Realizacijos formulė

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Realizacijos formulė

Post by Troper »

Pastaruoju metu daug mąsčiau apie nuli ir jo reikšme skaičių sistemoje bei mūsų gyvenime. Pastebėjau daug įdomių dalykų. Vienas iš įdomiausių reiškinių man yra skaičių tiesė. Kuria sudaro teigiami ir neigiami skaičiai. Kas yra teigiami skaičiai žinome visi, o neigiamų skaičių tiesę manyčiau galima būtų apibudinti kaip neesamam numatoma teigiamų skaičių vietą. Taigi teigiamus skaičius galima būtų vertinti kaip būtį o neigiamus kaip nebūtį. Vadinasi nulis butu būties ir nebūties sandūra, kitaip tariant priešybių vienybė. O kadangi neigiamų skaičių tiesė yra būtų kaip numatoma teigiamu skaičių vieta vadinasi ją galima butų laikyti kaip fantazijų ( minčių ) pasauli. Vadinasi nulis yra kaip tik ta vieta per kuria reikia perkelti savo minty kad ji realizuotųsi. Iš visų šių minčių galima sukurti formule. Nesusikoncentruojant ties skaisčias imkime paprasčiausia vienetų varianta. Kad -1 perkeltume į teigiama juosta naudojantis vien vienetais reikia atlikti tokius veiksmus -1 – (-1+(-1)) žodžiais tariant tai būtų FANTAZIJA – (FANTAZIJA + FANTAZIJA).
Numanomas paaiškinimas: Įsivaizduojame tarkim kokį nors daiktą (FANTAZIJA) po to patikime kad tas daiktas yra (FANTAZIJA + FANTAZIJA) paskui savo tikėjimu panaikiname įsivaizdavimą ( FANTAZIJA – sudėta FANTAZIJA) ir nuo šios akimirkos turėtumėm ne tik tikėti kad daiktas realizavosi bet ir žinoti. Žiūrint iš teigiamų daiktų pusės gaunasi šioks toks paradoksas nors žiurint iš būties puses turėtų keistis ir sąvokos bet apie tai vėliau.
P.S. Keisčiausia kad tai formulei galima pritaikyti ta pačia formule :). Visiem atsakau – ne man dar nepavyko realizuoti jokio daikto.. o apie mintis nežinau :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

:)

Post by Troper »

Gal kas turit kokiu kitokiu variantu
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Aida
Posts: 18
Joined: Mon 07 12, 2004, 22:22
Location: Kaunas

Post by Aida »

šiaip tai nulis man patinka. Tikrai sudetingas skaičius, kurį labai sunku pasiekti. Tarkim jei neigiamos ir teigiamos mintys būtų skaičiai, tai kiekvieną akimirką skaičių suma šokinėja galbūt į minusą, galbūt į pliusą. Ko gero imant vieno žmogaus minčių sumą tam tikroje laiko atkarpoje mes ir gautume nulį t.y. pusiausvyrą. taigi tai būtų neutralus žmogus. (beje manau kad daugumos žmonių minčių pusiausvyros suma turėtų būti artima nuliui) Ko gero teigiamų ir neigiamų minčių suma laiko atkarpoje nusako kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybę. Juk negalėtume išmatuoti ar žmogus laimingas žiūrėdami į jį supančių daiktų visumą. o į jo minčių balansą: Taip.
Siekime teigiamo minčių balanso, skleiskime teigiamas mintis ir pasaulis taps geresnis..
Bet kai norisi pasiekti absoliutų nulį, t.y. momentinį minčių nebuvimą tai yra sunku. O kartais šito taip reikia. Nulis - starto aikštelė kylant į teigiamą skaičių tiesę.
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

:)

Post by Troper »

Jo iš dalies galį būtį ir taip tačiau jei pažiurėsime iš kitos puses tai nulis nebutinai reiške minčių nebuvimą. Tai tesiog gali reikšti minčių pusiausvira, pritarima ir blogam ir geram. O apie blogi ir gėri yra dar vienas įdmus dalykas... kaškokioj knygoj, kažkada gera palyginima perskaičiau. Ten buvo sakoma jog geris ir blogis tai veina jėga vedanti i ta pačią pusę. O pavyzdis buvo duotas toks ratas kokius anksčiau gyvuliai sukdavo vandeniui pumpuoti ar dar kam nors daryti... nu zodziu ratas stovintis horizontaliai.. Kai matai ji besisukanti is stovimos padeties, pastebi kad vieni jo stipinai eina i viena puse kiti į kita, o kai pakylį į viršų pastebi jog jie visi einą į viena ir dar juos suka ta pait jega.. gėrio ir blogio atveju tai būtų tarsi dvasinis arba dievo lygmuo. Bet su skaičiais irgi man rodos tas pats turėtu būti. Zinai sako skaičių tiesė yra begalinė, tačiau tiesės begalinės nebūna, tik ratas galį būti begalinis... vadinasi dar benulio turi būti viena vieta kurioj skaičiai susikerta...arba gal galima būtų sakyti ištiesu nėra ne neigimau nei teigiamu skaičiu tesiog viena juosta... tik mes manom kad dvi nes nematom viso rato.. Tai turėtu maždaug atroyti kaip Mėbėjaus ratas.. tai toks ratas kuris pries sujungiant jo galus yra susukamas... jo paveikslėli galima rasti knygoje Mokslas ir visata... Prieš sujungiant į tokį ratą juosta atrodo jog ji turi dvi puses o kai sujungi ir matai visa mėbejaus rata ir vedi pirstu viena jo puse pereini į kitą tai va gal taip pat su blogiu ir su gėriu , bei su skaičiais.
Tikiuosi aiškiai viska užrašiau
P.S. nepykit už klaidas :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Aida sorry

Post by Troper »

atsiprasau kad apsimelavau katik dar karta perskaiciau tavo teksta ir daejo ka tu ir nerasei jog nulis tai visiskas minciu nebuvima :))
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Aida
Posts: 18
Joined: Mon 07 12, 2004, 22:22
Location: Kaunas

Post by Aida »

:) gaila neturiu tos "Mokslas ir visata" knygos, nes neesu nieko girdejusi apie ta Mebejaus rata ir butu idomu pamatyti... :D
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Post by Troper »

Būtų kažkas tokio :)

Image
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

-pyktis ir +laime niekada neves i ta pacia puse praktiskai... jei tai reiksi kaip minciu skleidima i erdve tai gali buti, bet jei tai koncentruosi ant zmogaus , tai skleisdamas pykti i zmogu nepasieksi niekada tokiu rezultatu kaip skleidziant siluma jam... tai turbut suprantama visiems... taip visi mes esame netoli to nulio nes kiekvienas negalim islikt vien tik teigiamoje ar vien tik neigiamoje puseje...
o ar ne teisybe pasakysiu kad i neigiama puse eiti zymiai paprasciau a?
tai ar -1 yra 1 priesingybe minciu plotmej
? sakyciau kad greiciau -10 paejus ne vien mintyse bet ir materialiam fone, tai atitiktu tik apie 2 teigiamoje skaleje... gerumo siekti yra sunkiau ir tai tikrai parodo kad sitos tieses atkarpos nera vienodos...


Beje.. tiese neturi galo.. neturi ir pradzios...
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Gytis

Post by Troper »

Jo tu isdalies tiesus, taciau tiese anksciau ar veliau privales tapti atkarpa... zinai yra toks fizikos desnis energija niekur nedinksta ir is niekur neasiranda, taigi tas fizikos desnis jau pasako kad daktas noredamas islaikiti begalybes energija turi eiti ratu bet kokiua atveju vienaip ar kitaip.
O del blogio ir gerio galvok kaip nori as tau tik varianta pateikiau viena is galimybiu. Beja apie tiese tai seip gal ir jo, galbut ji irgi gali buti begaline, tik tai suvokti labai sunku :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

;]

Post by Troper »

Beje apie gėri. Manau dauguma žmoniu atsipindi gėri. Ta prasme kaip šviesa, jie jo nesugeria bet atspindi, kartais atspindedami dar ir spinduliuoja.. tai buna beprotiškai geri zmones... tačiau atrodo jog jie ištiesu nieko nepasima sau, aišku gal tai ir gerai, jie nesavandauiški, bet man rodos reikia moketi daryti viska. reikia šiek tiek pažiurėti ir i blogus žmones.. pvz simbolikoje blogis yra tamsa.. o tamsus daiktia nieko neatspindi jie tik viska pasima sau, visa šviesa sugeria :), del to jie mum atrodo blogi, bet tai velgi kraštutinumas. Manau norint siekti tobulėjimo reikia ne tik stengtis buti visiškai geru bet reikia moeti ir sugerti šiek tiek to gėrio i save. man patiko vieni žodžiai iš knygos apie SaiBaba - "geriausias žmogus yra tas, kuriam reikia tavo pagalbos". Aišku juos galima interpretuoti visaip, tačiau vienas iš galimu variantu, leiskai žmogui pajusti kad tu toks pat geras, ir priimk jo geri, o ne tik stenkis buti geru :)
tai va.. :). Galbut reikia pusiausviros...
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

pilnai, visiskai pilnai su tavim sutinku... kai spinduliuoji..bent bandai spinduliuoti tik geri, butinai turi kitas panasiai reaguoti, nes kitaip, tai buna ne pusiausvyra, o vienpusis spinduliavimas.. ir tox dalykas greitai nusibosta.. kitaip sakant-spinduliuoji spinduliuoji, o naudos jokios :) . Bet esme tame, kad kaip bebutu-ka pats spinduliuoji, tas ir nuo kito atsimusa-ka duodi , ta ir gauni.. va......
o tas tavo tieses ir rato sulyginimas istikruju idomus... bliamba kaip pagalvoji-ar istikrujuju ne taip ir yra.. (+)

kokia ten sakei knygute SaiBaba? apie ka jinai.. gal gali truputeli placiau apie ja papasakoti? gal vertetu paskaityti, nes jau kelinta karta sita pavadinima girdziu... kokios ten idejos?
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

dar.. man patiko tavo mintele(Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris) parasyta ta kaip parasas.. is kur ja istraukiai? o galbut pac sugalvojai...

mane vis neramina klausimas-kam rasyti ts, jeigu galima tik c... ts=c... pvz.. (tas pac)=(tas pats) :wink: ... labanakt visiem.. saldziu sapnuku.... fajni jus zmogeliukai...
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

pavyzdžiui tam, kad "c" palyginti nauja raidė lietuvių kalboje :wink: :D (kiek aš žinau)
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

:)

Post by Troper »

Cia gali rasti šiek tiek api Sai baba - http://sveikata.patikimi.lt/saibaba/ šiaip tai jo idėjos labai panašios i Anastasijos. O knygučiu apie Sai Baba yra daug, nedgi yra sakoma jog kiekvienas pas ji nuvaziaves parašo po knyga, dabar jau nebepamenu, kaip vadinasi ta knyga kurai aš skaičiau, ten kaškokios reporterės atpasakojimas kuri buvo nuvažiavus pas Sai Baba, taip pat antroij knygos daly raso jos vyras.
O del tos frazes, tai ja aš radau internete, man ji taip pat labai patiko :), nežinau kas ja sukūrė :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Post by Troper »

Nu kas nors dar ka nors šia tema papasakokit, gal kas savo formuliu turit ?:)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Post by Troper »

kagi pradėjom apie knygas, tai jums leidus ( nors to leidimo nelauksiu :) ) parasisiu toki trumpa pasakojima jei taip galima pavadint apie žodžius, nes knygos jug iš žodžių :)

Dievas tarė žodį ir sukūrė pasauli ( lig ir sena iš biblijos ) :), Po to į pasauli atėjo jo sunūs ir dukros, pasaulio vergai - žodžio vergai. Jie žodžiais sukūrė dar viena pasauli. Jie pamiršo, kad Dievas žodi ištarė norėdamas tik, kad pasaulis atsirastu, kaip įvikis ir igautu praeities forma. Jie galvojo, kad jų žodžiai nekuria naujo pasaulio, o apibudina jau esama ir įgalina ateities vaikus pažinti jį pasinaudojant jų žodžiais. Žodžio vergai pamiršo, kad Dievas kūrė tik viena praeiti - pasaulio sukurima, o jie jau prikūrė ir vis dar kuria praeities žodžius. Žodis igalino laiką ir sukūrė nauja pasauli su savo dėsniais. Jis apibudina tik mūsų pačių kurtus dėsnius.
Taip mes žodžais sukūrėme laika :), užsidengėme apgaulės skraiste, bandidami per žodžius ieškoti tiesos.

Be to ačiu Gabriukui :) už šita idėja kuria jis pakišo man, kaip aš pavadinau su savo sarkazmu :)

Tai va galit ir nekreipti dėmesio i tai ka če parašiau tai ir tik žodžiai, tokios pat reikšmes kaip ir iš bet kurios knygos
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Post by Troper »

Na mes aišku dabar žodžių neišvengsim, toks jau mūsų gyvenimas, bet nereiškia kad žodije yra tiesa. O betkoks jausmas negli būti pilnai išreiškiamas žodžiais. Aš pats susiduriau kad niekada negaliu išsakyti visko, kai ko net nemoku, taigi tai jau gaunasi kaip ir šioks toks melas. O dėl Megrė knygu, tai hmm, tu manai kad ten butinai parašyta tiesa? ta prasme butinai ka sako Anastasija tau padės siekti tobulėjimo?
Matai manyčiau, kad nebutinai taip. nes Anastasija taip jin galbut veda prie tobulėjimo, bet labai idomu i kuria puse. Ir dar labai idomu į kuria puse reikia tobulėti. Galbut net pati Anastasija nežino ar jin ištiesu kaškokia tai dievo paskirtoji skleisti žmonijia šviesa. Gal jin ir tobula bet galbut nepakankamai kad tikrai žinotu jog jin siekia dievybes. O Dievybiu gali buti visokiu (galbut) :).
Na taip, dar galyma pasakyti, kad galu gale turi kaška ringtis ir kaškaip siekti to tubulėjimo, bet nemanau kad turi atmesti visas kitas tobulėjimo galymybes. Gal reiktu siekti kuo mažesnio pasaulėjutos ribotumo. :)

Ai dar tiesa pati Anastasija kaškurioj knygoj sakė, kad bendravimas žodžaias labai netobulas dalykas. ;)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Dievas (deja tai tokia plati savoka ir taip skirtingai naudojama) nesukūrė blogio, tai tamsių jėgų teiginys, kurį priėmęs žmogus praranda galimybę suvokti visatos dėsnius ir pasiklysta. Yra Haosas ir šviesa (tvarka, meilė,harmonija). Dievas save išreiškė kaip šviesą ir meilę. Šviesos antipodas nėra tamsa arba blogis, jis tik trukdo šviesai kovoti su Haosu, nes pastarasis ir yra šviesos antipodas. Šioje kovoje dalyvauja visa Dievo kūrinyja (taigi ir mes), jai vadovauja Šviesos Herarkija. Negi nieko nesate girdėję apie Šambalą ir žmonijos Mokytojus, tai Jėzus, Marija, Buda, Krišna ir daugybė kitų . Blogis tai iškreiptos meilės energijos, iškreipiame jas mes - žmonės. Būtybės tarnaujančios blogiui negauna energijos iš Dievo (skirtingai nei žmonės, ją gauna net ir tie ,kurie sąmoningai tarnauja tamsai ), nes neturi sąvyje dieviškos šviesos, todėl, kad nėra dievo sutverti ar pagimdyti. Tamsa deda visas pastagas ("gundo"), kad kuo daugiau energijos būtų iškreipta. Jei žmonės nustotų "gadinti" Dievišką energiją ,tamsa išnyktų savaime.
Last edited by korina on Mon 10 18, 2004, 9:28, edited 2 times in total.
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Post by Troper »

Korina gaila bet mano rusu žinios labai silpnos, todel vengiu knygu ta kalba. Esu ši tą girdėjas apie šambala, bet labai būtų įdomu sužinoti daugiau, jei galima plačiau apie ta gėri ir blogį ir haosa. Nes kaip dabar iš to ka tu parašei supratau. Jog blogis trukdo gėriui ( šviesai ) paimti viršu tam chaose kurį jie abu sukelia. Nors gali but ne taip supratau. Įpač norėčiau sužinoti, ka turima omenį sakant chaosas ir kas tam chaose dalyvauja
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Bandysiu išdėstyti savo supratimą apie visatą chronologigine tvarka, t.y. nuo jos sukūrimo.
Absoliutas ( Jis turi daugybę pavadinimų; Didžioji Tuštuma, Visatos Protas ir kt.) yra nepažįstamas ( jo negalima suvokti protu), nes visa kas egzistuoja yra jo kūriniai ir jie negali pažinti savo kūrėjo. Jo valia yra išreikšti save. Jis tai "padaro" iš savęs (nes kitos " medžiagos" tiesiog nėra) sukurdamas "kažką", kuris suvokia save "Aš Esu" ir suteikdamas jam kūrimo galią. Taigi visa kas egzistuoja yra viena ir Dievas (Apsoliutas) yra visur. Jo išreiktoji dalis gauna savo egzistencijos "taisykles", t.y., dėsnius (pagrindinis iš jų visos kūrinijos evoliucija). Visa kas nėra išreikšta ir neturi egzistencijos dėsnių yra Chaosas ir "atsiranda savaime" kaip antipodas tam kas išreiksta, jis yra antidėsnis ir veikia "automatiškai" siekadamas sunaikinti tvarką.
Toliau kuria AŠ ESU, Jėzus Jį vadina "namo tėvas". Jis irgi kuria "iš savęs".
"Pirmas buvo žodis", kitaip energija-vibracija. Visa kas egzituoja taip pat yra energija.
Atleiskit už tokį primityvų nesuvokiamų dalykų dėstymą. Būčiau laiminga, jei kam nors bus įdomu.
Post Reply