Beslanas...

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Beslanas...

Post by Rytė »

Pasigedau šios temos tinklapyje.. Na,ji nesusijusi su Anastasija. (AR tikrai nesusijusi?) Bet... Ką manote jūs, norintys sukurti rojų žemėje?
Mąstau mąstau mąstau.. Ieškau ieškau ieškau... Bandau klausti To,kuris viską žino, viską mato, bet... Nežinau.. Nesuprantu... Nesuvokiu... Kaip tai vyksta? Kodėl žūna vaikai?

Įdėjo Aurimas temoje "be žodžių" žūstančios gamtos, žmonių technikos baisumų vaizdus,bet.. Nejaudina manęs jie tiek,kiek iki ašarų skauda tai,kas vyksta su žmonėmis.Aišku, viskas pasaulyje susiję. Bet... Nerandu kol kas ramybės. Tikiu: atsakymas yra,bet nerandu dar jo. :(

Mano vaikas verkia dėl žūstančių kitų vaikų.. O mane buvo apėmęs beviltiškumas.. Kam mes gimdome, auginame juos? Į kokį pasaulį kviečiame? Ir nesisvajoja apie pasakų šalį jau visa savaitė.. Nėra gera...

Ir jokie šviesūs protai,jų mintys, žodžiai neatneša šį sykį atsakymo.... Žūsta tie,kas turi? Žemė valosi? Bet ar ne per daug skausmo? Juk skauda ne tik ten esantiems. Skauda TAU, MAN, VAIKUI,kuris nė karto su žuvusiais nebuvo... Taip turi būti???
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Liūdna ir skaudi Tema :?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Idmomu ar ne liudniau bus kai vaikai mirs tiesiai ant zmoniu ranku ir tai vien del to kad tie zmones "dvasiskai tobulejo" ir pamirso apie gimines sodybas ir meiles erdve

"Kam daugiau duota is to bus daugiau pareikalauta" tai rasoma biblijoje berods. Zmones kurie nieko nezino apie Anastasija skestels rankomis ir sakys - Atleisk Dieve, mes buvome akli, jei tik butume zinoje...
Idomu ka pasakys "dvasios tobulintojai", gal "Mes viska zinojome bet..."

Vilija jaudinasi del tu zmoniu, o as ne, as juk piktas ir baisus kipsas - norit mirti -jusu valia, dievas visems dave pasirinkimo teise
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Kipshas wrote:Vilija jaudinasi del tu zmoniu, o as ne, as juk piktas ir baisus kipsas - norit mirti -jusu valia, dievas visems dave pasirinkimo teise
Gal Dievas ir davė teisę rinktis, tik kiti, suaugę, žmonės tą teisę iš minimų vaikučių atėmė. Atėmė gyvybę nė nepasiteiravę jų nuomonės ( o kam, ir taip aišku, ką tie "nesamoningi" mažiai pasakys - GYVENT NORIU, IR NUVEIKTI TAI, KAS MAN DIEVO SKIRTA).
Juk nesi, Kipše, toks nelabas, kokiu mėgini prisimesti - tai ir nešnekėk kvailysčių :x :!: Taip dažnai būnam pikti ir nepakantūs tik todėl, kad jaučiamės silpni, nes NIEKO NEBEGALIME PAKEISTI. Tų vaikų nebeprikelsime...
Bet TIKRAI galime pasistengti, kad ateityje, šalia esančiam, savam ar svetimam, mažam ar jau senam :mrgreen: vaikui tektų patirti kuo mažiau skausmo :!:
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

beslanas

Post by Rozyte »

na tokia mintis ir mane daznai apninka...Nors dar mazylius kurti man ankstoka, bet jau planuoju, svajoju kaip sukurti jiems aplinka kur jie jaustusi laimingi :| bet vis ateina mintis, kad zeme valosi....ir... tada as sustoju ir mastau ar reikia leisti vaika i sia kankyne...taciau tokiam sustojime man suspaudzia sirdi, akys pritvinksta asaru, tada kyla klausimas-negi as negalesiu pajusti tos laimes akimrkos kada mazasis kurinelis pazvelks i mane laimes, tyrumo kupinomis akytemis?...
va ir stumdau save tarp dvieju pasauliu...
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Juk nesi bejege... Gali sukurti jiems bent mazuti laimingo pasaulio lopineli... tai nustok svarstyti ir imkis kurti. Dabar pats laikas :D
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

glesum wrote:Juk nesi bejege... Gali sukurti jiems bent mazuti laimingo pasaulio lopineli... tai nustok svarstyti ir imkis kurti. Dabar pats laikas :D
Va cia Rozyte,tai IŠMINTIS
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Tiesa sakant, elgiuosi kaip baile ir egoiste ir stengiausi vengt tos informacijos.. Nes vos tik pamacius imu inkshti..ir sustot negaliu. Tai kazkieno paleistas akmuo.. nuo stataus kalno. Ir kol nenushluos visko, kas yra jo kelyje, tol jis nesustos. Ka mes galim padaryti? Siusti maldas? Daryti viska, kad ant musu toks akmuo nenuriedetu.. Kodel taip vyksta? Gal pradzioje tebuvo vienas piktas zodis, viena gobshuoliska mintis.. ir to uzteko.

O negimdydami vaiku mes jiems paslaugos nepadarysime.. Leiskim pasirinkt - gimti per mus ar ne..
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

pritariu Gluosnei, gal ir mane dievulis saugo nuo tokios informacijos, kaip saugojo Sausio 13, kai norejau eit prie Televizijos boksto, o mama manes, dar paaugles, su asarom prase, kad neiciau, nes ja sapne mano mires tevelis perspejo, kad saugotu mane, tai ir nejau - nezinau, kodel dievulis tada mane saugojo - juk mano tevelis, buves politinis kalinys, gyvas budamas ne vieno mitingo nepraleido, o zuvo avarijoje butent to didziojo Vingio parke ryta... Ir tos informacijos apie Beslana as negirdejau, nes turejau rupesciu zinot del ko, paskui darbe ant laikrascio virselio pamaciau, bet nenesiau jo net namo, nes fiziskai nebuciau pajegus to skaityt, ir sios rubrikos iki siandienos nepastebejau...

Sunku protu suvokt, nes sulauzytas didziausias tabu, kurio laikosi net "laukiniai" aborigenai ar indenai, bet matyt, didziausia tamsa buna pries aushra - kitaip nepaaiskinsi...

O tau, Roze, pasakysiu, kad ir as tavo metu (itariu esi dar nepilnamete :wink: ) maniau, kad kam gimdyti vaikus, jei pasaulis toks netobulas, bet galiu nuramint - su metais imi biski kitaip mastyt, ypac pasiskaites Anastasija ar, pvz., tokio Žarskaus knygu... :wink:

O del sios temos - tikiu, turi taip but ir taip bus, kad tokiu baisiu pamoku zmonijai daugiau neprireiks...
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

glesum wrote:Juk nesi bejege... Gali sukurti jiems bent mazuti laimingo pasaulio lopineli... tai nustok svarstyti ir imkis kurti. Dabar pats laikas :D
Na bejege nesu, ir tiesa sakant begalo, visa didziausia sirdimi noriu sukurti ta nepakartojama kurineli. ir mintyse jau formuoju kaipjiem sukursiu aplinka, kur jie butu labai laimingi...
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Galatėja
Posts: 29
Joined: Wed 06 16, 2004, 18:15
Location: Kaunas

Post by Galatėja »

Beslano žmonių tragedija nė vieno žmogaus nepaliko abejingu... Išverkėme kartu daug ašarų, siuntėme maldas..
Kodėl? Klausė vaikų netekties parklupdytos motinos... Kodėl? Klausė Mamos netekę vaikai.. Kodėl? Klausėme mes visi...
Yra politinė pusė, bet yra žmogiškoji, o gal tiksliau dieviškoji pusė,,, Visas Pasaulis gavo skaudžią pamoką, kai buvo leista suprasti, kad beprasmiškai prarandame tai, kas brangiausia ir stebuklingiausia - VAIKUS! Kad blogiui nėra nieko švento, kad sąvokos "žmogiškumas", "dvasingumas", "meilė" nejaudina aptemusių sielų, kurioms visos priemonės pateisinamos siekiant tikslo... Gavome skaudžią pamoką, nes tik sukrėtimas gali atverti akis tiems, kas panirę į abejingumo liūną, domisi tik savo sočiu gyvenimu ir nepastebi neteisybės, blogio, etc...

Skaudi pamoka, o gal greičiau EGZAMINAS tam, kad skausmingoje tyloje pamąstytumėme,kuo aš galiu prisidėti, kad vaikai saugūs išeitų į mokyklą ir saugūs grįžtų namo... Juk jeigu jau naikinami vaikai - naikinama mūsų pačių ateitis... Tai siužetas fantastiniam filmui, bet... tai jau realybė...

Pasižiūrėjus globaliau (tai yra atsitraukus nuo Beslano), pamatysime, kad vaikai naikinami kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką... Tai abortai, smurtas, narkotikai, AIDS.... Tai net gi mūsų , moterų, nenoras gimdyti ir auginti, dėl karjeros, dėl figūros ar dar neaišku kodėl...

Išeitis juk yra... Meilėje... Turime didinti, akumuliuoti Gėrį... Skleisti jį...
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Dievaites!Dievo sukurtos Žemes moterys!Atverkit savo sieloi dieviskaja esme!Jus esat tobuliausi kuriniai,jus esat Dievo svajos,ikunytos sioj Žemej.Aliai viena jus GEBATE SUTRAMDYTI visatines energijas.O,moterys,dievaites esat Žemei ir visoj Visatoj!

Anastasija
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: kad sutramdyt tas "energijas" galim, ta mes ir pacios zinom, bet todel, kad biski esam raganos ant sluotu (bent jau as :P :lol: ) - vat :P
Galatėja
Posts: 29
Joined: Wed 06 16, 2004, 18:15
Location: Kaunas

Post by Galatėja »

Ant sluotos ar su sluota rankose - kiekviena esame savaip stipri... :)Vandenio era - Moters era... Vadinasi, Proto ir Jegos era baigesi... Dangus atidave Zeme i Moters rankas, jos Meilei, Svelnumui, Intuicijai, Dvasingumui...

Tukstantmetis Zemeje - Danguje vos pora savaiteliu... taigi, ne tiek jau daug cia mums leista vadovauti ;) Bet tai laikotarpis Kurybai, Geriui, Meilei...

Taigi, mielosios - "raitokites rankoves" ;) Ir vyru nepamirskime... :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

kiek as suprantu:
nera moteru - nera karu (nes nera kam ir del ko kariauti)

visa zyniska istorija - vieni karai. Na ir produktyvios tos musu moterys sakyciau!
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o tu, kipseli, pagalvok, kokia buvo moters role Zuvu (krikscionybes) eroje - uz peciaus, prie barsciu ir prie lopshio, neduok deive, jei ji buvo mastanti, turedavo kokiu kurybiniu ambiciju, noro mokytis ar kokiu gydymo galiu - tuoj ant lauzo ir tvarka... :P :?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

na sugalvosiu pavyzdziui as kokia role moterims, remdamasis Anastasijos idejomis. Manai joms tai patiks? O stai karai, zyniu sistema ir kiti haliucinogeniniai hipnogeniniai planai prasom - visada pulsim igyvendinti.

Aisku vyru irgi nepaskutine role, bet jei sunus eina i kara tai ir dukra turi eiti i kara, argi ne taip??? O jei kas trukdo tai galima zuti cia pat - toli ir eiti nereikia.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nieko nesupratau, ka cia, kipse, mali - jei nori kuo apkaltinti, tai parasyk aiskiai, shtoby i koniu bylo by jasno... :P :wink:
Simona
Posts: 4
Joined: Tue 09 14, 2004, 7:47

Post by Simona »

Beslanas ne vienintelė vieta pasaulyje kur žuvo ir žūsta vaikai, tai labai skaudu, bet ne manau kad vengdami tokios informacijos apsaugosime save ir savo vaikus. Nenoras žinoti kaip ir perdėtas noras nagrinėti tokius įvykius (ieškoti kaltų, ir kalbėti apie tai kas būtu jeigu būtu), mano manimu nėra visiškai adekvati Pasaulio piliečio reakcija.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

as nesakau, kad uzsikemsu ausis, tiesiog sode neturiu televizoriaus, neklausau ziniu, tik B.Grebenscikova, ir isvis man biski per sunki tokia informacija, ir ypac dabar (jei idomu kodel, paskaityk "Musu mazuju" skyreli "Prasau pagalbos"), o tu vaiku man irgi labai gaila, tik as neiko kito negaliu padaryti, tik galiu pasimelsti uz juos (kaip ir uz ju budelius, nes tie yra zymiai nelaimingesni uz tuos vaikus, nors ir kaip ziauriai tai nuskambetu, o juk ir jie yra dievo vaikai, tik labai paklyde)...
Post Reply