Pasvajokime Kartu!

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Nu jei jau sakot, kad cia tik svajones rekia rasyt, tai as pacituosiu geriau ismintingaji BG:

Polkovnik Vasin prijechal na front
so svojej molodoj zhenoj,
polkovnik Vasin sozval svoj polk
i skazal im pojdiom domoj -
my veli vojnu uze semdiasiat let
i nas ucili shto zhizn eto boj,
po novym dannym razvedki
my vojevali sami s saboj.

Priedainis:
Etot poez v agne -
nam nenashto bolshe zhat (tipo ner kur pjaut rugiu :wink: ),
etot poezd v agne -
nam nekuda bolshe bezhat -
nasha zemlia byla nashej,
paka my ne uviazli v borbe -
ana umriot esli budet nicej -
pora vernut etu zemliu sebe.

A vokrug gariat fakely -
eto sbor vsech pogibshich ciastej.
i liudi, streliavshyje v nashich otcov,
strojat plany na nashych detej.
Nas razhali pod zvuki Mashej,
nas pugali tiurmoj,
no chvatit polzat na briuki -
my uzhe vozvratilis domoj.

Etot poez v agne... :roll: :wink:

A zemlia lezhit v rzhavcine,
cerkvi smeshali s zoloj,
no chvatit polzat na briuki -
my uzhe vozvratilis domoj...
(nepykit, jei ka pamirsau ar sumaisiau, bet mintis, manau, aiski - sakyciau, 100 proc. atitinka Anastasijos idejas :wink: )
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Laisvė – tai savu noru, nelaukiant kančių, pasirinkti vienintelį kelią - Kūrėjo siekimą. Ir kol žmogus geranoriškai nepasirinks šito kelio, gamta, priklausomai nuo pasipriešinimo lygio, vers jį permąstyti savo požiūrį į pasirinkimo laisvę suartėjant su Kūrėju.
Pažinkime Tiesą apie save...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Atleisk, sodininke :wink:, bet savo zemisku proteliu nesuprantu as tavo aukstu minciu, bet vis tiek aciu uz pastangas - malonu, kai kas nors del taves stengiasi... :wink: Beje, ar nenusalo si pavasari tavo obelaiciu ziedai, o braskes ne tusciaziedes? :wink: Siaip ar taip gero tau derliaus... :wink: :P :)
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

darja wrote: ... ar nenusalo si pavasari tavo obelaiciu ziedai, o braskes ne tusciaziedes? :wink: Siaip ar taip gero tau derliaus... :wink: :P :)
mano Sodui dar neatėjo žydėjimo metas...

...nelaukiant kančių, pasirinkti vienintelį kelią - Kūrėjo siekimą.
Ir kol žmogus geranoriškai nepasirinks šito kelio, gamta, priklausomai nuo pasipriešinimo lygio, vers jį permąstyti savo požiūrį ...
Pažinkime Tiesą apie save...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

O manes ji nieko nevercia (tfu tfu tfu per kairi peti :wink: ) - tai gal visai ir nieko tas mano poziuris... :roll: :wink:

Simet buvo labai saltas pavasaris, bet nera to blogo, kas neiseitu i gera - uztat ridikeliai sveiki kaip ridikai - kirmeliukes nesuede... :P :)

PS o tu, kabaliste, pabandyk dar kita spalva parasyt tuos zodzius - gal geriau suprasiu... :roll: :wink:
Justinas
Posts: 34
Joined: Sat 01 31, 2004, 18:06
Location: Vilnius

Post by Justinas »

Ak, svajonės... Visos šiltos ir gražios kaip dabar pro mano langą šviečianti Saulė... Svajoju sutikti merginą, kurios mintys būtų artimos manoms, su kuria kartu galėčiau svajoti ir mūsų svajonės striprintų viena kitą, su kuria galėčiau saulėtą dieną pasivaikščiot mišku ar paupiu, sodint gėles, medelius... Tokia būtų dabartinė didžiausia svaja,o tolimoj ar netolimoj ateity matau jaukų namelį,apsuptą nuostabaus sodo, mano ir tos merginos rankom sodinto :wink:, o aplinkui,kur tik pažvelgsi daugybė kitų jaukių sodybų, kuriose gyvena laimingi žmonės...

Ir dar,tiesą sakant, labai svajoju nusipraust ryto rasa Joninių rytą, Saulutei tekant :P ...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:!: :!: :!: klausykit, skaiciau, kad astrologes Palmiros apie Jonines, kad sios bus ypatingai gerai geru metu - toks pasitaiko tik kart per 7 metus, tai rashe, kad reikia prisiminti proteviu apeigas - ir kuo archajiskesnes jos bus, tuo labiau veiks... :wink:

Gal kas zino kokiu baisiai senu, as tai tik zinau, kad ta nakti nuo 11 iki kokios 00 val. (geriausias - apie puse pirmos) vanduo pasidaro stebuklingas, nes visa gamta tiesiog pulsuoja gyvybine energija (pasakose sakoma, kad vanduo i vyna pavirsta... :wink: ), todel pernai po 12 val. ejau i shaltini jo pasisemti, nes tekedamas per vamzdzius praranda dali tos energijos... Bet siandien savo saltinely radau pilna kirmeliu - tokiu ilgu kaip siulu, jos pauksciuose parazituoja... :( Isrinkau ir teks vis tiek semti, o ka padarysi... :? Na, ka dar zinau, ten vainikelius mergeles i vandeni leidzia, o raganos nuogos po rytine rasa voliojasi... :wink: O gal jus dar ka idomaus zinot :?: ...
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Svajoju apkabint Pasaulį! Svajoju Šiluma abglėbt! Svajoju, mano mieli Žmonės, nebūtų laiko kad liūdėt...
Minčių pasulį mums atskleisti, svajonių, šypsenų, jėgų
Tėvelį palaikyt už rankos ir begalybę su Juo Kurt!
Svajoju Erdvę išvalyti, širdės balsus tenai išgirst, svajoju jus visus mylėti, kaip moka tik šventa širdis
:D Tegu svajonės pildosi! :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) :) :)
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Svajoju apie savąją Dievaitę,
apie nuostabiasias jos akis,
ir meilų jos prisilietimą,
kurs verčia širdį suspurdėt.

Svajoju apie rytą aš nuostabų,
ir saulės spindulėlį šiltą,
jis kviečia mus greičiau pabust,
sutikti diena naują vėl visai.

Svajoju apie žalią sodą mūsų...
skaidrią upę ir kalnelį netolies,
apie žvaigždes ryškias danguj,
kurios vis kviečia mus susimąstyt.

Svajoju apie mus abu kartu...
mes bėgame už rankų susikibę,
ir neriame staiga į upę sraunią,
ji glosto ir supranta mus...

Svajoju apie žalią gyvą pievą,
ir mus tenai nūnai regiu,
Tu tyliai priglundi ir man sakai Myliu,
staiga dvi sielos virsta viena.

Svajoju apie meilę begalinę,
kuri taip šildo ir sujungia mus,
tai tavo akys spindi meilę,
aš...supratau Dievaitė tu tikra esi.


Gražiausioji Dievaite mana, aš ranką į tave tiesiu, Prašau labai prašau ir tu ištieski...

P.S. Ka tik prisedes parasiau, cia mano pirmas :)
Last edited by Sorcerer on Thu 08 26, 2004, 1:51, edited 3 times in total.
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

o as svajoju kad niekas nejaustu jausmo: KUR ESME.. KOX TOLKAS GYVENTI... VEL RYT NUEISIU I KLUBA, PASIMSIU RATU IR SKRISIU... OJ BUS GERA... O PORYT I DARBA... AJ BET KAS MAN-NORIU RATU.. GAL DAR KASIAKA SUVARTOSIU TUO PACIU.. IR SKRISIU... ryte atsibudes: NEJAUCIU RANKU-AA KAIP GERAI... RATU POVEJKIS... BET NE, AS NEGALIU JU PAJUDINTI.. AAAAA... 003... DAKTARA.... vaikeli.. tai amzina... tox visas bus tavo gyvenimas...

Ir mes visa tai matysim.. zinoma, apsupti meiles, silumos, meiliu veidu bei sirdziu... ir eisim pas zmones kad jiems padeti... kad isgydyti ju kunus.. ju sielas... kad zmogus tas pagalvotu- as irgi noriu but geras, as irgi noriu padet kitiems, padet sau, padet betoniniais namais ir grindiniais nualintai zemelei... uztex gyventi ten, kur zmogelis rauna medi , noredamas padaryti gerai-pastatyti baseina mokyklai, kur gyvenimas neturi prasmes, kur "draugai"- tik simbolinis zodis... einu ten kur man sunku suprasti dabar, ten kur pulsuoja kazkas daugiau nei masinos, namai, narkotikai ir pikti zmones... einu i gamta-i sirdi...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nu ir gero kelio... :wink: :)
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

einu ten , kur vien apkabinus mylimaja, pajunti visatos galia... ten kur vien zvilgsnis draugo susildo is vidaus... kur nereikia nei ziedu ar brangakmeniu, nei mobiliu naujausiu...mergeles neina i soliariumus naujausius, tam kad galetu pries save puikuotis... kur draugas tas i kuri tik paziuresi... kur brolis tas kuri tu pamatysi... kur sypsena silta kur tik apsidairysi... kur gyvunelis nepabegs vos tik tave pamates, jis taves nebijos, jis dziaugsis matydamas tave-zmogu... kur saule svies ne degindama kuna, o suteikdama jam jegu.. kur zmones zinos, kad vanduo ne kaitinti jis turi kuna, o ji gaivinti... kur GERA....
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

kur zmogus gyvens ne tam kad "taip reikia", o tam kad kurtu drauge su manim, drauge su tavim darja, drauge su visais...
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Dabar aš pasaką paseksiu
Apie gražius sapnus tavyj
Reikės tik trupučiuka atgaivinti savo
Jausmus!
Apkabinu tave...
Pulsuoja mūsų širdys
Apkabinu mintim, jausmais ir gerumu
Be garso, laiko nėra, nėra ir erdvių...
Už sienos liko viskas kas ne tavo...
Skrisk jau dabar!!! girdi mane! jau skrisk!
Svajoju susitikt Širdyj...
Last edited by Irena-irocka on Wed 08 25, 2004, 16:52, edited 1 time in total.
:D Tegu svajonės pildosi! :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

aciu, zinoma, uz grazius zodzius, bet man vat idomu, ar jus patys, kurie liepiat kitems pabusti, esat pabude, ir kas gali nustatyti ta vadinamaji "pabudimo laipsni", ir ka tai reiskia PABUSTI :?: Gal kas zino - gal nusipirkt hektara jau reiskia pabusti, tada labai paprasta - tik pinigiuku reikia tureti, o gal pakilti "i astrala", o gal susidomet kabala, o galgi reiki imti praktikuoti ar paprasciausiai medituoti... Gal galit man kas nors, tamsuolei, pasakyti... :wink: :P

Ja ne vychozu iz astrala, a vyjdu, tak pju vino -
zdes' mnogo vysokich materij, mama,
no ja vybiraju odno...
(BG :wink: )

ai, nusibodo man cia su jum gincytis - sekmes jums jusu keliuose, gero savaitgalio - varau namo :P
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

pabusti reisia daug svajoti... nusipirkt hektara ir dar daugiau svajoti... leist mintis i erdve, kad jas pagaves kitas apkabintu ir suprastu kad jos saunios.. kad jis(ji) svajoja taip nevienas(-a)... o svajoti ne apie bileka.. o apie ka gi mums svajoti?..
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

Su pergale!! :P :lol:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote: bet man vat idomu, ar jus patys, kurie liepiat kitems pabusti, esat pabude, ir kas gali nustatyti ta vadinamaji "pabudimo laipsni", ir ka tai reiskia PABUSTI :?:
Žinai, darja, ir aš esu tokia pati tamsuolė: nu nesuprantu,kaip žmonės nusutato,kad štai "pabudau" ir dar kitus budina. :roll: Nors neprašo, bet jie budina... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) ai, Loreta, tegu sau budina, argi gaila - turi sau zmones uzsiemima, bile tik nieko blogo nedaro... :wink:
Post Reply