Šiauliai

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Laimis Zmuida

Šiauliai

Post by Laimis Zmuida »

Jei yra kas is Siauliu ir gali palikti savo koordinates, tai butinai padarykite tai siame forume, kad naujai atejusiams butu lengviau susirasti sau draugus.
Vitalijus Z.
Posts: 46
Joined: Sun 04 06, 2003, 20:54
Location: Mazeikiai
Contact:

Post by Vitalijus Z. »

Laimis, cia tave trukdo Vitalijus, jej prisimeni mane Anastasijos forume, senei su tavimi nekalbejome, bet as dabar esu Siauliose, ir cia apsigyvenau su savo mylimuoju zmogu, ir mes norime sukurt gimines zeme, ir savaime seima. Tai jeigu kas nors Siauliose yra is tokiu zmoniu kaip mes, o as tikiu kad yra tai mes noretumem susipazinti ir bendradarbiauti ir savaime prisijungt prie bendro Anastasiujos ideju igyvendinimo!
Sekmes jums ir visiems... :D
esu paprastas zmogus,be galo norintis tobuleti savyje, sukurt gimines zeme ir sukurt seima, tureti sunu ir dukra! Ir pazint iki galo Dievo svajone ir kuryba!
Visiems sekmes ir laimes! ir nuosyrdzios meiles!
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Aš irgi neabejingas Šiauliams, nors studijuoju ir matyt liksiu Vilniuje :D . Juk Šiauliai mano gimtasis miestas, čia prabėgo mano vaikystė. Aš net neabejoju, kad Šiauliuose yra daug anastasijiečių, tik reikia surasti vieniems kitus :wink: Sėkmės :)
Laimis Zmuida

Kontaktai..

Post by Laimis Zmuida »

Na, stai siaulieciai jums ir vienas is atramos tasku. Rasykite e-meilus del klubo ikurimo ar tiesiog norintys susirasti bendraminciu Vitalijui [email protected]
Laimis Zmuida

perkeltas

Post by Laimis Zmuida »

Vitalijus Z.

Prisijungė: 06 04 2003
Pranešimai: 2
Miestas: Siauliai
Parašyta: Sk. 04 27, 2003 9:35 am
Rašyti temą: Siauliai, atsiliepkite, nejaugi nera norinciu susitikt:)

--------------------------------------------------------------------------------

Siaulieciai, man geriau, jej jus man rashisit ne i [email protected], o i [email protected], nes omni as retai tikrinu, vakar kaip paziurejau, tai laisku buvo daug, bet as pastiviai tikrinu pisem.net, tad laukiu laisku..kursime savo kluba ir generosim savo idejos apie sodybos..))))
_________________
esu paprastas zmogus,be galo norintis tobuleti savyje, sukurt gimines zeme ir sukurt seima, tureti sunu ir dukra! Ir pazint iki galo Dievo svajone ir kuryba!
Visiems sekmes ir laimes! ir nuosyrdzios meiles!
alena
Posts: 24
Joined: Sat 04 26, 2003, 20:39

Post by alena »

labas,aš iš Šiauliu.Idejos man labai patinka ,labai norečiau bendrauti .Sodyba tai labai gera ideja .Nors ir jaučiu kad pinigu neuztektu bet svajonese matau. :) Net cia mieste reikia moketi gyventi ir stengtis tobuleti,bet kaip reikia bendraminciu!!!!!!! Kur jus Šiauliečiai???



"Зареветь ,убежать или дверь на замок
и молчать и лежать изучать потолок
и мечтать не как все -целовать небесa?"
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Dabar i Siauliu kluba jau galima ir paskambinti. 861620039 Vitalijus. Linku sekmes visiems atrandant vienas kita ir dziaugsmo bunant kartu.
Vitalijus Z.
Posts: 46
Joined: Sun 04 06, 2003, 20:54
Location: Mazeikiai
Contact:

Post by Vitalijus Z. »

Laba diena Siaulieciai:). Prasymas didelis, skambinkit man del klubo ar del bendros veiklos sukurime i sekancius mob.tel numerius: 861396968, arba i 861620039, nes galiu ijungti pirma ar antra sim-kortele,bet kuris numeris visuomet veikia. Taigi laukiu skambuciu ar sms zinuciu, susitiksime ir pakalbesime apie bendra veikla ir pamastisim kaip patiems sukurt gymines zeme:)
SEkmes jums, ir iki susitikimo:)


Su pagarba Vitalijus:))))
esu paprastas zmogus,be galo norintis tobuleti savyje, sukurt gimines zeme ir sukurt seima, tureti sunu ir dukra! Ir pazint iki galo Dievo svajone ir kuryba!
Visiems sekmes ir laimes! ir nuosyrdzios meiles!
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Visus pritariančius Anastasijos idėjoms kviečiame kurti klubą Šiauliuose
Jurgita ir Dalius tel: 8-699-27741
Aurelijus
Posts: 17
Joined: Mon 08 04, 2003, 15:02
Location: prie Šiaulių

Post by Aurelijus »

Noreciau suzinoti kiek jau yra siaulieciu.
egismas
Posts: 49
Joined: Sat 12 07, 2002, 0:04
Location: Šiauliai

Post by egismas »

Tai kad mes, šiauliečiai (ir aš tam tarpe), kažkokie pasyvūs...Nebūtina juk iš karto visiem pult i miškus, pievas, pelkes, nebūtina steigt to klubo oficialiai ir t.t. Galima ir čia, mieste, susirinkt, pasikalbėt prie arbatos kur nors ramesnėj aplinkoj. Juk jokios prievartos nėra.
Tai va. Realiai mūsų nedaug. Bet juk daugelis neturi galimybės prie interneto prieit, o vyresnio amžiaus žmonės net nežino kas tas yra. Manau yra daug žmonių, besidominčių tom idėjom, bet kur ir kaip juos rasti, jei mes patys nesugebam susiburt???!!! Tai va...Šiauliai tuo klausimu kol kas-tamsus miškas...
Palieku savo koordinates. Mob. Nr. +37061422505. Mano vardas Egidijus. Esu šiaulietis. Man 34 metai.
P.S. Emailas: [email protected]
Vitalijus Z.
Posts: 46
Joined: Sun 04 06, 2003, 20:54
Location: Mazeikiai
Contact:

Post by Vitalijus Z. »

Laba visiems! Siauliechiai, as manau kad, Egidijus teisus, taip ir reikes padariti.
As kol kas sio metu esu Mazeikiose, bet kita savaite tikrai atviksiu i Siaulius, tada ir susiskambinsim, ir manau kad susitiksim.
Mano telefonai nepasikeite, ijungtas numeris 861620039, galite skambinti, bet geriau palikite savo maza praneshima cia, musu temoj, nes kaip matau, jeigu zmones nenori kalbeti chate, pastoviai tyla, gal chia sugebes palikti savo mintis. Jei ne, tada skambinkit, manau kad neuzilgo, visi SIauliechiai, kurie jau save parode forume susitiks ateinancia savaite prie arbatos ar kavos puodeli, ir puikiai pakalbesim, ir isdestisim savo mintis ir idejos. BUtum labai saunu:)))))). Taigi kas gali, ne tylekit, rashikit cia savo mintis, iki musu bendro susitikimo, ir manau kad Siauliai galu gale pajudet is vietos:))))))
Sekmes jums:)))))


Su pagarba VItalijus Z.:)))))
egismas
Posts: 49
Joined: Sat 12 07, 2002, 0:04
Location: Šiauliai

Post by egismas »

Aurelijau, Alena, aliooo!!! Atsiliepkit!!! :))) Čia mes, čia. Va, o kur jūs???:) Siūlykit, rašykit.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Jelena +37068290864 Šiauliai
Vitalijus Z.
Posts: 46
Joined: Sun 04 06, 2003, 20:54
Location: Mazeikiai
Contact:

Post by Vitalijus Z. »

Gerbiami Siaulieciai! NOriu pasakit, kad Siauliose as sio metu negyvenu.
Tad del susitikimu skambinkit ar panasiai zmonems kurie gyvena butent Siauliose, nes as sio metu esu Mazeikiose.
Egidijus gal tu sugebesi surinkt zmones ir susitiksit kaip nors.
Apgailestauju kad manes nebus . Bet ka padarisi, ne visada iseina taip kaip mes norim.
Tikiosiu kad Siauliai judes i prieki ir be manes , susitiksit ir kaska veksit.
Atsiprasau kad nepadejau ar panasiai del Klubo Siauliose. Bet kaip mes visi zinom, gyvenimo situacija gali pasikeisti kiek viena sekunde, tad linkiu Siaulieciams susitikt ir nusprest del tolesnio judejimo :)

Su pagarba Vitalijus Z. :)
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

:P
Kelionei į Užulėnį yra kelios lasvos vietos mašinose. Iš Šiaulių autobusas būna Panevėžy apie dešimtą ryto.
Mes išvažiuojam 10.00 - 10.30 val. nuo "Malūno".
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Vakar (2003.09.26 Penktadieni)
Vilničių klubas sulaukė svečių iš Šiaulių !
Mus aplankė dvi žavingos viešnios .
Nespėjau susipažinti artimiau.
Atsiliepkit jai tą dieną buvot pas mumis.
Parašykit kaip jums patiko pas mus.

p.s tą dieną sulaukėme daug svečių.
Buvo vyriškis iš Biržu , buvo Laimis iš Kauno ir minėtosios
Šiauliškes . Dar buvo šeiminėlė iš Salininkų ( čia netoli Vilniaus).
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

--------------------------------------------------------------------------------
Sveiki mano mielieji,
Esu tame kelyje jau nuo 1998 gal 1999 metu, kai isejo pirmoji Anastazijos knyga. Man sia knyga parode kolege, kurios tetos draugas leidykloje ja isleido ir reklamavo kaip tikra tiesa. Siemet per Šiauliu dienas vienas prekiautojas papuosalais ir 6 tomu Anastazijos, dave internetini adresa. Labai tuo dziaugiuosi, net nemaniau, kad Lietuvoje gali buti tokie klubai. Gal reiktu Šiauliuose ji steigti? Pazistu zmoniu kurie tuo tiki, bet baisu, kad tie dalykai neissikreiptu, juk ir geromis idejomis gristas kelias i pragara...
As pati dirbu toki darba, kad negaliu dalyvauti jokioje partijoje, judejime ir t.t. Jei mesiu ta nekenciama darba, tai ikursiu kluba (jei kiti dar nebus ikure Šiauliuose) arba prisidesiu prie jo veiklos ( neidomu butu slepti veida nuotraukose). As turiu nuosavos zemes 3 ha Panevezio rajone netoli upes Upyteje, turiu ir misko 3 ha ten pat, jei prideciau seseru nuosavybe, tai tureciau 3 kartus daugiau, jei perpirkciau is giminaiciu, tai tureciau vienoje vietoje 10 kartu daugiau. Dabar visa tai nennaudojama: žeme isnuomota, o misku nesirupinama, nes gyvename gana toli (Šiauliuose, Kurtuvenuose). Neisivaizduoju, kaip reiktu viska pradeti?
Gal noretumete man parasyti? Mano el. pašto adresas: [email protected]. Iki.

Pagarbiai Irena

P.S. Kitais metais palaikyciau kam nors kelione i Sibira, jei kas vaziuotu. Man 47 metai, esu gimusi Sibire, Tomsko srityje. Tarp Jusu matau, kad yra daug jaunu zmoniu, o tai nuostabu.
alena
Posts: 24
Joined: Sat 04 26, 2003, 20:39

Post by alena »

:P Labas ,gal kada nors ir mes ish Siauliu susirinksime ?....nors pasvajoti :lol:
i mechtat' ne kak vse -celovat' nebesa!
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

susitikimas

Post by Leonardas »

Pagaliau ir Šiauliečiai nusprendė susitikti ir pabendrauti.

Sveiki,

Šį penktadienį (2003.10.10), 12 val. Šiaulių m. Projektavimo centro patalpoje įvyks pirmas Šiauliečių-Anastasijiečių susitikimas! Dalyvavimas visiems norintiems būtinas :)!
Susitinkame pirmame aukšte prie laiptų.

Pagarbiai,
Jelena


Sveikiname ir labai džiaugiamės tokiu jūsų žingsniu. :D
Gyventi pagal sąžinę
Post Reply