusiskintas suvalgai? neišsidilgini burnos?

Aš tai valgau pievose nakvišas, katilėlius, našlaites. Iš jonažoliu, čiobrelių ir kitokių "draugelių" mėgstu arbatėlę išsivirti :P
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Laimis mane moke: reikia lapus taip suvinioti, kad visi dilgieji daigeliai susisuktu i vidu. T.Y. apatine dalimi i virsu.

Bet su Laimiu atsargiai:) man po vieno tokio pasivaiksciojimo Sukiniuose taip galva susisuko, kad pasiklydau ( speju primaisiau per daug geru zoliu. o poveikis skirtingas buvo. ir dar tas zalias grybas, kuri valgem prisidejo 8) )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:lol: :lol: ziurekit, neiseikit i astrala, kaip kokie shamanai, prisivalge tu grybu ir zoliu, kaip ten dainuoja BG:

...mama, my poedem na Dziomeiku (Jamaiku)
rabotat' nad kurenijem travy...
U nas dva po svem naukam,
no botaniku my znajem na piat',
poka zhyvy raztamany (ka cia reiskia - gal shamanai :shock: :wink: ) iz glubinki Babilonu budet neustajat'... :wink: :P :P
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

cia tu darja apie dilgeliu virskinima?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ne, apie grybu ir kitu naudingu zoliu poveiki jaunam organizmui... :? :P :wink:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Manau viskas butu buve gerai, jei butu veikes pojutis ko man reikia, o ne noras kuo daugiau paragauti.
Keista, bet zinau koks pasaulio skonis... t.y. dar neparagavus zinau, koks zoleles skonis... tik va dar reikia patikrinti :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:roll: tas Laimis ragauja viska is eiles - tiesiog apsigimes degustatorius - vakar prie lauzo kerpes nuo medziu lupinejo ir bande ragauti :shock: - nieko, liko gyvas... :wink: :P :)
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o dabar sedziu ziemos jau pabaigoj as namie- ir taip norisi zoliu visokiu paciu ivairiausiu, kitu nei kaip atrodo nei kaip vadinas nezinau, tik skoni prisimenu, kazkada kramsnota..
o dazniausiai tai grybu skaniuju uzsinoriu! oj kaip noriu... nei nusipirksi, nei miske prisirinksi ju dabar. o rudeni neprisrinkau.. va ir sedziu apsiseiliojus kai apie juos galvoju... :lol: :roll: :(
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Post Reply